Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi kalp atış hızı monitörü 2021: Koşu ve egzersiz için en doğru göğüs bantları ve kol bantları

En iyi kalp atış hızı monitörü 2021: Koşu ve egzersiz için en doğru göğüs bantları ve kol bantları

Ciddi bir sporcuysanız, kordonunuzun doğru şekilde izlendiğinden emin olmak için en iyi kalp atış hızı monitörünü (bazen sadece en iyi kalp atış hızı sensörü olarak da adlandırılır) almak isteyebilirsiniz. En iyi kalp atış hızı monitörünü takmak bazen kalp atış hızını izlemek için tek seçenektir. Örneğin, kettlebell eğitimi sırasında çalışan bir saate zarar vermemek hemen hemen imkansızdır. Göğüs kemeri çok daha güvenli ve hassas bir seçenektir.


Birçoğu için kalp atış hızını bilekten takip edenfitness takipçisiveyakoşu saatiyeterli görünebilir, ancak bileğe takılan optik kalp atış hızı sensörlerinden alınan hassas ölçümler birçok dış etken tarafından tehlikeye atılabilir: bilek çok fazla hareket ediyor, ter, bilekte kıl vb.

Pek çok şekil ve boyutta bulunan kalp atış hızı monitörleri, bilek tabanlı optik kalp atış hızı sensörlerinden daha doğru ölçümler sağlar. Garmin Elevate veya Polar Precision Prime sensörü gibi en iyi optik kalp atış hızı sensörleri bile, yalnızca bileğinizi salladığınızda, terlediğinizde ve egzersiz yaparken sık sık yaptığınız şeyler için bu kadar doğru olabilir. Fitness saati cildinizle teması kaybettiğinde, okumalar daha az doğru veya tamamen yanlış olacaktır.

Kalp atış hızı monitörleri, özellikle göğüs kemeri çeşidi, iki nedenden dolayı daha doğru kalp atış hızı takibi sağlar: cildinizi optik sensörler gibi 'görmek' zorunda kalmazlar ve elastik bantlar da gövdenin çevresine daha iyi oturur.

En iyi kalp atış hızı monitörü: Wahoo Tickr 2020


(Resim kredisi: Wahoo)

En iyi kalp atış hızı monitörü nasıl seçilir?

Hangi kalp atış hızı monitörünün sizin için en iyi olduğu, en sık yaptığınız spor türüne ve kolaylık faktörlerine de bağlıdır. Örneğin, havuzda neredeyse hiç yüzmediğinizde su geçirmez bir Garmin HRM-Swim almanıza gerek yoktur. Aynı zamanda, kalp atış hızı monitörünüzdeki pili yılda bir defadan fazla şarj etmek / değiştirmek istemiyorsanız Polar OH1 kol bandını seçmeyin.

Kalp atış hızı monitörleri söz konusu olduğunda, şu anda mahsulün kremi Garmin HRM-Pro'dur. Garmin HRM-Run ve HRM-Swim'in en iyi özelliklerini birleştirir ve hem su içinde hem de dışında kullanılabilir. Ayrıca gelişmiş koşu ölçümleri sağlayabilir ve saat olmadan da kullanılabilir.


Çok yönlülüğün peşindeyseniz Polar H10 en iyi seçeneğinizdir. Su geçirmez olmasının yanı sıra su altında kalp atış hızını takip edebilme özelliği de oldukça yüksektir. Polar H10, 400 saatlik pil ömrüne, tek etkinlikli belleğe sahiptir ve aynı zamanda rahatlıkla takılabilir.

Koşucular için en iyi seçenek hala Garmin HRM-Run'dır. Kalp atış hızını hassas bir şekilde izlemenin yanı sıra, doğru cihaz / uygulama ile eşleştirilmişse kullanıcı için 6 ekstra koşu dinamiği sağlar.


Konforun peşindeyseniz, Polar OH1 veya mioPOD kol bantları en iyi seçeneğinizdir. Kalp atış hızını izlemek için optik sensörler kullanırlar ve pil ömürleri göğüs kemeri olanlara göre çok daha kısadır; üst / alt kola takılabilirler, bu da onları takıp çıkarmayı daha az garip hale getirir.

Nihai hassasiyet peşindeyseniz, sadece eski musluk suyu kullanmak yerine, optik olmayan kalp atış hızı monitörlerinin arkasına kontak jeli uygulayabilirsiniz, ancak ihtiyacı olan profesyoneller dışında çoğu sporcu için biraz fazla bir şey olsa da egzersiz seansları sırasında kalp atış hızındaki her dakika değişikliğini izlemek için.

Sırayla en iyi kalp atış hızı monitörleri

Garmin HRM-Pro

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin HRM-Pro

Bir Garmin kalp atış hızı monitörünün sunduğu en iyi özelliklerin tümü

Teknik Özellikler
Sensör tipi: elektrot pedi / verici Pil tipi: CR2032 Pil ömrü: 12 ay (günde bir saatlik kullanım dikkate alınarak)
Satın alma nedenleri
+ Bluetooth ve ANT + bağlantısı + Gelişmiş Koşu Dinamikleri + Çevrimdışı egzersiz desteği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 93,99 £ Wiggle'da görüntüle 106,95 £ Amazon Düşük Stokunda Görüntüle 119 £ C.W. Sellors'da görüntüle

Garmin HRM-Pro, Garmin HRM-Run ve Garmin HRM-Swim gibi diğer Garmin kalp atış hızı monitörlerinde bulunan en iyi özellikleri birleştirerek HRM-Pro'yu profesyoneller için nihai seçim haline getirir. HRM-Pro ile gelişmiş koşu ölçümlerini ve uyumlu bir akıllı saate bağlandığında yüzme ölçümlerini de izleyebilirsiniz.


Çalışan ölçüm sensörü ayrıca HRM-Pro'nun laktat eşiğini tahmin etmesini sağlar; Daha doğrusu, Garmin HRM-Pro ve uyumlu bir akıllı saat (örneğin Garmin Forerunner 745) kullanarak, algoritma, kasları tamamen yormadan 10K / yarı maraton koşabileceğiniz optimum hızı belirleyebilir. Rekabette aşırı tecrübesi olmayan ve doğru hızda antrenman yapmak isteyen koşucular için mükemmeldir. Daha fazlası burada.

Garmin HRM-Pro aynı zamanda Bluetooth ve ANT + aracılığıyla birden fazla cihaza aynı anda bağlanabilir: kalp atış hızı verilerini akıllı saatinize ve Wattbike'ınıza aynı anda besleyebilirsiniz. Bir milyon farklı uygulamada performanslarını izlemek isteyen sporcular için mükemmel.

Bu kalp atış hızı kayışı, saat olmadan çevrimdışı günlük aktiviteyi de toplayabilir. Bir saat takmasanız bile, belki de onu şarj ettiğiniz için veya saati çıkarmanızı gerektiren bir aktivite gerçekleştirdiğiniz için (örneğin, kettlebell eğitimi), kalp atış hızı verileri yine de yakalanacak ve Garmin Connect uygulamasına beslenecektir. HRM-Pro giydiğiniz sürece sürekli olarak.

en iyi kalp atış hızı monitörü: Polar H10

(Resim kredisi: Polar)

Polar H10 Kalp Atış Hızı Sensörü

Hassas ve çok yönlü kalp atış hızı monitörü

Teknik Özellikler
Sensör tipi: elektrot pedi / verici Pil ömrü: 400 saat Pil tipi: CR 2025
Satın alma nedenleri
+ Kesin + Çok Yönlü + Paranın Değeri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 68,94 £ Amazon'da Görüntüle 71,99 £ Wiggle'da Görüntüle 76,49 £ ProBikeKit UK'de görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

Birden fazla spor türünü izlemek için birden fazla kalp atış hızı monitörü satın almak istemiyorsanız, en iyi seçeneğiniz Polar H10'dur. Bu, 'Polar'ın tarihindeki en doğru kalp atış hızı sensörüdür' ve aslında Polar H10, para şeridinizi çok doğru bir şekilde izleyebilir.

En iyisi, Polar H10'un bir egzersiz için dahili hafızaya sahip olmasıdır, böylece kalp atış hızı monitörünü göğsünüzün etrafına sarabilir, Polar Beat uygulamasında egzersize başlayabilir ve ardından telefonu geride bırakabilirsiniz. Kayış, eve döndüğünüzde telefonla senkronize olacaktır. Daha fazlasıburaya.

Polar H10, Bluetooth ve ANT + bağlantısını kullanarak fitness uygulamalarına, spor ve akıllı saatlere, spor ekipmanlarına bağlanabilir. Polar H10, Bluetooth ve ANT + cihazlarına aynı anda bağlanabilir, böylece saatinize ve cihazınıza bağlayabilirsiniz.turbo eğitmenaynı zamanda.

Polar H10, kendi başına bir yüzme nabız monitörü olmasa da yüzmeye de uygundur ve en iyi sonuçları elde etmek için üzerine bir tri-takım veya dalgıç giysisi giymek istersiniz, böylece yüzerken cildinize daha yakın bastırılır.

Konfor açısından, Polar H10, kemerin iç kısmında bir dizi küçük kaymaz nokta sporu yapan Polar Pro kayış ile donatılmıştır. Bunlar, kemeri sentetik hissettirmeden yerinde kalmasına yardımcı olur.

Polar H10 kalp atış hızı monitörü ayrıca Polar'ın kalp atış hızı değişkenliğinizi kaydeden ve 'dinlenmeniz hakkında bilgi ve egzersizinizi optimize etmek için araçlar sağlayan Ortostatik testini de destekler. İhtiyacınız olacakPolar Vantage Vveya bu testi yapmak için Vantage M, unutmayın.

en iyi kalp atış hızı monitörü: Wahoo Tickr X (Gen 2)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo Tickr X (Gen 2 - 2020)

Her zamankinden daha hafif ve daha doğru

Teknik Özellikler
Sensör tipi: elektrot pedi / verici Pil ömrü: 500 aktif saatin üzerinde Pil tipi: CR 2032 Sweatproof: evet Su derecesi: IPX7 (5 ft'ye kadar su geçirmez)
Satın alma nedenleri
+ ANT + koşu dinamikleri (çalışan bir saatle eşleştirildiğinde) + Hafif tasarım + Aynı anda birden fazla cihaza bağlanabilir + Geliştirilmiş kayış tasarımı + Dahili bellek
Kaçınılması gereken nedenler
Wahoo Uygulamasındaki veri ekranları temel olarak koşu / bisiklet ölçümlerini kontrol etmek için kullanışlıdır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Wahoo Tickr X'i (Gen 2) Amazon İngiltere'den satın alın

Wahoo, zaten popüler olan Wahoo Tickr X kalp atış hızı monitörünü güncellemek için 2020'de fazladan yol kat etti. İkinci nesil Tickr X, entegre bir kayış tasarımına sahiptir, bu da sensörü takmayı kolaylaştırır ve uyum daha güvenli bir his verir. Monitör açılıp kalp atış hızını alır almaz (daha iyi bağlantı için kayışın arkasına biraz su uygulamak isteyebilirsiniz), cihazın üst kısmındaki LED ışıklar yanıp sönmeye başlar ve bağlanmaya hazır olduğunu gösterir.

Ve Wahoo Tickr X (Gen 2) hızlı bağlanıyor: Güvenilir Garmin Fenix ​​6 Pro'm ile test ettim ve kalp atış hızı monitörünü saniyeler içinde (ilk eşleştirmeden sonra) hiçbir zaman başarısız oldu. Tickr X aynı anda birden fazla cihazla eşleştirilebilir, böylece aynı anda bir akıllı eğitmen ve çalışan bir saat kullanırsanız, Tickr X kalp atış hızı istatistiklerini her ikisine de aktarır.

Koşucular yeni gelişmiş koşu ölçümlerinin keyfine varacaklar: Bir GPS çoklu spor veya koşu saati ile eşleştirildiğinde, ANT + Koşu Dinamikleri Tickr X'te yayınlanacak ve gerçek zamanlı geri bildirim için saate kaydedilecektir. Antrenmanlarınız için başka herhangi bir spor giyilebilir cihaz kullanmamaya karar verirseniz, Tickr X'in daha sonra Wahoo Uygulaması ile senkronize edilebilen 50 saate kadar egzersiz için dahili bir hafızaya sahip olduğunu duymaktan mutluluk duyacaksınız.

Koşu saatlerindeki ekrana benzer şekilde, Wahoo Uygulaması, Wahoo Tickr X kalp atış hızı monitörü için kullanıcı arayüzü olarak işlev görür: profilinizi ve egzersiz geçmişinizi görebilir ve egzersiz yaparken istatistiklerinizi gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz. Wahoo Uygulamasının 43 önceden yapılandırılmış profili vardır ve veri ekranlarını başkalarıyla da değiştirebilirsiniz, ancak çoğu ekranın bisiklet veya koşu ölçümlerine odaklandığından bahsetmeye değer (tabii ki). Yani bir 'spor salonu egzersizi' seansı yapsanız bile, ortalama hızınız, mesafeniz ve yükseklik kazancınız da kaydedilecektir. Ancak bu, anlaşmayı bozan bir konu değildir.

Wahoo Tickr X, koşucular ve bisikletçiler için ve aynı zamanda diğer sporcular için de bir yığın yararlı özellik sağlayan birinci sınıf kalp atış hızı monitörüdür. Belki triatletler için değil - sadece orta derecede suya dayanıklıdır - ancak kuru arazide spor yapmayı tercih eden diğerleri.

en iyi kalp atış hızı monitörü: Garmin HRM-Run

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin HRM-Run Kalp Hızı Monitörü

Koşucular için en iyi (ucuz) seçenek

Teknik Özellikler
Sensör tipi: elektrot pedi / verici Pil ömrü: bir yıla kadar Pil tipi: CR 2032
Satın alma nedenleri
+ Gelişmiş koşu ölçümleri + Laktat eşiği testlerini destekler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 54,90 £ Amazon'da Görüntüle 62,99 £ Wiggle'da Görüntüle 62,99 £ Chain Reaction Cycles UK'de Görüntüle

Görünüşe göre koşucuların çoğu bugünlerde bir Garmin koşu saati takıyor, bu nedenle Garmin HRM-Run'ı almak muhtemelen onlar için en iyi seçenek. Adından da anlaşılacağı gibi, Garmin HRM-Run koşucular için en iyi şekilde çalışır ve karada gelişmiş koşu ölçümleri ve hassas kalp atış hızı ölçümleri sağlar. Aynı zamanda su geçirmezdir.

Garmin HRM-Run tarafından ölçülen altı farklı ölçüm vardır: kadans, dikey salınım, yerle temas süresi, yerle temas süresi dengesi, adım uzunluğu ve dikey oran. Bunların hiçbiri size pek mantıklı gelmiyorsa, muhtemelen Garmin HRM-Run'ı almadan önce beklemek isteyeceksiniz.

Beklediğiniz gibi, Garmin HRM-Run sizi daha verimli bir koşucu yapabilir, ancak yalnızca tekniğinizi öğrenmeye ve ayarlamaya meraklıysanız. Sizin için daha iyi çalışmaz, ancak size bol miktarda veri sağlar, böylece çalışan formunuzu dakika ayrıntılarıyla analiz edebilirsiniz.

Pil ömrü bir yıla kadardır - hiçbir ekran veya optik sensör yoktur - ve Garmin HRM-Run hem Bluetooth hem de ANT + bağlantılarını destekler. Ürünle birlikte verilen kayış yeterince rahattır ve cildinizi yıpratmaz.

En önemlisi, Garmin HRM-Run bir laktat eşik testi yapmak için uyumlu bir Garmin saatiyle kullanılabilir. Garmin'in web sitesinden:

Laktat eşiği, kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktadır. Cihazınız laktat eşik seviyenizi kalp atış hızı ve hızı kullanarak ölçer.

Bir koşucu eşiğini aştığında, yorgunluk hızlanan bir hızla artmaya başlar. Deneyimli koşucular için eşik, maksimum kalp atış hızının yaklaşık% 90'ında, 10K ile yarı maraton yarış temposu arasında bir tempoya karşılık gelir. Ortalama bir koşucu için maksimum kalp atış hızının% 90'ının oldukça altında gerçekleşir. Laktat eşiğinizi bilmek, bir yarış sırasında ne kadar zor antrenman yapacağınızı veya kendinizi ne zaman zorlayacağınızı belirlemenize yardımcı olabilir. '

en iyi kalp atış hızı monitörü: Myzone MZ-3

(Resim kredisi: Myzone)

Myzone MZ-3

Sanal puan toplamak hiç bu kadar tatmin edici olmamıştı

Teknik Özellikler
Sensör tipi: elektrot pedi / verici Pil ömrü: 7 aya kadar Pil tipi: şarj edilebilir
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel doğruluk + Topluluk yönü + Sanal ödül sistemi + Egzersiz belleği
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrünü korumak için her kullanımdan sonra iPod'un kemerden çıkarılması gerekiyor-Myzone uygulaması biraz kafa karıştırıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 129,99 TL Amazon'da 171 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

• Myzone MZ-3'ü Amazon'dan satın alın

Rahatlıkla söyleyebiliriz ki fitness giyilebilir cihazları ancak birlikte geldikleri uygulama kadar iyi. İstatistiklerini aşırı analiz etmeye çok hevesli olmayan ve rahatsız edilemeyen veya sabrına sahip olan birçok nedensel kullanıcı için, başka bir uygulamanın tüm ayrıntılarını öğrenmek, ilk deneyimini çivilemek çok önemlidir.

Myzone uygulaması bir 'tesis kodu' istediğinde ve bana spor salonum veya antrenman sağlayıcım tarafından verilmesi gerektiği ipucunu verdiğinde biraz şaşırmıştım. Daha sonra öğrendimBölgesel Ülke Tesis KodlarıMyzone MZ-3 kalp atış hızı monitörünü kullanmak için herhangi bir spor salonuna bağlı olmanıza gerek yoktur. Orada bir kurşun kaçtı!

Diğer birçok kalp atış hızı monitöründe olduğu gibi, Myzone MZ-3'ün ekranı yoktur, bu işlev telefonunuza devredilmiştir ve aksi takdirde bileğinizde göreceğiniz şey - koşu saati takıyorsanız - artık uygulamada görüntülenmektedir 'kiremitinizde', yakılan kalori ve kalp atış hızı gibi şeyler. Myzone uygulaması, farklı kalp atış hızı bölgelerini görselleştirmede iyi bir iş çıkarır, böylece telefona hızlıca baksanız bile hangi bölgede olduğunuzu görmek kolaydır.

Uygulamada da farklı antrenmanlar var, ancak bunlar gerçek antrenmanlar değil: Myzone antrenmanı, kalp atış hızı bölgeleri dizisidir ve sizi oraya ne tür bir egzersizin götüreceğine karar vermek size bağlıdır. Uygulamada egzersiz yaparak MEP'leri de toplayabilirsiniz - bu sanal puanlar, daha fazla egzersiz için geri gelmenizi sağlayacak bir ödül sistemi görevi görür.

Myzone uygulamasının da bir topluluk yönü vardır, bu nedenle uygulamayı kullanan arkadaşlarınız veya spor salonu arkadaşlarınız varsa, onların etkinliklerini görebilirsiniz, bu da sizi koltuktan kalkmanız ve bir şeyler yapmak için yola çıkmanız için daha da motive edebilir.tam vücut HIIT egzersizi.

en iyi kalp atış hızı monitörü: Garmin HRM-Swim

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin HRM-Swim

Tek doğru havuz kalp atış hızı monitörü

Teknik Özellikler
Sensör tipi: elektrot pedi / verici Pil ömrü: 18 aya kadar (haftada 3 saat yüzme) Pil tipi: CR 2032
Satın alma nedenleri
+ Kaymaz kayış + Havuz kimyasallarına dayanıklı + Yüzme aralığı kalp atış hızı istatistikleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün havuzda yüzmek için temelde 69,89 £ Amazon Düşük Stokta Görüntüle 79 £ C.W. Satıcılarda Görüntüle Düşük Stok £ 79 Jura Watches'da görüntüleyin 8 Amazon müşteri yorumu

Garmin HRM-Swim, su bazlı egzersizler için tasarlanmıştır. Ancak Garmin HRM-Tri'den farklı olarak HRM-Swim, havuz kimyasallarına dayanıklı olduğu için havuzlarda kullanılabilir ve dönerken kendinizi havuzun duvarından atsanız bile yerinde kalan kaymaz bir kayışla gelir.

Garmin HRM-Swim gerçekten bir anket yüzücünün ıslak rüyasıdır: kalp atış hızını kaydeder ve iletir, yüzme aralığı kalp atış hızı istatistiklerini ölçer, böylece su altında ne kadar iyi performans gösterdiğinizi çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Tabii ki, diğer birçok kalp atış hızı sensörü de suya dayanıklıdır, ancak bir kalp atış hızı izleme ünitesinin su geçirmez olması ile su altında kalp atış hızını doğru bir şekilde izleyebilmesi arasında büyük bir fark vardır. Bildiğiniz gibi, su oldukça iletkendir ve bu özellik, kalp atış hızı ölçümlerini önemli ölçüde çarpıtabilir.

Garmin HRM-Swim'i kullanarak, kalp atış hızınızın sadece yaklaşık bir hesaplama değil, aslında uygulamada / saatte yazdığı gibi olduğundan emin olabilirsiniz.

Garmin HRM-Swim'in dezavantajı, gerçekten yüzmek için olmasıdır; karada kullanılabilir, ancak bu amaçla daha ucuz ve daha fazla arazi tabanlı ölçüm sağlayan cihazlara sahipsiniz. Ancak sık sık havuzda yüzüyorsanız, kesinlikle Garmin HRM-Swim almalısınız.

en iyi kalp atış hızı monitörü: Polar OH1

(Resim kredisi: Polar)

Polar OH1

Daha kullanışlı kol bandı seçeneği

Teknik Özellikler
Sensör tipi: optik kalp atış hızı sensörü Pil ömrü: 12 saat egzersiz Pil tipi: Şarj edilebilir 45 mAh lityum polimer pil
Satın alma nedenleri
+ Göğüs HRM'den daha kullanışlı + Dahili hafıza + Kafa bandı olarak takılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa pil ömrü BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 54,99 Wiggle'da Görüntüle 58,44 £ Amazon'da Görüntüle 67,99 £ ProBikeKit UK'de Görüntüleyin

Sohbette sık sık ortaya çıkmayan bir şey, kış aylarında soğuk bir göğüs kemeri takmanın ne kadar tatsız olduğudur. Olduğu gibi üşüdüğünüzde, vücudunuzun etrafına soğuk ve ıslak bir kayış sarmak, pek çok kişinin özlem duyacağı bir his değildir.

Polar OH1 kol bandı, hassasiyet ve konfor arasında ideal bir uzlaşmadır: optik kalp atış hızı sensörü, çalışan bir saatten daha doğru ölçümler sağlar. Neden soruyorsun? Polar OH1 ve koşu saati aynı tip sensörleri kullanabilse de, kol bandı cildinize daha iyi oturduğu için sinyali daha kolay ve doğru bir şekilde alabilecektir. Bileğiniz her zaman bükülüyor ve dönüyor ve bir saatin orada cildinizle bağlantısını kaybetmesi zor değil.

Olumsuz tarafı, Polar OH1'in optik sensörü pil ömrünü geleneksel muadillerinden çok daha fazla tüketir ve şarjlar arasında 'sadece' 12 saat dayanır. Bu 12 saatlik egzersizdir, yani şarj cihazını her hafta birden fazla kullanmanıza gerek kalmaz, ancak göğüs kayışlarının 1 yıllık pil ömrü ile karşılaştırıldığında, yine de çok daha kısadır.

Polar OH1'de yüzücü gözlüğü askısı klipsi vardır, böylece klipsi yüzücü gözlüklerinizin kayışına takabilirsiniz. Polar OH1 şakağınıza tam oturur ve su altında bile size iyi kalp atış hızı ölçümleri verir.

en iyi kalp atış hızı monitörü: mioPOD

(Resim kredisi: Mio Labs)

Mio Labs mioPOD

Akıllı ışık geri bildirimi, bunu yaz için en iyi kalp atış hızı monitörü yapar

Teknik Özellikler
Sensör tipi: optik kalp atış hızı sensörü Pil ömrü: 24 saat Suya dayanıklı: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hassas optik sensör + Koşu ritmini ölçer + Dokunsal uyarı
Kaçınılması gereken nedenler
-mioApp, GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bazı kullanılabilirlik sorunları yaşıyor Amazon'u kontrol edin

• mioPOD'u doğrudan Mio Labs'tan satın alın

Eşlik eden mioApp ile eşleştirilmiş mioPOD kalp atış hızı monitörü, pasif kalp atış hızı sensörü ile çalışan bir saat arasındaki boşluğu doldurmaya çalışıyor. Hala bir kalp atış hızı sensörü, göğüs kemeri değil, Polar OH1'e çok benzeyen bir kol bandı, ancak bazı ek avantajlarla birlikte: dokunsal geri bildirim ve ayrıca kalp atış hızı bölgeleri hakkında görsel geri bildirim var.

İkinci özelliğe Cardio Pilot adı verilir ve bir kalp atış hızı bölgesinden diğerine geçtiğinizde sizi uyarır. Dokunsal geribildirim, egzersiz yaparken mioPOD'a bakmasanız bile bu değişiklikleri fark etmenize yardımcı olur. MioPOD esas olarak iyi bir hava / iç mekan kalp atış hızı monitörüdür: sensörün üzerine bir taban katmanı, bir jumper ve bir ceket takıyorsanız, dokunsal geri bildirimin ne hakkında olduğunu anlamak zor olacaktır.

MioPOD'da kullanılan Valencell optik sensör hassastır ve ayrıca mioApp kullanarak kalp atış hızınızı gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz. Uygulama, Fitbit Uygulaması veya Garmin Connect ile karşılaştırıldığında en sezgisel olmasa da kullanılabilir. Bir antrenman hafızası var, 30 saatlik antrenmanları saklayabilen mioPOD da var.

MioApp ayrıca egzersiz yükünü (tıpkı Garmin gibi) ve dinlenme durumunu (Polar'a çok benzer) ölçme gibi birkaç iyi fitness özelliğine sahiptir. Uygulamada, kaç kalori yaktığınızı ve hatta kadans gibi gelişmiş koşu ölçümlerini de görebilirsiniz. MioPOD ayrıca suya dayanıklıdır.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın