Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Huawei Watch GT fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Huawei Watch GT fırsatları

Akıllı saatler söz konusu olduğunda, aklınız Apple veya Garmin gibi markalara atlayabilir, ancak Huawei, gördüğümüz akıllı saatlerinin büyük isimlere paralarının karşılığını veren bir marka.


Huawei geçen yıl akıllı saat yüzüğüne ilk olarakHuawei İzle GTve geçen yılın eylül ayında şimdiye kadarki en etkileyici akıllı saatini piyasaya sürdü:Huawei İzle GT 2.

GT, selefinden daha güçlü olsa da, en iyi fiyata yeni bir akıllı saat arıyorsanız, orijinal model, en iyi Huawei akıllı saatini daha ucuza alma şansınız olabilir.

Huawei Watch GT'nin en etkileyici özelliği bataryasıdır. GPS veya kalp atış hızı monitörünü kullanmıyorsanız, saatinizi 30 gün boyunca şarj etmeniz gerekmeyecektir, ancak çoğu akıllı saat kullanıcısı şüphesiz bu özellikleri isteyecektir, bu durumda yine de saatinizin uzun süre dayanmasını bekleyebilirsiniz. tek şarjla iki hafta.

Paslanmaz çelik kabuğu ve DLC kaplamasıyla dayanıklıdır ve klasik bir kol saati gibi görünerek Apple Watch'tan tartışmasız daha şık bir seçimdir.


Gerçek zamanlı kalp atış hızı bildirimi, akıllı fitness koçluğu ve akıllı uyku istatistikleri ile Huawei Watch GT, kesinlikle yeni akıllı saatiniz olmaya layık bir yarışmacıdır.

Aşağıdaki en iyi Huawei Watch GT fırsatlarına göz atın:


Bugünün en iyi Huawei Watch GT fırsatları Huawei WATCH GT GPS ...99 $ Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Huawei Watch GT 2018 ... Amazon Prime 199,99 $ 109,99 $ Anlaşmayı Görüntüle HUAWEI Watch GT Sport - GPS ... Amazon Prime 139 $ Anlaşmayı Görüntüle HUAWEI WATCH GT Smart Sports ... Tomtop WW215,76 $ Anlaşmayı GörüntüleHuawei Watch GT 2 Elite ... Amazon $ 432,48 Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?

  • En iyi Samsung Galaxy Watch Active fırsatları
  • smartwatch