Close
 • Ana
 • /
 • Finans
 • /
 • En İyi Ev Sermayesi Sağlayıcıları 2020: Evinizden Para Kazanın

En İyi Ev Sermayesi Sağlayıcıları 2020: Evinizden Para Kazanın

En iyi ev sermayesi sağlayıcıları, içinde yaşadığınız potansiyel altın madenini - mülkünüzü - açmanıza yardımcı olmak için oradadır. Ev özkaynak kredilerinden kredi limitlerine, HELOC aracılığıyla, mülkünüzü kişisel bir anında nakit kaynağına dönüştürmek için seçenekler vardır.


Kişisel bir krediden veya kredi kartlarının sunabileceğinden daha fazlasına ihtiyacınız varsa veya sadece daha iyi bir oran elde etmek istiyorsanız, o zaman ev sermayesi sizin için olabilir. İlk seçenek olan ev özkaynak kredisi, büyük miktarlarda nakit para için idealdir, oysa birkaç kez borç almanıza izin veren HELOC, ev iyileştirmeleri gibi şeyler için nakit akışını yönetmek için daha iyidir.

Erişim hakkınız olan paranın miktarı sadece evinizin değerine değil, aynı zamanda ipotek miktarınıza ve kredi puanınıza da bağlıdır. Bunların hepsi, değişen durumlara uyacak şekilde farklı oranlarda ne ödünç alabileceğinizi hesaplamak için kullanılır.

Bir ev özkaynak kredisine başvurmadan önce, sizin için en iyi seçenek olup olmadığını düşünmeye değer. Teminat olarak kullanılan sizin eviniz olduğu için kaybetme ihtimaliniz var. Borçlu olduğunuz miktarı geri ödemezseniz, evinizden çıkarılır, yani borç verenin bu değere erişmek için evinizi satma hakkı olabilir.

Öyleyse, konut sermayesi finansmanını düşünürken başka ne düşünmeniz gerekiyor?


Ev sermayesi fırsatlarını karşılaştırın
En iyi ev özkaynak fırsatlarını bulmak için harika bir yerBorç Verme AğacıBu, tüm seçenekleri aramanıza yardımcı olur. Bu ev sermayesi pazarı, tek noktadan alışveriş tarzı arama kolaylığı ile elde edilebilecek harika fırsatlar ve tasarruflarla doludur.Fırsatları burada karşılaştırın.


Nasıl gözden geçiriyoruz

Her bir ürün için, nihai sonucun net ve diğer tekliflerle karşılaştırılabilir olduğundan emin olmak için bir dizi test parametresi uygularız. Dolayısıyla, konut öz sermayesi durumunda, puanlar aşağıdakilere verilir veya düşülür:

 • Neler sunar (özellikler ve esneklik - geri ödeme tarihleri ​​aralığı)
 • Uygun üçüncü şahıslar tarafından akredite edilmiş / düzenlenmiş olsun ya da olmasın
 • Hüküm ve koşulların şeffaflığı
 • Ortalama tasarruf miktarı
 • İncelemecinin konuştuğu borç danışmanının bilgisi (gizli müşteri)
 • Müşteri hizmetleri - kullanıcı incelemelerinden alınmıştır
 • Kullanıcı yorumları - saygın kaynaklardan
 • Ödüller - saygın kaynaklardan
 • Kullanım kolaylığı - web sitesi / uygulama

Sizin için en iyi konut sermayesi sağlayıcısı nasıl seçilir

Ev sermayesi


(Resim kredisi: Ev sermayesi)

Sizin için ev sermayesi sağlayıcısını düşünürken başlamak için en iyi yerlerden biri, bir kredi veya HELOC isteyip istemediğinize karar vermektir. Bu başlangıçta onu daraltmalı.

Daha sonra, ödünç almanız gereken miktar bir faktör olabilir, çünkü bazı sağlayıcılar diğerlerinden daha büyük meblağları dağıtmaya daha istekli olabilir. Ardından, tabii ki, tahsil edilen oranı ve başvuru ücretleri veya kapanış maliyetleri gibi geçerli olabilecek ek ücretleri dikkate almanız gerekir. Maliyetleri hesaplarken sabit veya değişken oranlar da dikkate alınmaya değer.

Vadeyi daha uzun bir süreye yaymak, daha büyük meblağlar ödünç almak ve daha küçük taksitlerle geri ödemek anlamına gelebileceğinden, kredi uzunluğu başka bir faktördür.

Dikkate alınacak diğer faktörler arasında başvuru kolaylığı, çevrimiçi kaynaklar, kişisel bankacı seçeneği, müşteri hizmetleri ve uygun olabileceğiniz olası indirimler bulunur.


Keşfedin

(Resim kredisi: Keşfet)

1. Keşfedin

En iyi genel konut kredisi sağlayıcısı

Teknik Özellikler
Bilgi desteği: Web sitesi aracılığıyla çevrimiçi Kredi Kaynak Merkezi Finansal eğitim merkezi: Web sitesi aracılığıyla çevrimiçi Destek: ABD içinde ve dışında 7/24 telefon, Canlı sohbet, sosyal medya Arayüz: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+10 ila 30 yıl krediler + Kişisel bankacılık + Kapanış maliyeti yok
Kaçınılması gereken nedenler
HELOC seçeneği yok

Discover'ın ev sermayesi kredileri, bu büyük bankanın sunduğu teklifler sayesinde mevcut en iyi kredilerden bazılarıdır. Buna kişisel bir bankacı, 30 yıla kadar uzun vadeli geri ödemeler, 35.000 ila 200.000 ABD Doları arasında değişen mükemmel faiz oranları dahildir.

Hak kazanmak için 620 veya daha yüksek bir kredi puanına ve maksimum yüzde 43'lük bir borç-gelir oranına ihtiyacınız olacak. Ortalama başvuru sahibinin kalan en az yüzde 10 öz sermayeye ihtiyacı olacaktır, ancak yüksek kredi puanına sahip olanlar için yüzde 95 Müşteri Yaşam Süresi Değeri'ne kadar çıkmak mümkündür.

Kişisel bankacı, ihtiyaç duyduğunuzda sorularınıza yanıt almanın harika bir yolu ile hizmeti benzersiz bir şekilde uyarlarken çevrimiçi başvuru süreci kolaydır. Tek dezavantajı, Iowa ve Maryland'in bu kredi seçeneğinin dışında tutulmasıdır.

Borç Verme Ağacı ile en iyi oranları bulun.

Wells Fargo

(İmaj kredisi: Wells Fargo)

2. Wells Fargo

HELOCS için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Çevrimiçi, telefonla, yüz yüze Destek: Çevrimiçi, telefon, şube içi Arayüz: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Düşük kredi seçenekleri + Sabit oran ve sınırlı faiz + Kapanış maliyeti ücretsiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha esnek olabilir

Tek seferde büyük bir toplu tutara ihtiyacınız yoksa, ancak açık bir kredi limitini tercih ediyorsanız, HELOC sizin için olabilir ve Wells Fargo en iyilerinden birini sunar. Bu Ev Sermayesi Kredi Limitinin minimum tutarı 300 $ 'dır ve mevcut Well Fargo müşterileri için bir indirim vardır. Yüzde 4 APR değişkeninin başlangıç ​​taban oranını bekleyin, ancak faiz oranı artışını sınırlamak için seçenekler vardır.

Kullanışlı bir uygulama durumu izleyicisiyle çevrimiçi başvuru basittir. Ancak telefonla veya banka şubesinden de başvurabilirsiniz. Herhangi bir sorun ve müşteri hizmetleri çevrimiçi olarak, telefonla ve şahsen edinilebilir.

Borç Verme Ağacı ile en iyi oranları bulun.

Amerika Bankası

(Resim kredisi: Bank of America)

3. Bank of America

Çevrimiçi uygulamalar için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Çevrimiçi, telefonla, yüz yüze Destek: Çevrimiçi, telefon, şube içi Arayüz: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Harika fiyatlar + İndirimler + Basit uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
-Telefon servis bekleme süresi uzun olabilir

Bank of America HELOC teklifinin başvuru ücreti, kapanış ücreti ve yıllık ücreti yoktur, ayrıca oranlar yüzde 3,49 değişkeninden başlayarak mükemmeldir, ancak bu bir yıl sonra yüzde 5,40'a yükselir. Hesabı açtığınızda her 10.000 $ çekişinizde yüzde 0,10'luk artışlarla yüzde 1,50 tasarruf edebileceğiniz için işler biraz karmaşıklaşıyor.

Bununla birlikte, başvuru süreci gerçekten basittir ve sizi hazırlayıp çalıştırmanız için neyin gerekli olduğu konusunda bir sohbet için sizinle iletişime geçmeden önce çevrimiçi olarak yapılabilir. Bu HELOC iyi oranlar sunar, esnektir ve kuşkusuz telefonla daha kolay erişilebilen harika müşteri desteği ile desteklenir.

Borç Verme Ağacı ile en iyi oranları bulun.

Vatandaşlar Bankası

(Resim kredisi: Vatandaş Bankası)

4. Vatandaşlar Bankası

En iyi müşteri hizmeti

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Çevrimiçi, telefon Desteği: Çevrimiçi, telefon, şube içi Arayüz: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Başvuru veya kapanış ücreti yok + İkinci eve karşı koruma sağlayabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çevrimiçi başvuru yok

Vatandaş Bankası, hem ev özkaynak kredileri hem de ev özkaynak kredisi (HELOC) her ikisi de ortalama oranın altında sunmaktadır. Herhangi bir başvuru veya kapanış ücreti ödemeniz gerekmeyecek ve krediler 22 eyalette 1.000 şubede mevcuttur.

Başvuru süreci çevrimiçi olarak başlatılabildiğinden, çok sayıda bilginin bulunduğu şubeye gitmeniz gerekecektir, ancak son onay şahsen yapılır. Buradaki avantaj, iyi bilgilendirilmiş bir profesyonelle sohbet edebilmeniz ve paranızı 30 gün gibi kısa bir sürede alabilmenizdir. Gerekli kredi puanları ulusal ortalamadır, bu nedenle bu düşük oranlardan yararlanmak için sizinki makul olmalıdır.

Borç Verme Ağacı ile en iyi oranları bulun.

kovalamak

(İmaj kredisi: Chase)

kovalamak

Mevcut müşteri avantajları için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Çevrimiçi, telefonla, yüz yüze Destek: Çevrimiçi, telefon, şube içi Arayüz: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+% 5,50 gibi düşük makul fiyatlar + Mevcut müşteriler için indirimler + Düşük ücretler
Kaçınılması gereken nedenler
-Yalnızca iyi kredi alanlar

Chase, götürü krediler yerine HELOC seçenekleri sunar, ancak bu HELOC'u tek seferlik toplu olarak almanın yolları vardır. Halihazırda bir Chase hesabınız varsa, yüzde 0,25'lik bir indirim, ev iyileştirmeleriyle ilgili sözleşmeleri veya teklifleri gösterebilirseniz başka bir yüzde 0,25 ve otomatik ödemeler kurarsanız başka bir yüzde 0,12'lik indirim alabilirsiniz.

Bazı eyaletlerde, kaynak ve yıllık 50 ABD doları tutarında ücretler artı kapanış ücretleri gibi ücretler ödemeniz gerekecektir. Ayrıca maksimum yüzde 50'lik bir borç-gelir oranına ihtiyacınız olacak. Hak kazanırsanız, paranızı 45 gün gibi kısa bir sürede alabilirsiniz.

Borç Verme Ağacı ile en iyi oranları bulun.

TD Bankası

(Resim kredisi: TD Bank)

TD Bankası

Yüksek maksimum ile en iyi kredi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Çevrimiçi, telefonla, yüz yüze Destek: Çevrimiçi, telefon, şube içi Arayüz: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Kredili mevduat koruması + İkinci eve karşı güvenli + Yüksek kredi miktarları
Kaçınılması gereken nedenler
-15 eyaletle sınırlı

TD Banks, ortalama oranlar ve ücretlerle ev özkaynak kredileri ve HELOCS sunar, ancak özel olan, rekabetin bazılarından daha yüksek kredi miktarlarına sahip olmasıdır. Maksimum kredi-değer oranı, sabit veya değişken oran seçenekleriyle yüzde 89,9'dur.

Uygulamayı çevrimiçi olarak başlatabilirsiniz ancak mağazada bitirmeniz gerekir ve TD Bank sadece 15 eyalette olduğundan bu bazı kişiler için bir seçenek olmayabilir. Başvuru yapıp yapamayacağınızı görmek ve ev eşitliği hakkında pek çok yararlı bilgiyi okumak için web sitesini kontrol edin. HELOC kullanıcıları için acil durum kredili mevduat tesisi gibi özellikler, sitede listelenmiş olarak bulacağınız hoş bir dokunuş.

Borç Verme Ağacı ile en iyi oranları bulun.

Müttefik

(Resim kredisi: Alliant)

7. Alliant Credit Çözümleri

Uzun vadeli çözümler için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Çevrimiçi, telefonla, yüz yüze (yalnızca Chicago) Destek: Çevrimiçi, telefon, şube içi (yalnızca Chicago) Arayüz: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Asgari öz sermaye yok + Düşük ücretler + Yalnızca faiz seçeneği
Kaçınılması gereken nedenler
-Web sitesi tüm gereksinimler hakkında net değil

Alliant Credit Solutions, yalnızca HELOC'ları sunar, ancak çoğu eyalette ve minimum öz sermaye şartı olmadan. Bu, başka hiçbir yerde kredi alamayanlar için harika. Değişken oran yüzde 4,25'tir, ancak bunu elde etmek için kredi birliği üyesi olmanız gerekir. Tek fiziksel şubenin kurulu olduğu Chicago'da yaşamıyorsanız, uygulamalar ve müşteri hizmetleri çevrimiçi olarak yapılır.

Borç Verme Ağacı ile en iyi oranları bulun.

Kredi Deposu

(İmaj kredisi: Kredi Deposu)

Kredi Deposu

Ev sermayesi kredileri için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Çevrimiçi, telefonla, yüz yüze Destek: Çevrimiçi, telefonla, şubede ortaklar aracılığıyla Arayüz: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Dijital belge doğrulama + Çoğu kişi için krediler + Yüz yüze müşteri hizmetleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Düşük minimum borçlanma

Loan Depot, HELOC hizmetlerini yalnızca ülke çapında 150 ortak kredi veren aracılığıyla sunan çevrimiçi bir şirkettir. Oranlar, düşük kredi notu olanlar için yüzde 4,65'ten yüzde 18'e kadar değişmektedir. Yüz yüze sohbet ve uygulama için şubeye girebilirken, dijital dokümantasyon doğrulaması sayesinde tamamen çevrimiçi ve hızlı bir şekilde başvurmak da kolaydır.

Borç Verme Ağacı ile en iyi oranları bulun.