Close
 • Ana
 • /
 • Telefonlar
 • /
 • En iyi iPhone 12 fırsatları ve iPhone 12 Pro fırsatları: yeni iPhone için hemen ön sipariş verin

En iyi iPhone 12 fırsatları ve iPhone 12 Pro fırsatları: yeni iPhone için hemen ön sipariş verin

iPhone 12 Ön Sipariş Rehberi

İPhone 12'yi Apple'da Ön Sipariş Verin


iPhone 12 Ön Sipariş Teklifleri

iPhone 12 Pro Ön Sipariş Teklifleri

İPhone 12'yi satın almalısınız?

iPhone 12Ön siparişler resmi olarak yayında ve beklendiği gibi, Apple'ın en son akıllı telefonunun yutturmaca somut. Sayısız geliştirme ve iyileştirme ileiPhone 11Apple'ın sektör lideri iPhone'unun bir sonraki yinelemesinin akıllı telefonlar söz konusu olduğunda oyunu değiştirmesi bekleniyor.


İPhone 12 ön siparişini vermek isteyenler için yardım etmek için buradayız. Bugün mevcut olan en iyi iPhone 12 ön sipariş fırsatlarının tümünü derledik. İPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone12 Pro ve tabii ki iPhone 12 Max dahil olmak üzere tüm iPhone 12 ailesi için mevcut ön sipariş seçeneklerini bulacaksınız.

Apple, bu yıl yeni iPhone 12 modellerinin çıkışını yayıyor. 16 Ekim Cuma gününden itibaren, alışveriş yapanlar hem iPhone 12 hem de iPhone 12 Pro için ön sipariş verebilecek. İPhone 12 Mini ve iPhone 12 Max için ön siparişler 6 Kasım Cuma günü teslim edilecek.


Tüm iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ön sipariş fırsatlarını aşağıda bulacaksınız, ancak Apple hayranları elbette bunu yapabilir.yeni iPhone 12 sipariş edinisterlerse doğrudan çevrimiçi mağazalarından.

iPhone 12 ön sipariş teklifleri


Verizon:iPhone 12 Ön Siparişi
Yeni hat ve uygun takaslarla 550 $ 'a varan indirim kazanın PLUS taşıyıcıları değiştirdiğinizde 250 $' a kadar daha fazla kazanın
Verizon, yeni müşterilere yeni bir hat açtıklarında ve uygun bir cihaz takas ettiklerinde iPhone 12'den 550 $ 'a kadar indirim sunuyor. Ayrıca, Verizon'a geçiş yapan müşteriler, sınırlı bir süre için ek 250 ABD doları tasarruf edebilir. Mevcut Verizon müşterileri, uygun takaslarla 440 $ 'a kadar yükseltme yapabilir ve tasarruf edebilir.
Mevcut 10.23.20Anlaşmayı Görüntüle

Elma:iPhone 12 Ön Siparişi
Takas öncesi 33,29 $ / ay veya 799 $ 'dan başlayan fiyatlarla
İPhone 12'niz için bugün Apple.com'da ön sipariş verin ve yeni iPhone'unuzu 23 Kasım'da teslim alın. Apple, en yeni akıllı telefonu almak isteyenlere çok sayıda avantaj sunuyor, uygun takaslarla 250 dolara varan indirim artı AT&T, T-Mobile / Sprint ve Verizon'da sınırlı süreli teklifler sunuyor.
Mevcut: 10.23.20Anlaşmayı Görüntüle


AT&T:iPhone 12 Ön Siparişi
Sınırlı bir süre için uygun takas özellikli ÜCRETSİZ bir iPhone 12 edinin
AT&T, iPhone 12 ön siparişinde harika bir anlaşmaya sahip ve bir hattı açan veya yükselten yeni ve mevcut müşterilere artı takas özellikli cihazları ücretsiz bir iPhone 12 sunuyor. Ticaret yapmak sizin için bir seçenek değilse, strese girmeyin. Sınırlı bir süre için aylık 26,67 $ gibi düşük bir fiyata yeni bir iPhone 12 alabilirsiniz.
Mevcut 10.23.20
Anlaşmayı Görüntüle

En iyi satın alım:iPhone 12 Ön Siparişi
Belirli operatörler aracılığıyla iPhone 12'yi ayda 26,67 ABD dolarına varan düşük bir fiyata alın
Best Buy, iPhone 12 için üç operatör aracılığıyla planlar sunuyor: Verizon, AT&T ve Sprint (şimdi T-Mobile). Aylık 26,67 $ 'dan başlayan en düşük planları şu anda AT&T üzerinden.
Mevcut 10.23.20Anlaşmayı Görüntüle

T mobil:iPhone 12 Ön Siparişi
Uygun takas ve aylık ödeme planı satın alma ile ÜCRETSİZ bir iPhone 12 edinin

T-Mobile, iPhone 11, iPhone 7 ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer akıllı cihazlarda indirimlerle yeni müşteriler için yeni iPhone 12'de 850 dolara kadar indirim sunuyor. Uygun takasla, esasen yeni iPhone 12'yi ücretsiz alacaksınız! Takas edemeyenler için, yeni iPhone'u sınırlı bir süre için ayda sadece 27,67 $ karşılığında alabilirsiniz.
Mevcut 10.23.20Anlaşmayı Görüntüle

iPhone 12 Pro ön sipariş teklifleri

Verizon:iPhone 12 Pro Ön Siparişi
Yeni hat ve uygun takaslarla 550 $ 'a varan indirim kazanın PLUS taşıyıcıları değiştirdiğinizde 250 $' a kadar daha fazla kazanın
Verizon, yeni müşterilere yeni bir hat açtıklarında ve uygun bir cihaz takas ettiklerinde iPhone 12 Pro'dan 550 dolara kadar indirim sunuyor. Ayrıca, Verizon'a geçiş yapan müşteriler, sınırlı bir süre için ek 250 ABD doları tasarruf edebilir. Mevcut Verizon müşterileri, uygun takaslarla 440 $ 'a kadar yükseltme yapabilir ve tasarruf edebilir.
Mevcut 10.23.20Anlaşmayı Görüntüle

Elma:iPhone 12 Pro Ön Siparişi
Takas öncesi 45,79 $ / ay veya 1,099 $ 'dan başlayan fiyatlarla
İPhone 12 Pro'nuzu bugün Apple.com'da ön sipariş verin ve yeni iPhone'unuzu 23 Kasım'da teslim alın. Apple, en yeni akıllı telefonu almak isteyenlere çok sayıda avantaj sunuyor, uygun takaslarla 250 dolara varan indirim artı AT&T, T-Mobile / Sprint ve Verizon'da sınırlı süreli teklifler sunuyor.
Mevcut: 10.23.20Anlaşmayı Görüntüle

AT&T:iPhone 12 Pro Ön Siparişi
Sınırlı bir süre için uygun takaslarla iPhone 12 Pro'da 800 $ 'a varan indirim kazanın
AT&T, iPhone 12 Pro ön siparişinde müthiş bir anlaşmaya sahip ve bir hattı açan veya yükselten yeni ve mevcut müşterilere artı takas özellikli cihazlar için iPhone 12 Pro'da 800 dolara kadar kredi sunuyor. Ticaret yapmak sizin için bir seçenek değilse, strese girmeyin. Sınırlı bir süre için ayda 33,34 ABD doları gibi düşük bir fiyata yeni bir iPhone 12 alabilirsiniz.
Mevcut 10.23.20
Anlaşmayı Görüntüle

En iyi satın alım:iPhone 12 Ön Siparişi
Belirli iletişim operatörleri aracılığıyla iPhone 12 Pro'yu ayda 33,34 ABD doları kadar düşük bir fiyata alın
Best Buy, iPhone 12 Pro için üç operatör aracılığıyla planlar sunuyor: Verizon, AT&T ve Sprint (şimdi T-Mobile). Ayda sadece 33.34 $ 'dan başlayan en düşük planları şu anda AT&T üzerinden.
Mevcut 10.23.20Anlaşmayı Görüntüle

T mobil:iPhone 12 Pro Ön Siparişi
Uygun takas ve aylık ödeme planı satın alma ile iPhone 12 Pro'da 850 dolara varan indirim kazanın

T-Mobile, iPhone 11, iPhone 7 ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer akıllı cihazlarda indirimlerle yeni müşteriler için yeni iPhone 12'de 850 dolara kadar indirim sunuyor. Uygun takasla, esasen yeni iPhone 12'yi ücretsiz alacaksınız! Takas edemeyenler için, yeni iPhone'u sınırlı bir süre için ayda sadece 27,67 $ karşılığında alabilirsiniz.
Mevcut 10.23.20Anlaşmayı Görüntüle

İPhone 12'yi satın almalı mıyım?

Apple hayranları, iPhone 12'nin piyasaya sürülmeye değer bir yükseltme olup olmayacağını merak eden Apple hayranları için, Apple'ın yeni iPhone'u bu yıl sahip olacağı bir telefon yapmak için durduğu anlaşılıyor. Apple'ın en yeni iPhone'unda, ilk kez 5G bağlantısı dahil olmak üzere birçok yeni özellik ve yükseltme geliyor.

Aşağıda, yeni iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ile gelen yükseltmelerin hızlı bir özeti bulunmaktadır.

 • 5G Ağ Bağlantısı -yeni iPhone 12, mümkün olan en iyi kapsama alanını sunmak için en son 5G ağlarına erişecek
 • Süper Retina XDR Ekran -yeni iPhone 12, inanılmaz ekran çözünürlükleri ve kalitesi için yükseltilmiş Super Retina XDR OLED ekrana sahip olacak
 • Seramik Kalkan Cam -yeni iPhone 12, şimdiye kadarki en sağlam ve en dayanıklı akıllı telefon ekranlarından biri olan Seramik Cam ekrana sahip olacak
 • IP68 Suya Dayanıklı -ulaşılabilecek en yüksek suya dayanıklılık derecelendirmelerinden biri olan Apple'ın en yeni iPhone'u hava şartlarına her zamankinden daha dayanıklı olacak
 • A14 Biyonik Çip -iPhone 12, diğer akıllı telefonlardan% 50'ye kadar daha hızlı olacak şekilde tasarlanan, sektördeki ilk 5nm çipi içerecek
 • LiDAR Teknolojisi -Apple'ın en yeni iPhone'u, esasen odanın veya bulunduğunuz alanın 3B derinlik haritasını oluşturabilen bir LiDAR tarayıcıya sahip olacak.
 • Geliştirilmiş Kamera -iPhone 12'nin yeni kamerası, karanlık yerlerde gelişmiş görüntü netliği için Gece Modu ile birlikte geniş ve ultra geniş lenslere sahip olacak.
 • Dolby Vision Kaydı -iPhone 12, inanılmaz görüntü kalitesi sunan 10 bit HDR kayıt teknolojisi Dolby Vision'da video kaydeden ilk akıllı telefon olacak

Apple'ın en yeni iPhone'u bizim gözümüzde kesinlikle bir yükseltmeye değer. Bu şeye sıkıştırılan teknoloji bir sonraki seviye ve iPhone 12'nin başladığı fiyat için buna değer.

Akıllı telefon kullanıcılarına 4K HDR, bazı tatlı AR işlevleri için bir LiDAR tarayıcı ve yeni Super Retina XDR OLED ekran ile çekim yapma ve kayıt yapma olanağı sunar ve kendinizeen iyi iPhoneyıllar içinde piyasaya sürmek.

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma rehberleri için aşağıdaki makalelere göz atın:

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehberlik edin! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.