Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi ısıtıcı 2020: Evinizi, garajınızı, ev ofisinizi ve kulübenizi ısıtmak için en iyi taşınabilir ısıtıcılar

En iyi ısıtıcı 2020: Evinizi, garajınızı, ev ofisinizi ve kulübenizi ısıtmak için en iyi taşınabilir ısıtıcılar

Kutsal moly, burası soğuk mu ne? Merkezi ısıtma açıkken bile, muhtemelen evinizin bazı kısımlarının şu anda kutup ayıları dışında herkes için çok soğuk olduğunu fark ediyorsunuz. Bu, paranın satın alabileceği en iyi ısıtıcılardan birini edinme zamanının geldiği anlamına gelir. Geçmişte bu, üç çubuklu bir yangın veya parafin brülörü ve neredeyse kesin bir ölüm veya en azından kötü bir yanık anlamına gelirdi. Ancak şimdi, en iyi elektrikli ısıtıcılar sessizdir, nispeten enerji tasarrufludur ve bazı durumlarda Sovyet Rusya'nın endüstriyel ekipmanı yerine dekora benziyor.


Fan ısıtıcıları - en iyileri dahilDyson hayranıısıtma için - ve en az bir yağlı, sıcak bir kış günü için en iyi yarışmacılar listemizde bulabilirsiniz. Ayrıca en iyi güncel fiyatları şurada bulabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıAşağıdaki listedeki fiyat widget'larımız aracılığıyla.

En iyi portatif ısıtıcı nasıl alınır

Tüm ısıtıcılar çok etkili değildir. Bazıları Jack Frost'u tehdit etmekten biraz fazlasını yaparken, diğerleri gücü barış ve sessizliğe değer veriyor. Bazıları elektriği yudumlarken, diğerleri sizi iflas edebilir. Burada sahip olduğumuz şeyEn iyinin en iyisinın-nin 'SıcakFransızların dediği gibi.

Bir ısıtıcı istediğinizde dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Birincisi, onu nasıl kullanmak istediğinizdir. Kısa aralıklarla anında ısı mı istiyorsunuz? Fanlı ısıtıcı tam size göre. Daha çok radyatör gibi bir şey mi tercih edersiniz? Yağ dolu, gitmenin yoludur. Ve sadece doğrudan ısıtıcının önünde mükemmel bir pozisyonda durursanız ısınmak istiyorsanız, hareket algılamalı seramik bir ısıtıcı arkadaşınızdır.

Isıtıcıların çalışma şekli arasında büyük farklar vardır. Bazıları havayı dolaştırmak için dönen bıçaklar kullanır; bu, biraz gürültülü olduğunda etkilidir; diğerleri ısının yayılmasına izin verir. Ve bazıları sıcak havayı daha az gürültüyle pompalamak için çok akıllı hava akışı tasarımı kullanır.


Öyleyse, daha fazla uzatmadan, et ve iki sebzeye gidelim ve ısıtma menüsünde neler olduğuna bir göz atalım.

Sırayla en iyi ısıtıcılar

En iyi ısıtıcı: Dyson Hot + Cool Fan Isıtıcı


1. Dyson AM09 Sıcak + Soğuk

Modern evler için en iyi ısıtıcı

Teknik Özellikler
Güç: 2.000W Zamanlayıcı: Evet Güvenlik: Kesim Boyutu: 59.5x15x11cm
Satın alma nedenleri
+ Cilalama yok + Isıtır ve soğutur + Arıtıcıdan daha ucuz ve daha çekici (aşağıda)
Kaçınılması gereken nedenler
-Hala Dyson'ın ısıtmasız fanları kadar 'havalı' değil (ho ho) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sonic Direct'te 399 £ Görüntüle JD Williams'ta Amazon'u Kontrol Edin

Dyson Hot + Cool Fan Isıtıcı (veya daha teknik bir ad tercih ederseniz AM09), esasen hava temizleme bitleri olmayan Dyson Pure Hot + Cool Link Fan Isıtıcı ve Hava Temizleyicidir (aşağıya bakın).

Kısa bir pişmanlıkla bütün bir odanın ısıtılmasını istiyorsanız, tercih etmeniz gereken model budur. Ayarlanabilir kanatsız Jet Focus teknolojisi, arkadan hava emer ve hava akışını, kişisel sıcaklık için sıkı odaklanmış bir akış veya daha geniş bir alanı ısıtmak için geniş, dağınık bir akış olarak odaya püskürtülmeden önce 15 kata kadar çoğaltır. Şimdi, hava akımının yakın olduğunuzda o kadar güçlü hissetmediği söylenmelidir, ancak kesinlikle yeterince sıcak ve neyse ki pantolonunuzu ateşe verecek kavurucu sıcak noktalar olmadan tek tip olarak teslim edilir. Eğimli taban ayrıca hava akışına odaklanmaya yardımcı olur ve elbette maksimum kapsama için salınır. Dahil edilen uzaktan kumanda, kontrol etmeyi de kolaylaştırır - sadece kaybetmeyin, aksi takdirde bazı işlevleri kontrol edemezsiniz.


Büyük kardeşin çanları ve ıslıkları olmasa bile, paranız karşılığında hala birçok harika tasarım gelişmesi ve en iyi yapı kalitesini elde ediyorsunuz. Dyson & rsquo; un tasarımlarını çok daha az paraya taklit eden çok sayıda ben de ürün olsa da, bunlar gerçek şey üzerinde bir yama değildir.

En iyi ısıtıcı: Meaco Heat Motion Eye 1.8kW Fan Isıtıcı

(Resim kredisi: Meaco)

2. Meaco Heat Motion Göz 1.8kW Fan Isıtıcı

Büyük bir yumruk oluşturan hareket sensörlü küçük üflemeli ısıtıcı

Teknik Özellikler
Güç: 900W - 1.800W Zamanlayıcı: Evet Güvenlik: Kesme artı eğme anahtarı Boyut: 22.5x17x15 cm
Satın alma nedenleri
+ Çok yüksek ısı üretir + Dahili hareket sensörü + İki güç ayarı + Eğim anahtarı + Küçük

Bu küçük fanlı ısıtıcı yalnızca 225 x 170 x 150 mm ölçülerindedir, ancak ağırlığının çok üzerinde bir yumruk atarak, seçtiğiniz ayara bağlı olarak 900w ile 1.800w arasında kızartılmış ısı üretir. Cidden, boyutu ve keskin fiyatı için, bu yazar sağladığı doğrudan anlık ısı miktarından çok etkileniyor - bir eli altı inç içinde tutmak için çok sıcak. Gerçekten küçük olmasına rağmen, MeacoHeat 1.8kW Fan Isıtıcı, yaklaşık 55m'ye kadar olan odalar için iyidir. ve ister masaüstünde ister yerde kullanılsın kişisel ısıtma için mükemmeldir.

Bununla birlikte, bu modelle ilgili gerçekten akıllıca olan şey, bir kişinin odada olduğunu algılayan ve buna göre açılıp kapanan bir hareket sensörüne sahip olmasıdır. Bu nedenle, sensörün menziline girer girmez ısıtıcı açılır ve açık kalır. Ancak bir fincan çay yapmak için dışarı çıktığınızda, yaklaşık 30 saniye sonra kendi kendine kapanır. Bu, bir odayı gereksiz yere sürekli ısıtmayacağı ve elektrik faturasına bir miktar kuruş ekleyeceği için büyük bir artıdır.


MeacoHeat ayrıca, ısıtıcı devrilirse gücü kesen bir eğim anahtarı ile donatılmıştır - pozisyondayken sertliği göz önüne alındığında - bir ila yedi saatlik zamanlayıcı ve eğer varsa onu kapatan zorunlu bir termal sigorta aşırı ısındı çünkü evdeki bir aptal ön ızgaranın üzerine bir çift nemli çorap astı.

MeacoHeat üç renkte (beyaz, siyah ve kırmızı) mevcuttur ve ayrıca daha büyük odalar için daha uzun bir 2kW versiyonu mevcuttur. Yakın çevrede sıcaklık için küçük, yüksek verimli bir seramik ısıtıcı arıyorsanız, o zaman tercih etmeniz gereken model budur. Kullanımı kolay, inkar edilemeyecek kadar verimli ve bir masa altı, masa üstü veya bir odanın köşesi için yeterince küçük. Etkileyici bir yüksek fiyatlı kit parçası.

En iyi ısıtıcı: Dyson Pure Hot + Cool Link Fan Isıtıcı ve Hava Temizleyici

3. Dyson Pure Hot + Cool Link Fan Isıtıcı ve Hava Temizleyici

Hava temizleyici, uygulama ve Alexa kontrolü ile en iyi ısıtıcı

Teknik Özellikler
Güç: 2.100W Zamanlayıcı: Evet ve bir mobil uygulama Güvenlik: Kesim Boyut: 63x22x22.2cm
Satın alma nedenleri
+ Isıtır, soğutur ve arındırır + Sessiz ve parlamayan
Kaçınılması gereken nedenler
Dyson'ın en seksi cihazı değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 599 £ Amazon 464 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Dyson'ın fanları, kanatları olmadığı için sessiz ve 'titreşimsiz' hava sirkülasyonu sunar ve çok zarif bir şekilde salınır. Bu sınıfının en iyisi model, bunun yanında daha fazlasını da yapar.

En önemlisi, bu satın alma rehberinin amaçları açısından, ısınır ve çok iyi. Güvenilir iOS ve Android uygulaması aracılığıyla, ev dışındayken bile tercih ettiğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz ve bu ısıyı minimum telaşla koruyacaktır. Ayrıca, yalnızca daha yakın mesafede de olsa, aynı işlevselliğin çoğunu sağlayan temiz, küçük bir uzaktan kumanda var.

Fan ayrıca yazın soğurveHavadaki kirleri ve alerjenleri de giderir, filtrenin ne sıklıkta kullandığınıza bağlı olarak yılda yaklaşık bir kez değiştirilmesi gerekir. Uygulama zamanı geldiğinde size söyleyecektir. HEPA filtresi evcil hayvan tüylerini, poleni ve havadaki diğer yabancı maddeleri hapsedeceğinden, bu, alerjisi olan kişiler için yararlıdır.

Pure Hot + Cool enerji açısından da verimlidir, artık ihtiyaç kalmadığında otomatik olarak kapanır ve sıcaklığın değişmesi gerektiğinde tekrar açılır. Ayrıca, Quiet Mark akreditasyonuna sahip tek fanlı ısıtıcıdır, bu nedenle iyi bir gece uykusunun önüne geçmeyecektir. Bıçakların olmaması, temizlemenin geleneksel bir fana göre çok daha kolay olduğu anlamına gelir.

Yedeklenecek wonga'ya sahipseniz, bu piyasadaki teknolojik olarak en becerikli fanlı ısıtıcılardan biridir.

En iyi ısıtıcı: Stadler Form Anna Little Fan Heater

4. Stadler Form Anna Küçük Fan Isıtıcı

Küçük odalar için en iyi ısıtıcı

Teknik Özellikler
Güç: 1.200W Zamanlayıcı: Güvenlik Yok: Kendinden regüleli seramik Boyut: 18.3x27.7x15cm
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten küçük + Sessiz ve güçlü
Kaçınılması gereken nedenler
-Hiç fantezi özellik yok-Bir taşıma kolu güzel olurdu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 59 Amazon'da görüntüle 79,20 £ Amazon'da görüntüle

Anna Little, Stadler'in diğer Anna ısıtıcısına benziyor, ancak daha ucuz ve evet, daha küçük. Küçük boyutlarının sizi yanıltmasına izin vermeyin: yine de minik fanından çok güvenilir bir 1.200W çıkarır ve bu da onu daha küçük alanlar için ideal hale getirir.

Stadler ısıtıcılar yüksek standartlarda üretilmiştir ve çok sessiz performans sağlama eğilimindedir ve bu bir istisna değildir. Bununla birlikte, hiç gösterişsiz bir ürün olduğunu belirtmekte fayda var: Salınacak, yazın sizi serinletecek veya sabahları açılacak bir ısıtıcı istiyorsanız, bu o ısıtıcı değil.

Başka bir eksikliğe işaret etmeye değer: Birçok küçük ısıtıcının aksine, Anna Little'ın taşıma sapı yok. Çoğu zaman tek bir yere yerleştirilmek üzere tasarlanmış bir ısıtıcıdır, bu nedenle, kolayca hareket ettirebileceğiniz bir yere ihtiyacınız varsa, daha az zarif ama daha esnek bir şeyle daha iyi durumda olabilirsiniz.

En iyi ısıtıcı: VonHaus Yağ Dolgulu Radyatör

(Resim kredisi: VonHaus)

5. VonHaus Yağlı Radyatör

Düzenli kullanım için en iyi taşınabilir ısıtıcı

Teknik Özellikler
Güç: 2,500W Zamanlayıcı: Evet Güvenlik: Kesim Boyutu: 28x14x38 santimetre
Satın alma nedenleri
+ Basit ve güvenilir + Uzun ömürlü ısı
Kaçınılması gereken nedenler
-Isınmak için zaman alır-Zamanlayıcılar gürültülü olabilir-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI korkunç görünüyor £ 29,99 Amazon'da görüntüle 29,99 £ Amazon'da £ 49,99 Görüntüle Amazon'da 347 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Fanlı ısıtıcıların ana dezavantajı, kapatır kapatmaz havayı ısıtmayı bırakmalarıdır, bu nedenle genellikle kendinizi 'çok soğuk' döngüsünde bulursunuz! & ldquo; bu & rsquo; daha iyi! & rdquo; & ldquo; çok sıcak! & rdquo ;. Ve elbette, ne zaman açılsalar, elektrik faturanızı yakıyorlar.

Yağ dolu bir radyatör anında değildir - hepsinin ısınması biraz zaman alır - ancak yağ ve metal çevre uzun süre sıcak kalır ve ısıtma elemanı kapandıktan çok sonra odayı ısıtmaya devam eder. Bu, onları çok çeşitli yerlerde günlük kullanım için özellikle uygun hale getirir. Ayrıca, bir zamanlayıcının dahil edilmesi özellikle merkezi ısıtmanın mevcut olmadığı yerlerde kullanışlıdır.

Küçük bir yatak odasına koymayı planlıyorsanız bir tanesini denemek isteyebilirsiniz, ancak: Bazı insanlar zamanlayıcıları aşırı gürültülü bulur ve diğer radyatörler gibi ısınırken ve soğurken çok az gürültü olur.

Bu özel altı kanatlı model, 800 watt ısı yayar ve bir termostat ve aşırı ısınma koruması ile birlikte gelir. Satın almak için cips kadar ucuz ama en iyi görünümlü değil.

En iyi ısıtıcı: Stadler Form Paul Adaptive Heat Fan Heater

6. Stadler Form Paul Uyarlanabilir Isı Fanlı Isıtıcı

Dyson'a iyi bir alternatif

Teknik Özellikler
Güç: 2.000W Zamanlayıcı: Güvenlik Yok: Termostat Boyut: 53.6x18.5x17.7cm
Satın alma nedenleri
+ Akıllı tasarım + Daha ucuza Dyson gibi ısıtır
Kaçınılması gereken nedenler
-Zamanlayıcı yok-Drab BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 254,84 Amazon'da görüntüle

Paul uyarlanabilir bir ısıtıcıdır, yani Dysons gibi, çıkışını seçtiğiniz sıcaklıkta olacak şekilde ayarlar, tıpkı arabanızdaki ısıtma ve soğutma sisteminin yaptığı gibi. Artı veya eksi bir dereceye kadar doğrudur ve uzaktan veya entegre kontrol panelinden kontrol edebileceğiniz sekiz ısı ayarına sahiptir.

Paul ısıtıcının temel faydalarından biri, daha yüksek hava akışı ayarlarında bile çok, çok sessiz olması ve havayı yüzünüze üflemek yerine etrafta dolaştırmasıdır. Yaz aylarında da fan olarak çalışır, havayı büyük odalarda bile dolaştırır.

Daha birinci sınıf bir model olmasına rağmen, bir Dyson'a kıyasla ucuz ve iyi tasarlanmış. Aynı zamanda göründüğünden daha küçüktür ve nispeten kısıtlanmış, 18 cm'lik bir ayak izinden 2.000W'a kadar ısı pompalar. Çok daha ucuz olan isimsiz nakavtlar elde edebilirsiniz, ancak bunlar aynı zamanda daha az verimli ve çok daha gürültülüdür.

En iyi ısıtıcı: Honeywell HZ-510E1 Ağır Hizmet Tipi Fan Isıtıcı

7. Honeywell HZ-510E1

Kulübe için en iyi ısıtıcı

Teknik Özellikler
Güç: 1.800W Zamanlayıcı: Güvenlik Yok: Kesim Boyutu: 29.5x18x27cm
Satın alma nedenleri
+ Garajlar için harika + Geniş dağıtıcı fan + KitchenAid ekmek kızartma makinesine benziyor
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99 £ 'a biraz gürültülü Amazon 393 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Bu, oldukça geniş bir alanı hızlı bir şekilde ısıtmak için tasarlanmış geniş bir dağıtıcı ısıtıcıdır: bu durumda, 22 metrekareye kadar odalar içindir. Endüstriyel bir fanlı ısıtıcı gibi, çok sıcak havayı çok kuvvetli bir şekilde üfler ve bu, özellikle zamanla bazılarına kıyasla oldukça gürültülü olabileceği anlamına gelir. Burada jumbo jet gürültü seviyelerinden bahsetmiyoruz, ancak muhtemelen kulübeye, garaja veya atölyeye bir yatak odasından daha uygun.

Tam eğimde bile kasa çok ısınmaz, ancak en iyisi bir süre açıkken önünden uzak durmaktır. Renk değiştiren kullanışlı bir sıcaklık uyarısı işaretçisi vardır, böylece dokunmanın uygun olduğunu bilirsiniz.

Bu özel model, serideki diğerleri gibi donmaya karşı koruma özelliğine sahip değildir, ancak iki termostat ayarı ve ayarlanabilir amacı, onu çok çeşitli soğuk ortamlar için uygun hale getirir.

Dyson AM09 BEYAZ Sıcak Soğuk Fan ... Dyson AM09 Sıcak ve Soğuk fanlı ısıtıcı Sonic Direct 399 TL GörüntüleTüm fiyatları görünDyson HP02 Sıcak + Soğuk Bağlantı, ... Dyson Pure Sıcak + Soğuk Bağlantı Amazon £ 599 GörüntüleTüm fiyatları görünStadler Form Anna Küçük Fan ... Stadler Form Anna Küçük Fan Isıtıcı Amazon £ 59 GörüntüleTüm fiyatları görünVonHaus Mini Yağ Dolgulu ... VonHaus Yağlı Radyatör Amazon £ 29.99 İnceleTüm fiyatları görün