Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • En iyi hibrit akıllı saatler 2020: Akıllılar ve stil arasında bir denge kurmak

En iyi hibrit akıllı saatler 2020: Akıllılar ve stil arasında bir denge kurmak

Bir akıllı saat satın almaya gelince, kendinize sormanız gereken birçok soru vardır. Ancak birincisi her zaman olmalıdır, Apple ve Samsung gibi dokunmatik ekranlı tam teşekküllü bir akıllı saat mi yoksa daha geleneksel bir görünüme sahip hibrit bir akıllı saat mi istiyorsunuz?


Yenisini alApple Watch Serisi 6veSamsung Galaxy İzleÖrneğin. Bunlar dünyanın gördüğü en iyi akıllı saatler, ancak yine de günler (hatta saatler) olarak ölçülen pil ömürleri var, Apple Watch onunla etkileşime girmedikçe saati göstermiyor ve her ikisi de sizi biraz Bir e-postayı okumak veya bir Uber rezervasyonu yapmak için bileğinizdeki bir inçlik dokunmatik ekrana dokunmanın tuhaf duruşu.

Melezi öne çıkın. Adından da anlaşılacağı gibi, bu saatler akıllı saatler (genellikle dokunmatik ekranlı olanlar) ile normal saatlerin fiziksel elleri ve sınırlı işlevselliği ile bir karışımıdır.

Hibrit saatler genellikle geleneksel görünümlü bir yüz sunar, ancak fazladan bir kadran veya iki kadranla atılan adımlar, uyuma saatleri, pil ömrü ve Bluetooth aracılığıyla bağlanan akıllı telefonunuzdan gelen bildirimler gibi bilgiler görüntülenir.

Yürümeniz - artı koşmak, bisiklete binmek ve hatta bazen yüzmek - yerleşik bir ivmeölçer tarafından izlenir ve kaydedilir ve bazı hibritler bir titreşim motoru içerir, böylece sizi telefonunuzdaki bir şeye karşı uyarır veya sizi sessiz bir alarmla uyandırır.


Hibrit akıllı saatlerin önemli bir avantajı, haftalar, aylar ve hatta yıllar olarak ölçülen pil ömrüdür.

Bazı hibritler normal saat pillerini kabul ederken, diğerleri birkaç haftada bir yeniden şarj etmeyi gerektirir - bir Apple Watch'un gerektirdiği günlük yüklemelerden uzakta bir dünya.

Son olarak, hibrit saatler genellikle daha gösterişli kuzenlerinden daha ucuzdur. Bazıları Apple ve Samsung'un ücretinin yarısından başlıyor.


Hibrit bir akıllı saat nasıl satın alınır

Teknolojilerini genellikle estetiklerinin önüne koyan akıllı saatlerin aksine, hibritler daha çok normal saatlere benziyor. Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli stil ve boyutların olduğu anlamına gelir. Hatta Mondaine ve Helvetica 1 hibrit gibi tanınmış bir İsviçre markasını veya Frederique Constant'ın Hibrit Üreticisini seçebilirsiniz.

Fiyat aralığının diğer ucunda, Steel HR'ın üreticisi Withings (yakın zamanda Nokia'dan geri satın aldı) var.

Hibrit saatlerin çoğu normal kayışları kabul eder, bu nedenle en sevdiğiniz kıyafetlere uyacak şekilde kolayca makyaj yapılabilir.

Bazı hibritlerde kalp atış hızı monitörleri bulunurken bazılarında yoktur, bu nedenle saatinizin kişisel bir antrenör olarak ikiye katlanmasını istiyorsanız, bunu aklınızda bulundurmanız gerekir. Benzer şekilde, bazıları diğerlerinden daha fazla fitness izleme özelliği sunar, bazıları daha derinlere kadar suya dayanıklıdır ve çoğu Fossil Group'a ait şirketler tarafından satılan çok benzer bir akıllı telefon uygulamasına sahiptir. Birkaç İsviçre melezi ve ortak MMT uygulaması gibi.


En iyi 15 hibrit akıllı saat

En iyi hibrit akıllı saat: Withings Steel HR Sport

1. Withings Steel HR Sport

Nokia'da iki yılın ardından, Withings kendi işine geri döndü

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Tam biçimlendirilmiş fitness takipçisi + Sağlık teknolojisi ekosisteminin parçası
Kaçınılması gereken nedenler
-Telefonunuzun GPS'ini kullanır - kendi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI yoktur99 £ EBay'de görüntüle139,44 £ Amazon'da Görüntüle 211,34 £ Amazon'da Görüntüle 43 Amazon müşteri incelemeleri

Söylemek güvenli, Withings'in ilginç birkaç yılı var. Fransız sağlık teknolojisi şirketi Nokia tarafından satın alındı ​​ve 2016 yılında Fin firmasının Nokia Health bölümüne dönüştü. Ancak, neredeyse tam iki yıl sonra, Withings'in kurucusu Eric Carreel, şirketini Nokia'dan geri satın aldı ve tüm ürün yelpazesine orijinal adını geri verdi. ve yeni Steel HR Sport'u piyasaya sürdü.

(Halen satışta olan) Steel HR'ın güncellenmiş bir versiyonu olan yeni Sport modeli, Withings'in şu anda sattığı en fitness odaklı giyilebilir cihazdır.

Withings Steel HR Sport, bir kalp atış hızı monitörüne sahiptir, 50 metreye kadar su geçirmezdir ve 25 güne kadar (şarj edilebilir) pil ömrüne sahiptir. Ayrıca, egzersiz sırasında kullanabileceğiniz maksimum oksijen miktarının ölçülmesi olan VO2 Max'inizin bir tahminini sağlar ve 30 farklı egzersiz biçiminin yanı sıra uykunuzu takip edebilir.

Bağlı GPS (saatin konumunu belirlemek için telefonunuzun GPS sinyalini kullandığı yer), koşularınızı ve bisiklet sürüşlerinizi takip etmek için kullanılır ve Withings akıllı telefon uygulaması, saatteki verileri smart gibi diğer Withings cihazları tarafından toplanan verilerle birleştirmek için kullanılabilir. ölçekler ve bir uyku izci.

Telefon bildirimleri ve kalp atışınız gibi sağlık verileri dairesel dijital ekranda gösterilirken, ikinci kadran günlük adım sayınızı takip eder.

En iyi hibrit akıllı saat: Fossil Hybrid Smartwatch HR

(Resim kredisi: Fossil)

2. Fossil Hybrid Smartwatch HR

Basit ama şık bir hibrit akıllı saat

Satın alma nedenleri
+ Harika tasarım + Akıllıca entegre edilmiş aktivite komplikasyonu + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrü sadece iki hafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 189 £ Amazon'da görüntüleyin 209 £ Currys PC World'de görüntüleyin 209 £ Currys PC World'de görüntüleyin

Akıllılığını gizleyen bir başka hibrit saat olan Fossil'in bu saati, etkinlik ve uyku takibi, ayrıca uygulama ve çağrı uyarıları, çoklu saat dilimleri ve akıllı telefonunuzun müzik çalmasını kontrol etmek için düğmeler içerir. Yine de kadrandaki e-mürekkep ekranı dışında, çoğunlukla normal bir saate benziyor.

Diğer Fossil hibrit saatlerde olduğu gibi, Aktivist iPhone'lar ve Android'lerle çalışır ve şarj edilebilir bir pil yerine normal saat pilini altı ay sonra değiştirmeniz gerekecektir.

Kasa 42 mm genişliğindedir ve deri kayış, endüstri standardı 22 mm çıkıntılara takılmıştır. Su direnci 5 ATM olarak derecelendirilmiştir.

En iyi hibrit akıllı saat: Withings Move ECG

(Resim kredisi: Withings)

3. Withings Move EKG

Bütçede elektrokardiyogram, Apple Watch'u bir kenara bırakın

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + EKG işlevi + Geniş bir sağlık teknolojisi ekosisteminin parçası
Kaçınılması gereken nedenler
-ECG, standart Move BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR'a kıyasla büyük bir primle geliyor

Elektrokardiyogram çekebilmenin Apple ve Samsung'un pahalı ve tam teşekküllü akıllı saatleriyle sınırlı olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünmeye hazırlanın. Withings'in en son hibrit saati olan Move ECG aynı işleve sahiptir - ancak muhtemelen bunu isminden çıkarmış olabilirsiniz.

Bunu mümkün kılmak için Withings, giriş seviyesi Move hibrit akıllı saatini aldı ve bir metal çerçeve ekledi. Metal kasa arkası diğerinin bileğine yaslanırken bir elin başparmağı ve işaret parmağıyla buna dokunmak bir devre oluşturur.

Düğmeye basın, çerçeveye 30 saniye dokunun ve saat kalbinizin elektriksel aktivitesini ölçer. Bu veriler daha sonra analiz için Health Mate akıllı telefon uygulamasına gönderilir veya atriyal fibrilasyon belirtileri tespit edildiğinde doktorunuza gönderilmek üzere gönderilir.

Siyah veya beyaz renkte ve çeşitli silikon kayışlarla sunulan Withings Move EKG ayrıca yürüyüş, koşu, yüzme ve uykunuzu izler ve her sabah sizi uyandırmak için titreşir.

En iyi hibrit akıllı saat: Withings ScanWatch

(Resim kredisi: Withings)

4. Withings ScanWatch

İki boyut, iki renk ve bir dizi sağlık izleme özelliği

Satın alma nedenleri
+ EKG, kalp atış hızı ve oksimetre + İki boyut ve renk seçeneği + 30 günlük pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-İsviçre olmayan bir hibrit için pahalı-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için aşırı olabilir 243,84 £ Amazon'da Görüntüleyin275 £ EBay'de görüntüle£ 279,79 Amazon'da Görüntüleyin

Withings'in en yeni hibrit saati aynı zamanda bugüne kadarki en akıllısıdır ve büyük miktarda sağlık ve fitness izleme teknolojisini ince bir vücuda yerleştirir. ScanWatch, 38 mm ve 42 mm kasa boyutlarında, siyah veya beyaz kadranlı ve 15 farklı kayış seçeneğiyle sunulur ve her tür kıyafete uymasını sağlar.

Çekici yüzün altında, Withings ScanWatch bir kalp atış hızı monitörüne, ayrıca EKG işlevine ve kan oksijen satürasyonunuzu ölçmek için yeni bir sisteme sahiptir. ScanWatch ayrıca solunum bozukluklarını algılayabilir, uykuyu takip edebilir ve yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme ve daha fazlasını kaydedebilir.

Tüm bunlara ek olarak, saat 12 konumundaki küçük monokrom ekran, ücretsiz Health Mate uygulaması (iOS ve Android) kullanılarak Bluetooth bağlantılı akıllı telefonunuzdan gelen aramaları ve diğer bildirimleri görüntülemek için kullanılabilir.

En iyi hibrit akıllı saat: Mondaine Helvetica Smartwatch 44 mm

(Resim kredisi: Mondaine)

5. Mondaine Helvetica Smartwatch 44 mm

İsmini aldığı yazı tipi kadar çekici

Satın alma nedenleri
+ Temiz ve net tasarım + İsviçre yapımı + Aktivite ve uyku takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-Akıllı telefon uygulaması oldukça basit-Kalp atış hızı monitörü yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 385.62 Amazon'da görüntüle 669 £ Amazon'da görüntüle

Mondaine en çok klasik İsviçre demiryolları saatlerine benzeyen saatler üretmesiyle ünlüdür, ancak Helvetica serisi farklıdır - ve buna şirketin ilk hibrit akıllı saati de dahildir. Helvetica 1, 44 mm paslanmaz çelik kasaya, 20 mm deri kayışa ve kuvars mekanizmaya sahiptir.

İOS ve Android ile uyumlu olan saatin akıllı özellikleri arasında, eşlik eden akıllı telefon uygulamasına gönderilen verilerle birlikte aktivite ve uyku takibi bulunur. Günlük adım hedefinizin ne kadarını tamamladığınızı gösteren ikinci bir kadran da vardır.

Mondaine, Alpina ve Frederique Constant tarafından yapılan hibrit saatlerle aynı MMT akıllı telefon uygulamasını kullanıyor, bu nedenle ayrıntılı uyku verileri, yakılan kalori tahmini ve sanal koçtan tavsiyeler var. Apple, Samsung ve Google'ın tam teşekküllü akıllı saat uygulamaları için uygun değildir, ancak akıllı saatin sularına ayak basmak isteyen geleneksel İsviçre saatlerini satın alan alıcılar için güzel bir dizi ekstra özellik sunar.

En iyi hibrit akıllı saat: Kronaby Sekel

6. Kronaby Sekel

Kılık değiştirmiş bir akıllı saat gibi

Satın alma nedenleri
+ Ayrık akıllılık + IFTTT entegrasyonu + İki yıllık pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
- Hibrit için oldukça pahalı - Sınırlı akıllı özellikler - Kalp atış hızı monitörü yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 185 EBay'de görüntüleDüşük Stok 219 TL Saat Dükkanında Görüntüle 245,85 TL Amazon'da Görüntüle 11 Amazon müşteri incelemeleri

Pek çok hibrit model normal saatlere benziyor, ancak bu Kronaby Steel 41mm'nin geleneksel yüzü, kayışı ve eğitimsiz göze sadece kronograf kontrolleri gibi görünen düğmeleri sayesinde gerçekten akıllılığını gizli tutan bir model olduğunu düşünüyoruz.

Ancak yüzeyin altını kaşıdığınızda teknolojiyi bulacaksınız. İki yıla kadar dayanan bir pil, sizi telefonunuzdaki bildirimler konusunda uyarmak ve her sabah sessizce uyandırmak için bir titreşim motoru ve elbette günlük adım sayısı var.

Ek özellikler arasında bir kronometre ve zamanlayıcı, telefonunuzun kamerasını kontrol etmek için yapılandırılabilen bir düğme ve hatta IFTTT (If This, Then That) bulunur, böylece saatin konumu akıllı ev cihazlarını hayata geçirmek için ayarlanabilir. Örneğin, bu saatle eve geldiğinizde akıllı ışıklarınızın ve kahve makinenizin otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

En iyi hibrit akıllı saat: Mondaine Helvetica Smartwatch 40mm

(Resim kredisi: Mondaine)

7. Mondaine Helvetica Smartwatch 40 mm

Mondaine'in daha küçük, daha basit hibrit akıllı saati

Satın alma nedenleri
+ İsviçre yapımı + İnce tasarım + Kompakt 40 mm kasa
Kaçınılması gereken nedenler
-Akıllı telefon uygulaması en iyisi değil - Bir kalp atış hızı monitöründen yoksun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 499 £ Amazon'da görüntüle 499 £ Amazon'da görüntüle 499 £ Amazon'da görüntüle

İsviçreli saat ustası Mondaine'den ikinci, daha küçük bir seçenek bu Helvetica Smartwatch 40mm'dir. Daha kompakt kasasıyla bu saat, dijital ekranın olmaması ve ikinci komplikasyon (günlük aktivite yüzdesi) sadece kurma koluna bastığınızda işaret ettiği için akıllılığı neredeyse tamamen gizli tutar.

Bu İsviçre yapımı saat, endüstri standardı 20 mm'lik pabuçlara tutturulmuş bir deri kayışla birlikte gelir ve 30 metreye kadar su geçirmezdir. Kasa paslanmaz çeliktir ve ön kısım, yansıma önleyici kaplamaya sahip çizilmeye dayanıklı safir kristal ile korunmaktadır.

En iyi hibrit akıllı saat: Garmin Vivomove HR Premium

8. Garmin Vivomove HR Premium

Her iki dünyanın en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Çok çeşitli boyut ve renk seçenekleri + Sürekli kalp izleme + Geleneksel bir yüzün altına ince bir şekilde gizlenmiş dokunmatik ekran
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrü, her şeyin açık olduğu ve BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'nda yalnızca beş gün £ 99,99 Amazon'da görüntüle 169,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin170 £ Snow and Rock'ta Görüntüle1 Amazon müşteri incelemesi

Garmin Vivomove HR, çok çeşitli fitness ve sağlık izleme özellikleri, ince bir dijital ekran ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı renkle bugün satın alabileceğiniz en kapsamlı hibrit saatlerden biridir.

Bu hibrit, sabit kalp atış hızı izleme, VO2 Max'inizi ve fitness yaşınızı tahmin etme yeteneği ve stres belirtileri gösterdiğinde nefes almanız için bir dakikanızı ayırmanızı öneren sağlık izleme araçları gibi temel özelliklere sahiptir.

Vivomove HR'yi diğerlerinden ayıran şey, size her iki dünyanın da en iyisini veren, geleneksel akrep ve yelkovanının altında bir dokunmatik ekrana sahip olmasıdır.

En iyi hibrit akıllı saat: Frederique Constant Horological Smartwatch

(Resim kredisi: Frederique Constant)

9. Frederique Constant Horological Akıllı Saat

Gerçek bir İsviçre yapımı melez - ancak buna uygun bir fiyat etiketi ile

Satın alma nedenleri
+ Orijinal İsviçre yapımı kalite + Uzun pil ömrü + Teknoloji düzgün bir şekilde gizlenmiştir
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-GPS Yok-Kalp atış hızı monitörü yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 279,38 Amazon'da Görüntüleyin£ 380 Ernest Jones'ta görüntüle£ 475 Selfridges'de görüntüle 5 Amazon müşteri yorumu

Hibrit saatler genellikle ölçeğin daha uygun fiyatlı ucunda olsa da, örneğin Frederique Constant'ın bu saati gibi istisnalar vardır.

Bir ivmeölçer adımlarınızı, hareketlerinizi ve uykunuzu izlediği ve ardından veriler Bluetooth üzerinden bir akıllı telefon uygulamasına gönderildiği için akıllıları diğer hibritlere benzer şekilde çalışır. Ancak bu özel hibrit, beklediğiniz tasarım ve yapım kalitesine sahip, gerçek anlamda lüks bir İsviçreli saat ustasından geliyor.

Horological Smartwatch, dışbükey safir kristal ile korunan ve 5 ATM'ye kadar suya dayanıklı 42 mm paslanmaz çelik kasanın içine oturan bir MMT-285 kuvars hareketi ile güçlendirilmiştir. Pil ömrü iddia edilen iki yıldır.

En iyi hibrit akıllı saat: Garmin Vivomove 3S

(Resim kredisi: Garmin)

10. Garmin Vivomove 3C

Dokunmatik ekranlı bir hibrit

Satın alma nedenleri
+ Küçük dokunmatik ekran + GPS ve kalp atış hızı monitörü arasından seçim yapabileceğiniz tasarım yelpazesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları için çok küçük olabilir-Pil ömrü, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kullanıldığında önemli ölçüde değişebilir Amazon'da £ 189 Görüntüle189 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin189,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin

Garmin'in Vivomove akıllı saat serisi, en az 15 farklı varyant içerir. Kasa boyutları 39, 42 ve 44 mm'dir.

Ürün yelpazesinin çoğu, renkli dokunmatik ekranlara sahip tam teşekküllü akıllı saatler, ancak dördü, geleneksel ibreler ve ekstra bilgi ve bildirimleri göstermek için saat 6 konumunda küçük bir dokunmatik ekran ile hibrit saatlerdir.

Vivomore 3S olarak bilinen bu hibrit, tümü oldukça kompakt 39 mm kasa ve endüstri standardı kayışlarla dört farklı stilde sunuluyor. Ekran yalnızca ihtiyacınız olduğunda belirir ve adım sayınızı, kalp atış hızınızı, hidrasyon seviyenizi ve uyku puanınızı gösterir. Stres seviyenizi takip etmek için bir özellik olan entegre GPS ve beş günlük pil ömrü de vardır. Bir hibrit için bu çok çeşitli özelliklerdir.

En iyi hibrit akıllı saat: Skagen Holst

(Resim kredisi: Skagen)

11. Skagen Holst

Kılık değiştirmiş bir akıllı saat

Satın alma nedenleri
+ Harika Danimarka tasarımı + Teknoloji neredeyse tamamen gizli + Altı aylık pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Bildirim sistemi kafa karıştırıcı olabilir - Göründüğünden daha kalın - GPS yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 52 £ Amazon'da Görüntüleyin 107 £ The Jewel Hut'ta Görüntüleyin£ 149 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Çoğu hibrit saatin güzelliği teknolojilerini nasıl sakladıklarıdır ve hiçbir yerde Danimarkalı saatçi Skagen'ın Holst modelinden daha belirgin değildir.

Bu akıllı ve basit kronometre, tamamladığınız günlük adım hedefinizin yüzdesini gösteren, saat 7 ile saat 9 arasında ince bir 0-100 ölçeğine sahiptir. Sadece bir düğmeye basın ve saat o ana kadar başardığınız şeyi gösterir.

40 mm kasa çapına ve 13 mm kalınlığa sahip Holst, egzersiz ve uykunuzu da takip ederek verileri Bluetooth bağlantısı üzerinden akıllı telefonunuza geri gönderir. Aramalar, metinler ve diğer bildirimler, sizi uyarmak ve ne tür bir bildirim olduğunu söylemek için titreyen ve ellerini gösteren giyilebilir cihaza iletilir. Saat, altı ay kadar dayandığı iddia edilen standart bir CR2032 madeni para büyüklüğünde pille çalışıyor.

En iyi hibrit akıllı saat: Frederique Constant Hybrid Üretici

12. Frederique Constant Hybrid Üreticisi

İsviçreli saat meraklıları için bir tane

Satın alma nedenleri
+ İsviçre yapımı lüks saat + Güzel klasik tasarım + Saat meraklıları için bir tane
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir hibrit akıllı telefon uygulaması için pahalı daha iyi olabilir-Kalp atış hızı monitörü veya GPS BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 2.330,47 £ Amazon'da görüntüleyin

Frederique Constant'ın Hibrit Üreticisi, geleneksel İsviçre saat endüstrisi oturup Silikon Vadisi'ne dikkat ettiğinde olan şeydir.

Bu, yedi günlük güç rezervine sahip, tüm önemli İsviçre yapımı otomatik mekanizmaya sahip, ancak bir ivmeölçer, işlemci ve pazarlık yoluyla Bluetooth bağlantısı ile geleneksel bir saattir.

Saatin iki tarafı - İsviçreli ve akıllı - birbirinden bağımsız olarak çalışır, böylece saat (USB şarjlı) pili bitse bile zamanı korur. Adım ve uyku takibi, ayrıca uygulamada saatin mekanik tarafının doğruluğunu ve performansını kontrol etmek için bir bölüm var ki bu burada gösterilen hibritler arasında benzersizdir.

En iyi hibrit akıllı saat: Misfit Command

(Resim kredisi: Misfit)

13. Uyumsuzluk Komutu

Dürüst olursak, yanlış bir uyumdan daha iyi bir uyum

Satın alma nedenleri
+ Çeşitli renk seçenekleri + Bir yıllık pil ömrü + Adım, uyku ve kondisyon takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-Nabız monitörü yok-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI GPS yok Amazon 11 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Farklı renklerde bulunan şık bir saat olan Misfit Command ilk başta kafa karıştırıcı bir kadrana sahip olabilir, ancak kullanımla hepsi mükemmel bir anlam ifade ediyor. İkinci kadran, günlük adım hedefinizin ne kadarını tamamladığınızı gösterirken, düğmeler akıllı telefonunuzdaki müzik çalma / duraklatma gibi bir dizi işlevi kontrol edecek ve bir fotoğraf çekecek şekilde yapılandırılabilir.

Misfit, Fossil Group'a ait olduğundan, bu saatin işlevlerinin çoğu grubun diğer üyelerindekilere benzer. Bu, akıllı telefon uygulamasını ve saatin yüzdeki simgelere işaret ederek belirli bildirim türleri konusunda sizi uyaracak şekilde nasıl yapılandırılabileceğini içerir. 50 metreye kadar suya dayanıklılık ve bir yıllık pil ömrü ve Misfit, çok yetenekli ve güzel görünümlü bir hibrit akıllı saattir.

En iyi hibrit akıllı saat: Fossil Q Commuter

14. Fosil Q Banliyö

Geniş seçim için, Fossil’in Q aralığını yenmek zor

Satın alma nedenleri
+ Telefon işlevlerini kontrol etmek için üç düğme + Geleneksel güzel görünüm + Bir yıllık pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
- Bildirimlerde boğulmak kolay - Kalp atış hızı monitörü yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 109,99 £ Amazon'da görüntüle 115,74 £ Amazon'da görüntüle 207,57 £ Amazon'da görüntüleyin 93 Amazon müşteri yorumu

Fossil Group'un bir başka üyesi olan Q Commuter, birlikte şirketin Q aralığını oluşturan birçok hibrit üründen biridir. Hepsi çok benzer şekillerde çalışır ve aynı uygulamayı kullanır, bu nedenle yapılacak tek gerçek seçim, hangi tasarımı tercih ettiğinizdir.

42mm Q Commuter, yalnızca yılda bir kez değiştirilmesi gereken normal bir saat pilini alır ve yukarıdaki Misfit'e çok benzer şekilde, günlük adım sayınızı izlemek ve sizi çeşitli bildirimler konusunda uyarmak için ikinci bir kadran vardır. Fossil Group hibrit saatlerinin iPhone'lar ve Android telefonlar ile çalıştığını da belirtmek gerekir.

Bu özel Q Commuter modeliyle ilgili olarak, mavi kadranı ve sözde bagaj deri kayışını seviyoruz.

En iyi hibrit akıllı saat: Alpina Seastrong Horological Smartwatch

15. Alpina Seastrong Horolojik Akıllı Saat

Sadece daha akıllı bir dalış saati

Satın alma nedenleri
+ İsviçre hareketi + Klasik dalış saati tasarımı + Aktivite ve uyku takibi
Kaçınılması gereken nedenler
- Kalp atış hızı monitörü veya GPS yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 556,01 £ C.W.'de Görüntüle Satıcılar Düşük Stok 556,01 £ Jura Watches'da Görüntüle 1.077,72 £ Amazon'da Görüntüle

Seastrong Horological, İsviçreli bir saatçinin başka bir örneğidir, bu örnekte Alpina, kolları sıvayıp, daha akıllıca bir şeye elini deniyor. Dışarıda 44 mm fiberglas ve paslanmaz çelik kasa, safir kristal ve dönen dalgıç çerçevesine sahip geleneksel görünümlü bir saatiniz var.

Ancak içeride, etkinlik izleme verilerini bir akıllı telefon uygulamasıyla paylaşmak için Bluetooth ve ivme ölçer bulacaksınız. Ayrıca uyku izleme, telefonunuzdaki uyarılar için bildirimler, dinamik alarmlar ve uygulama aracılığıyla sağlık ipuçları sağlayan bir 'dinamik koç' vardır.

Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, Seastrong 100 metreye kadar suya dayanıklıdır ve siyah kauçuk kayış yüzerek veya dalışla aşamalı hale getirilmez. Bu saat aynı zamanda etkileyici bir dört yıllık pil ömrüne sahiptir.

En iyi hibrit akıllı saat: Breitling Exospace B55 Connected

16. Breitling Exospace B55 Bağlantılı

Maceraperestler için ... ve iyi topuklu

Satın alma nedenleri
+ Kaliteli İsviçre markası + İçinizdeki maceraperest için özellikler için benzersiz set
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok geniş-Sınırlı akıllı fonksiyonlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI5.630 £ Ernest Jones'ta görüntüle 6.710 £ Ernest Jones'ta görüntüleAmazon'u kontrol edin

Evet, daha önce hibrit saatlerin genellikle daha akıllı meslektaşlarından daha ucuz olduğunu söylediğimizi biliyoruz, ancak hibrit sektörü her zaman geleneksel saat üreticilerinin dahil olmayı sevdiği yerdir. Dolayısıyla, titanyum ve karbondan üretilen Breitling'in 5.000 sterlinlik bu hibrid, 15 mm kalınlığında 46 mm kalınlığında ve genel olarak Sir Ben Ainslie'nin bir yat macerasında kullanacağı bir şeye benziyor.

Elektronik bir takimetre, uçuş ve tekne yarışı sürelerini kaydetmek için işlevler (doğal olarak pilotları ve atlayanları hedef alır), akrep ve yelkovanın altında iki LCD ekran ve yardımcı akıllı telefon uygulamasına bağlanmak için Bluetooth vardır.

Bu arada, gece görüş gözlüklerini engellemeyecek şekilde tasarlanmış olan bu saat, kelimenin Silikon Vadisi anlamında pek akıllıca değil, bunun yerine uygulamasını, uçuş sürelerini ve kronograf kayıtlarını saklamak ve nasıl yapacağınızı ayarlamak için kullanıyor. Saatin sizi aramalar, metinler ve diğer telefon uyarıları konusunda bilgilendirmesini isterim.

En iyi hibrit akıllı saat: Skagen Hagen

17. Skagen Hagen

Minimalist zeka

Satın alma nedenleri
+ Şık paslanmaz çelik kasa + Fitness takibi ve bildirimler için ikinci kadran + 12 aya kadar pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Nabız monitörü yok-Bildirim desteği sınırlıdır BUGÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI Düşük Stok £ 167,40 C.W.'de Görüntüle Satıcılar Düşük Stok 167,40 £ Jura Watches'da Görüntüleyin £ 179,99 Amazon'da Görüntüleyin

Fossil tarafından 2012'de satın alınan (evet, bir tane daha) Skagen, çok çeşitli hibrit saatler üreten Danimarkalı bir saat şirketidir. Bu model, Hagen, adım ilerlemesi ve bildirimler için ikinci bir kadranın tanıdık hibrit tasarımına ve ayrıca telefonunuzu kontrol etmek için üç düğmeye sahiptir.

Skagen Hagen, normal bir saat pili kullanır, 12 mm kalınlığında 42 mm paslanmaz çelik kasaya sahiptir ve stil değişikliğini istediğinizde kolayca çıkarabileceğiniz 20 mm'lik normal kayışlar kullanır.

Saat 3 ATM'ye kadar su geçirmezdir ve bir yıla kadar pil ömrüne sahiptir - ancak tüm hibrit modellerde olduğu gibi bu, saati ne kadar kullandığınıza ve saatten telefonunuzdan kaç bildirim yönlendirdiğinize bağlı olarak değişir.

Withings Steel HR Sport-Multi ile bugünün en iyi anlaşmalarını tamamlayın ...Withings Steel HR SporteBay99 £ Görünüm Tüm fiyatları görünFossil Erkek Hibrit ... Fossil Hybrid Smartwatch HR Amazon £ 189 GörüntüleTüm fiyatları görün