Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • En iyi ev jimnastiği ekipmanı: evde egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan her şey

En iyi ev jimnastiği ekipmanı: evde egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan her şey

En iyi ev jimnastiği ekipmanları - Hızlı bağlantılar


(Resim kredisi: TRX)

Pingtwitter'ün favori halterleri
Pingtwitter'ün favori kettlebell'i
Pingtwitter'ün favori ağırlık sehpası
Pingtwitter'ün favori çoklu spor salonu
Pingtwitter'ün favori spor giyilebilir cihazı
Pingtwitter'ün favori iç mekan egzersiz bisikleti
Pingtwitter'ün favori turbo eğitmeni
Pingtwitter'ün favori koşu bandı
Pingtwitter'ün favori kürek makinesi
Pingtwitter'ün favori eliptik antrenörü
Pingtwitter'ün favori yoga matı
Pingtwitter'ün favori ab silindiri
Pingtwitter'ün favori süspansiyon eğitmeni
Pingtwitter'ün favori direnç bantları
Pingtwitter'ün favori çekme çubuğu

En iyi ev jimnastiği ekipmanını edinin ve en iyi ev spor salonuna sahip olacaksınız - ve buna bağlı olaraken iyi ev egzersizi. Bu sürpriz olmamalı. Herkes tırmalıyor gibievde kilo almaktan kaçının, en iyi ev jimnastiği ekipmanı daha önce hiç olmadığı kadar talep görüyor.

Teorik olarak seçilebilecek çok sayıda ekipman var ve hangi makinelerin, ağırlıkların ve hangilerinin en iyi olduğunu bilmek için araştırma yapılması gerekiyor. Bu yüzden birçok insan ilk adımlarını atmadan pes ediyor.

Burada Pingtwitter'te bile, üzerinde düşünmesi saatler sürebilecek düzinelerce ev spor salonu satın alma rehberimiz var. Bu yüzden, sizi saatlerce ekrana bakmaktan kurtarmak için, tüm kategorilerden TÜM en iyi ev jimnastiği ekipmanlarını listeleyen ve her birinde size en iyi ve en uygun fiyatlı modelleri veren tek bir rehber oluşturmaya karar verdik.


en iyi ev spor salonu ekipmanı

(Resim kredisi: Bowflex)

En iyi ev spor ekipmanları nereden alınır

Bu nedenle, aşağıdaki kılavuzlarda bulunanların çoğu şu anda tükendi. İngiltere için, ev ağırlıkları ve kardiyo makineleriyle ilgili en iyi fırsatların tümünü dahil ettiğimiz birkaç liste derledik:


•Çevrimiçi ağırlık satın alın: en iyi kettlebell, halter ve direnç antrenmanı ekipmanı fırsatları

•Koşu bantlarını çevrimiçi satın alın: eve teslim ile en iyi egzersiz bisikleti, kürek makinesi ve fitness ekipmanı fırsatları


•En iyi Bowflex fırsatları: ucuz Bowflex SelectTech dambıl fırsatları ve Bowflex ev spor salonu teklifleri

Bunlar küratörlü listelerdir, ancak en iyi ev jimnastiği ekipmanlarının favori perakendecilerimize de göz atabilirsiniz.

• Wolverson'da (İngiltere) ev spor salonu satın alın

• Amazon'da (İngiltere) ev spor salonu satın alın


• JTX Fitness'ta (İngiltere) ev spor salonu satın alın

• Best Buy'da (ABD) evde spor salonu satın alın

• Dick's Sporting Goods'da (ABD) ev spor salonu satın alın

İlk önce ne tür bir ev spor salonu ekipmanı satın almanız gerektiği, fitness hedeflerinize ve elbette mevcut zemin alanına bağlıdır. Amacınız kas inşa etmekse ve fazla yeriniz yoksa, bir ağırlık sehpası ve bir dambıl seti alsanız iyi olur. Aynı hedef ama daha fazla alan mı? Bir halter ve çoklu spor salonu da alın.

Kardiyoyla ilgileniyorsanız, ancak sınırlı alanınız ve sınırlı bütçeniz varsa, katlanabilir bir kapalı kürek makinesi almayı düşünebilirsiniz. Biraz daha yeriniz mi var? Kapalı alanda egzersiz bisikleti alın. Daha fazla paranız ve yeriniz var ve alt kattaki komşuyu daha az önemsemiyor musunuz? Bir koşu bandı alın.

Bütçeniz gerçekten sınırlıysa ve küçük bir kiralık dairede yaşıyorsanız, yine de bir kasnak, bir kapı çekme çubuğu ve bir dizi direnç bandı alarak bir ev spor salonu inşa edebilirsiniz. Hiçbir bütçe çok kısa değildir ve hiçbir ev en iyi ev spor salonunu inşa etmek için çok küçük değildir!

 • Dambıl vs kettlebell

Pingtwitter ile evde formda kalın

en iyi ev spor salonu ekipmanı

Garaj kapalı bisiklet spor salonu, aka ağrı mağarası

(Resim kredisi: Wattbike)

En iyi ev jimnastiği ekipmanı hangisidir?

Kişisel fitness hedefiniz, sizin için en iyi ev jimnastiği ekipmanını belirleyecektir. Hepimizin farklı hedefleri var, bırakın gerekhızlı kilo vermekya da tonlamak için, belki ikisi birden. Amacınız bunu yapmaksa, yukarı çekme çubuğu almamalısınız.göbek yağını kaybetmekve kas kütlesi oluşturmak istiyorsanız koşu bandına yatırım yapmanıza gerek yok.

Ev jimnastiği ekipmanında yakacak biraz paranız varsa ve amacınız işlevsel kaslar oluşturmaksa, Assault AirRunner Curve Treadmill'i edinin. Başlangıçta bir yatırım olabilir, ancak bu harika makine yağ kaybetmenize ve kas yapmanıza da yardımcı olabilir. Ticari sınıf kemeri vardır ve elektrik de gerektirmez.

Evde kas kütlesi oluşturmak istiyorsanız,Bowflex SelectTech 1090 dambıl. Halterler sahip olabileceğiniz en çok yönlü ev ağırlıklarıdır ve onlarla tüm vücudunuzu çalıştırabilirsiniz. Bowflex SelectTech serisinin, sınıfının en iyisi dambıl egzersiz deneyimi sağladığı söyleniyor, bir çift 20'den fazla dambıl yerine geçiyor.

En iyi ev jimnastiği ekipmanı: indeks

Bugün satın alınabilecek en iyi ev jimnastiği ekipmanı

En iyi ev jimnastiği ekipmanı: kettlebell ile goblet ağız kavgası yapan kadın

(Resim kredisi: Bowflex)

Pingtwitter'ün favori halterleri

Pingtwitter

1. Bowflex SelectTech Dambıllar

En iyi ev ağırlıkları, ancak bazı fitness makineleri kadar pahalı

Teknik Özellikler
Ağırlık dağılımı: 2-22.5kg veya 4-41kg
Satın alma nedenleri
+ Yerden tasarruf sağlayan tasarım + Normal dambıl gibi hissedin + Yüksek kalite
Kaçınılması gereken nedenler
-Premium fiyat etiketi Bugünün en iyi Bowflex SelectTech Dumbbells fırsatları199,99 Rebel'da görüntüle 199,99 Rebel Sport'ta GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Ev spor salonu ortamında modüler dambılların normal, tek ağırlıklı dambıllara göre birçok avantajı vardır. Çok daha az yer kaplarlar ve ayrıca ağırlıklar arasında geçiş yapmak daha uygundur. Ve modüler dambıl söz konusu olduğunda, hiçbir şey genel olarak en çok beğenilen ev jimnastiği ekipmanlarından biri olan Bowflex SelectTech dambıllarıyla kıyaslanamaz.

Bowflex'ten elde edilen bu canavarlar, aradığınız modele bağlı olarak her dambılda 2-24 veya 4-41 kg'lık paketler, ağırlık seçimi bir kadranı döndürmek kadar kolay. Basit bir ağırlık tezgahıyla eşleştirildiklerinde, bir spor salonu zeminine etkili bir alternatif sunarlar, ancak barındırmak için bütün bir raf gerektirmezler.

• OkuyunBowflex Selecttech incelemesi

Elbette başka modüler dambıl markaları ve modelleri de var ancak Bowflex'in SelectTech serisi, klasik dambıllara benzer bir deneyim sunarak ve bu deneyimi çevirmeli anahtarın rahatlığı ile birleştirerek kazanır. farklı ağırlıklar renk kodlu değildir, bu nedenle plastik tutma tepsisinin dambıllarını kaldırmaya çalışmadan önce kadranın hangi ayarının açık olduğuna dikkat edin.

Genel olarak, yoğun 'bırakma' egzersizleriyle uğraşmaktan hoşlananlar veya uzayda sıkışık olanlar için harika bir çözüm. Aslında tek gerçek rezervasyonumuz, siz onları kaldırmaya çalışmadan önce sizi terletecek olan fiyattır.

Pingtwitter'ün en sevdiği ucuz halter

Pingtwitter

(Resim kredisi: Mirafit)

2. Mirafit Kauçuk Dambıl Seti

İlerledikçe bir çift alın

Teknik Özellikler
Ağırlık aralığı: 5-35 kg
Satın alma nedenleri
+ Daha az zemin etkisi ve gürültü için kauçuk kaplama + Paranızın tam karşılığı + Tırtıllı çelik kavrama
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir dizi satın alma seçeneği yoktur, yalnızca çiftler halinde BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Birden fazla dambıl saklamak için yeriniz varsa ve tercih ediyorsanız, Mirafit Kauçuk Dambıl Seti'ni seçin. Bunları ilerledikçe satın alabilirsiniz ve ağırlık aralığı oldukça iyidir, bu yüzden sizi yıllarca ev egzersizi yaparken görecektir. 2,5 kg'lık artışlarla 5 kilodan dambıl başına 35 kiloya kadar çıkabilirsiniz.

Söylemeye gerek yok, tüm farklı ağırlıkları satın almak sadece önemli miktarda yer kaplamakla kalmaz, aynı zamanda oldukça pahalıya mal olur, bu nedenle başka bir set almaya karar vermeden önce dikkatli olun. Bir spor salonunda en sık hangi ağırlık aralığını kullandığınızı kontrol etmek ve ev spor salonunuz için uygun ağırlıkları almak en iyisidir.

Mirafit Lastik Dambıl Seti - adından da anlaşılacağı gibi - oturma odasındaki sert zemine attığınızda daha az ses çıkarması için plakaların üzerinde kauçuk bir kapağa sahiptir (lütfen ağırlık atmayın). Kauçuk kaplama aynı zamanda dambılların zemine konduklarında yerinde kalmasına yardımcı olur. Kolların tırtıklı olması, siz halter buklelerinizi gerçekleştirirken ağırlıklar dönmeden tutmayı kolaylaştırır. Bu ağırlıklarla yapacağınız hemen hemen tek egzersiz bu, bununla yüzleşelim.

• Mirafit Lastik Dambıl Setini Amazon'dan satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi dambıl- evde kullanılacak en iyi ağırlıklar

Pingtwitter'ün favori kettlebell'i

Pingtwitter

(Resim kredisi: TRX)

3. TRX Kettlebell

Alabileceğiniz en iyi kettlebell'ler

Teknik Özellikler
Ağırlık aralığı: 4kg - 28kg
Satın alma nedenleri
+ En kaliteli + Rahat tutamak
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha ağır sürümler pahalıdır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Amazon'da TRX Training Gravity Cast Kettlebells satın alın

Kettlebell'ler muhtemelen neredeyse dambıl kadar çok yönlüdür ve daha da iyisi, çoğu kettlebell egzersizi daha az sabittir ve sonuç olarak fonksiyonel kaslar oluşturmanıza yardımcı olur. Tıpkı modüler dambıl içeren Bowflex gibi, TRX, kettlebells dünyasında kullanılan bir isimdir.

Birinci sınıf kettlebells serisinin hepsi güzel bir şekilde tamamlanmıştır ve her biri dayanıklılığı artırdığı söylenen bir 'premium gravite döküm kalıplama sürecinden' geçirilmiştir. Aynı zamanda, zorlu bir çömelme itme presi rutini sırasında el değiştirirken kettlebell'i yere koymayı kolaylaştıran o güzel, düz tabana neden olur.

Farklı ağırlıkların renk kodlu kulpları vardır, bu da sayıları size dönük olmasa bile onları ayırt etmeyi ve doğru olanı seçmeyi kolaylaştırır. Mevcut ağırlık aralığı 4-24 kg arasındadır, ancak 16 kilodan daha ağır herhangi bir şey için doğrudan TRX ile iletişime geçeceksiniz. İki elli kettlebell egzersizlerinin çoğu için 16 kiloluk bir kettlebell yeterli değildir.

• TRX kettlebells, tüm vücut antrenmanları için şimdiye kadar kullandığımız en iyisidir

Pingtwitter'ün en sevdiği ucuz kettlebell

Pingtwitter


(Resim kredisi: Opti / Argos)

4. Opti Vinyl 10kg Kettlebell

Yeni başlayanlar için en ucuz kettlebell

Teknik Özellikler
Mevcut ağırlık aralığı: 2kg - 10kg
Satın alma nedenleri
+ Temel bilgileri doğru alır + Pazarlık fiyatı
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece 10 kg'a kadar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Argos'ta Opti Kettlebells satın alın

Opti Kettlebell serisi, çok makul bir fiyata iyi kalite sunmayı başarıyor: Argos'ta en hafif, 2 kilo Opti Vinyl Kettlebell 5,99 £ kadar düşük maliyetlidir. Pek çok kişi tek bir 2 kg kettlebell kullanarak uygun bir antrenman yapamayacak, ancak yine de size Opti kettlebell'lerin ne kadar iyi fiyatlandırıldığı konusunda bir fikir verebilir.

Olumsuz tarafı, alabileceğiniz en ağır Opti kettlebell 10 kg çeşididir ve bazı zorlu kettlebell salıncak seansları yapmayı planlıyorsanız, tek bir 10 kiloluk kettlebell onu kesmeyebilir. 10 kg Opti Vinyl Kettelebell ile 100 tekrardan fazlasını yapamayacağınızı düşünüyorsanız, elbette daha küçük ağırlıklarla daha fazla tekrar yapabilir ve sonunda 12 hatta 16 kg kettlebell alabilirsiniz.

Opti Kettlebell'ler kompakt ve sessizdir ve farklı ağırlıkların da farklı renkleri vardır. Sadece kulplar değil, tüm kettlebell renkli vinil ile kaplanmıştır, bu da onları çarpıcı bir görünüme kavuşturur ve avuçlarınız terliyken kulpları biraz kaygan hale getirir. Fiyat için yine de şikayet etmiyoruz.

 • Tam kılavuzumuz: best-kettle-2020-best-multi-temperature-kettlesbellkilo kaybı, tüm vücut egzersizleri ve her şeyi sıkılaştırmak için

Pingtwitter'ün favori ağırlık sehpası

Pingtwitter

5. Mirafit Heavy Duty 260kg FID Ağırlık Sehpası

İkisi bir arada: ev için en iyi ve en uygun fiyatlı ağırlık sehpası

Teknik Özellikler
Maksimum yük: 260kg (kullanıcı dahil) Boyutlar: 125x55x43 (Düz) ila 117cm (En Yüksek Konum) cm Katlanabilir: Hayır Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Üyelikten daha azı için spor salonu sınıfı ekipman + Ayarlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
İnce taraftaki yastık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Makul fiyat istemesine rağmen, Mirafit Heavy Duty 260kg FID Ağırlık Sehpası, 7cm x 5cm çelik borulardan yapılmış sağlam bir çerçeveye sahiptir. Ayrıca, koltuk etrafında kolay manevra kabiliyeti veya garaj zeminindeki enkaz için arkadaki küçük tekerlekler ve öndeki tutma kolu gibi premium ekstralara sahiptir.

Göğüs kaslarınızı tüm farklı açılardan çalışmak bundan daha kolay olmayacak. Mirafit Heavy Duty 260kg FID Ağırlık Sehpası, silah kırma rutinlerini gerçekleştirmek için harika bir pozisyon seçimi sağlayan altı sırtlık açısına ve dört ayrı oturma açısına sahiptir.

Mirafit Heavy Duty 260kg FID Ağırlık Sehpası kadar çok yönlü olduğu gibi, bir ağırlık rafı ile birlikte gelmez, bu nedenle bir tane eklemediğiniz sürece tezgah bir dambıl ve diğer tek elle kullanılan ağırlıklarla kullanım için daha uygundur.

• Amazon'dan Mirafit Heavy Duty 260kg FID Weight Bench satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi ağırlık tezgahı- varil göğüslü spor yapmak için tezgah basın

Pingtwitter'ün favori çoklu spor salonu

Pingtwitter

6. Life Fitness G7 Çok Spor Salonu

55 farklı egzersiz - hepsi tek bir makinede

Teknik Özellikler
Ağırlık yığını: Çift, her biri 160 lb (73 kg) Hareket türü: Kablo hareketi / Kullanıcı tanımlı hareket Tezgah: İsteğe bağlı
Satın alma nedenleri
+ Büyük ağırlık yığını + Spor salonu sınıfı ev ekipmanları
Kaçınılması gereken nedenler
-Bench ekstra 500 £ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Life Fitness G7 çoklu spor salonu, ağır çift ağırlık yığınları, tamamen ayarlanabilir ikiz kasnaklar ve çene barı içeren, özel kullanım için profesyonel düzeyde bir kurulumdur ve bu da onu sahip olabileceğiniz ve verebileceğiniz en kapsamlı sistemlerden biri haline getirir. Vücuttaki hemen hemen her kas grubunu çalıştırma yeteneğine sahipsiniz.

Life Fitness G7 çoklu spor salonu ile 55 farklı egzersiz yapabilirsiniz, ancak bir ev jimnastiği ekipmanının bu devasa canavarını barındırmak için kesinlikle biraz yere ihtiyacınız olacak. İki metreden fazla yüksekliğe, yaklaşık iki metrelik genişliğe ve aynı derinliğe sahip, bu da kaplanması için oldukça fazla yer alanı. Ucuz da değil.

Aslında, bir Life Fitness G7 çoklu spor salonu satın almak sizi 2500 £ / 2999 $ geri getirecektir ve bu fiyata isteğe bağlı ağırlık tezgahı dahil değildir, bu da ekstra 500 £ / 500 $ 'a mal olacaktır.

Bununla birlikte, ABD yapımı mekanizma yıllarca dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir ve bu ağır ilk harcama, ücretsiz kurulum, iki egzersiz rutini içeren bir eğitim DVD'si, 60'ın üzerinde egzersiz içeren bir egzersiz kitabı ve sizi sağlamak için bir sürü kasnak eki içerir. önemli olan her kası vur. Ayrıca, insanların yanında egzersiz yapma ihtiyacını da ortadan kaldırır. Para iyi harcanmış o halde.

Pingtwitter'ün en sevdiği ucuz ev çoklu spor salonu

en iyi ev çoklu spor salonu: Weider 8700 Multi-Gym

7. Weider 8700 Çok Spor Salonu

Tam üst vücut egzersizi

Teknik Özellikler
Ağırlık yığını: Tek, 57 kg Maks. kapasitesi (yüksek kasnak): 65kg Maks. kapasite (düşük kasnak): 145kg Maksimum kullanıcı ağırlığı: 135kg
Satın alma nedenleri
+ Sağlam yapı + Entegre vaiz pedi
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece bir tür bacak egzersizini destekler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

57 kg ağırlık yığını ve bacak geliştirici pedlerde maksimum 150 kg dirence eşit olan bir makara sistemi ile Weider 8700 ev tipi çoklu spor salonu, paranın karşılığını büyük bir patlama sunar ve evde kitle biriktirmek isteyen herkes için harikadır.

Tıknaz bir yapı ve rahat pedler, arka peddeki ayarlanabilirlik miktarının sınırlı olduğu gerçeğini telafi eder (burada düz baskı yoktur), ancak yine de serbest ağırlıkların ve halterlerin tipik olarak gerektirdiği alan olmadan her tür egzersizi yapmak mümkündür.

Weider 8700 ev tipi çoklu jimnastik salonu, üst vücut antrenmanları için en iyisidir çünkü onunla yapabileceğiniz gerçekten tek bir bacak egzersizi vardır: oturarak bacak uzatmaları. Düşük fiyat etiketi göz önüne alındığında, bazı köşelerin kesilmesi beklenebilir, bu yüzden hepimiz hayal kırıklığına uğramıyoruz.

• Weider 8700 ev çoklu spor salonunu Amazon'dan satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi ev çoklu spor salonu- tüm kas gruplarınızı çalıştırmanız için en iyi çoklu spor salonları

Pingtwitter'ün favori spor giyilebilir cihazı

Pingtwitter

(Resim kredisi: Garmin)

8. Garmin Öncüsü 945

Mükemmel sensörlere sahip hafif ancak çok yönlü çoklu spor saati

Teknik Özellikler
Lens malzemesi: Gorilla Glass Ekran boyutu: 1,2 '(30,4 mm) Ekran çözünürlüğü: 240 x 240 piksel Ağırlık: 50 gram Pil ömrü: Akıllı saat modu - 2 haftaya kadar
Satın alma nedenleri
+ Tamamen yenilenmiş donanım + Yeni Garmin Elevate HR sensörü + Garmin Pay ready + Gorilla Glass
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI iç mekanlarda kesin GPS gerekli değildir799 Dick Smith'te Görüntüle875 $ Amazon'da Görüntüle999 $ Rebel'da görüntüle

Garmin Forerunner 945, birinci sınıf özellikler ve fiyat arasında harika bir uzlaşmadır, ancak hiçbir şekilde ödün vermez. Pek çok insan 'ama Forerunner 935 ile aynı görünüyor' diyecek ve biliyor musunuz? Haklılar. Ancak Forerunner 945, Forerunner 935'in görünümünü ve hissini korurken, içinde tamamen yenilenmiştir.

Garmin Forerunner 945, 935'in HR sensöründen daha doğru olan yeni Elevate optik kalp atış hızı sensörünü kullanır. Forerunner 945 ayrıca pil ömrünü daha iyi yöneten yeni bir GPS çipi kullanıyor ve aynı zamanda selefinden daha doğru. Muhtemelen buna iç mekan eğitimi için ihtiyacınız olmayacak, ancak saati dışarıda kullanmak istemeniz durumunda, yeterince yetenekli olduğundan emin olabilirsiniz.

Forerunner 945 ayrıca Garmin'in PulseOx, Body Battery enerji monitörü, Training Load Focus ve daha pek çok yeni nesil özelliğine sahiptir. Bu özelliklerden bazıları sert olmaktan çok daha rahat, ancak sorun değil, Garmin olsaydım, üst düzey ürünlerimi günlük kullanıcılar için de daha çekici hale getirmek isterdim.

• Garmin Forerunner 945'i doğrudan Garmin'den satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi koşu saati- koşu, spor salonu, egzersiz, bisiklet ve daha fazlası için en iyi fitness saatleri

Pingtwitter'ün favori ucuz spor giyilebilir cihazı

Pingtwitter


(Resim kredisi: Fitbit)

9. Fitbit Versa 2

Yerleşik GPS yok mu? Sorun değil.

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 6 güne kadar Kalp atış hızı izleme: Evet, bilekte
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel uygulama + Birden fazla spor için iyi + İyi kalp atış hızı okuyucusu + Genel kondisyon puanı verir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 228,95 ABD doları Amazon'da görüntüleyin234,99 Ebay'de görüntüle 249 ABD doları Rebel'da görüntüle

Fitbit Versa 2, satın alabileceğiniz en iyi fitness takipçisi ve akıllı saatidir. Dahili Alexa'ya sahip, kalp atışı ve adım sayma makul derecede doğru ve görünüm ve kullanılabilirlik açısından iyi tasarlanmış.

Derin ve hafif uykuyu, adımları, mesafeyi ve kalorileri izler, ancak bu, yeteneklerinin yüzeyini zar zor kazıyor. Fitbit'in mükemmel bir şekilde sunulan uygulaması ve genişleyen ekosistemi aracılığıyla, onu eksiksiz bir fitness ve diyet programının temeli olarak kullanabilirsiniz. Pek çok rakibin aksine, hızlı ve güvenilir bir şekilde de senkronize olur.

Fitbit Versa 2 ayrıca çeşitli yaygın egzersiz türlerini otomatik olarak algılayabilir, böylece her egzersiz yaptığınızda bir düğmeye basmayı hatırlamanıza gerek kalmaz. Yerleşik GPS'in olmaması, kapalı alan eğitimleri için de bir sorun değildir.

Düşük maliyetli, kullanıcı dostu uygulaması, uzun pil ömrü ve adımların ve saatlerce uykunun ötesine geçen izleme özelliği ile çoğu insan için en iyi izleyicidir. Mikrofonlar oldukça yüksek sesle ve net konuşmanızı gerektirse de Alexa çok iyi çalışıyor. Yalnızca ekrandaki metin yoluyla yanıt veriyor, bu da Alexa'yı kullanmanın şaşırtıcı derecede eğlenceli bir yolu.

• Fitbit Versa 2'yi Amazon'dan satın alın

Pingtwitter'ün favori ucuz spor giyilebilir cihazı - alternatif seçenek

Pingtwitter

(Resim kredisi: Polar)

10. Polar H10 Kalp Atış Hızı Sensörü

HIIT antrenmanları için en iyi kalp atış hızı monitörü

Teknik Özellikler
Sensör tipi: elektrot pedi / verici Pil ömrü: 400 saat Pil tipi: CR 2025
Satın alma nedenleri
+ Hassas + Çok Yönlü + Paranın Değeri + Uzun pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI114,99 Wiggle Avustralya'da görüntüle129 $ Amazon'da Görüntüle 195.03 $ Amazon'da Görüntüle

Birden fazla spor türünü izlemek için birden fazla kalp atış hızı monitörü satın almak istemiyorsanız, en iyi seçeneğiniz Polar H10'dur. Bu, 'Polar'ın tarihindeki en doğru kalp atış hızı sensörüdür' ve aslında Polar H10, para şeridinizi çok doğru bir şekilde izleyebilir.

En iyisi, Polar H10'un bir egzersiz için dahili hafızaya sahip olmasıdır, böylece kalp atış hızı monitörünü göğsünüzün etrafına sarabilir, Polar Beat uygulamasında egzersizi başlatabilir ve ardından telefonu geride bırakabilirsiniz. Kayış, eve döndüğünüzde telefonla senkronize olacaktır. Daha fazlasıburaya.

Polar H10, Bluetooth ve ANT + bağlantısını kullanarak fitness uygulamalarına, spor ve akıllı saatlere, spor ekipmanlarına bağlanabilir. Polar H10, Bluetooth ve ANT + cihazlarına aynı anda bağlanabilir, böylece saatinize ve cihazınıza bağlayabilirsiniz.turbo eğitmenaynı zamanda.

Konfor açısından, Polar H10, kemerin iç kısmında bir dizi küçük kaymaz nokta sporu yapan Polar Pro kayış ile donatılmıştır. Bunlar, kemeri sentetik hissettirmeden yerinde kalmasına yardımcı olur.

• Polar H10'u Amazon'dan satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi kalp atış hızı monitörüEgzersiz sırasında maksimum doğruluk için Garmin göğüs kayışları ve Polar kol bantları

Pingtwitter'ün favori iç mekan egzersiz bisikleti

Pingtwitter

11. Wattbike Atom

Sadece bir egzersiz bisikleti değil: akıllı bisiklet eğitmeni

Teknik Özellikler
Bağlantı: ANT + FEC ve Bluetooth Smart Control Dişlileri: 22 Eğim: Aralık% 0–25 Ağırlık: 44 kg
Satın alma nedenleri
+ Gerçek hayattaki sürüşü taklit eder + Herhangi bir ek maliyet olmadan akıllı eğitim özellikleri + Nispeten uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-BuGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI biraz yatırım Amazon'a bakın

Atom, Wattbike'ın en erişilebilir akıllı bisiklet eğitmenidir, ancak kesinlikle herkes için değildir. Gerçek hayattaki sürüş koşullarını ne kadar iyi yeniden yaratabildiği ve ek sensörler satın almak zorunda kalmadan size çeşitli ölçümler sunma yeteneği göz önüne alındığında, Wattbike Atom en çok ciddi amatör ve profesyonel sürücülere uyacaktır.

Wattbike, bir gardıropta ağır metal konserinden daha fazla geri bildirim sunan profesyonel sınıf iç mekan bisiklet ekipmanı yaratma konusunda uzun zamandır ustaydı, ancak şimdi dikkatini özel ev pazarına çevirdi.

Atom, spor salonunda yaşayan standart Wattbike'ın tüm sensörlerini ve teknik nous'unu, giderek daha popüler hale gelen yeni nesil akıllı turbo eğitmenleriyle baş etmek için tasarlanmış çok şık bir pakette yoğunlaştırıyor.

• OkuyunWattbike Atom incelemesi

Wattbike Atom, bir akıllı cihaza takıldığında ve senkronize edildiğinde, sanal eğitim yazılımına bağlandığında direnci otomatik olarak ayarlayan şık, yenilikçi Tırmanma Modunu gösterir. Yani bir Zwift seansı sırasında bir tepeye çarptığınızda, direnç eşleşmek için artar.

Wattbike'ın kendi ayrıntılı uygulaması, eğitim sırasında bir akıllı telefon veya tablette görüntülenebilen (bunun için düzgün bir tutucu var) 37 farklı sürüş ölçümünü ölçer. Wattbike Atom'u kullanırken keyfini çıkarabileceğiniz tüm özellikler göz önünde bulundurulduğunda, yüksek fiyat etiketi o kadar da dik görünmüyor.

• Wattbike Atomu doğrudan Wattbike'tan satın alın

Pingtwitter'ün favori ucuz kapalı egzersiz bisikleti

Pingtwitter

(Resim kredisi: Bodymax)

12. BodyMax B2 Kapalı Alan Egzersiz Bisikleti

300 £ altındaki en iyi egzersiz bisikleti

Teknik Özellikler
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 125 kg Boyutlar: L1210 x W530 x H1140mm Volan: 13 kg
Satın alma nedenleri
+ Sağlam + Paranızın tam karşılığı
Kaçınılması gereken nedenler
-LCD ekran temel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Akıllı bir antrenör değil, yine de yetenekli bir iç mekan egzersiz bisikleti olan Bodymax B2 Kapalı Alan Egzersiz Bisikleti, sağlam ancak üzerine oturması rahattır. 13 kg'lık volan, daha pürüzsüz bir sürekli gerginlik kontrolü için çabuk açılan bir gerginlik ayarlayıcı ile donatılmıştır.

Rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılan Bodymax B2 Kapalı Alan Egzersiz Bisikleti, zaman, hız, RPM, mesafe, kalori ve telemetrik nabzı gösteren temel, tek renkli ekran (göğüs kemeri isteğe bağlı ekstra) gibi birkaç premium olmayan özelliğe sahiptir. sıcaklık.

Tıknaz sele dikey olarak ayarlanabilir, gidonlar da size daha rahat bir sürüş sağlar. Taşıma tekerlekleri sayesinde Bodymax B2 İç Mekan Egzersiz Bisikletini daha kolay itebilir, burada bir koltuktan ve orada bir koltuktan kurtulabilirsiniz. Genel olarak, paranızın tam karşılığı ve daha az akıllı bir iç mekan bisikletinin peşindeyseniz, Bodymax B2 sizin için gayet iyi çalışacaktır.

• BodyMax B2 Kapalı Alan Egzersiz Bisikletini Amazon'dan satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi egzersiz bisikletiDaha az etkili ev kardiyo antrenmanları için

Pingtwitter'ün favori turbo eğitmeni

Pingtwitter

13. Tacx Neo 2 Smart

Alabileceğiniz en iyi akıllı turbo eğitmeni eller aşağı

Teknik Özellikler
Maksimum Güç: 2.200 Watt Maksimum eğim:% 25 Ağırlık: 21,5kg Boyutlar (katlanmış): 620 × 260 × 440 mm
Satın alma nedenleri
+ Neredeyse sessiz, yol benzeri performans + Geleceğe hazır yazılım + İnişleri ve çeşitli yol yüzeylerini simüle eder + Bağlantısız çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Premium fiyat etiketi-Ağır, taşıma kolu yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Tacx Neo 2’nin kabuğu, halihazırda süper pürüzsüz bir eğitmen olanın gerçekçi sürüş kalitesini (ve aşamalı direnç kontrolünü) daha da iyileştirmek için önceki modele kıyasla daha güçlü bir yonga setine sahiptir. Aynı zamanda, neredeyse tek gürültü aktarma sisteminizin hafif uğultusu olduğu için daha sessizdir - bir dairede yaşıyorsanız veya gücü belli aralıklarla bırakırken partnerinizi rahatsız etmek istemiyorsanız idealdir.

Yenilenen iç kısımlar, Neo 2'nin artık sol-sağ güç verileri ve pedal strok analizi sunarak profesyonel düzeyde bir kit parçası olarak konumunu güçlendirdiği ve yükseltilmiş elektronik aksamın, eğiticiyi daha fazla yazılım güncellemelerine karşı geleceğe hazır hale getirdiği anlamına geliyor. 142x12mm ve 148x12mm akslar için ek uyumluluk, Neo 2'yi hemen hemen her bisikletle (jant veya disk fren) kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Aksi takdirde, Neo 2, bozuk yol yüzeylerini simüle etme yeteneği de dahil olmak üzere, orijinali sevmemizi sağlayan tüm özellikleri korur.Zwift(çakıl, kaldırım taşı vb.) ve sanal inişlerde biraz destek elde edersiniz. ANT + FE-C ve Bluetooth Smart bağlantısı, Neo'nun Tacx'in kendi uygulaması da dahil olmak üzere bir dizi üçüncü taraf yazılıma bağlanabilmesini sağlar. Son olarak,% 1'lik iddia edilen güç doğruluğu ile 2.200 watt'ı (bacaklarınız tamamen farklı bir hikaye) idare edebilen Neo 2 ile veri tutkunlarını mutlu edecekler.

Kapak tarafında, orijinal Neo ile aynı yapışma noktaları burada da geçerlidir: bu ciddi derecede ağır bir birimdir (21,5 kg) ve eğitmen katlandığında, kullanım sırasında büyük (ve çok sabit) ayak izi olduğundan daha fazla yer kaplar. çoğu. Hiç şüphe yok ki Neo 2 de pahalı ama bu fiyat etiketi birinci sınıf performansla destekleniyor.

• Wiggle'dan Tacx Neo 2 Smart satın alın

Pingtwitter'ün favori ucuz turbo eğitmeni

en iyi turbo eğitmeni: Wahoo Kickr Snap

(Resim kredisi: Wahoo)

14. Wahoo Kickr Snap Bisiklet Eğitmeni

Yüksek özellikli tekerlekli akıllı eğitmen

Teknik Özellikler
Maksimum Güç: 1.500 Watt Maksimum eğim:% 12 Ağırlık: 17 kg Boyutlar (bacaklar açık): 29 'x 26' (74cm x 66cm)
Satın alma nedenleri
+ Kullanışlı kurulum + Sessiz mekanizma + Profesyonel kalitede kalite
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı akıllı eğitmenlerden daha az metrik sağlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI749,90 ABD doları Wildfire Sports'ta görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer'ı sevmelisiniz. Kapalı alan bisiklet eğitiminin zorluklarını ortadan kaldırır ve halihazırda sahip olduğunuz yol bisikletini iyi bir şekilde kullanır. İç mekan antrenman bisikletlerinden farklı olarak, onu katlayıp gardırobunuzun arkasında veya duvara yaslanarak saklayabileceğiniz için çok az yer kaplar.

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer'ı kurmak son derece basittir, açın, bisikleti monte edin, prize takın, telefon / tablet ile eşleştirin ve hemen bisiklet sürmeye başlayabilirsiniz. Tüm süreç ilk seferde 15 dakikadan az sürer ve ilk kurulumdan sonra daha da az sürer.

• OkuyunWahoo Kickr Snap incelemesiburaya

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer ayrıca üçüncü taraf uygulamalara da iyi bir şekilde bağlıdır: Zwift, Sufferfest veya TrainerRoad olsun, iç mekan antrenman seanslarınızı etkili bir şekilde yapılandırmak için kullanabileceğiniz bir uygulama bulacaksınız (uygulamaların tam listesi bulunabilirburaya)

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer, tüm yeteneklerden bisikletçiler için birçok özellik, üstün yapı kalitesi ve harika bir bisiklet deneyimi sunan çok yönlü ve makul bir iç mekan akıllı antrenörüdür.

• Rutland Cycles'ta Wahoo Kickr Snap Bike Trainer satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi turbo eğitmeni- bu akıllı iç mekan eğitmenleri, ciddi bisikletçiler için en iyi fitness aletidir

Pingtwitter'ün favori koşu bandı

Pingtwitter

(Resim kredisi: Wolverson Fitness)

15. Assault AirRunner Eğri Koşu Bandı

Basit bir koşu makinesinden daha fazlası

Teknik Özellikler
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 158,8 kg Koşu bandı ağırlığı: 127 kg
Satın alma nedenleri
+ Tam vücut antremanı + Klasik koşu bandı antrenmanlarından daha fazla kalori yakar
Kaçınılması gereken nedenler
-Geleneksel koşu bandınız değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Assault AirRunner, standart bir koşu bandından çok daha fazlasını yapar. Diğerleri gibi tipik motorlu kayış sporu yapmaz, bunun yerine direnci artırmak ve çabayla uyum sağlamak için kullanıcı girdisini besler.

Bu şebekeden bağımsız çalışan makine, tıpkı Waterrower gibi, ne kadar çok enerji harcarsanız, Assault AirRunner'ı çalıştırmak o kadar zor olacaktır. Eğimli koşu yüzeyi daha doğal bir koşu hareketi sağlasa da bunun sizi yanıltmasına izin vermeyin: burada oldukça sıkı çalışacaksınız.

Assault AirRunner ucuz değil, aslında bu listedeki en pahalı ürünlerden biri. Bununla birlikte, para için, 150.000 mil kullanım ömrüne sahip olduğu söylenen bir kemeri olan ticari sınıf bir spor salonu ekipmanı alırsınız. Hiçbir elektrik söz konusu olmadığından, yakın zamanda Assault AirRunner'da bir şeylerin ters gitme ihtimali daha azdır.

• Amazon'da Assault AirRunner Curve Koşu Bandı satın alın

Pingtwitter'ün favori ucuz koşu bandı

Pingtwitter

(Resim kredisi: Kettler)

16. Kettler Sport Arena Koşu Bandı

En iyi geleneksel tarzda koşu bandı

Teknik Özellikler
Boyutlar: L186 x W64 x H132cm Katlanabilir: Evet Eğim:% 0-12 Maksimum kullanıcı ağırlığı: 135 kg Hız: 0-12mph
Satın alma nedenleri
+ Düzgün bir şekilde katlanır + Terbiyeli eğim
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük çalışan güverte-Daha pahalı seçeneklere kıyasla dayanıksız hissediyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Nispeten küçük koşu güvertesi, yerel spor salonunuzda bulunan devasa makinelere kıyasla biraz garip gelebilir, ancak kompakt boyutları aynı zamanda uzayda kısa olanlar için harika bir seçenek haline getirir. Dikey tutma kolları, ek kalp atış hızı izleme bonusu ile dik eğimli güç yürüyüşüne izin verdiklerinden hoş bir dokunuş. Yerleşik hoparlörler ve çok sayıda HIIT egzersiz planları da hoş dokunuşlardır.

Bir binin altında, bundan daha iyisini alamayacaksın. Gerçekçi olarak, spor salonuna benzer bir deneyim elde etmek için daha fazla harcamalısınız, ancak bu çoğu insanın ihtiyacına gerçekten çok iyi hizmet edecek, teşekkürler.

• John Lewis'te Kettler Sport Arena Koşu Bandı satın alın

Pingtwitter'ün favori kürek makinesi

Pingtwitter

17. WaterRower Doğal Kürek Çekme Makinesi

Gezegendeki en iyi ve en şık kürek makinesi

Teknik Özellikler
Katlama: Hayır, ancak yerden tasarruf etmek için ayağa kalkıyor Dijital ekran: Evet Direnç tipi: Su
Satın alma nedenleri
+ Şık görünüyor + Doğal kürek hareketi + Sessiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Bilgisayarın özellikleri yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

WaterRower'ın güzelliğine hayran olmak için birkaç dakikanızı ayırın. Katı dişbudaktan ve lekeli bal meşesinden biçimlendirilmiş olan bu gemi, Oxford-Cambridge Tekne Yarışı sırasında Thames nehrini aşan görkemli gemilere benzeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Yine de bu, baştan çıkarıcı bir ev süslemesinden daha fazlası. Bu akıllıca tasarlanmış kürekçi, sulu yüzeyde kayma hissini taklit etmek için tasarlanmış, kesinlikle nemli bir volana sahiptir.

• OkuyunWaterRower incelemesiburaya

ABD'li üreticisine göre, her WaterRower Natural çerçeve, sürdürülebilir bir şekilde Appalachian'lardan elde edilen masif dişbudak ağacı kullanılarak elde üretilmiştir. Daha sonra bal meşe ile boyanır ve hafif Danimarka yağı ile bitirilir. Her bir WaterRower'ı yaratmanın uluslararası bir çaba olduğu söylenebilir.

Küçük bir S4 Performans Monitörü, paketle birlikte gelir ve şebeke elektriğine gerek kalmadan mesafeyi, kulaç oranını, egzersiz süresini ve mesafeyi gösterir. WaterRower katlanabilir olmasa da, nispeten hantal 50 kg'lık ünite, arkada kılavuz tekerleklere sahiptir ve kullanılmadığında dikey olarak depolanacak şekilde tasarlanmıştır.

• WaterRower Natural Kürek Makinesini doğrudan WaterRower'dan satın alın

Pingtwitter'ün en sevdiği ucuz kürek makinesi

Pingtwitter

18. NordicTrack RX800 Kürek Makinesi

Gözden ırak olan gönülden de ırak olur

Teknik Özellikler
Katlama: Evet Dijital ekran: Evet, arkadan aydınlatmalı Direnç: Hava Ürün ağırlığı: 36 kg
Satın alma nedenleri
+ Konfor seçenekleri + Katlanabilir tasarım + Dahili hoparlörler
Kaçınılması gereken nedenler
Konuşmacılar bugünün en iyi teklifleri zayıf899 Rebel'da görüntüle 899 Rebel Sport'ta GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Kürek makinelerini saklamak biraz zor olabilir. Hepsi WeaterRower kadar şık görünmüyor, bu da önemli olan diğerinizin muhtemelen oturma odasında her zaman bir antrenmana hazır şekilde yerde yatmalarını isteyeceği anlamına geliyor.

NordicTrack RX800 Kürek Çekme Makinesi bunun için bir çözüm sunar: Kürek makinesinin altındaki tekerlekler kullanılarak sadece tekerlekli değil, kürek de katlanarak kullanılmadığı zaman daha az yer kaplar.

Belki de Concept 2 veya WaterRower kadar sağlam ve ağır olmasa da, bu yerden tasarruf sağlayan alternatif, ürünleri yine de on farklı direnç ayarı, dijital ekran aracılığıyla bir dizi egzersiz ve standart 3.5'ten gelen melodileri memnuniyetle kabul edecek yerleşik hoparlörlerle sunuyor. mm jak. Küçük hoparlörler aracılığıyla müzik çalmanın pek bir anlamı yok, ancak günümüzde birçok akıllı telefonun daha iyi hoparlörleri var.

• NordicTrack RX800 Kürek Makinesini doğrudan NordicTrack'ten satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi kürek makinesi- nihai ev kardiyo ve tüm vücut egzersiz ekipmanı

Pingtwitter'ün favori eliptik antrenörü

Pingtwitter

(Resim kredisi: Nordictrack)

19. NordicTrack E11.5

Fiyat için mükemmel bir dizi özellik ile pound için en iyi eliptik eğitmen poundu

Teknik Özellikler
Boyutlar: H166 W67 L204 cm Katlanabilir: Evet Volan ağırlığı: 9kg Direnç seviyeleri: 20 Adım uzunluğu: 20-22 inç
Satın alma nedenleri
+ Güçlü arkadan çekiş sistemi + Ayarlanabilir platformlar + Depolama için katlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Veri ekranı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI biraz kötü görünüyor Amazon'a bakın

Assualt AirRunner Kavisli Koşu Bandı gibi bazı ev spor ekipmanları yalnızca spor salonu kalitesinde değil, aynı zamanda buna göre fiyatlandırılır. Bu NordicTrack E11.5 eliptik eğitmen gibi diğerleri, yüksek fiyat etiketi olmayan sağlam bir yarı ticari yapıya sahiptir.

NordicTrack E11.5 eliptik antrenörü, selefinden birçok cephede iyileştirildi: daha uzun adım uzunluğu, 20 direnç seviyesi, yüzde 10-30 eğim modu ve daha hafif ama daha verimli bir volana sahip.

5 inçlik ekran, NordicTrack E11.5'in en güçlü noktası olmayabilir, ancak yine de eğimi ve direnci otomatik olarak ayarlayan 30 bireysel antrenör egzersiz programı (her kategoride 10: kalori / performans / yoğunluk) sunar.

Büyük boy olabilen ancak çok güçlü olmayan, yorucu olmayan egzersizler için yeterince iyi olan yerleşik bir fan da vardır.

Son olarak, 87kg E11.5 tam olarak etrafındaki en taşınabilir makine olmasa da, neredeyse ikiye katlanacak şekilde tasarlanmıştır, böylece kullanılmadığında kaldırılabilir, taşınabilir ve bir dolapta saklanabilir.

• NordicTrack E11.5 eliptik eğiticiyi Amazon'dan satın alın

Pingtwitter'ün favori ucuz eliptik eğitmeni

Pingtwitter

(Resim kredisi: JTX Fitness)

20. JTX Fitness X7 Cross Trainer

Daha küçük alanlar için ucuz ve kompakt cross trainer

Teknik Özellikler
Boyutlar: 130 (l) x 70 (w) x 170 (h) cm Katlanabilir: Hayır Volan ağırlığı: 12,5 kg Önceden ayarlanmış programlar: 21 Adım uzunluğu: 16 inç
Satın alma nedenleri
+ Yüksek puan alan + Kompakt + Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Uzun insanlar için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu fiyat için JTX Strider X7 cross trainer hakkında eleştirilecek bir şey bulmak oldukça zor. Sadece JTX Fitness'in en popüler ev çapraz eğitmeni değil, aynı zamanda müşteriler tarafından da iyi bir şekilde derecelendirildi. Ve sadece gerçek makine değil, JTX'in müşteri hizmetleri de, böylece bir sorununuz olsa bile, bir JTX müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından hızlı bir şekilde çözülecektir.

JTX Strider-X7, daha güçlü kullanıcılar için oldukça ağır olan 12,5 kg'lık bir volana sahiptir. Adım uzunluğu NordicTrack E11.5 - 16 inç'ten daha azdır - ancak karşılığında JTX Strider X7 daha kompakttır ve taşıma tekerlekleri de vardır. Yine de katlanabilir değil.

JTX Strider X7'de renkli ekranlı bir bilgisayar da var ve şimdiye kadarki en gelişmiş ekran olmasa da, kutusundan çıkar çıkmaz 21 önceden ayarlanmış program var. JTX Strider X7'nin tutma yerinde darbe sensörleri ve uyumlu Polar teknolojisine bağlanmak için yerleşik bir Polar alıcısı vardır.

• JTX Fitness X7 Cross Trainer'ı doğrudan JTX Fitness'tan satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi eliptik- tam vücut antremanı için en iyi cross trainer makineleri

Pingtwitter'ün favori yoga matı

Pingtwitter

(Resim kredisi: Yogi Bare)

21. Yogi Çıplak Paws Yoga Minderi

Makul bir fiyata harika çevre dostu, kavrayıcı paspas

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçede tutuş Malzeme: Doğal PU kauçuk Ağırlık: 2,5 kg Kalınlık: 4 mm Boyutlar: 180 x 66 cm
Satın alma nedenleri
+ Harika tutuş + Faydalı hizalama işaretleri + Çevre dostu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 313,19 ABD doları değerinde biraz demli

Yogi Bare Paws Yoga Mat'ın delikli kauçuk yüzeyi, terli ellerinizin ve ayaklarınızın yoga, pilates ve hatta HIIT antrenmanları sırasında kaymasını önler. Ayrıca, yogada daha az deneyimli kişiler için harika bir özellik olan vücut hizalama pozisyonu kılavuzlarıyla birlikte gelir.

Yogi Bare Paws Yoga Minderi süper çevre dostudur:% 100 doğal PU kauçuktan ve sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır, biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir olduğundan bahsetmeye gerek bile yok. Temizlemek, ıslak bir mikrofiber bezle silmek kadar kolaydır.

Piyasadaki en ucuz yoga matı değil ama en pahalı da değil.

• Yogi Bare Paws Yoga Minderi'ni Amazon'dan satın alın

Pingtwitter'ün en sevdiği ucuz yoga matı

Pingtwitter

(Resim kredisi: Daha iyi)

22. Meglio Premium Çevre Dostu Yoga Minderi 8mm

Çok iyi bir fiyat noktası için nihai konfor

Teknik Özellikler
En iyisi: Dayanıklılık Malzemesi: yüksek kaliteli TPE sünger Ağırlık: 1,6 kg Kalınlık: 8 mm Boyutlar: 183 x 61 cm
Satın alma nedenleri
+ Ücretsiz omuz taşıma askısı + Çok rahat + Kaymaz yüzey + Hafif BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu fiyat noktası için Meglio Premium Çevre Dostu Yoga Minderi mutlak bir çalma. Kalın olduğu için uzun yoga seanslarından sonra bile rahat hissedeceksiniz. Uzun ve geniştir, bu yüzden uzun insanlar bile uzuvları platformdan her yöne sarkmadan rahatça üzerine uzanabilir.

Hatta fiyata dahil ücretsiz bir taşıma askısı da elde edersiniz, böylece antrenman bittikten sonra Meglio Premium Çevre Dostu Yoga Matını omzunuza atabilirsiniz. Daha da iyisi, mat, özellikle kalınlığı göz önüne alındığında şaşırtıcı derecede hafiftir: Meglio Premium Çevre Dostu Yoga Minderi yalnızca 1,6 kg ağırlığındadır.

Hafif olabilir ama minderde kullanılan yüksek kaliteli TPE köpüğü sayesinde Meglio Pro Mat'ın antrenmandan sonra kutudan yeni çıkmasını sağlar.

mymeglio.com/products/yoga-mat-pro

 • Tam kılavuzumuz:en iyi yoga matı- başlangıçtan ileri düzeye kadar pilates ve yoga için en iyi paspaslar ile pozlarınızda ustalaşın

Pingtwitter'ün favori ab silindiri

Pingtwitter


(Resim kredisi: SKLZ)

23. SKLZ Çekirdek Tekerlekler

Temel bir eğitmenden daha fazlası

Satın alma nedenleri
+ Omuzlarınız, gövdeniz ve kalçalarınızın yanı sıra merkezinizi çalıştırır + Antrenman planı dahil
Kaçınılması gereken nedenler
-İki silindiri kontrol etmek yeni başlayanlar için zor olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 43,99 $ Amazon'da Görüntüleyin69 THE ICONIC'te görüntüle 75,65 ABD doları OnSport.com.au adresinde görüntüleyin

Eğer ab silindirlerinin sadece karın kaslarınızı çalıştırmak için iyi olduğunu düşünüyorsanız, gerçeklerden daha fazla uzaklaşamazsınız. SKLZ Çekirdek Tekerlekler ile omuzlarınızı, kalçalarınızı ve gövdenizi de eğitebilirsiniz.

Sistem iki ayrı tekerlek içerdiğinden, bunları ayrı ayrı hareket ettirebilir ve temel egzersizlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Çekirdek Tekerlekler hafiftir ve spor ergonomik tutamaklardır.

• Amazon'dan SKLZ Core Wheels satın alın

 • Tam kılavuzumuz:scooter'dan en iyisi- karın altı paketi almanın ve merkezinizi evde egzersiz yapmanın en iyi yolu

Pingtwitter'ün favori süspansiyon eğitmeni

Pingtwitter


(Resim kredisi: TRX)

24. TRX Hepsi Bir Arada

Süspansiyon eğitiminizi başlatmak için harika bir kit

Teknik Özellikler
Taşınabilir: Evet Dinamik kayışlar: Hayır Ayarlanabilir ayak kayışları: Hayır
Satın alma nedenleri
+ İhtiyacınız olan her şey + Egzersiz rehberi dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-Ayak bantlarında ayarlama yok-Renk seçeneği yok

Bu hepsi bir arada paket, her seanstan en iyi şekilde yararlanmak için ayrıntılı uyku vakti okuması görevi gören mükemmel TRX egzersiz rehberi ile tam süspansiyon eğitimi yeni başlayanlar için tasarlandı.

Patentli tek noktalı sabitleme sistemi stabiliteyi destekler ve her egzersiz boyunca uygun formu teşvik ederken, bu kit her yerde egzersiz yapmanız için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Ağaç dalları, direkler veya çökmeden vücut ağırlığını kolayca alacak herhangi bir şey etrafında dönen kapı ankrajı veya geleneksel TRX ankrajı seçimi, çok yönlülüğü artırır.

Bu pakette ayrıca, kitin paketlenmesini ve seyahat ederken bir sırt çantasına veya küçük çantaya kolayca taşınmasını sağlayan kullanışlı bir taşıma çantası da bulunur. Düzenli olarak dışarıda çalışanlar veya dünyayı gezenler, otel odasında kolayca bir spor salonu oluşturabilirler.

• TRX All-in-One'ı Amazon'dan satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi süspansiyon eğitim sistemleri- bu sadece TRX değil, biliyorsun

Pingtwitter'ün favori direnç bantları

Pingtwitter

25. WODFitters Direnç Bantları

Paranızın karşılığını en iyi şekilde veren direnç bandı markası

Teknik Özellikler
Bant uzunluğu: 41 inç Direnç aralığı: 10-175 pound Paket boyutu: Tek tek veya dörtlü ve beşli setler halinde satılır
Satın alma nedenleri
+ Ayrı olarak veya set olarak satılır + Büyük direnç aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
-Deneyimli kullanıcılar için temel - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 34,01 $ 'da tutmayın veya tutmayın Amazon'da 82,87 $ Amazon'da görüntüleyin 118,34 $ Amazon'da görüntüleyin

Basit tasarımı ve paranızın tam karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz WODFitters düz bantları, pull-up, barfiks, ring dips ve kas kaldırma için yeterince çok yönlüdür. Güç kaldırma seansları için de kullanılabilirler.

Çok sayıda sert kauçuk katmanından yapılmıştır ve zaman içinde deformasyona uğramadan dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Her bir bant hafiftir ve kolayca katlanabilir, bu da onları seyahat için mükemmel hale getirir ve eşlik eden bir e-kılavuz, her seviyeden kullanıcının egzersiz repertuarını genişletmesine yardımcı olur.

• WODFitters Direnç Bantlarını Amazon'dan satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi direnç bandı- kendinizi en üst düzeyde zindelik ve esnekliğe dönüştürmek için elastik bantlar

Pingtwitter'ün favori çekme çubuğu

Pingtwitter

(Resim kredisi: Body Power)

26. Body Power Door Spor Salonu

O matkabı şimdilik kaldır

Satın alma nedenleri
+ Hafif ama sağlam + Cips kadar ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Açıkçası sınırlamaları var Amazon'a bakın

Kapı kaldırma çubukları, kiralık konutlarda yaşayan insanlar arasında gerçekten popülerdir: o güzel V şeklindeki arka kısmı çekme ve kesik karın kaslarını asma bacak kaldırma yaparak inşa etmek için ev sahibinden duvarda delikler açmak için izin almaya gerek yoktur.

Body Power Door Gym zeminde de kullanılabilir, böylece box dips ve yüksek push up'lar da yapabilirsiniz. Yukarı açılır çerçeve olarak kullanıldığında, satın almadan önce A) kapı çerçevesine oturduğunu ve B) ağırlığınızı destekleyip desteklemediğini kontrol ettiğinizden emin olun.

• Body Power Door Gym'i Amazon'dan satın alın

 • Tam kılavuzumuz:en iyi çekme çubuğu- ev spor salonunuz için ayaklı, duvara monte ve kapı çenesi ve çekme çubukları
Bowflex Select Tech Dumbbell, bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın ...Bowflex SelectTech Dambıllarİsyancı199,99 Görünüm Tüm fiyatları görünGarmin Forerunner 945, ... Garmin Forerunner 945 Amazon $ 875 GörüntüleTüm fiyatları görün