Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En İyi Anında Sıcak Su Isıtıcısı 2020: Tam burada, hemen şimdi kaynar su

En İyi Anında Sıcak Su Isıtıcısı 2020: Tam burada, hemen şimdi kaynar su

Vakit nakittir ve en iyi anında sıcak su ısıtıcısı sizinkini kurtarmanıza yardımcı olur. Zamanınız, paranız değil; bunlar için ödeme yapmalısın. Bir ikengeleneksel su ısıtıcısısu kaynatmak için kötü bir iş yapmaz, kaynaması biraz zaman alır ve bizler hep fakiriz, değil mi? Öyleyse, eski okul su ısıtıcınızı atlamaya hazırlanın ve en iyi anında sıcak su ısıtıcılarından birine yükseltin.


Anında bir su ısıtıcısı, borudan çıkan sıcak suyu doğrudan yarasadan dağıtabilir ve kaynamaya gelmesi yalnızca saniyeler sürer. Yapmanız gereken tek şey, biraz soğuk su eklemek, bir düğmeye basmak ve birkaç saniye içinde kullanıma hazır kaynar suya sahip olmaktır.

  • Daha klas seçeneği:en iyi anında kaynayan su muslukları

Hazır su ısıtıcısının faydaları

Hazır su ısıtıcısının bir başka bariz ek yararı, su gibi donuk standart bir su ısıtıcısından her zaman çok daha ilginç görünmeleridir. Son geleneksel su ısıtıcınız paslanmaz çelikten zarif plastik süslemelerle yapılmış olsa bile, sıkıcıdır. Hazır su ısıtıcısının tamamen farklı bir canavar olduğunu göreceksiniz.

Üreticiler, hazır bir su ısıtıcısının nihayet onlara işleri biraz yumuşatma şansı verdiğini açıkça fark ettiler. Esasen, burada bir araya getirdiğimiz modeller cesur görünümler ve cızırtılı stiller açısından büyük olmanın yanı sıra, kaynar suyun sıkıntısına son derece pratik bir çözüm sunuyor.

Ancak bir uyarı: Bunların hiçbiri tam anlamıyla anlık değil. Onlar için sadece birkaç saniye beklemelisin, ama senniyetbeklemek zorunda. Ama sadece kısa bir süre ...


En iyi hazır su ısıtıcısı nasıl alınır

Peki, 2019 tarzı en iyi hazır su ısıtıcısı için pazardayken nelere dikkat etmelisiniz? Düzenli olarak çok fazla kaynar suya ihtiyacınız varsa, o zaman bir hazır su ısıtıcısının herhangi bir anda ne kadar hizmet verebileceğini incelemek isteyeceksiniz.

Bazı modeller, hızlı bir solo demleme için uygun olan, ancak yerel çay takdir topluluğunun aylık bir toplantısı için nihayetinde yararsız olan tek fincanlık tüccarlardır.


Özellikler ve işlevler için arama. Elbette, anında bir su ısıtıcısı yalnızca tek bir işi yapmakla görevlidir: anında su kaynatmak. Ancak, farklı sıcaklıklarda farklı miktarlarda hizmet edebiliyorsa, o zaman çok daha iyidir.

Bileşenlerin kalitesine de bir göz atın, çünkü ucuz üretilen ürünler, sert su alanındaysanız ve kireç oluşumunun devam eden baş ağrısına katlanmak zorunda kalırsanız genellikle oldukça hızlı bir şekilde etkilenebilir. Aslında çalışan bir damlama tepsisi de çok mantıklı.


Söz konusu kaynamış sudan yararlanmak için bol miktarda taze demlenmiş çay içmek anlamına gelen anlık sıcak su araştırmamız sırasında, son seçimimizi üç temel alan etrafında tutturduk.

Öncelikle 2019 için en iyi hazır su ısıtıcısını bulmak istedik. Anında kaynayan su dağıtmaktan mutfakta bir çizgi kesmeye kadar her şeyi yapabilecek bir model istedik. Pratiklik, işlevsellik ve özelliklerin bol olmasını istedik. Ve bunu Breville HotCup Sıcak Su Sebili şeklinde aldık.

En iyi anlık su ısıtıcılar

En iyi anında sıcak su ısıtıcısı: Breville HotCup Sıcak Su Sebili

1. Breville HotCup Sıcak Su Sebili

Genel olarak en iyi anında sıcak su ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Güç: 3.000 watt Kapasite: 1.5 litre Boyutlar: 16.3 x 28.6 x 27.5 cm Özellikler: Soğuk aydınlatma su deposu, hızlı
Satın alma nedenleri
+ Kaliteli yapı + Basit işlevsellik + 5 fincan kullanıma hazır
Kaçınılması gereken nedenler
- Metalden daha fazla plastik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 81,82 $ Amazon'da Görüntüleyin

Breville HotCup Sıcak Su Sebilinin tüketiciler arasında bu kadar popüler olması hiç de şaşırtıcı değil. Uygun fiyatlı ancak son derece pratik bir sıcak su pınarı arıyorsanız, bu cihaz en iyileriyle karşınızda. Yeniden doldurmadan size 250 ml'lik beş bardak sıcak su sağlayabilir, bu da ortalama ihtiyaçlar için fazlasıyla yeterlidir.


Su tankının basit ama etkili tasarımını da seviyoruz, böylece su seviyelerinizin nasıl ilerlediğine göz kulak olabilmeniz için aydınlatıcı. Breville HotCup Sıcak Su Sebilini temizlemeyi bir çocuk oyuncağı haline getiren modern tasarıma da meraklıyız.

Ve tuzuna değecek herhangi bir düzgün sıcak su ısıtıcısında olduğu gibi, damlama tepsisi de kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir; bu, bardak sıcak su ile biraz tokat atıyorsanız çok kullanışlıdır. Tasarım, tıpkı eski tip su ısıtıcılar gibi üniteyi bir musluğun altında tutarak tankı doldurabileceğiniz şekildedir. Basit.

Klarstein Hotcano Sıcak Su Sebili

(Resim kredisi: Klarstein)

2. Klarstein Hotcano Sıcak Su Sebili

Kaygan ve şık bir sıcak su kaynağı

Teknik Özellikler
Güç: 2.600 watt Kapasite: 4 litre Boyutlar: 19 x 34 x 28 cm Özellikler: Kaliteli yapı, filtre içerir
Satın alma nedenleri
+ Cömert kapasite + Kullanımı kolay + Paslanmaz çelik kaplama
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI biraz dağınık olduğu biliniyor Amazon'a bakın

Klarstein Hotcano Sıcak Su Sebili, gündüz veya gece boyunca çok sayıda sıcak su bardağından geçme eğiliminde olan herkes için mükemmeldir. 4 litrelik oldukça büyük kapasitesi ile cihaz doldurulabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda musluktan kullanıma hazır sıcak su kaynağından yararlanmanızı sağlar.

Cömert kapasitenin yanı sıra artı noktalar, 55, 65, 75, 85, 95 veya 100 ° C seçeneklerinden seçim yapmanıza olanak tanıyan dokunmatik kontroller sayesinde kullanım kolaylığıdır. Yerleşik filtre ayrıca 150 litreye kadar berrak şeyleri değiştirilmeden önce temizler. Yine de optimum performansı korumak için bunun düzenli olarak yapılması gerektiğini aklınızda bulundurmanız gerekir. Çıkarılabilir bir damlama tepsisi de kullanışlıdır.

Ara sıra filtre değişiminin yanı sıra, Klarstein Hotcano Sıcak Su Sebili, düzenli olarak çok sayıda buharlı suya ihtiyacınız varsa güvenilir bir çözümdür. Ayrıca, paslanmaz çelik kasa işlemlere bir dokunuş katan bu ünitenin uyumunu ve bitimini seviyoruz. Aynı zamanda oldukça küçük bir ayak izine sahip bir şey için uygun şekilde sağlam hissediyor.

En iyi anında sıcak su ısıtıcısı: Morphy Richards 131004 Sıcak Su Sebili

3. Morphy Richards 131004 Sıcak Su Sebili

En iyi premium hazır su ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Güç: 3.000 watt Kapasite: 3 litre Boyutlar: 38.5 x 18 x 36 cm Özellikler: Hızlı kaynatma, uygun kapasite
Satın alma nedenleri
+ Cömert kapasite + Dijital ekran + Brita teknolojisi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon'u Kontrol Edin

Morphy Richards 131004 Sıcak Su Sebili, sağlam ama biraz da sönük bir tasarım ve yapı ile iş anlamına geliyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, seviyelerin ayarlanması vb. Açısından neler yapabileceğine dair net ve net bilgiler veren dijital ekranı seviyoruz.

Dağıtılmasını istediğiniz su sıcaklığını 100 dereceye kadar seçebilirsiniz ve miktarlar, hızlı pişirme hazırlığı için hızlı bir fincan sunumdan tava büyüklüğündeki miktarlara kadar değişebilir.

Brita teknolojisi (Maxtra filtreli) kireç oluşumunu durdurmalı veya en azından yavaşlatmalıdır. Sert su bölgesinde yaşıyorsanız bunu önlemek neredeyse imkansız olsa da, Brita filtreleri etkilidir, ancak yedek filtreler dikkate alınması gereken ek bir maliyettir. Aynı zamanda tak-çalıştır bir makinedir, yani 3 litre kapasiteli su deposu ile tamamen bağımsızdır.

En iyi anlık sıcak su ısıtıcısı: VonShef Sıcak Su Sebili Anında Su Isıtıcısı


4. VonShef Sıcak Su Sebili Anında Su Isıtıcısı

Hızlı su ısıtıcısı vuruşu hakkında

Teknik Özellikler
Güç: 2.600 watt Kapasite: 2,5 litre Boyutlar: 34,6 x 29,6 x 21,6 cm Özellikler: Kullanımı basit arayüz, iyi kapasite
Satın alma nedenleri
+ Harika görünüm + Verimli çalışıyor + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Hızlı kaynatma Amazon'u kontrol edin

VonShef'in Sıcak Su Sebili Hazır Su Isıtıcısı, özellikle standart beyaz, siyah veya gümüş su ısıtıcısına alışkınsanız, gözler için bir zevktir. Bu saçma sapan teklif, lezzetli eğriler ve temel özellikler ve işlevsellikle birlikte gelir, bu da onu çok fazla parayla en iyi sıcak su ısıtıcısı seçeneklerimizden biri yapar.

VonShef çok yönlüdür ve dağıtılmasını istediğiniz tam su miktarını seçmenize izin verir. Böylece israfı önleyerek size zaman içinde biraz para kazandıracaktır. Çekiciliğe ek olarak, 95 derecelik su 5 ile 8 saniye arasında kullanıma hazır hale gelmesiyle hızlı kaynama potansiyeli.

Burada gösterilen sadeliği seviyoruz, Açma / Kapama düğmesi sıcak su hikayesinin hemen hemen başlangıcı ve sonu. 2,5 litrelik bir tank kapasitesi, VonShef'in bir seansta yaklaşık on bardak için iyi olduğu anlamına gelir; bu nedenle, büyük miktarda sıcak içecek isteğiniz, aileniz veya acele doldurmanız gereken tencere varsa mükemmeldir.

electriQ Dijital Anında Sıcak Su Sebili

(Resim kredisi: electriQ)

5. electriQ Dijital Anında Sıcak Su Sebili

Bu 100 ° C'ye kadar gidiyor

Teknik Özellikler
Güç: 2.600 watt Kapasite: 2,5 litre Boyutlar: 34 x 19,1 x 26,4 cm Özellikler: 4 litre kapasite, çocuk kilidi
Satın alma nedenleri
+ Hızlı ve verimli + Tek dokunuşla dökme + Filtrelenmiş su
Kaçınılması gereken nedenler
Buhar akışının üzerindeki düğmeler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Etkileyici tasarımı ile electriQ Dijital Anında Sıcak Su Sebili, iş anlamına geliyor gibi görünüyor. Her şey bu makinenin hızı ile ilgili, maksimum 100 ° C sıcak suyun bardağınıza gelmesi yaklaşık 5 saniye sürüyor. ElectriQ ile elde edilen diğer bir bonus, tankının 4 litre tutması ve böylece daha az yeniden doldurmaya ihtiyaç duyulmasıdır. Cihaz ayrıca daha temiz su için bir filtreye sahiptir.

Aslında altı farklı sıcaklık seçeneği vardır, dolayısıyla ihtiyaca bağlı olarak ısıtma spektrumunda bir şeyler elde edersiniz. Bununla birlikte, küçüklerin yanlışlıkla sıcak su dağıtmasını önleyen çocuk kilidini de seviyoruz. Çıkarılabilir tepsi, mutfak tezgahınızın her yerine su basmak yerine herhangi bir dökülmeyi de giderir.

Herhangi bir sıcak su dağıtıcısında olduğu gibi, electriQ dağıtım görevleri sırasında oldukça fazla buhar verebilir, bu nedenle parmaklarınızı dökme alanının üstündeki düğmelerle izlemeniz gerekir. Ancak muslukta hızlı ve kolay sıcak su için bu ünite güvenilir bir performans sergiliyor.

En iyi anlık sıcak su ısıtıcısı: Cooks Profesyonel Elektrikli Anında Sıcak Su Sebili

6. Aşçılar Profesyonel Elektrikli Anında Sıcak Su Sebili

İnanılmaz derecede basit anlık sıcak su

Teknik Özellikler
Güç: 2.600 watt Kapasite: 2,5 litre Boyutlar: 18,5 x 26,5 x 31 cm Özellikler: Basit manuel kontroller, kabul edilebilir şekillendirme
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı çok kolay + Açıkça işaretlenmiş su kabı + Pratik damlama tepsisi
Kaçınılması gereken nedenler
-En hızlı-Dayanılmaz kesme işareti eksikliği değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Cooks Professional Elektrikli Anında Sıcak Su Sebili, VonShef'e benzer bir temayı izleyerek, gerçekte olduğundan daha pahalı olması gerektiğini düşündüğünüz çocuklara zarif bir görünüm veriyor. Aynı zamanda farklı renklerde gelir, böylece neredeyse mutfak dekorunuzla eşleştirebilirsiniz.

2.5 litrelik cömert bir kapasiteye sahiptir, bu da yeniden doldurmalar arasında çok sayıda kaynar su alabileceğiniz anlamına gelir ve su seviyelerinizdeki oyun durumunu anında görmenizi sağlayan, açıkça işaretlenmiş su kabını seviyoruz. Aynı zamanda bardağınızı doldururken oldukça hassas görünüyor, bu nedenle israf olmaz ve bu zamanla tasarruf sağlar.

Su akışını kontrol etmek, minimum çaba gerektiren ve bu nedenle bizi çok etkileyen bir Açma ve Kapama düğmesi kullanılarak yapılır. Bununla birlikte, dolu ve boş arasındaki farkın alımında biraz fazla yavaşsanız, hızla boşaltılabilen ve silinebilen, kolayca çıkarılabilen damlama tepsisini de seviyoruz.

En iyi anlık sıcak su ısıtıcısı: Addis Thermo Pot Instant Thermal Hot Water Boiler

7. Addis Thermo Pot Anında Termal Sıcak Su Kazanı

Paslanmaz çelikten üretilmiş bir su ısıtıcısı üstündür

Teknik Özellikler
Güç: Bir kaynatma için 680 watt Kapasite: 5 litre Boyutlar: 48,2 x 38,4 x 28 cm Özellikler: Otomatik kapanma, büyük kapasite
Satın alma nedenleri
+ Büyük kapasite + Tek dokunuşla çalıştırma + Otomatik kapanma
Kaçınılması gereken nedenler
-Şey, iğrenç, değil mi? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Addis Termo Pot Anında Termal Sıcak Su Kazanı hakkında beğenilecek çok şey var. Görünüm departmanında biraz yaya gibi - ve bu diplomatik - ancak özellikler kalın ve hızlı geliyor, ayrıca 5 litre kapasitesi var, bu da onu sıcak suya ve çok fazlasına ihtiyacı olan herkes için ideal kılıyor.

Paslanmaz çelik kaplama dayanıklılık vaat ediyor, taşıma kolu depoyu doldurma zamanı geldiğinde kullanışlıdır ve sunduğumuz genel kullanım kolaylığını seviyoruz. Tek dokunuşlu bir düğme, bir porsiyonda 600 ml'ye kadar su dağıtırken, LCD ekran şu anda hangi ayarın seçildiğini görmek için kullanışlıdır.

Addis Termo Pot Anında Termal Sıcak Su Kazanı'nı iki farklı kapasite seçeneği ile de satın alabilirsiniz, biraz daha tutumlu 3,5 litrelik modeli, eğer yakın zamanda 5 litre suya ihtiyacınız yoksa idealdir. Addis, ünitenin ihtiyacınız olan suyu kaynatmak için yalnızca 680 watt'a ihtiyacı olduğunu ve daha sonra 2 watt daha kullanılarak sürekli sıcak tutulduğunu belirtiyor. Etkileyici.

Oyu Yum Asia tarafından

8. Oyu, Yum Asia

Tamamen beyaz olan hazır su ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Güç: 2.100 watt Kapasite: 4 litre Boyutlar: 36,2 x 16 x 29,4 cm Özellikler: Kolay sıcaklık seçenekleri, sesli uyarılar
Satın alma nedenleri
+ Süper basit kontroller + Hızlı sıcak su temini + Büyük kapasite
Kaçınılması gereken nedenler
-Plastik üzerine ağır

Oyu by Yum Asia, piyasada kullanımı en kolay olanlardan biri olması gereken oldukça büyük ve çok beyaz bir hazır su ısıtıcısıdır. Ayrıca 4 litrelik büyük bir su kabının avantajına sahiptir, bu da onu doldurmak için daha az zaman harcayacağınız ve cazibesinin tadını çıkarmak için daha fazla zaman harcayacağınız anlamına gelir.

Ünite tam olarak kompakt değil, ancak bir tezgah üzerine hoş bir şekilde oturuyor ve parlak beyaz plastik baskın olmasına rağmen parçaya bakıyor. Oyu, üstte plastik yüzeye gizlenmiş dahili kontrollere sahip. Yine de açın ve su sıcaklığını, dağıtılacak miktarı ve diğer temel özellikleri aydınlatır ve ayarlamanıza izin verir. Ayarları seçerken sesli bir uyarı verilir ve su seviyesinin çok düşmesine izin verirseniz, aynı zamanda işaretlenen görsel bir hata kodu da vardır.

5 saniyede 99 dereceye varan su ile mükemmel performans. Meme de güzel ve doğrudur, bu nedenle her yere sıcak su sıçraması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bununla birlikte, dağıtım alanındaki küçük bir damlama tepsisi herhangi bir dökülmeyi halleder.

Oyu tarafından dağıtılan suyun başlangıçta plastik bir tada sahip olduğunu bulduk, ancak her yeni satın alımda olduğu gibi bu, arka arkaya kullanımla solmaya başladı. Bunun dışında, işi gerçekten çok güzel bir şekilde yapan basit, verimli bir hazır su ısıtıcısı.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın