Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi sıcak küvetler 2020: sallanan set için gerekli olan sıcak ve ıslak spa

En iyi sıcak küvetler 2020: sallanan set için gerekli olan sıcak ve ıslak spa

En iyi jakuziler, insanların sadece bir gün sahip olmayı hayal edebilecekleri lüks bir eşya olarak görülüyordu. Günümüzde, ucuz şişme ev kaplıcalarından daha pahalı klasik jakuzilere kadar her şey arasından seçim yapabileceğiniz her şeyle, daha çok insanların sahip olduğu bir eşya gibidirler. Son aylarda popülaritesi zirveye ulaştı. Sonuç olarak, aşağıdaki küvetlerin çoğu artık mevcut değil ve yeni stokların ne zaman geleceği belli değil. Bununla birlikte, kullanışlı bir rehber hazırladık.İnternette en iyi jakuzi fırsatlarını nerede bulabilirim?. Sınırlı bir seçim, ancak orada bazı mükemmel Lay-Z-Spa ve Canadian Spa Co seçenekleri var ...

  • Bahçeniz için en iyi dış aydınlatma
  • En iyi barbekü
  • En iyi pille çalışan çim biçme makineleri ile çimlerinizi kolay yoldan evcilleştirin

Bahçe jakuzileri: bilmeniz gerekenler

Bazı jakuziler uzun kurulumlar gerektirir, ancak aşağıda bu kadar telaş gerektirmeyen en iyi jakuziler arasından seçim yapmayı başardık, böylece takıp çalıştırarak bahçenizi bir anda lüks bir spaya dönüştürebilirsiniz. .

Gittiğiniz lüks düzeyine bağlı olarak, farklı jet hızlarına, mod aydınlatmasına ve hatta yerleşik ses sistemlerine sahip jakuziler alabilirsiniz. Ancak çok heyecanlanmadan önce, bahçeniz için en iyi jakuziyi satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var.

Uzay, bariz faktördür. Jakuziyi sığdırmak için bol miktarda alan, güç kaynağına kolay erişim ve jakuziye güvenli bir şekilde girip çıkmak için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. Bazı jakuzilerin doğrudan yere değmemesi için bir kaide üzerine monte edilmesi gerekir, bunun yerine birçok şişirilebilir veya 'açılır' sıcak küvetler bu tür bir temele ihtiyaç duymaz. Ancak, çimlerinizi korumak için jakuzinizi bir zemin kaplaması veya verandaya yerleştirmek sizin yararınıza olabilir.


Jakuzinizden biraz daha çok yönlülük istiyorsanız, o zaman yüzme kaplıcaları da bahçeler için popüler bir seçimdir. Bunlar, jakuzi ve yüzme havuzu arasında, hem egzersiz hem de rahatlama sağlayan bir yerdedir. Çoğu jakuzili havuz ve kaplıca, dört ila sekiz kişiyi barındırabilir ve genellikle jakuzinizi bozulmamış durumda tutmak için bir basamak ve kapakla birlikte gelir.

Bahçenizi sadece yaz için değil, tüm yıl boyunca oldukça dayanıklı olduğunuz sürece lüks bir spaya dönüştürebilecek piyasadaki en iyi jakuzilerden bazılarını seçtik ...


Her bütçeye uygun en iyi jakuziler

En iyi spa küvetleri: Bestway Lay-Z-Spa Miami Hot Tub

1. Bestway Lay-Z-Spa Miami Jakuzi

En uygun bütçeli jakuzi - çok fazla yer kaplamaz

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Konforlu Koltuklar: 2-4 Kapasite: 800 L Jetler: 81 Boyutlar: HWD 65x180x180cm
Satın alma nedenleri
+ Yumuşak dokunuşlu kontrol paneli + Temizlemesi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
- 4 BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATI için biraz sıkışma $ 905,91 Amazon'da Görüntüleyin1.099 $ Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Aşağıda daha büyük bütçeler için bir dizi lüks jakuzimiz var, ancak uygun fiyat söz konusu olduğunda, popüler Bestway Lay-Z-Spa Miami Jakuzisinin satın alabileceğiniz en iyi jakuzi olduğunu düşünüyoruz. Bu şişme jakuzili havuz, müşterilerden övgü dolu yorumlar aldı. En iyi jakuzili rehberimizdeki diğer seçeneklerden biraz daha küçüktür, dört kişiye kadar oturabilir (müşteriler bunun daha çok üç kişi gibi olduğunu söylemelerine rağmen) ve lüks ışıklandırmasıyla birlikte gelmez. daha gelişmiş kardeşi - aşağıda Bestway Lay-Z-Spa Paris jakuzisi. Ancak çok benzer bir hava jeti sistemi ve daha pahalı modelle elde ettiğiniz hızlı ve kolay kurulum elde edersiniz. Bestway Lay-Z-Spa Miami Jakuzi, delinme veya sızıntı riskini azaltan sağlam bir yapıya sahiptir. Bu jakuzinin arka bahçenizdeki zaman testine dayanmasını bekleyebilirsiniz ve 400 £ 'dan daha düşük bir fiyata harika bir değer.


En iyi sıcak küvetler:

2. Bestway Lay-Z-Spa Helsinki Jakuzi

Daha büyük bütçeler için lüks bir jakuzi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tüm yıl boyunca şişirilebilir Koltuklar: 7 Kapasite: 1123L Jetler: 87 Boyutlar: HWD 66x180x180cm
Satın alma nedenleri
+ Şişirilebilir tüm yıl kullanılabilir + İyi görünüyor + Rahat + İyi fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-7 kişi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kalabalık hissedecek Amazon'a bakın

Lay-Z-Spa'dan Helsinki AirJet, yenilikçi Freeze Shield teknolojisi sayesinde tüm yıl boyunca kullanılabilen İskandinav esintili bir şişme jakuzidir. Kurulumu kolaydır ve suyu 40 santigrat dereceye kadar (ya da isterseniz daha azına) ısıtacak hızlı bir ısıtma sistemine sahiptir. Siz ve arkadaşlarınızdan veya ailenizden altı kişiye kadar (bir anda) kısa sürede 87 Airjet masaj sisteminin keyfini çıkaracaksınız.

Ancak buradaki gösterinin yıldızı olan Freeze Shield teknolojisi, jakuziyi en soğuk kış gecelerinde kullanmanıza izin veriyor. Pompanın her zaman enerji tasarrufu modunda çalışmasını sağlayarak, borularda ve motorda suyun donmasını engeller. Bu, dayanıklı bir damla dikiş yapısı, yalıtımlı şişirilebilir kapak ve gerçekçi bir ahşap tasarımla birleştiğinde, onu bir akrilik spaya harika bir alternatif haline getiriyor.

  • Pingtwitter'leri okuyunLay-Z-Spa Helsinki Jakuzi incelemesi

En iyi jakuziler: Canadian Spa Winnipeg Hot Tub


3. Canadian Spa Winnipeg Spa Küveti

Tıpkı gerçek anlaşma gibi ama uzun kurulum yok

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Akrilik Jakuzi Koltukları: 6 Kapasite: 895L Jetler: 35 Boyutlar: HWD 80x198x198cm
Satın alma nedenleri
+ Mp3 ses sistemi + Sualtı LED aydınlatma
Kaçınılması gereken nedenler
-Manuel sınırlıdır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu akrilik jakuzi, muhtemelen bahçenizdeki gerçek bir jakuziye ulaşacağınız en yakın şeydir. Maksimum lüks için 5 hidromasajlı koltuk jeti dahil olmak üzere 35 jet ile 6 kişiye kadar oturabilir. Görünümü tamamlamak için bir Mp3 ses sistemi ve LED aydınlatma ile donatılmış olarak gelir, bu da bu jakuziyle harika bahçe partileri düzenlemeyi bekleyebileceğiniz anlamına gelir. Bununla ilgili en iyi şey, bu jakuzinin uzun bir kurulum gerektirmemesi, bu yüzden kendiniz yapmak istiyorsanız bunu yapabilirsiniz. Kullanıcılar, kılavuzun biraz sınırlı olduğunu ancak bu jakuzinin basitçe tak ve çalıştır olduğunu ve çoğunun kurulumla ilgili herhangi bir sorunu olmadığını söylüyor.

En iyi jakuziler: Bestway Lay-Z-Spa Paris Sıcak Küvet

4. Bestway Lay-Z-Spa Paris Jakuzisi

Sorunsuz rahatlama için lüks bir şişme

Teknik Özellikler
Şunun için iyi: Lüks şişme Koltuklar: 6 Kapasite: 945L Jetler: 87 Boyutlar: HWD 66x196x196cm
Satın alma nedenleri
+ Geceleri harika görünüyor + Kolay kurulum DVD'si
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 6'dan 4 gibi daha fazla oturuyor Amazon'a bakın

Akrilik bir jakuzi şu anda sizin için biraz fazla büyük bir yatırımsa, Lay-Z-Spa satın alabileceğiniz bir sonraki en iyi şeydir. Bu şişirilebilir sıcak küvetin net bir eğitim DVD'si ile kurulumu kolaydır ve bu özel model, atmosferik çok renkli aydınlatmasıyla müşteriler tarafından sevilir ve bu da onu akşamları dinlenmek için ideal bir yer yapar. Kullanıcılar, 4 kişiyi rahatça barındırdığını ancak 6'sının tamamen imkansız olmasa da biraz sıkıcı olabileceğini söylediler. Hem ısıtıcıları hem de baloncukları aynı anda çalıştırabilir ve kablosuz bir uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

En iyi spa küvetleri: Intex Octagonal Pure Spa

5. Intex Sekizgen Saf Spa

Bu süper köpüklü jakuziyle spayı evinize getirin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Evde spa Koltuklar: 4 Kapasite: 795L Jetler: 120 Boyutlar: HWD 71x201x201cm
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda jet + Bakımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI en şık değil Amazon'a bakın

Bu hidromasajlı küvet, kullanıcıların evlerinde jakuzi tarzı uygun bir spa oluşturduğunu söyledikleri devasa bir 120 jete sahiptir. 20 ila 40 santigrat derece arasında ayarlanabilir sıcaklığa ve baloncukların performansını ayarlamak için bir kontrol paneline sahiptir. En şık olanı değil (hala bej rengi konusunda kararsızız), ancak LED aydınlatmaya sahip olmasa da, bu spa listedeki en güçlü şişme araçlardan biridir.

En iyi spa küvetleri: Bestway Lay-Z-Spa Monaco Hot Tub

6. Bestway Lay-Z-Spa Monaco Jakuzi

Yaz bahçesi partileri için büyük bir jakuzi

Teknik Özellikler
Şunun için uygundur: Bahçe partileri Koltuklar: 8 Kapasite: 1540L Jetler: 80 Boyutlar: HWD 137x500x228cm
Satın alma nedenleri
+ Büyük kapasite + Şişirilmesi ve söndürülmesi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çok su gerektirir Amazon'u kontrol edin

Lay-Z-Spa, Monaco jakuzisiyle listemize üçüncü bir giriş yapıyor. Bu, listemizdeki tüm küvetler arasında en büyüğüdür, 8 kişiye kadar oturma kapasitesine sahiptir ve bu sefer müşteriler bunun boyutlarına göre doğru olduğunu söylüyor. Bu yaz partiler için arkadaşlarınız olmasını istiyorsanız, boyutuna rağmen bu jakuziyi istediğiniz zaman şişirmek ve söndürmek yine de kolaydır, ancak küçük modellerden çok daha fazla su gerektireceğini unutmayın.

En iyi spa küvetleri: Canadian Spa St Lawrence Deluxe Swim HotTub

7. Canadian Spa St Lawrence Deluxe Swim HotTub

Egzersiz ve rahatlama için lüks bir yüzme spası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yüzme spa Koltuklar: 6 Kapasite: 6475L Jetler: 71 Boyutlar: HWD 137x500x228cm
Satın alma nedenleri
+ Yüzmek için oda + Sert üst örtü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İnanılmaz derecede pahalı Amazon'a bakın

Bu Kanadalı Yüzme Spa oldukça pahalıdır, ancak saf lüks arıyorsanız, o zaman budur. En büyük küvet olmasına rağmen sadece 6 kişinin oturduğunu söylüyor, ancak bu, bu küvette dinlenirken kendi kişisel alanınızın bozulmadan kalmasını bekleyebileceğiniz anlamına geliyor. Bu yüzme spasının amacı, tercih ederseniz yüzmenize de izin vermektir. Yüzme spası iki bölüme ayrılabilir, böylece tercih edilirse bazı durumlarda jakuzi bölümünü tek başına kullanabilirsiniz. Jetler bir yüzme akımı sağlar, böylece bu havuzda dirençli yüzme pratiği yapabilirsiniz ve Mp3 ses sistemi ve LED aydınlatma dahil tüm huysuz ekstraları elde edersiniz. Aldıysanız paraya değer.

En iyi sıcak küvetler: M-Spa Şişme Balon Spa

8. M-Spa Şişme Balon Spa

Bahçe lüksüne bir dokunuş için basit ama etkili bir jakuzi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın alma Koltuklar: 4 Kapasite: 700 litre Jetler: 108 Boyutlar: HWD 68x158x158cm
Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı derecede güçlü + Kullanıcı dostu
Kaçınılması gereken nedenler
-En büyüğü değil

Bir jakuziyi denemeyi düşünüyorsanız ancak çok fazla para sıçratmak istemiyorsanız, kullanıcılar Tesco'nun sunduğu bu temel spa hakkında harika şeyler söylediler. LED ışıklar veya ses sistemleri gibi gösterişsiz özelliklere sahiptir, ancak rahatlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış ve eklem ağrısı için harikalar yarattığı söylenen 100'den fazla jeti ile şaşırtıcı derecede güçlüdür. Bu listedeki en ucuz jakuzidir, ancak dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı açısından paranızın tam karşılığını bekleyebilirsiniz.

  • En iyi dış mekan ışıkları