Close

En iyi yürüyüş GPS 2020: nereye giderseniz gidin, yolda kalın

Pingtwitter'ün en iyi yürüyüş GPS kılavuzuna hoş geldiniz. Yürüyüşe çıktığınızda, bilinmesi gereken oldukça önemli iki bilgi vardır: nereye gittiğinizi ve nerede olduğunuzu. GPS sayesinde her ikisini de bulmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Yürüyüşçüler için GPS teknolojisi, her zamankinden daha kullanışlı ve daha uygun fiyatlı ve en iyi yürüyüş GPS'si, beklediğinizden çok daha ucuza mal oluyor.


Elbette, yürüyüşünüzde ihtiyaç duyacağınız tek şey GPS değildir - bu nedenle, uygun şekilde uygun ve önyüklü olduğunuzdan emin olun.en iyi yürüyüş botlarıve şunlardan biri ile yağmura hazırlanınen iyi su geçirmez ceketler.

En iyi yürüyüş GPS'i, bir şehir GPS sisteminden isteyeceğinizle aynı olmayabilir. Örneğin, dokunmatik ekranlara sahip olmak güzeldir, ancak bir tepenin yarısına kadar çıktığınızda ve yağmur yanlardan geliyorsa tam olarak yardımcı olmazlar. En iyi yürüyüş GPS seçeneği, en son teknolojiye veya en uzun özellik listesine sahip olan seçenek olmayabilir ve listemizi yürüyüşe çıktığınızda gerçekten ihtiyacınız olan şeylere göre bir araya getirdik.

en iyi yürüyüş GPS: Garmin eTrex 30x

(Resim kredisi: Garmin)

1. Garmin eTrex 30x

Bu yetenekli klasik, hala en iyi yürüyüş GPS'sidir

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Küçük ve hafif Pil: 2xAA pil Dokunmatik Ekran: Bellek Yok: 3,7 GB
Satın alma nedenleri
+ Çok hafif ve kompakt + Çok değerli işlevsellik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 299,99 Amazon'da görüntüleyin

Yürüyüş için en iyi GPS Garmin eTrex 30x'tir. Tasarım bir süredir pek değişmemiş olsa da (30x, daha yüksek çözünürlüklü bir ekrana ve daha fazla belleğe sahip orijinal eTrex 30'da küçük bir yükseltmedir), yürüyüşçüler için çekiciliği, yüzünde bile azalmadı. biraz daha gösterişli el GPS seçenekleri. IPX7 su geçirmezlik derecesi ve yan düğme / kumanda kolu kontrol kombinasyonu (burada dokunmatik ekran yok), her türlü hava koşulunda kullanılabileceği anlamına gelir ve incelemeciler, piller dahil sadece 150 g ağırlığında, uygun şekilde kompakt ve hafif buldular. Kullanıcılar ayrıca, hızlı hareket eden uydu mandallama hakkında olumlu yorumlarda bulundular ve nadiren teması kaybettiğini ve bazı üst düzey modellerin işlevselliğini kablosuz paylaşım, üç eksenli pusula ve Garmin Chirp teknolojisi gibi özelliklerle eşleştirmesinden etkilendiler.


en iyi yürüyüş GPS: Garmin eTrex 32x

(Resim kredisi: Garmin)

2. Garmin eTrex 32x

ETrex 30x'in yapabileceği her şeyin yanı sıra yerleşik TopoActive haritalar

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Üst düzey seçenek Pil: 2 x AA Dokunmatik Ekran: Bellek Yok: 8 GB
Satın alma nedenleri
+ Öncülüne göre geliştirildi + Topografik haritalar + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI etrafında bazı iyi değerli paketler299,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüle 299,99 Bass Pro Mağazalarında Görüntüle 329,96 ABD doları QVC'de görüntüle

ETrex 32x, bağımsız bir model olarak veya ek haritalar için kupon içeren bir paketin parçası olarak mevcuttur. Her iki durumda da, fiyat indirimleri her zamankinden daha uygun hale geldiği anlamına geliyor: bağımsız 32x yazılırken 200 poundun altında bir fiyatla mevcuttu.
Onunla eTrex 30x arasındaki fark çok azdır: 32X'in daha fazla belleği vardır (önceden yüklenmiş çok büyük TopoActive haritası nedeniyle çoğu sizin için mevcut olmasa da) ve menüler biraz farklıdır. Hem GPS hem de GLONASS'ı destekler ve hem hızlı yön bulma için manyetik bir pusulaya hem de parkurunuzun iniş ve çıkışlarının doğru ölçümleri için barometrik bir altimetreye sahiptir.


Donanım açısından, tam olarak radikal bir yükseltme değil. Ama burada gerçekten önemli olan TopoActive haritasıdır. Avrupalı ​​müşteriler için bu, OpenStreetMap veritabanına dayalı 46 ülkenin önceden yüklenmiş haritaları anlamına gelir ve doğal özelliklerden yerlere ve yürüyüş sonrası bir bira içmek için yerlere kadar her şeyi kapsayan binlerce ilgi noktası vardır.

en iyi yürüyüş GPS: Garmin Oregon 700


(Resim kredisi: Garmin)

3. Garmin Oregon 700

Hızlı yanıt veren ancak etkileyici derecede sağlam olan üst düzey bir GPS

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yüksek Kaliteli Pil: 2xAA pil veya şarj edilebilir paket Dokunmatik ekran: Evet Bellek: 1,7 GB
Satın alma nedenleri
+ Firma favorisinin geliştirilmiş versiyonu + Sağlam kılıf çok dayanıklıdır + Güneş ışığında okunabilir dokunmatik ekran + AA veya pil paketi seçimi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 229,99 $ Amazon'da $ 265,92 Görüntüle Amazon'da Görüntüle399,99 Bass Pro Mağazalarında Görüntüle

Oregon 700, uzman test uzmanlarının piyasadaki en geniş kapsamlı yürüyüş GPS alıcısı olarak tanımladığı, çok sevilen ancak artık üretilmeyen Garmin Oregon 650T'nin halefidir. Yeni sürüm, etkileyici derecede dayanıklı, güneş ışığında okunabilen dokunmatik ekranı ve kullanışlı kamerayı koruyor, daha iyi alım için yeniden tasarlanmış bir antene sahip ve Aktif Hava ve Geocaching Live desteği ile genişletilmiş kablosuz bağlantıya sahip. Ayrıca BirdsEye uydu görüntülerine bir yıllık ücretsiz abonelik var. Daha önce olduğu gibi, Oregon'u ikiz AA'larla veya şarj edilebilir bir pil paketiyle çalıştırmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir güç seçeneği vardır. Paketi bir çift uçaksavarla değiştirebilmek, uzun yürüyüşlerde gönül rahatlığı için iyidir.

Garmin Montana 680

4. Garmin Montana 680

Orta sınıf Montana, geniş ve kullanımı kolay ekranı ile etkileyicidir.

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Büyük ve sağlam Pil: 3xAA pil veya şarj edilebilir paket Dokunmatik ekran: Evet Bellek: 4 GB
Satın alma nedenleri
+ Güçlü ve güvenilir + Büyük, kullanımı kolay dokunmatik ekran GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI379,99 Bass Pro Mağazalarında Görüntüle 519,89 ABD doları Walmart'ta görüntüle$ 622,86 Amazon 389 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Harika bir orta menzil seçeneği arıyorsanız, Garmin Montana 680'i deneyin. Test uzmanları bu alıcının hoş ve güçlü olduğunu, mükemmel doğruluk ve alım ve kullanımı kolay bir arayüze sahip son derece kullanıcı dostu büyük bir ekran sunduğunu gördüler. . 8 MP kamera ve 4 GB dahili bellek de ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Doğal olarak, bunların tümü, oldukça büyük ve ağır olduğu anlamına gelir, bu nedenle en iyi şekilde sırt çantayla seyahat etmekten kaçınılabilir, ancak ayıracak alan ve ağırlığa sahipseniz sorun değil.

en iyi yürüyüş GPS: Garmin eTrex 10 GPS


(Resim kredisi: Garmin)

5. Garmin eTrex 10

Bu giriş seviyesi seçenek, bütçeye uygun en iyi yürüyüş GPS'idir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın alanlar Pil: 2 x AA Dokunmatik Ekran: Hafızasız: 8 MB
Satın alma nedenleri
+ Özel bir GPS için çok ucuz + Güneş ışığında okunabilir ekran + GPS'e yeni başlayanlar için yetenekli seçenek
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çok temel özellik seti90,56 ABD doları Home Depot'ta Görüntüle 90,99 Walmart'ta görüntüle105,99 $ Amazon'da Görüntüle

Kısıtlı bir bütçeye sahipseniz, sizin için en iyi yürüyüş GPS'i, makul fiyatlı Garmin eTrex 10 GPS'dir. Paranız için çok fazla zil ve ıslık beklemeyin, ancak bunun da ucuz bir saçmalık olmasını beklemeyin: sağlam, suya dayanıklı (IPX7) ve bir çift AA pil ile etkileyici bir 25 saat alıyor. 128 x 160 mm ekran nettir ve düğmelerin tek elle kullanımı kolaydır. E-Trex 10 GPS, Garmin Connect ve Garmin Basecamp ile uyumludur. 1.000 ara nokta / sık kullanılan ve 50 rota kaydetmenizi sağlar; 10.000 noktayı takip edebilir ve 100 adede kadar iz kaydedebilir. Ancak, ek eşleme yükleyemezsiniz ve belleği genişletmek için bir SD kart yuvası yoktur.

Garmin inReach Explorer +

6. Garmin inReach Explorer +

İletişimi destekleyen bu GPS ile uydu aracılığıyla iletişimde kalın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İletişim Pil: Lityum pil Dokunmatik Ekran: Bellek Yok: 2 GB
Satın alma nedenleri
+ Güvenilir alım + Birçok uydu telefonundan daha hızlı ve daha ucuz GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI449,99 Walmart'ta görüntüleAmazon 25 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Garmin inReach Explorer +, ayrı bir uydu telefonu almakla - quelle horreur - yürüyüş yaparken dış dünya ile bağlarınızı tamamen kesmek arasında seçim yapmak zorunda olmadığınızı kanıtlıyor. Şebeke dışında çok zaman geçirirseniz, bu, uydu mesajlarını kullanarak iletişim halinde kalmanıza, hem telefon numaralarına hem de e-posta adreslerine notlar göndermenize olanak tanıyan harika bir elde taşınan GPS cihazıdır. Test uzmanları, mesaj gönderip almanın birkaç dakika sürebileceği halde (uyduların geçmesini beklemeniz gerekir) sinyal alımının inanılmaz derecede güvenilir olduğunu keşfetti.

Garmin eTrex 20x

7. Garmin eTrex 20x

Hava koşullarına dayanıklı ve son derece uygun fiyatlı bu eTrex, ilk kez satın almak için harika bir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Basit, uygun fiyatlı Pil: 2xAA pil Dokunmatik ekran: Bellek Yok: 3,7 GB
Satın alma nedenleri
+ Çok ucuz + Su geçirmez ve dayanıklı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Telefonlarını patikaya çıkarmak istemeyen seyrek yürüyüşçüler, eTrex 20x'in hedef kitlesi gibi görünüyor: sağlam, su geçirmez ve çok makul fiyatlı, yani temelde çoğu akıllı telefonun tam tersi ve büyük bir değer Çok fazla yatırım yapmak istemeyenler, ancak yine de paralarının karşılığını iyi bir işlevsellik isteyenler için satın alın. Ünite yalnızca bir temel harita ile önceden yüklenmiş olarak gelirken, rotaları planlamanıza ve bunları eTrex'e yüklemenize olanak tanıyan ücretsiz Basecamp yazılımı ve tonlarca ücretsiz indirilebilir topo haritası da dahil olmak üzere Garmin'in kendi işlevselliğinden tam olarak yararlanabilirsiniz.

en iyi yürüyüş GPS: Garmin Instinct

(Resim kredisi: Garmin)

8. Garmin İçgüdüsü

Ara sıra yürüyüş için yararlı olan iyi bir akıllı saat

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: ara sıra gezginler Pil: 16 saat (GPS modu) Dokunmatik ekran: Bellek Yok: 16 MB
Satın alma nedenleri
+ Günlük bir saat olarak da kullanılır + Geride bırakılma olasılığı düşük + Küçük ekran
Kaçınılması gereken nedenler
-Özel GPS ile karşılaştırıldığında sınırlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 169,99 $ Amazon'da Görüntüle169,99 Bass Pro Mağazalarında Görüntüle 199,99 Walmart'ta görüntüle229 Amazon müşteri değerlendirmesi

Bağımsız bir GPS ünitesi yerine bir akıllı saatiniz olmasını tercih ediyorsanız, Garmin'in askeri özellikli GPS akıllı saati suya dayanıklıdır ve ayrıca termal ve şok direnci için ABD standartlarına göre üretilmiştir. GPS, GLONASS ve Galileo GPS'e erişir ve bir altimetre, barometre ve üç eksenli elektronik pusulaya sahiptir. Özel bir yürüyüş cihazı değildir, ancak kış sporları, yüzme ve bisiklet için ön ayarlarının yanı sıra bir yürüyüş profiline sahiptir.

Giyilebilir cihazlarla ilgili en büyük ödünlerden biri pil ömrüdür, çünkü elbette orada büyük bir pil için yer yok. Garmin, saat olarak 14 güne kadar ve GPS modunda 16 saate kadar hizmet veren şarj edilebilir bir pil ile düzgün bir iş çıkarır. Bu sizin tek GPS'inizse, her ihtimale karşı yanınızda taşınabilir bir şarj cihazı almanız akıllıca olabilir.

Sıralamalarımızda bu alandaki alternatiflere göz atın.en iyi açık hava saatleriya da smartwatchGenel olarak.

Garmin eTrex 30x, Elde Taşınabilir ... Garmin eTrex 30x Amazon $ 299.99 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin eTrex 32x Dayanıklı ...Garmin eTrex 32xDICK'S Spor Malzemeleri299,99 Görünüm Tüm fiyatları görün