Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • 2020 için en iyi Hydro Flask satışları

2020 için en iyi Hydro Flask satışları

Oregon merkezli Hydro Flask, içeceklerinizi 24 saate kadar buz gibi soğuk ve 12 saate kadar sıcak tutabilen vakumlu yalıtımlı su şişeleriyle tanınan bir içecek markasıdır.


Hydro Flask’ın parlak ürün ve aksesuarları yelpazesi işe gidip gelmek, kamp yapmak, tırmanmak için mükemmeldir ve 'VSCO Girl' fenomeni sayesinde son zamanlarda internette popülerlik kazanmıştır.

Hydro Flasks, buz küpleriyle doldurulabilecek kadar geniş ve yine de içilebilecek kadar rahat olan bir ağza sahiptir.

Marka, şişenin dışına yoğunlaşma veya ısı transferini garanti etmez. Bunu TempShield teknolojisi adı verilen çift cidarlı yalıtımla yapar.

Şişeler, tatları korumayan veya aktarmayan profesyonel kalitede paslanmaz çelikten yapılmıştır ve öğleden sonra smoothie'nizin o sabahki kahveye benzemeyeceği anlamına gelir.


Her şişe ve şişe, kolayca kırılmayan veya çizilmeyen tescilli bir toz kaplamayla kaplıdır. Bu, Hydro Flask'ı kavrayış, tere dayanıklı ve darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı hale getirir.

Dolayısıyla, boş zamanlarınızda yürüyüş yapmayı seviyor veya Cumartesi öğleden sonrasını 90'ların saç lastiği, batik gömlekleri ve parlak renkli sırt çantaları ile selfie çekerek geçirme olasılığınız daha yüksek, Hydro Flask mükemmel bir aksesuardır.


Tabii ki hiçbir Hydro Flask çıkartma olmadan tamamlanmaz, bu yüzden su şişenizi bazı Hydro Flask çıkartmaları ile kişiselleştirdiğinizden emin olun.

En iyi Hydro Flask fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz:


Günün en iyi Hydro Flask fırsatları HYDRO FLASK - 21 OZ STANDARD ...Hydro Flask 21oz Standart Ağız - SarıDış Mekan Dişli Değişimi32,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünHydro Flask Standart Ağız 21 ...Hydro Flask 21oz Standart Ağız - YeşilDICK'S Spor Malzemeleri24,71 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünHydro Flask Paslanmaz Çelik ... Sport Cap ile Hydro Flask 21oz - Siyah Amazon $ 35,95 İncele İnceleTüm fiyatları görünHydro Flask Geniş Ağızlı 32 oz ...Hydro Flask 32oz Geniş Ağızlı - MaviDICK'S Spor Malzemeleri44,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünHİDRO FLASK - 20 OZ GENİŞ ...Hydro Flask 64oz Geniş Ağız - BeyazDış Mekan Dişli Değişimi34,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünHydro Flask Silikon Flex ... 12 / 24oz Amazon için Hydro Flask Silikon Flex Çizme 11,95 TL İnceleTüm fiyatları görünHydro Flask Standart Ağız ...Hydro Flask Standart Ağız Spor ŞapkasıBackcountry.com9,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?