Close
  • Ana
  • /
  • Golf
  • /
  • En iyi ev golf simülatörü 2020: sahayı size getirin

En iyi ev golf simülatörü 2020: sahayı size getirin

Golf ve İngiliz havası her zaman kolay arkadaş değildir. Bunun bir yolu var: ev için en iyi golf simülatörleri. Golf simülatörünün tamamı için yeni olanlar iki şeyi hızla gerçekleştirecekler; bir, üzerinde düşünülmesi gereken çok şey var ve iki, gerçekten, gerçekten iyi olanlar bir bombaya mal oldu. Ancak, yerel golf kulübünüzü golf kupasında zafere taşıdığınız o muhteşem günü meydana getirmek için becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, kesinlikle buna değer. Evet.

En iyi ev golf simülatörü nasıl alınır

Bir golf simülatörü satın almayı düşünmeden önce, oynamak zorunda olduğunuz alanı düşünmeniz gerekecek. Genelleştirilmiş ve kesinlikle kesin olmayan bir görünüm olarak, daha az 'kontrollü' salınımlarınız için geniş bir alan sağlamak için yerden tavana en az 8 ft'lik bir alana ihtiyacınız olacak.

Tipik olarak duvar ile perde arasında bir fit boşluk bırakmanız gerekir ve ekran ile tişörtten yaklaşık 8 fit uzakta olmalıdır.

Başka bir deyişle, oldukça önemli bir salon.


Ayrıca bir ev golf simülatörüne harcamak istediğiniz tutarı da göz önünde bulundurmanız gerekecektir. 500 sterlin altındaki ucuzlar, veri toplamayı ya topunuzun fiziğine ya da kulübünüze odaklanma eğilimindedir, ancak ikisine birden değil. Toplanan veriler muhtemelen en doğru veriler olmayacak, bu nedenle ucuz olanlar, belirli bir beceriyi geliştirmekten çok eğlence amaçlıdır.

500 sterlinin üzerindeki simülatörler biraz daha fazla veri çıkışı sunar ve muhtemelen hareketlerini mükemmelleştirmek isteyen acemiler ve orta düzey kullanıcılar için iyidir. Örneğin, P3 ProSwing Golf Simülatörü 1.000 £ 'un altında pazarlanıyor ve sopanın kafa yüzü açısı, salınım temposu ve top hızı gibi girdiler sunuyor.


Birinci sınıf bir simülatör için 5.000 £ 'a kadar gitmek isteyebilirsiniz. Ernest Sports ES16 gibi modeller tüm ayrıntılara odaklanır, böylece tekniğiniz üzerinde gerçekten çalışabilirsiniz.

Tipik olarak, simülatör sistemin yalnızca bir parçasıdır, bu nedenle sayıları hesaplarken, bir simülatör altlığı, bir dizüstü bilgisayar veya bilgisayar ve büyük olasılıkla bir projektör ve çarpma ekranının maliyetini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Ara sıra yapılan atışların da kötü gitme ihtimaline karşı biraz ağ satın almak her zaman iyi bir fikirdir.


Amazon bir golf uzmanı değildir, ancak tüm golf simülatör ekipmanlarınızı en iyi fiyata almak için gidilecek yer burasıdır.

Sırayla en iyi golf simülatörleri

1. skyTrak monitör ve golf kulübü simülasyon yazılımı

En çok tercih edilen ve sınırsız golf sahalarımıza rakip olan veri doğruluğu için

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sınırsız kurs Çok oyunculu: Kurs Yok: Sınırsız Veri: Top hızı, mesafe, fırlatma açısı, dönüş oranları ve daha fazlası
Satın alma nedenleri
+ İlk seçimimizin yarı fiyatı + Sınırsız kurslar ve kendi kurslarınızı tasarlayın
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARININ bazılarına göre diğer simülatörlerle aynı seviyede olmayan grafikler Amazon 36 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Bir golf simülatörü / başlatma monitörüne yaklaşık 4500 £ harcama düşüncesinde tereddüt ettiyseniz, SkyTrack tarafından sağlanan bu sayı bir sonraki en iyi şey olabilir. Bu nedenle, ilk seçimimiz kadar fazla veri analiz etmez, ancak yüksek hızlı fotoğrafçılık teknolojisi sayesinde, size çarpma ekranınızda doğru bir izlenim vermek için mucho ball uçuş verilerini işleyebilir.

Yazılımda sınırsız sayıda kurs vardır, bu nedenle üzerinde pratik yapmak için orijinal manzaranız asla tükenmez ve En Uzun Sürücü Yarışması ve En Yakın Bağlantıyı içeren Oyun Geliştirme Paketi de dahil olmak üzere indirebileceğiniz bir dizi paket vardır. motive edici uygulama oturumları için yarışma.


2. OptiShot 2 Golf Simülatörü

En ucuz golf simülatörü

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Hafif yürekli oyun Çok oyunculu: 4 Kurs: 15 Verilen veriler: Salınım yolu, sopa başı hızı, yüz darbe açısı, atış şekli, mesafe, salınım temposu, yüz alanı teması
Satın alma nedenleri
+ Gerçek veya köpük golf toplarıyla çalışır + Bankayı bozmaz
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha az veri toplandı ve BUGÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI kadar doğru değil399 ABD doları Rock Bottom Golf'te görüntüle 399,99 DICK'S Spor Malzemeleri'nde görüntüle$ 578.90 Amazon 329 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Bir golf simülatörüne 500 £ 'dan daha az harcamak istediğinizde, bunun yarısı fena değil ve aslında, mutlu olduğunuz sürece bir projektöre ve çarpmaya da gerek yok. köpük toplarla oynamak. Oturma odanızın rahatlığında 4 oyuncuya kadar golf oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz ve hem top uçuşu hem de salıncak için temel analizlerle sağlıklı rekabet için yeterli veri vardır.

Eğlenmek için dünyaca ünlü 15 saha var ve grafikler diğer golf simülatörlerine kıyasla oldukça iyi - sonuçta, potansiyel olarak ıslak golf turlarına harika bir alternatif.

3. R-Motion Golf Simülatör Paketi RM01A

Oturma odası golfü için mükemmel set

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Biraz eğlence Çok oyunculu: 4 Kurs: 15 Verilen veriler: Kulüp hızı, Top hızı, dönüş yolu, mesafe, fırlatma açısı
Satın alma nedenleri
+ Projektöre veya çarpma ekranına gerek yok + 4 sensör içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Net ve paspas dahil değildir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 499,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Kurulumu basit, yapmanız gereken tek şey yazılımı dizüstü bilgisayarınıza indirmek, topu yakalamak için oturma odanıza bir ağ yerleştirmek ve sensörleri istediğiniz sopaya yerleştirmektir. OptiShot 2 Golf Simulator'den daha pahalı olmasına rağmen, grafik kalitesi oldukça harika, uzmanlar çözünürlüğün 4K kadar yüksek olduğunu söylüyor.

Başlangıç ​​seviyesinden uzmana kadar seçim yapabileceğiniz 15'e kadar kurs vardır ve çok oyunculu mod seçeneği ile, hava berbat olduğunda arkadaşlarınızı birkaç tura davet etmek için bir bahane.

4. Ernest Sports ES16 Tur Başlatma Monitörü ve Golf Simülatörü

Hem Doppler Radar hem de izleme teknolojisine sahip olan bu, piyasadaki doğru golf simülatörlerinden biridir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Veri okumaları Çok oyunculu: Kurs Yok: 10.000 Verilen veriler: Kulüp ortalamaları, şut dağılımı, atış şekli, bireysel atış istatistikleri ve daha fazlası
Satın alma nedenleri
+ Derin top ve kulüp verileri + Koyarak oyun oynama
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5.895 $ 'lık simülatör üzerinden lansman monitörü yönüne daha fazla odaklanın Amazon'da görüntüleyin

Bir fırlatma monitörü ve bir golf simülatörü olarak, hem vuruşları hem de topun uçuşu hakkında doğru bir fikir edinmek isteyenler, Ernest Sports'un bu ürünü gibi görünmelidir. Dörtlü Doppler Radar ve Çift Fotometrik Kameralara sahip olan, dikey ve yatay fırlatma açısı, tepe yüksekliği, çarpma faktörü ve dinamik loft gibi ayrıntılı verilerle ilgili doğru bir içgörü bekleyebilirsiniz.

Bir simülatör olarak 10.000 sahada 18 delik oynayabilir ve bir sonraki maçınız için yeteneklerinizi zamanında mükemmelleştirmeniz için size bolca fırsat verir.

5. P3 ProSwing Golf Simülatörü

Temel club swing ve top uçuş verileri için basit ve doğru bir golf simülatörü

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kulüp yolu verileri Çok oyunculu: 8 oyuncu Kurslar: 140 Verilen veriler: Kulüp kafa yüzü açısı, tatlı nokta, hücum açısı, sopanın kafa hızı, vuruş temposu, vuruş mesafesi, top hızı, topun dönüşü ve pozisyonu
Satın alma nedenleri
+ Paranın değeri + Tüm hız verileri
Kaçınılması gereken nedenler
-Sensor mat teknolojisi diğerleri kadar doğru değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 3 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bankayı bozmayacak düzgün bir ev golf simülatörü arıyorsanız, bu sadece bilet olabilir. Tam dönüş analizi ve bazı top uçuş analizi sağlamanın yanı sıra, 140 kursu yerleşiktir, böylece ilerlerken becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

8 kişiye kadar oynama seçeneğiyle, bu simülatörün ilk seçimimize göre bir avantajı vardır, bu da eğlenceyi ciddi pratikle karıştırmak istiyorsanız iyi bir seçimdir. Kullandığı teknoloji Ernest Sports ES16 Tur Başlatma Monitörü kadar doğru olmasa da, parkurda pratik yapma seçeneği, golf sahası ve sürüş menzili vardır, böylece oyununuzun her alanını iyileştirebilirsiniz.

OptiShot Golf- OptiShot2 bugünün en iyi fırsatlarını toplayın ...OptiShot 2 Golf SimülatörüRock Bottom Golf399 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünRapsodo R-Motion ve Golf ... R-Motion Golf Simülatörü Paketi RM01A Amazon $ 499.99 İnceleTüm fiyatları görün