Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • En iyi iPhone 12 kılıfları: En iyi üreticiden kaliteli bir telefon kılıfı alın

En iyi iPhone 12 kılıfları: En iyi üreticiden kaliteli bir telefon kılıfı alın

2021 için en iyi iPhone 12 kılıflarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bunlardan birine yatırım yapmayı planlayanlaren iyi akıllı telefonlarteklifte en iyisini aldıklarından emin olmak isteyeceklerdir. Bu yüzden size harika bir liste vermek için seçenekleri inceledik.iPhone 12seçim için vakalar.

Henüz o yeni telefona sahip değilseniz, o zaman kontrol ettiğinizden emin olun.iPhone 12 fırsatlarıEn son iPhone 12 tekliflerinin tümü hakkında güncel kalan sayfa. Bu sayfadaki fiyat widget'larımız, bu durumlar için en iyi fırsatlar konusunda sizi güncel tutacaktır.

Buradaki en iyi iPhone 12 kılıflarımız, burada herkes için bir şeyler olduğundan emin olmak için en iyi kılıf üreticilerinden bazılarının çeşitli stillerini alacak. Ayrıca bir telefon kılıfı satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair bazı önemli bilgileri bir araya getirdik.

En iyi iPhone 12 kılıfları: Sizin için en iyi iPhone 12 kılıfını nasıl seçersiniz:

en iyi iPhone 12 kılıfları Mujjo Kılıfı


(İmaj kredisi: Mujjo)

2021'de en iyi iPhone 12 kasasını seçmek biraz dikkate alınmalıdır; bu harika bir telefon ve bir sonraki Apple akıllı telefonunu alma zamanı gelene kadar doğru kasa olacak. Sadece bu değil, akıllı telefonlar pahalıdır ve iPhone 12'nizin düzgün bir şekilde korunduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

Bu nedenle, Pingtwitter'ün en iyi iPhone 12 kasa alıcıları kılavuzunda, yalnızca en mükemmel kasaları listeleyerek hayatı sizin için kolaylaştırdık. Yapmanız gereken tek şey, hangi tarzın size uygun olduğunu, en iyi kalitedeki üreticilerden hangisini tercih ettiğinizi ve ne kadar korumaya ihtiyacınız olduğunu bulmak.


iPhone 12 kılıfının en iyi tasarımı nedir?

en iyi iPhone 12 kılıfları VRS Tasarımı

(İmaj kredisi: VRS Tasarımı)

En iyi iPhone 12 kılıfınız için tasarımı seçmek, süreçteki ilk adımdır. Bazıları daha fazla koruma veya işlevsellik veya stil sunarken, bunu kişisel bir seçim olarak görmelisiniz. İhtiyaçlarınıza gerçekten uyan nedir ve neye benziyorsunuz?


Telefonunuzu iş için nadiren kullanıyorsanız ve esas olarak zarar görmeyen bir sosyal cihaz olarak kullanıyorsanız, o zaman kalın ama güçlendirilmiş bir şey yerine şık ve şık bir şey seçmek isteyebilirsiniz. Her zaman telefondaysanız, masanızda sürekli telefona uzanıyorsanız veya cebinizden çekiyorsanız, o zaman biraz daha tutuşlu veya daha sağlam köşe koruması olan bir şey isteyebilirsiniz.

Telefonu, anahtarlar gibi diğer öğelere çarpacağı bir çantada tutarsanız, ekranı da koruyan bir kılıf almayı düşünebilirsiniz. Size uygun ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak harika iPhone 12 kılıf üreticileri var.

En iyi iPhone 12 kılıf üreticileri kimlerdir?

Dışarıda o kadar çok kasa üreticisi var ki, en iyi iPhone 12 kasasını seçmek bunaltıcı gelebilir. Neyse ki, yıllar boyunca kasa üreticileriyle çok fazla deneyime sahibiz ve bu bilgiyi rehberimize kimin gireceğini seçerken iyi bir şekilde kullandık.

Pingtwitter'te bunların dünyanın en iyi iPhone 12 kılıf üreticileri olduğunu düşünüyoruz:düğüm,Greenwich,yılan kovanı,Mophie, Ted Baker, Raptic, Proporta, Speck, Tech21,Spigen,Ringke,mujjo,dişli4,vakaoloji,Olixar,Mus, Casetify veVRS Tasarımı.


Bugün mevcut olan en iyi iPhone 12 kılıfları

en iyi iPhone 12 kılıfları Nodus Fender iphone 12 kılıfı

Birinci sınıf deri ve darbe emilimi, Nodus Fender'ı harika bir iPhone 12 kılıfı yapıyor

(İmaj kredisi: Nodus)

Nodus Çamurluk iPhone 12 Kılıf

Birinci sınıf deri ve darbe emilimi, bunu en iyi iPhone 12 kılıflarından biri yapar

Satın alma nedenleri
+Birinci sınıf bitkisel tabaklanmış deri+Güçlü yapı+Etkileyici manyetik bağlantılar

sevilecek çok şey varçamurluk durumdaNodus'tan. Harika şok emilimi ve düşmeye karşı koruma sağlamak için poli-karbonat ve & TPU plastik kullanılarak çift yoğunluklu bir tasarımla üretilmiştir ve yine de cebinizde fazla büyük hissetmez. Biraz sınıf eklemek için arkada el yapımı bitkisel tabaklanmış deri ile tamamlandı.

Apple Magsafe'den daha güçlü bir manyetik bağlantıya ve tamamen Qi kablosuz şarjın yanı sıra, manyetik yuvaları kullanmayı seven insanlar için harika (ve Nodus Micro Dock 4'ü Fender ile yarı fiyatına alabilirsiniz), . Nodus buna o kadar güveniyor ki, satın aldığınızda size 2 yıl garanti veriyor.

en iyi iPhone 12 kılıfları Raptic Shield iPhone 12 kılıfı

En iyi iPhone 12 kılıfı Raptic Shield

(Resim kredisi: Raptik)

Raptic Shield Yanardöner

10” düşme koruması ve ömür boyu garanti, Raptic Shield'i iPhone 12 kasalarından biri yapar

Satın alma nedenleri
+10 inç düşmeye karşı koruma+Ömür boyu garanti+Antimikrobiyal koruma

Raptic Shield, iPhone 12'nizi korumak için düşük maliyetli harika bir seçenektir. Askeri düzeyde düşme koruması, darbe emici hava cepleri, anotlanmış alüminyum ve yeni telefonunuzu başındayken görmenizi sağlayan şeffaf polikarbonat arka panele sahiptir. Şarj etmek için Magsafe uyumludur ancak bir montaj aparatı ile kullanılmamalıdır.

Germofobikler, günlük kullanımda birikebilecek mikroplara neden olan hastalıkların büyümesini ve yayılmasını önlemek için antimikrobiyallerle işlenmiş malzemeleri kullanmayı seveceklerdir. 7 renk seçeneğiyle geliyor, yanardöner olanı burada resmettik çünkü havalı olduğunu düşünüyoruz.

en iyi iPhone 12 kılıfları Mous Limitless 4.0 kılıf

Limitless 4.0, şık bir iPhone 12 kılıfıdır

(Resim kredisi: Mous)

Mous Sınırsız 4.0

Şık arka paneller ve ince tasarım yelpazesi, Mous'tan mükemmel bir iPhone 12 kılıfı oluşturuyor

Satın alma nedenleri
+Sofistike Stiller+İnce+AiroShock darbe emilimi

Mous'un Limitless serisine şimdiden çok saygı duyuluyor, ancakSınırsız 4.0for iPhone 12, şimdiye kadarki en ince tasarımıyla önceki modellerini geride bırakmayı başarıyor. iPhone'unuzu kurtarmak için AiroShock darbe emici teknolojisini kullanmanın yanı sıra, cebinizdeki yığını en aza indirir.

Polikarbonat ve TPU ile hazırlanmış kabuk, akıllı telefonunuza sınıf bir dokunuş eklemek için Aramid Fiber'den Ceviz'e (resimde) 5 şekilde artırılabilir. Magsafe uyumludur ve piyasadaki en ucuz kasa olmasa da Mous size ömür boyu garanti verir.

en iyi iPhone 12 kılıfları Greenwich Portland iPhone 12 kılıfı

Beluga / Gold rengindeki Portland Kapitone Magsafe Deri Kılıf, en üst düzey premium iPhone 12 kılıfıdır.

(İmaj kredisi: Greenwich)

Greenwich Portland Kapitone Magsafe Deri Kılıf

Greenwich'in çökmekte olan Potland Kapitone Magsafe Deri Kılıfı ucuza gelmiyor ama bunun gibi iPhone 12 kılıfı yok

Satın alma nedenleri
+Ultra premium malzemeler+Ömür boyu garanti+Benzersiz tasarım

Ultra premium bir iPhone 12 kasası istiyorsanız, o zaman şunu söylemek doğru olur:Portland Kapitone Magsafe Deri KılıfGreenwich'ten tam size göre. En iyi deriden el yapımı, şerit dikiş ve altın rengi elektrolizle kaplanmış metalik çerçeve ile tamamlanan bu kasanın neden bazı modellerden daha pahalı olduğunu görebilirsiniz.en ucuz telefonlar.

Bu bir cüzdan veya folyo tarzı bir çantadır, bu nedenle içine birkaç ödeme kartı koyabileceksiniz ve Portland'da ömür boyu garanti olduğunu bilmekten memnun olacaksınız. Adından da anlaşılacağı gibi Magsafe, ancak arabanıza sabitlemesini istiyorsanız Greenwich araç içi havalandırma deliğini almanız gerekebilir.

en iyi iPhone 12 kılıfları VRS Design Damda Quickstand iPhone 12

VRS Damda Quickstand kılıfı harika bir iPhone 12 kılıfı

(İmaj kredisi: VRS Tasarımı)

VRS Design Damda Quickstand Kılıf

VRS Design'ın Damda Quickstand'ı iPhone 12'niz için her yönden koruma sunar

Satın alma nedenleri
+Çok yönlü koruma+Çabuk açık hızlı stand+Ergonomik düğme kesikleri

NSDamda QuickstandVRS Design'dan iPhone 12 için çok yönlü koruma sağlayan oldukça şık görünümlü bir teknoloji kılıfı. Bu, düşmeye karşı koruma sağlamanın yanı sıra, akıllı telefonun hiçbir parçasının tehlikeye maruz kalmamasını sağlamak için kameralarınızı ve ekranınızı kapladığı anlamına gelir. Eh, en iyi uyum ve kolay erişim için ergonomik olarak tasarlanmış, kullanmanız gereken düğmeler için kesikler dışında.

Ayrıca, VRS'nin size en akıllı görüntüleme açısını vermek için tasarlandığını söylediği akıllı bir çıtçıtlı açık hızlı standa da sahiptir. Damda, polikarbonat ve TPU'dan yapılmıştır ve çoğu kablosuz şarj ile uyumludur.

en iyi iPhone 12 kılıfları Ted Baker Dianoe Mirror iPhone 12 kılıfı

Ted Baker Dianoe Mirror Case, en iyi iPhone 12 kılıflarından biridir.

(İmaj kredisi: Ted Baker)

Ted Baker Dianoe Ayna Kılıfı

Ted Baker'ın Dianoe Mirror Case'i, kompakt olarak ikiye katlanabilen bir iPhone 12 kılıfıdır.

Satın alma nedenleri
+Parlak kaplama+Dahili ayna+Kablosuz Şarj

Ted Baker'dan Dianoe Mirror Case (Ted Baker'ın özel ortağı Pro Porta tarafından yapılmıştır), hareket halindeyken hızlı bir yüz kontrolüne ihtiyaç duyduğunuzda ayna içeren, harika görünümlü kullanışlı flip case.

Çok parlak, parıltılı kaplama kesinlikle göze çarpacak ve elektrolizle kaplanmış kabuk, tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar. Dianoe kablosuz şarja hazırdır ve bir yıllık değişim garantisi ile birlikte gelir.

en iyi iPhone 12 kılıfları Mujjo Deri cüzdan kılıfı

Mujjo Deri Cüzdan Kılıf size kapaksız bir cüzdan iPhone kılıfı verir

(İmaj kredisi: Mujjo)

Mujjo Deri Cüzdan Kılıf

Mujjo Deri Cüzdan Kılıf size kapaksız bir cüzdan iPhone kılıfı verir

Satın alma nedenleri
+Gerçek deri+Kartlar için alan+Ekran kenarı koruması

Mujjo'nunGerçek Deri Cüzdankartlarını bir yerde saklamak isteyenler için mükemmel bir iPhone 12 kılıfı, ancak folyo tarzı kapaklı kılıfların büyük hayranları değil. Kartları korumak için saten benzeri mikrofiber iç kısımlara ve iPhone'ların kaplamasını korumak için kasanın içine sahip arkadaki bir kese içinde 3 adede kadar kart tutar.

Çanta birkaç düğmeyi kaplayacak, ancak bunları hala kullanılabilir hale getirmek için tasarlandı, böylece sesi kontrol ederken o deri hissini alacaksınız. Mujjo ayrıca, bu hassas ekran kenarlarını korumak için telefonun üzerinde hafif bir dudağa sahiptir ve çeşitli renklerin yanı sıra arka kılıfı olmayan seçeneklerle gelir.

en iyi iPhone 12 kılıfları Caseology Paralaks iPhone 12 ve iPhone 12 Pro kılıfı

Caseology Paralaks, kavrayıcı bir iPhone 12 kılıfıdır

(İmaj kredisi: Caseology)

Caseology Paralaks

Caseology Paralaks, kavrayıcı bir iPhone 12 kılıfıdır

Satın alma nedenleri
+3D tutma yerleri+Askeri düzeyde koruma+Ekran kenarı koruması

NSParalaksCaseology'den, iPhone 12 için geliştirilmiş ergonomi ve muhtemelen düşürmemeniz için güvenli bir tutuş sağlayan cesur bir 3D kılıf. Dört renkte mevcuttur, gece mavisi (resimde), gece yeşili, bordo ve mat siyah.

Ancak düşürürseniz, darbeye dayanıklı koruma için askeri sınıf çift katmanlı tampon kılıfın yanı sıra ekran kenarı korumasına sahip olacaksınız. Kablosuz şarj uyumludur ve ekran koruyucu kullanabilmeniz için yapılmıştır.

en iyi iPhone 12 kılıfları Olixar FlexiCover iPhone 12 jel kılıfı

Olixar Flexicover, harika bir bütçe iPhone 12 kılıfı

(İmaj kredisi: Olixar)

Olixar FlexiCover Tam Vücut iPhone 12 Jel Kılıf

Olixar Flexicover, harika bir bütçe iPhone 12 kılıfı

Satın alma nedenleri
+Her yönden koruma+Kaymaz kaplama+Düşük fiyat

Olixar, makul fiyatlarla bir dizi harika vaka yapar, buFlexiCoverjel kılıf, biraz daha az harcamak isteyen veya iPhone 12'yi gölgede bırakmayacak bir şey isteyen kişiler için ideal bir seçimdir. Tamamen şeffaf olan bu jel kılıf esnek ve dayanıklıdır, yalnızca kamera ve ön hoparlör/sensörü ekrana açık bırakır. elementler.

İnce, hafif bir kasa isteyen ve tutuşunuzu kaybetmemenizi sağlamak için kaymaz bir kaplamaya sahip olan biri için harika ve Qi kablosuz şarj uyumludur, bu nedenle şarj etmek isterseniz çıkarmanız gerekmez masanızda.

en iyi iPhone 12 kılıfları Casetify Impact Özel iPhone 12 kılıfı

Casetify'ın Ultra Impact Custom'ı, bir iPhone 12 kasasında mükemmel köşe koruması sunar

(İmaj kredisi: Casetify)

Casetify Ultra Etki Özel

Casetify'ın Ultra Impact Custom'ı, bir iPhone 12 kasasında mükemmel köşe koruması sunar

Satın alma nedenleri
+Mükemmel köşe koruması+Tamamen özelleştirilebilir+Magsafe uyumlu

Casetify'ın iPhone 12 için çok sayıda Ultra Impact kılıfı var, ancak kasanın nasıl görünmesini istediğinize karar vermenize izin verdiği için Özel'i seçtik. Boş bir tuvalle başlayın, bir renk seçin ve ayrıntıları ekleyin. Tabii ki, bunların hepsi iyi tasarlanmış bir temelin üstünde.

Casetify'ın kendi tescilli şok emici malzemesi kullanılarak 9,8 fit yükseklikten düşme testi yapıldı ve ayrıca mikroplardan korunmak için antimikrobiyal bir kaplamaya sahip. Magsafe ve Kablosuz şarj uyumlu, ultra ince tasarım, en talihsiz damlalar için ekstra koruma sağlamak için dışarı çıkan belirgin köşelerle dengelenir.

  • Daha fazla harika akıllı telefon görmek ister misiniz? O zaman Pingtwitter'leri kontrol edinen iyi Android telefonlarrehberlik etmek.