Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En iyi ev jimnastiği ekipmanı fırsatları: Bu perakendecilerden koşu bantlarında, eliptik makinelerde ve daha fazlasında tasarruf edin

En iyi ev jimnastiği ekipmanı fırsatları: Bu perakendecilerden koşu bantlarında, eliptik makinelerde ve daha fazlasında tasarruf edin

En sevdiğiniz perakendecilerden şu anda satın alabileceğiniz en iyi ev jimnastiği ekipmanı fırsatlarından bazılarına göz atın.

Ev jimnastiği ekipmanı stoğu olan perakendeciler bulmak zaten zor, ancak en iyi ev spor salonu ekipmanlarında harika fırsatlar bulmak oldukça zorlu bir iş haline geliyor.


Sosyal mesafe önlemlerimizi sürdürürken önümüzdeki birkaç hafta boyunca ülke genelinde spor salonları kapalı olduğundan, insanların böyle bir zamanda ev spor salonlarını inşa etmeleri şaşırtıcı değil. Kendinizi sağlıklı ve zinde tutmak için kendi evinizde kullanabileceğiniz mükemmel alternatifler vardır, ancak bazen kendinizi yolda tutmak için biraz daha fazla yardıma ihtiyacınız vardır.

Bazı ev jimnastiği ekipmanlarını almak sadece evde egzersiz yapmak ve formda kalmak için bir yol sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sağlık ve fitness hedeflerinize ulaşmanız için zihinsel ve görsel bir hatırlatma olarak yolda kalmanıza yardımcı olur - söylemesi yapmaktan daha kolay, doğru ? Yine de, her gün biraz egzersiz yaparak ve daha iyi beslenerek harika bir forma girebilirsiniz. Belki şimdilik, egzersiz kısmıyla başlayabiliriz.

Neyse ki, ev jimnastiği ekipmanlarında stokları olan çok sayıda perakendeci var ve yine de harika indirimler bulabilirsiniz.

Ev spor salonu ekipmanları dünyasında yeni misiniz? Fitness & Nutrition editörümüz Matt Kollat ​​tarafından yazılan bu makalelerden bazılarına göz atın.


Evde fitness ve spor salonu ekipmanlarına başlarken

En sevdiğiniz perakendecilerde bulunan en iyi ev spor salonu ekipmanı fırsatlarına göz atın:


Şu Anda En İyi Ev Spor Salonu Ekipmanları Fiyatları

Yalnızca mevcut en iyi ev spor salonu ekipmanı fırsatlarını mı arıyorsunuz? Şu anda tasarruf edebileceğiniz en iyi ev jimnastiği ekipmanı fırsatlarından bazıları için seçimlerimize göz atın. Sık sık kontrol ettiğinizden emin olun, bu listeyi en iyi ev spor salonu ekipmanı ürünleriyle ilgili yeni ve sıcak fırsatlarla güncelliyoruz.

Günün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stoklar her 30 dakikada bir kontrol edilir Vücut 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7,30 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Ab Roller for Abs ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 19.99 $ 12.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon 21,99 TL Fırsatı GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit - Aria Digital ... Fitbit Aria Air Best Buy $ 49.95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Marcy Yaslanmış Egzersiz Bisikleti ... Marcy Yaslanmış ME-709 Amazon $ 199.99 $ 163.87 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersiz Bisikleti Katlanır Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti Macy's $ 319.99 $ 229 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünRapha - Panelli Mektup ...Rapha Patent JerseyBay Porter US & CA180 $ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Koşu bantlarında en iyi fırsatlar

Günün en iyi Koşu Bandı fırsatları İndirimli Fiyat Goplus 2'si 1 Arada Katlama ... Amazon $ 399.99 $ 379.99 Teklifi Görüntüle Sole F80 Koşu Bandı Sole Koşu Bandı1.499,99 Anlaşmayı GörüntüleHorizon Elite T7-02 HorizonFitness 1.599 $ Teklifi Görüntüle ProForm SMART Pro 5000 Proform 1.599 $ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Eliptik makinelerde en iyi satışlar

Günümüzün en iyi Eliptik Makineleri fırsatları Schwinn 470 Eliptik Makinesi Amazon Prime 899 $ Teklifi Görüntüle ProForm 895 CSE Smart Strider ... DICK'S Sporting Goods1.099,99 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Nautilus - E618 Eliptik -... En İyi Satın Al 1.999,99 $ 1.299 $ Fırsatı Görüntüle Horizon Evolve 5 HorizonFitness 1.399 $ Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Dick's Spor Malzemelerinde Ev Spor Salonu Ekipmanları Fiyatları

DIck's Sporting Good's, kardiyo ekipmanı, kuvvet antrenmanı ekipmanı ve daha fazlasında size tonlarca para kazandırabilecek mükemmel haftalık anlaşmalar yürütür. Bowflex, NordicTrack, ETHOS ve daha fazlasında indirimlerle, ciddi paradan tasarruf ederken evde egzersiz yapmaya başlamak için ev spor salonunuzu inşa etmeye başlayabilirsiniz.


Seçili Gaiam Mat Satın Alımları ile Gaiam Yoga Bloğunda% 25 indirim| Şimdi Dick's Sporting Goods'da Alışveriş Yapın
Dick's Sporting Goods'dan seçkin Gaiam yoga matları satın alın ve bu hafta yalnızca Dick's Sporting Goods'da Gaiam yoga bloğunda% 25 indirim kazanın!

Kardiyo ekipmanlarında% 50'ye varan indirim| Şimdi Dick's Sporting Goods'da Alışveriş Yapın
Çok çeşitli marka ve modellerde koşu bantları, kondisyon bisikletleri ve eliptik makineler gibi kardiyo ekipmanlarında% 50'ye kadar tasarruf edin. Bowflex, Schwinn, NordicTrack ve daha fazlasında büyük tasarruf! Anlaşmayı Görüntüle


Kuvvet antrenmanı ekipmanında% 40'a varan indirim| Şimdi Dick's Sporting Goods'da Alışveriş Yapın
Halterlerde, ağırlıklı yeleklerde, kettlebell setlerinde ve daha fazlasında indirimler. Bugün bu mükemmel fırsatlarla kuvvet antrenmanı ekipmanından büyük tasarruf edin!

Şimdi, her zaman düşündüğünüz o ev spor salonunu inşa etmeye başlamak için harika bir zaman. Bu perakendecilerin sunduğu en iyi ev jimnastiği ekipmanı fırsatlarından bazılarını bulabilmek için bu sayfayı sık sık kontrol ettiğinizden emin olun!