Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • Seyahat için en iyi kulaklıklar 2020: tatiller için ideal gürültü önleyici kulaklıklar

Seyahat için en iyi kulaklıklar 2020: tatiller için ideal gürültü önleyici kulaklıklar

Bir çift gürültü önleyici kulaklıkla seyahat etmiyorsanız, bunu düzgün yapmıyorsunuz demektir. Elbette, 30 dakikalık işe gidip gelirken kullandığınız aynı kulaklıklarla seyahat edebilirsiniz, ancak rahatsız olduklarında ve filminizi, sesli kitabınızı veya podcast'inizi bile duyamadığınızda şaşırmayın.


Otobüsler ve trenler gürültülü. Uçak kabinleri daha gürültülü. Aslında, kabin içindeki kalkış ve iniş gürültü seviyeleri 105 desibele (dB) ulaşabilir. Seyir irtifalarında, yaklaşık 85 dB'dir. Bu yüzden pilotlar onlarca yıldır ortam gürültüsünü fiziksel olarak ortadan kaldırmak için ses dalgaları üreten kulaklıklar takıyorlar.

Şimdi sen de yapabilirsin.

Sık sık uzun mesafeli uçan uçaklar için (evet, bunun 2020'de bir şey olmadığını biliyoruz), gürültü önleyici kulaklıklar standart bir konudur veya en azından öyle olmalıdır. Büyük bir uçağın motorlarının ve air-con sistemlerinin ürettiği beyaz gürültü bir katildir. Algıladıkları ses dalgalarını sürekli olarak ölçen, karşılaştıran ve bunlara tepki veren gürültü önleyici kulaklıkların kulak kapaklarının içinde ve dışında hassas bir mikrofon düzenlemesi yapın.

Esasen düşük frekansları iptal etmek için ses dalgaları yaratan en son trend, gürültü önleyici kulaklıkların kablosuz hale gelmesidir. Bununla birlikte, birçok model hem hantal hem de pahalıdır, bu da daha kompakt veya daha uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız etrafta alışveriş yapmanız gerektiği anlamına gelir.


Neyse ki, gürültü önleyici kulaklıklar, fiyat aralığından seçilebilecek bazı harika kaliteli ürünlerle artık eskimektedir.

Bunlar seyahat için en iyi kulaklıklardır:

Seyahat için en iyi kulaklık

Seyahat için en iyi kulaklık: Sony WH-1000XM4


(Resim kredisi: Sony)

1. Sony WH-1000XM4

Müzik için harika, yeni geliştirilmiş bir klasik

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Müzik Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 254g
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli gürültü engelleme + Ses kalitesi için en iyisi + Kabin basıncına uyum sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 278 $ En İyi Olarak Görüntüleyin Satın Al 278 $ Satın Alın Amazon'da Görüntüleyin278 ABD doları Crutchfield.com'da görüntüleyin

Kablosuz gürültü önleyici kulaklıklara iki şirket hakimdir; Bose ve Sony. İş seyahatinde olanları hedefleyen hantal kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar söz konusu olduğunda, her Bose karşılaştırması için gölgelerde gizlenen bir Sony vardır.

En yenisi olan Sony'nin Ağustos 2020'de duyurulan WH-1000XM4'ü, 2018'den itibaren XM4'te nispeten küçük bir yükseltmedir, ancak yine de pazar lideri gürültü engelleme özelliğine sahiptir.

Yeni modelin kulak pedleri XM3'lere göre yüzde 10 daha büyük, bu da konforu artırıyor ve kulaklıklar eskisi gibi siyah veya gümüş renkte mevcut. İçeride, XM4, iyileştirilmiş ses işleme için Sony'nin yeni DSEE Extreme ses işlemcisine sahip ve ayrıca yeni, kulaklıkları çıkardığınızda müziğin otomatik olarak duraklaması.

XM4'ler, bir dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon gibi aynı anda iki Bluetooth cihazına bağlanarak kablosuz rahatlıklarını artırabilir. Speak to Chat adlı bir özellik, konuşmaya başladığınızda ses seviyesini otomatik olarak düşürür ve Alexa ya da Google Assistant'a erişim vardır.


Seyahat için en iyi kulaklık: Bose Noise Cancelling Headphones 700

(Resim kredisi: Bose)

2. Bose Noise Cancelling Headphones 700

Şık yeni tasarım bir simgenin yerini alıyor

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Business class Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 240g
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli gürültü engelleme + Sony WH-1000XM3'ten daha hafif + Yeni tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 339 $ Amazon'da 339 $ 'da görüntüleyin Best Buy'da Görüntüleyin339 ABD doları Walmart'ta görüntüle4 Amazon müşteri yorumu

Bose QC35 ve QC35 II, seyahat kulaklıklarının bir simgesiydi. Yoğun saatlerde herhangi bir treni yakalayın ve herhangi bir uçuşa bindiğinizde neredeyse her koltuk başlığının tepesinden çıkan siyah ve gümüş Bose kulaklıkları göreceksiniz.

Şimdi, kasabada yeni bir model var. Kelimenin tam anlamıyla adı Bose Noise Canceling Headphones 700, hem hafif hem de zarif olan şık bir yeni tasarım sunar. Akıllı görünümün arkasında, kulaklıklar yine de 11 ayarlanabilir düzeyde birinci sınıf ses iptali, etkileyici ses kalitesi ve 20 saate kadar kablosuz pil ömrü sunuyor.

Günümüz kulaklığının çoğunda olduğu gibi, Alexa veya Google Assistant tek bir düğmeye basılarak çağrılabilirken, paslanmaz çelik kafa bandı ve yastıklı, açılı kulaklıklar konforu ön planda tutmak için tasarlanmıştır.

Seyahat için en iyi kulaklık: Bose QC30

3. Bose QC30

Hafif mi seyahat ediyorsunuz? Bunlar, en iyi kulak içi gürültü önleyici kulaklıklardan bazılarıdır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Seyahat hafif Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 63,8 g
Satın alma nedenleri
+ Teknik olarak etkileyici + Rahat + Çok taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Kulakların üstü daha iyi ses çıkarır-

Hafif seyahat etmeyi tercih ediyorsanız ve büyük bir çift kulak üstü kulaklık paketleme fikrinden hoşlanmıyorsanız, Bose'un bu birinci sınıf, gürültü önleyici Bluetooth kulak içi kulaklıkları sizin için bir seçenek olabilir.

QC30'lar neredeyse yukarıdaki muazzam etkileyici QC35'ler kadar kozalanıyor, ancak açıkça daha hafifler ve daha rahat uyumanıza izin veriyorlar. Tek sorun, bu listedeki daha büyük ve daha pahalı seçenekler kadar iyi ses vermemeleridir.

Seyahat için en iyi kulaklık: Bowers & Wilkins PX

4. Bowers & Wilkins PX

Birinci sınıf mı uçuyorsunuz? Eşleştirmek için birinci sınıf bir seyahat kulaklığı isteyeceksiniz

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Lüks seyahat Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 375g
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ANC + Hareket algılama özellikleriyle harika ses + Şık + Rahat
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi Bowers Wilkins PX fiyatlarını katlamayın $ 295,79 Amazon'da görüntüleyin387,16 ABD doları Walmart'ta görüntüle$ 447,12 Amazon'da görüntüleyin 15 Amazon müşteri incelemeleri

PX, Bowers & Wilkins'in ilk Bluetooth ANC kulaklık çiftidir ve çocuk, etkileyici. Başlangıç ​​olarak, akıllı telefonunuzdaki bir uygulamayı kullanarak ANC düzeyini ve türünü kontrol edebilirsiniz.

Kulaklıklar, S & W'nin her zamanki heyecan verici, ancak dengeli, imza sesiyle harika bir ses çıkarır. Aslında, diğer büyük bilet gürültü önleyici kulaklıklardan biraz daha iyi ses çıkardıklarını söyleyebiliriz.

PX ayrıca hareket algılama özelliğine de sahiptir, yani kulağınızdan bir fincan kaldırırsanız, ses duraklatılır ve tamamen çıkarırsanız, bekleme moduna geçer. İnsanlarla konuşmak için sık sık onları çıkarmanız gerekeceğinden, seyahat ederken çok kullanışlıdır.

Seyahat için en iyi kulaklık: Airpods Pro

(Resim kredisi: Apple)

5. Apple AirPods Pro

Son derece taşınabilir ve mükemmel ses iptali

Satın alma nedenleri
+ Kompakt ve taşınabilir + şarj çantalı 24 saat pil + Mükemmel gürültü önleme
Kaçınılması gereken nedenler
- Şarj çantasını her 4,5 saatte bir kullanmanız gerekir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 199 $ Amazon'da 5 $ 'a iki saatte teslimat görüntüleyin249 ABD doları Apple'da görüntüle 249 ABD doları Crutchfield.com'da görüntüleyin

Apple, AirPods Pro'yu piyasaya sürdüğünde, aktif gürültü engellemesinin ne kadar iyi olduğuna inanamadık. Küçük boyutlarına rağmen, iyi ve rahat bir uyumla bol miktarda ortam sesini pasif olarak bloke ederler, ardından aktif gürültü engelleme etkinleştirildiğinde neredeyse sessizlik yaratırlar.

Dokunmatik kontrollerinin kullanımı kolaydır ve Apple ekosisteminin tamamen maaşlı bir üyesiyseniz, AirPods'un nasıl kullandığınıza bağlı olarak iPhone, iPad ve Mac'iniz arasında otomatik olarak geçiş yapma özelliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kulaklıklar için pil ömrü 4,5 saattir ve birkaç saatte bir şarj çantasına yerleştirilerek 24 saat daha çalma mümkündür. Bu, uzun bir şahin uçuşunda biraz sürüklenmek olabilir, ancak cep dostu rahatlığı bunu telafi etmekten daha fazlasıdır.

Seyahat için en iyi kulaklık: Beoplay H9i

6. Beoplay H9i

Bunlar etraftaki en şık seyahat kulaklığı çifti

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Şık seyahat Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 285 g
Satın alma nedenleri
+ Şık + Rahat + Renk seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Iffy uygulaması ve yakınlık sensörü-Sıcak kulaklıklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 379,99 $ Amazon'da 399,92 $ Amazon'da Görüntüle 399,99 $ Amazon 264 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Tarz bir şekilde seyahat etmeyi seviyorsanız, BeoPlay H9i kulaklıklar sizin için olabilir. Kafa bandında alüminyumun üzerinde sığır derisi kullanılırken, kulak yastıkları mükemmel derecede yumuşaktır ve üstün konfor için tasarlanmıştır. Aslında, o kadar yumuşak ve dolgudurlar ki, kulaklarınız uçuşta biraz fazla ısınabilir.

İçeride, Beoplay H9i kulaklıklar Bang & Olufsen'in İmza Sesi, mükemmel aktif gürültü önleme ve yenilikçi bir dokunmatik arayüz (bazen biraz zor olabilen) sunar.

H9i'nin müziği sebepsiz yere duraklatmaya devam eden yakınlık sensörü ve bizim için bağlanmayı reddeden uygulama tarafından düşürüldüğünü gördük.

Seyahat için en iyi kulaklık: Shure Aonic 50

(Resim kredisi: Shure)

7. Aonic 50

Audiophiles için bir numaralı seçim

Satın alma nedenleri
+ Net, ayrıntılı ses + İhtiyaç duyabileceğiniz her ses codec bileşenine sahiptir + Mükemmel yapı kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Birçok düğme-Düşük kaliteli kaynak malzemeyle affetmeyen BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 299 $ Crutchfield'da 329 $ Amazon'da görüntüle 349.98 $

Bir sonraki seyahatinizde en iyi şekilde müzik dinlemek istiyorsanız, aynı zamanda iyi bir gürültü iptali ile de Shure Aonic 50 mükemmel bir kulaklık çiftidir. Shure kulaklık pazarına girmek için zaman ayırdı, ama büyük hayran olmamız korkusu değil ve bu yıl Aonic 50'yi Platin Ödülümüzle ödüllendirdi ve onlara tam beş yıldızlı muameleyi yaptırdı.

Kulaklıklar, müziğinizden en iyi şekilde yararlanmak için çok çeşitli ses codec bileşenlerine ve mükemmel yapı kalitesine ve harika bir tasarıma sahiptir. Buradaki tek dezavantaj, Shure'lerin eski ve daha düşük kaliteli sesin eksikliklerini vurgulama eğiliminde olmalarıdır. Ama onları kaliteli sesle besleyin ve bir muamele göreceksiniz.

Seyahat için en iyi kulaklık: Cleer Flow II

(Resim kredisi: Cleer)

8. Daha Temiz Akış II

Mükemmel gürültü engelleme ve uzun pil ömrü

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Gürültü engelleme ve pil ömrü Gürültü engelleme: Evet Ağırlık:
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel gürültü engelleme + Uzun pil ömrü + Düz tasarım + Google Asistan düğmesi + Harika ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Kulak bardakları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI daha rahat olabilir149,99 Crutchfield.com'da görüntüleyin 149,99 BHPhoto'da görüntüle149,99 $ Crutchfield'da görüntüle

Cleer'ın bu gürültü önleyici, Bluetooth kulaklıkları harika bir değerdir. 250 £ / 300 $ 'dan daha düşük bir fiyata, uzun bir premium özellikler listesine sahip harika ses veren bir çift kulaklık alırsınız. Flow II, gürültü engelleme etkinken 20 saate kadar oynatma sunar (çoğudünya çapında uçuşlar kaplıdır). Gürültü engellemenin kalitesine gelince? Sony ve Bose'un en iyileri orada. En sevdiğimiz iki özelliğimiz (mükemmel ses kalitesi dışında), Android telefonlarla eşleştirmeyi çocuk oyuncağı haline getiren Google Fast Pair ve ANC'yi geçici olarak devre dışı bırakan ve dinlediğiniz şeyin sesini otomatik olarak düşüren Konuşma Modudur. sol kulak kapağını verin.

Seyahat için en iyi kulaklık: Beats Studio 3 Wireless

(Resim kredisi: Beats by Dr Dre)

9. Beats Studio 3 Kablosuz

Olağanüstü gürültü önleyici ve harika ses, şimdiye kadarki en iyi Beats'i sağlar

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Pil ömrü ve şarj Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 260g
Satın alma nedenleri
+ Çok etkili ANC + Harika ses + Hızlı yeniden şarj etme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 173,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin349,95 ABD doları Apple'da görüntüle$ 349.99 Best Buy'da görüntüle 2 Amazon müşteri yorumu

Bunlar şimdiye kadarki en iyi Beat'ler mi? Bu kablosuz gürültü önleyici kulaklıkların öldürücü özelliği, gürültü kontrolünün, ister uçak motoru gürültüsü, ister rüzgar veya diğer yolcuların titreyen titremesi olsun, çevrenizdeki ortam gürültüsüne uyum sağlama yöntemidir.

Rüzgar önleme modu etkileyicidir, çünkü sert bir esinti, ortam sesini izlemek için mikrofonları kullanma biçimleri nedeniyle genellikle gürültü önleyici kulaklıkların nezlesi olur. Ancak, Beats Studio3'teki bir algoritma, rüzgarı birkaç saniye içinde yavaşlatır. Aslında, her yönden ipeksi bir gürültü önleme performansıdır çünkü bunlar, diğer gerçekten iyi ANC kutularında olduğu kadar gürültü giderme işlemini 'duymadığınız' nadir kulaklık çiftlerinden biridir.

Ne mutlu ki, Beats Studio3, baştan sona detaylı bir ses imzasıyla Studio serisinin bugüne kadarki en iyi sesi. Ayrıca kullanışlı olan, 10 dakikalık bir şarjla üç saatlik oynatma ve Apple AirPod'larda bulunan kolay eşleştirme ve aygıt değiştirme sağlayan bir 'hızlı yakıt' özelliğidir.

Seyahat için en iyi kulaklık: Sennheiser PXC 550 II

(Resim kredisi: Sennheiser)

10. Sennheiser PXC 550 II

Bir 'audiophile' ANC kulaklığına en yakın şey

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Audiophiles Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 227g
Satın alma nedenleri
+ Çok müzikal + Uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
- Rahatsız edici tasarım - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI199,95 ABD doları Sennheiser'de görüntüleAmazon'da 229,99 $ Görüntüleyin349,95 ABD doları Walmart'ta görüntüle3 Amazon müşteri yorumu

İşte gürültü önleyici kulaklıklarla ilgili bir bilgi; çoğu gürültü engellemede iyidir, ancak yalnızca müzikaliteye bakıldığında çok daha az etkileyici. Cue Sennheiser'ın PXC 550 gürültü önleyici kulaklıkları, daha çok ANC'ye sahip olan ve oldukça küçük bir yan fayda sağlayan harika bir kulaklık çifti.

En iyi sese sahip ANC kulaklıklar? Belki - saf ses kalitesi için hata yapamazlar - ancak buradaki Beats, Bowers, Bose ve Sony kulaklıkların hepsi gürültü engellemede daha iyidir.

PXC 550’ler, kullanıcının kulaklıkları açıp kapatmak için kulaklıklarını döndürmek zorunda kalması gibi bazı tuhaf tasarım özelliklerine sahiptir. Ayrıca, kullanıcının ekstra becerikli olmasını gerektiren parçaları atlamak ve ses seviyesini değiştirmek için bazı garip kulak üstü dokunmatik kontrollere sahipler.

Sesli kitaplar ve podcast'ler gibi konuşulan kelimeleri dinlemek için kullanılan Konuşma modu etkileyici, ancak tebrikler, güçlü ve ayrıntılı seslerle övünen kulaklıklar yaratmak için Sennheiser'a gidiyor. Gürültü engelleme yeteneklerinden yoksun oldukları şeyleri, müzik için oluştururlar ve 20 saat boyunca ANC ile kablosuz Bluetooth oynatma kullanarak (veya kablosuz gitmek yerine birlikte verilen mikrofon / uzaktan kumanda kablosunu kullanırsanız 30 saat).

Seyahat için en iyi kulaklık: Sony WF-1000XM3

11. Sony WF-1000XM3

En iyi gürültü önleyici gerçek kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tamamen kablosuz Gürültü engelleme: Ağırlık: 6,8 g
Satın alma nedenleri
+ Teknik olarak inanılmaz + Harika ses + Çok küçük! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 158 $ Amazon'da Görüntüleyin158 ABD doları Walmart'ta görüntüle$ 168 En İyi Satın Al 19 Amazon müşteri yorumu

Bir Sony hayranıysanız ancak taşınabilir kulaklıklarınızdan taşınabilirliğe ihtiyacınız varsa, WF-1000XM3 tam size göre. Sony, bu küçük kulaklıkların, kompakt bir tasarım ve cep boyutunda şarj çantasını korurken, önceki modellerin gürültü iptaline göre yüzde 40 iyileştirme sunduğunu iddia ediyor.

Pil ömrü, kulaklıkların kendisi için altı saat, Apple'ın AirPods Pro'sundan 90 dakika daha fazla ve şarj çantasını kullanarak kulaklıkları doldurduğunuzda 24 saate kadar çıkıyor.

Seyahat için en iyi kulaklık: Marshall Mid ANC

12. Marshall Orta ANC

Seyahat için ideal, gürültü engelleme özelliğine sahip kompakt kulak üstü kulaklık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Güçlü ses Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 208g
Satın alma nedenleri
+ Etkili ses + Düzgün stil
Kaçınılması gereken nedenler
-En etkili ANC değil-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI gözlüklerle rahatsız182,63 $ BHPhoto'da görüntüle279,99 $ Amazon'da Görüntüle279,99 Crutchfield.com'da görüntüleyin1 Amazon müşteri incelemesi

Bunlar, esasen, ek gürültü engelleme bonusu ile Marshall Mid kulaklıklardır. ANC'siz kardeşleriyle neredeyse aynı ses çıkarırlar, ancak bir düğmeye dokunarak, anında arka plan gürültüsünü bir dereceye kadar bastırabilirsiniz.

Nihai gürültü engellemeyi arıyorsanız, bu yok, ANC, Bose ve Sony gibilerinden çok daha fazla, uh, 'incelikli'.

Yine de mükemmel, keskin, parlak ve canlı bir sesle seyahat için hala harika bir kulaklık çifti.

Seyahat için en iyi kulaklık: JBL Tune 600BTN

13. JBL Tune 600BTN

Gürültü azaltma özelliğine sahip uygun fiyatlı kablosuz kulaklık

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Bütçe seyahati Gürültü engelleme: Evet Ağırlık: 173g
Satın alma nedenleri
+ Hafif tasarım + Düşük maliyet
Kaçınılması gereken nedenler
-Plastik yapı kalitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI59,95 ABD doları Harman'da görüntüle 59,95 ABD doları Walmart'ta görüntüle99,95 $ Amazon 342 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Yakın zamana kadar gürültü engelleme pahalı bir teklifti, ancak tüm bu, JBL'den indirimli fiyat Tune 600BTNC'nin gelmesiyle değişti. Hafif ve seyahat için kolayca katlanabilen bu kulaklıklar - pembe, mavi, beyaz ve siyah renklerde mevcuttur - büyük markalardan yalnızca yapı kalitesinde ayırt edilebilir.

12 saatlik nispeten kısa pil ömrünü ve oldukça esnek bir his ve görünümün yanı sıra bazı düğmelerin beceriksiz bir şekilde konumlandırılmasını sağlayabiliyorsanız, bunu yapın çünkü Tune 600BTNC başka türlü oldukça etkileyici. En iyi markalarda gürültü engelleme orada olmasa da, çok yakındır ve her zaman bol miktarda bas vardır.

Seyahat için en iyi kulaklık: Sony NW-WS623

14. Sony NW-WS623

Otel havuzunda veya spor salonunda bu seansları canlandırın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Otel havuzları ve spor salonları Gürültü engelleme: Yok Ağırlık: 32g
Satın alma nedenleri
+ Su geçirmez + Sağlam yapı kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültü engelleme yok-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 109,99 $ 'a müzikle doldurmak için bir bilgisayar gerektirir Amazon'da 109,99 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin138 Walmart'ta görüntüle340 Amazon müşteri değerlendirmesi

Uzun bir uçuştan sonra hızlı bir dalış veya egzersiz yapmayı seven biri misiniz? Öyleyse, işte sizin için tamamen farklı, tamamen su geçirmez kulaklıklar. Bu su geçirmez kulaklıklar, MP3 dosyalarını 4GB veya 16GB kapasiteli flash belleğinde saklayabilen bağımsız bir Walkman olarak çalışır. Bununla birlikte, Bluetooth aracılığıyla bir akıllı telefona kablosuz olarak da bağlanır, böylece bunları genel kullanım için standart kulaklık olarak kullanabilirsiniz.

35.000 ft. İken motor gürültüsünü dışarıda tutmada iyi olmasa da, Sony'nin NW-WS623'ü yüzmeyi anında daha az yalnız bir deneyim haline getiriyor. Siyah, mavi, beyaz ve yeşil renklerde mevcut olan NW-WS623, yalnızca 32 gram ağırlığındadır ve şarjlar arasında 12 saat kesintisiz çalışır.

Daha fazla öneri mi arıyorsunuz?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın