Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi çit düzeltici 2020: en iyi çit düzelticilerle düzeltin ve şekillendirin

En iyi çit düzeltici 2020: en iyi çit düzelticilerle düzeltin ve şekillendirin

Çitler binlerce yıldır bizimle birlikte: Birinin çitlerini kırpmaktan şikayetçi olduğu ilk kaydedilen örnek, kabaca MÖ 2.000 ila 4.000 yıl arasındaki Neolitik Çağ'a kadar uzanıyor. Neyse ki bizim için, atalarımızın yalnızca hayal edebileceği elektrikli aletlere erişimimiz var. Peki sizin için en iyi çit düzeltici hangisi? Artık ilkbahar resmi tatilleri geldiğine ve yaz gelmeye başladığına göre, eğer insanların senin zalimce alay etmesini istemiyorsan, yakında birine ihtiyacın olacak.

En iyi çit düzeltici nasıl alınır

En iyi çit düzeltici, gerçekten sahip olduğunuz çite ve kendi kişisel tercihlerinize bağlıdır: yüzlerce yarda eski çalıları küçük bir elde taşınır cihazla budamak için iyi şanslar. Merdivenlere yaslanmanızı önlemek için genişleyen çit düzelticiler, gerçekten kalın dallar için motorlu testerelere dönüşen düzelticiler ve farklı türden işler için değiştirilebilir başlıklı düzelticiler vardır.

Çoğu elektrikli alette olduğu gibi, ana seçenek kablolu veya kablosuzdur: pille çalışan cihazlar & rsquo; çalışma süresi elbette pilleri ile sınırlıdır, ancak kablolu düzelticiler, güç kablosunu yanlışlıkla kesme riskini taşır. Elektrikli aletinizin bağlı olduğu fişe her zaman bir RCD takın.

RSPB'nin Mart ve Ağustos ayları arasında bazı tür çitleri kesmememizi tercih edeceğini belirtmekte fayda var. Bunun nedeni, bazı kuşların çitlerde yuva yapması, dolayısıyla örneğin İskoçya'da bahçıvanlardan makaslarını garajda tutmaları istenmesidir.serçeler yuvalarından kaçana kadar.


Bunlar, her tür iş ve bütçe için önerebileceğimiz en iyi çit düzelticilerden oluşan seçimlerimizdir.

Çit düzelticiler stokta yok mu?

Herkesin önümüzdeki yaz için plan yapması nedeniyle, en sevdiğimiz bahçe ürünlerimizden bazıları şaşırtıcı bir şekilde şu anda satılmaya devam ediyor. Önerdiğimiz bir ürünün sağlanan perakende bağlantısıyla bulunmadığını fark ederseniz, genellikle çok iyi alternatifler sunan bu perakendecileri deneyin.


İngiltere'de:

Amazon


B&Q

Waitrose Garden
Thompson Morgan
Çiğdem
Van Meuwen
Suttons
Dobies
Harrod Bahçıvanlık
Hazırlanmış

ABD'de:

Walmart


Sears
Ana Depo
Lowe's

Bu yaz satın alınabilecek en iyi çit düzelticiler

En iyi çit düzeltici 2020: Cobra H50-24VPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Cobra)

1. Cobra H50-24V

Şehir içi kullanım için en iyi akülü çit düzeltici

Teknik Özellikler
Güç: 24V Tip: Kablosuz Kesme boyutu: 50cm Teleskopik: Değiştirilebilir kesici yok: Hayır Ağırlık: Pil dahil 2,6kg
Satın alma nedenleri
+ Uzun çift bıçak + Etkili çit düzeltme + Ekonomi için iki hız
Kaçınılması gereken nedenler
-Fiddly bıçak kapağı

• Cobra H50-24V'yi Cobra'dan 75 £ karşılığında satın alın

Uygun bir kesme uzunluğuna (50 cm) ve mükemmel çalışma süresine (50 dakikaya kadar) sahip, son derece uygun fiyatlı, hafif, kablosuz bir çit düzeltici arıyorsanız, o zaman burada yeni bir numaralı seçimimize gidin.

H50-24V, 24v lityum iyon pil ve şarj cihazının yanı sıra ambalajın bir parçası olabilecek plastik bir kılıfla birlikte gelir. Her neyse, kapandıktan sonra tekrar açmak bir hata, bu yüzden düzelticiyi dikkatlice saklamanız tavsiye edilir.

Bu kafa yüksekliğindeki şehir çitleri için mükemmel bir düzelticidir. Kullanımı kolaydır ve Cobra'nın çim biçme makinesi gibi iki hızlı gelir: Uzun ömürlü kullanım için Eco ve yaklaşık 1 cm'ye kadar daha kalın dallar için Turbo.

Cobra elde harika hissediyor - motor muhafazası gerçekten küçük ve göze batmıyor - ve zahmetsiz çit budama için pil tasarrufu sağlayan iki hız seçeneğini ve uzun iki taraflı kesme bıçağını gerçekten değerlendiriyoruz. O da çok pahalı değil.

En iyi çit düzeltici 2020: Gtech HT 3.0

(Resim kredisi: Gtech)

2. Gtech HT 3.0

En çok yönlü kablosuz çit düzeltici

Teknik Özellikler
Güç: 18V Tip: Kablosuz Kesim boyutu: 31.5cm Teleskopik: Evet Değiştirilebilir kesiciler: Hayır Ağırlık: 2.47kg pil dahil
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Uzun mafsallı uzatma kolu + Kullanımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
- Nispeten kısa bıçak - Yavaş şarj

• Argos'tan Gtech HT 3.0'ı satın alın

Bu uzatılabilir kablosuz çit kesme makinesi, merdivene ihtiyaç duymadan budama yapmanızı sağlar; 10 fitlik bir erişime sahiptir. Kablosuz bir model için Gtech HT 3.0, 2,47 kg'da hafiftir ve iyi tasarlanmıştır. Yalnızca dört parçadan oluştuğu için montajı daha kolay olamazdı: bir bıçak muhafazası, bir kontrol kolu, 90 cm'lik bir alüminyum uzatma kolu ve küçük, hafif bir 18v ​​Lityum-İyon pil.

Uzatma kolunu çıkaramamanız ve bel ve göz hizasında düzeltme için sadece bıçaklı ucu kullanamamanız utanç verici, ancak en azından bıçak tertibatı 135 dereceye kadar eklemlenebilir, bu nedenle düşük seviyeli dikey işler için çok zor değildir .

Bununla birlikte, asi İngiliz Yew'inizin zirvesini ele alma zamanı geldiğinde, bu model, çok ağır olmasına rağmen, elemanının içindedir. Kafayı 90 ° açıyla kolayca çevirin; ve tırpan, bebeğim, tırpan. Yeni yükseltilmiş bıçağı artık çapı 6 cm'ye kadar olan dalları kesecek kadar sağlamdır - ev tipi bir çit düzeltici için neredeyse hiç duyulmamış.

Pilden 60 dakikalık etkileyici bir çalışma süresi almalısınız, ancak şarj olması için dört saate kadar beklemeye hazır olmalısınız.

HT 3.0'ın bıçağı, bu toplamada diğerlerinden daha kısadır (31,5 cm), bu nedenle, manikür için 100 metrelik çitiniz varsa, seçilecek model değildir, ancak günlük kentsel kullanım için bir krakerdir.

En iyi çit düzeltici 2020: Stihl HSA56

3. Stihl HSA56

Uzun vadeli güvenilirlik için en iyi kablosuz çit düzeltici

Teknik Özellikler
Güç: 36V Tip: Kablosuz Kesim boyutu: 45cm Teleskopik: Değiştirilebilir kesici yok: Hayır Ağırlık: 3.7kg pil dahil
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel performans + Tipik Stihl kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Blade, birçok Dahil olan pilden daha küçüktür Stihl'in BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI DEĞİLDİR

www.worldofpower.co.uk/stihl-hsa56-compact-cordless-18-hedge-trimmer-package

Doğası gereği çitler genellikle bahçelerin ve diğer alanların kenarlarında bulunur, bu da onların elektrik prizlerinden olabildiğince uzakta oldukları anlamına gelir. Akülü düzelticiler, bu sorunu ve ayrıca elektrikli kesme aletinden sarkan bir kabloya sahip olmanın güvenlik sorunlarını çözer, ancak çitler genellikle önemli olabileceğinden, pillerin işe uygun olduğundan emin olmanız gerekir.

Stihl'in AK10 pili (dahil) 40 dakika çalışır ve isteğe bağlı AK20 ve AK30 sırasıyla 80 ve 120 dakika sağlar. Stihl, profesyonel testereleri ve diğer aletleriyle ünlüdür ve bu, Stihl & rsquo; in olağan yapı kalitesiyle desteklenen nispeten düşük ağırlık ve düşük gürültü ile tipik olarak güvenli ve sağlam bir kesicidir.

En iyi çit düzeltici 2020: Bosch AHS 70-34

4. Bosch AHS 70-34

Daha geniş çalılıklar için en iyi elektrikli çit düzeltici

Teknik Özellikler
Güç: 700W Tip: kablolu Kesim boyutu: 70cm Teleskopik: Değiştirilebilir kesici yok: Ağırlık yok: 3.9kg
Satın alma nedenleri
+ Büyük bıçak + Güçlü
Kaçınılması gereken nedenler
-Kablolu -Bugünün en iyi teklifleri Amazon'a bakın

Gerçekten geniş çitleri budamak gerçek bir acı olabilir, ancak kesme bıçağınız ne kadar uzun olursa o kadar az acı çekerler. Bosch, 3,9 kg ile oldukça hafiftir ancak kesme bıçağı, 34 mm'lik diş aralığı ve dişler arasına sığamayacak kadar kalın dallar için testere işlevi ile olağanüstü uzun 700 mm'dir.

700W motor, en zorlu çitlerde bile hafif bir çalışma yapmalıdır ve bu uzun erişim, zorlu parçalara ulaşmak için merdiven akrobasisi yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Kablosuz yerine kablolu - düzgün bir Lityum İyon pil çok fazla ağırlık ve maliyet katmış olurdu.

Muhtemelen en iyisi budur, akıl: devasa bir çitin ehlileştirilmesinin ortasında güç kaybetmek istemezsiniz.

En iyi çit düzeltici 2020: VonHaus 550W Elektrikli Çit Düzeltici

(Resim kredisi: Vonhaus)

5. VonHaus 550W

En ucuz elektrikli çit düzeltici

Teknik Özellikler
Güç: 550W Tip: İpli Kesme boyutu: 61cm Teleskopik: Değiştirilebilir kesiciler yok: Ağırlık yok: 3.5kg
Satın alma nedenleri
+ Ucuzdur + Şaşırtıcı derecede uzun bıçak
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz gürültülü-Muhtemelen sonsuza dek sürmeyecek Bugünün en iyi VonHaus 550W Elektrikli Çit Düzeltici fiyatları 44,99 TL Amazon'da görüntüle 69,99 TL Amazon'da Görüntüle