Close
 • Ana
 • /
 • Stil
 • /
 • Erkekler için en iyi kot 2020: kotta sosyetik görün

Erkekler için en iyi kot 2020: kotta sosyetik görün

İyi bir kot pantolon, her erkeğin gardırobunda vazgeçilmez bir parçadır ve beş yıl veya daha uzun süre dayanabilen dayanıklı bir elyaf olduğundan, doğru çifti seçmek biraz düşünmeyi gerektirir.


Yeni kot alma zamanı bir kez daha gelirse, çeşitli kesim ve renklerde kot yığınlarını amaçsızca elemek zorunda değilsiniz.

Süreci basitleştirmek ve satın alma kararlarınızı hızlandırmaya yardımcı olmak için, erkekler için en iyi kot pantolonları nasıl sıralayacağınıza ve vücut tipinize ve kişisel stilinize doğru uyumu nasıl tırnaklayacağınıza dair nihai satın alma kılavuzunu oluşturduk.

Bu nedenle, ne için alışveriş yapıyor olursanız olun, rahatlık, paranın karşılığını veren veya harika bir kıyafet, en iyi erkek kot pantolonları seçimlerimiz ve uzman satın alma tavsiyeleri için okumaya devam edin.

Erkekler için en iyi kot pantolon: Vücut tipinize göre doğru kotu seçmek

Yeni bir kot pantolon alırken seçim yapabileceğiniz çok çeşitli stiller vardır. Onlara aşina olmayanlar için, doğru çifti puanlamak için sıralamak çok şey gibi görünebilir. Neyse ki daraltmak da oldukça kolaydır ve ne yaptığınızı kesinlikle bileceksiniz.değilbir kısa listeye indirebilmek için arıyor.


En yaygın kot pantolon stilleri düz, ince, sıska ve çizmedir. Bunlar farklı vücut tiplerine uyacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle şeklinize ve ne kadar gevşek olmasını istediğinize uyan bir stil seçmelisiniz.

Kot seçmenin altın kuralı, onları vücudunuza uydurmaktır. Bunu yapmak, oranları doğru tutmanıza yardımcı olur ve aynı zamanda kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar; bu, birçok insan için ilk etapta kot pantolon satın almanın temel nedenlerinden biridir. Çok zayıf olan skinny jeanler giyen herkes, bunun gününüzü ne kadar çabuk mahvedebileceğine dair kefil olacaktır.


Erkekler için en iyi kot pantolon

Dar kot pantolon


İsminden de anlaşılacağı gibi, sıska etek ucuna kadar uzanan bir daralma sayesinde daha sıkı bir uyum sunar. Bu nedenle, ince bir erkekseniz, düşük bel ile ince veya skinny kot pantolonları tercih etmek mantıklıdır. Bunlar figürünüzü gösterecek ve bacaklarınızı vücudunuzla orantılı tutacaktır.

Erkekler için en iyi kot pantolon

Düz Kot

Düz, yukarıdan aşağıya aynı genişliktedir ve çok yönlü bir şekildir. Daha büyük bir yapınız veya daha geniş bir kalçanız varsa, yüksek bel ve daha gevşek bir oturuş seçmelisiniz. Geniş kalçalar ayrıca düz bir kesim ve belden etek ucu kadar eşit bacak genişliğiyle iyi çalışır. Bol kot pantolon, bol rahatlık ve daha rahat bir görünüm sunar.


Erkekler için en iyi kot pantolon

İnce Kot

İnce kalçanın aşağısında ve kalçalarda ve etek ucunda düz kesime göre daha dardır. Atletik, kaslı bir yapıya sahip erkekler, vücut şeklini tamamlarken aynı zamanda hareket etme alanı da sağladıkları için dar kesim veya düz seçmelidir.

Erkekler için en iyi kot pantolon

Bootcut Kot

Bootcut kotlar dizde incelir ve ardından etek ucuna doğru genişler. Bootcut jeanler son zamanlarda modası geçmişken, üst uyluk etrafındaki gerginlik ve diz altı genişleme bir silueti dengelemeye yardımcı oluyor. Bu, daha geniş kalçalı insanlar için ideal hale getirir.

 • Amazon'da önyükleme kotlarına göz atın

Tarza ek olarak, karar verme konusunda da artış var. Yükselme - yüksek, orta ve düşük yükseklik, düşük kasık ile birlikte - kasıktan bel bandına kadar olan uzunluktur.

Yükseldikçe bel bandı karnınızın üstüne oturacaktır. Yüksek bel, daha büyük bir vücut tipi için tasarlanmıştır ve genellikle göbek deliğinin üzerine giyilir. Ortadan yükselme, gömleğinizi içeri sokmak için idealdir (bu sizin işinizse), düşük bel ise rahat bir stil için göbek deliğinin altına giyilir.

Şüphe duyduğunuzda, seçimleri azaltmak için birkaç farklı şekil ve stil deneyebilirsiniz. Bol kesime doğru daha fazla eğilmek, kumaşın çerçevenizi çok sıkı kucakladığını hissetmemenizi sağlayacaktır.

Nihayetinde ne yapmaya karar verirseniz verin, yeni kotunuzun içinde kendinizi rahat hissetmelisiniz.

Erkekler için en iyi kot pantolon: ilham galerisi

Resim 1/22

Levi's 512 Slim Tapered Fit Jean - 85 £ alın

Resim 2/22

g1586s14

Resim 3/22

Levi's 501 Straight Fit Jean - 65 £ satın alın

Resim 4/22

Ted Baker Orioo Original Fit Jeans'i satın al - £ 109

22'nın resmi 5

Reiss Jet Slim Jeans 'Stay Black' - 95 £ alın

Resim 6/22

Diesel Buster Tapered Jeans - £ 120 Satın Alın

22'nın resmi 7

Polo Ralph Lauren Sullivan İnce Streç Kot - 119 £ satın alın

Resim 8/22

AllSaints Carter Düz Bacak Kotunu Satın Alın - £ 98

22'nın resmi 9

Norse Projects Norse Slim-Fit Denim Jean Satın Alın - £ 115

22'nın resmi 10

Mr.P. Slim-Fit Selvedge Denim Jean satın alın - £ 215

Resim 11/22

Saint Laurent Skinny-Fit 15cm Hem Sıkıntılı Denim Kot Pantolonu Satın Alın - £ 475

Resim 12/22

Acne Studios North Skinny-Fit Denim Jeans - 220 £ Satın Alın

Resim 13/22

Rag & Bone Fit 2 Slim-Fit Stretch-Denim Jean satın alın - £ 160

Resim 14/22

Levi's 512 Slim Tapered Jeans - £ 80 satın alın

Resim 15/22

Nudie Jeans Skinny Lin Organik Streç-Denim Kot - 120 £ satın alın

Resim 16/22

Versace Denim Jean satın alın - £ 550

22'nın resmi 17

Acne Studios River Tapered Stretch-Denim Jeans - 190 £ Satın Alın

Resim 18/22

Tom Ford Slim-Fit Stretch-Denim Jean satın alın - £ 480

22'nın resmi 19

Nudie Jeans Lean Dean Slim-Fit Tapered Organik Stretch-Denim Jeans - 120 £ satın alın

Resim 20/22

Tom Ford Slim-Fit Denim Jean satın alın - £ 480

Resim 21/22

Acne Studios Max Slim-Fit Denim Kot Satın Alın - 155 £

22'nın resmi 22

Levi's 501 Straight Fit Jean - 65 £ satın alın

Erkekler için en iyi kot pantolon: Nelere dikkat edilmeli (kenar kotu, ham denim, renk ve kesim)

Kot satın alırken vereceğiniz en önemli karar, fitin ne kadar iyi olduğuna karar vermektir. Bu sadece vücut şeklinize ne kadar uydukları anlamına gelmez (zaten bunu halletmişsinizdir), aynı zamanda gardırobunuza ve tarzınıza ne kadar iyi entegre oldukları anlamına gelir.

Kot pantolonlar oldukça çok yönlüdür, bu nedenle onları çeşitli kıyafetlere yerleştirmek zor olmamalıdır. Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda stil ve kesim ile, eşleşmeyi doğru yaparak seçimi daraltmaya yardımcı olur.

Kot pantolonlar temel bir gardırop öğesi olsa da bu, seçilmesinin kolay olduğu anlamına gelmez. Denim'in iş kıyafeti kökleri, bugün kotların nasıl giyildiğini güçlü bir şekilde etkilediğinden, alışveriş ve stil seçenekleri için önce iş veya gündelik kıyafetlerle başlayabilir ve ardından buradan genişleyebilirsiniz.

Renkler, kesimler ve fiyatlar çoğunlukla kot pantolonunuzu nasıl giyeceğinize göre belirlenir.

Standart kot pantolonlar genellikle% 100 pamuktur ve indigo boya kullanılarak yapılan çeşitli mavi tonlarında gelir. Bu, genellikle, düz, ince, sivriltilmiş, vb., Vermeniz gereken ana karar seçimini yapar.

Bununla birlikte, ince veya ince kesimli siyah kot pantolonlar da birçok erkek için temel bir üründür ve önceden sıkıntılı görünüm yapışkan veya abartılı görünebilirken, aynı zamanda popüler bir seçenektir.

Üretim sırasında yıkanmamış ve biraz aşınan ham kot üzerine veya iğne rulolarını kullanarak bacaklarınızı katlamak isterseniz çekici dokunmuş kenarları gösterebileceğiniz kenar kotları için biraz daha harcamak isteyebilirsiniz.

Hafif denim, sıcak aylar için iyidir, orta sıklet sizi yılın çoğunu geçirir ve ağır denim, kışın sıcak tutmak için idealdir. Denim ne kadar ağırsa, yumuşayıp solmaya başlayana kadar içeri girmenin o kadar uzun süreceğini ve rahatsızlık hissinin o kadar fazla olacağını unutmayın.

Nasıl kot satın alacağınıza karar verirken aradığınız şey ne olursa olsun, temel bilgilerle başlamak iyi bir fikirdir. Bir çift çırpıcıya ihtiyacınız varsa, o zaman Levi's gibi değer itibarı olan markaları tercih edin.

Bir açıklama parçası arıyorsanız veya tasarımcı markalarınızı biliyorsanız, istediğiniz stile ulaşmak için fazladan harcamaya hazır olun.

Seçtiğiniz kesim türü kişisel olsa da, neyin 'içinde' olduğuna da göz kulak olmak iyi bir fikirdir.

Basit tutup denenmiş ve gerçek stillere gidebilirken, birçok tasarımcı için daha rahat kesimler tercih edilse bile, bir çift skinny jean hala şık. Tüm bunlar, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olduğu anlamına gelir, ancak bu sırada seçimleri azaltmak, istediğinizi bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Erkekler için en iyi kot: en iyi markalar

Levi's

Henüz Levi's'dan bir kot pantolon giymediyseniz, en azından markayı duymuşsunuzdur. Bu, tartışmasız dünyadaki en ünlü denim markasıdır ve ana akım moda elyafı haline gelmeden çok önce kot üretecek kadar uzun süredir piyasada. Levi’nin en büyük yararı, kalite ve uygun fiyat arasında görünüşte mükemmel bir denge kurmasıdır.

 • Levi's kot pantolonlarına göz atın

Wrangler

İş veya açık hava etkinlikleri için mükemmel bir jean arıyorsanız, Wrangler'ı geçmek zor. Dayanıklı ve dayanıklı olmasıyla bilinen Wrangler'ın kotları pratiktir ve giymesi kolaydır. Pazar günleri brunch olduğu kadar, bir sonraki çalı yürüyüşünüz için de ideal bir stil ifadesidir.

 • Wrangler kot pantolonlara göz atın

A.P.C.

Diğer tekliflerinin yanı sıra, bu Fransız markası bir şeyi çok iyi yapıyor - Japon kenar kotu. A.P.C.'yi duymadıysanız o zaman onu mağaza listenize eklemelisiniz. Kaliteli malzemelerden yapılmış ince kesimlerde minimal tasarımlar yaparlar, bu nedenle aldığınız herhangi bir çiftten çok fazla aşınma bekleyebilirsiniz.

Mott ve Yay

Fiyat-kalite dengesini yakalayan bir diğer marka ise Mott ve Bow. En çok premium temel ürünleri satmasıyla tanınan bu marka, şehirliler için günlük kot pantolonlardan daha az moda teklifine sahiptir. Fiyat yelpazesi bazı popüler kitle pazar markalarından biraz daha yüksek olsa da, Mott and Bow birçok erkek için güvenilir bir yol.

 • Mott & Bow kot pantolonlara göz atın

Çıplak Kot

Merkezi Göteborg'da bulunan Nudie Jeans, 2001 yılında kurulduğundan bu yana birinci sınıf denim alanında uzmanlaşmıştır. Videolar üretmek için müzisyenlerle ve insan hakları bilinci konusunda Uluslararası Af Örgütü ile işbirliği yapan markanın, şık tasarımlarının altını çizdiği iyimser, genç bir yanı var.

Bez ve Kemik

Bay Marcus Wainwright liderliğindeki paçavra ve kemik, en kaliteli ve kusursuz tasarımlarıyla aranıyor. Etiket, hem İngiliz hem de Amerikan kentsel stilini yansıtıyor ve bir dizi birinci sınıf denim, triko ve aksesuar sunuyor.

Erkekler için en iyi 7 kot

1. Dizel Buster Konik Kot

Jean marka Diesel'den Ultrasoft kot

Satın alma nedenleri
+ Ultrasoft + Streç pamuk + Geleneksel tasarım + Konforlu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 70 £ Amazon'da görüntüle 70,85 £ Amazon'da Görüntüle£ 98 Flannels'te Görüntüle

Diesel'den bir klasiğin çağdaş bir yorumu olan bu ultra yumuşak Buster jeanler, her durum için zamansız bir seçenektir. Normal bir bel ve çeşitli farklı vücut şekilleri için ideal olan inceltici sivriltilmiş bacak ile streç pamuktan hazırlanmış, geleneksel beş cepli silueti bir & ldquo; V & rdquo; şekil manşonu, ton dikişi, eğimli arka cepler ve arka yamada imza niteliğinde madeni para cesur kafa. Hem rahat hem de şık ve rahat giyinme için mükemmel olan konik bacak, spor ayakkabıların yanında deri broglar gibi evde eşit şekilde görünür.

2. Reiss Jet Slim Jeans 'Siyah Kal'

Bu siyah kotlar kaç kez yıkanırsa yıkansın siyah kalır

Satın alma nedenleri
+ Solmazlar + Streç denim + Zamansız klasik + Siyah kot pantolonlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI her şeyle uyumlu£ 95 John Lewis & Partners'ta görüntüleyinDüşük Stok 95 £ Reiss'te Görüntüleyin 95 £ Reiss'te Görüntüleyin

Kalıcı siyah teknolojisiyle yaratılan Reiss'in bu Jet jean'leri, yıkamadan sonra yıkama için renklerini korumak üzere tasarlanmıştır. Rahatlık ve esneklik için streç pamuklu kottan yapılmış, ince bir kesimde orta yükseklikte kesilir ve ayak bileğine düzgünce düşer ve kemer halkaları, beş cep ve geleneksel bir stil için metal donanım ile tamamlanır.

3. A.P.C. Petit Standard

A.P.C. için kenarlı denim kot pantolon uygun fiyatlı lüks

Satın alma nedenleri
+ Minimal tasarım + Kenarlı denim + Uygun fiyatlı lüks + Günlük GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 145 Mr Porter İngiltere'de görüntüleyin £ 145 Mr Porter İngiltere'de görüntüleyin 156,37 £ Italist'te Görüntüle

Fransız markası A.P.C. 'Petit Standard' ile başka bir basit, rahat dar kesim kot pantolon sunar. Bunlar, daha uygun fiyatlı seçeneklerden biridir ve bu nedenle, paranın karşılığı spektrumunda tatlı bir noktaya ulaştı. Safran dikişlerle vurgulanan bu kotlar, daha rahat bir kıyafete doğru eğilse de uyması kolay açık mavi bir ton oluşturmak için taşlandı.

4. Polo Ralph Lauren Sullivan İnce Streç Kot

Aşınmış görünümlü klasik slim fit jean

Satın alma nedenleri
+ Rahat bir görünüm + Elde zımparalanmış + Zamansız BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 96 Flannels'te GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Polo Ralph Lauren'den Sullivan Slim Stretch Jean, klasik bir dar kesim bacak sunar. Çift, Amerika'da yetiştirilen pamuktan yapılmıştır ve zaman aşımına uğramış bir görünüm için elle zımparalanmıştır. Geleneksel beş cepli, kalın örgülerden günlük grafik tişörtlere kadar her şeyi eşleştirin.

5. Levi's 501 Original

Her erkeğin bunlardan bir çiftine ihtiyacı vardır

Satın alma nedenleri
+ İkonik + Para için büyük değer + & lsquo; Dadcore 'tarzı + Sonuncular BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 36 £ Amazon'da görüntüle 36 £ Amazon'da görüntüle 85 £ Jacamo'da görüntüle

Daha önce bir Levi 501 çiftine sahip olmadıysanız, satın alma zamanı olabilir. Uzun yıllardır bir klasik olan bu çift, streç olmayan kottan yapılan normal bir kesimdir. Hafifçe sivriltilmiş bacak açıklığı ve temel beş cepli silüet, babanızın kesinlikle takdir edebileceği bir stile sahip olsa da - basitlik, uygun fiyat ve bir sürü rahatlık arıyorsanız, bunu bir sonraki kot pantolonunuz yapın.

6. AllSaints Carter Düz Bacak Kot

AllStaints'ten basit bir çift düz paça kot pantolon

Satın alma nedenleri
+ Yumuşak streç kot + Düz kesim + Siyah çok yönlü + Deri kemer sekmesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

AllSaints'in Carter jean'i düz bacak kesimine sahiptir ve yumuşak streç denim malzemeden üretilmiştir. Orta yükselme, düğme patlaması, 5 cep, deri bel bandı şeridi ve yumuşak durulama yüzeyine sahiptirler.

Erkekler için en iyi kot pantolon: kot satın alma ipuçları

 • Tam olarak istediğiniz beden, stil ve markayı bilmiyorsanız, kot alışverişi sırasında birden fazla çifti denemek için yeterince zaman ayırmanız iyi bir fikirdir.
 • Kaliteli bir ikiliyi yıllarca kullanımda tutabileceğiniz için, bütçeniz için doğru ikiliyi elde etmek için zaman yatırımına değer.
 • Uyumu test etmek için birkaç stil deneyin.
 • Ayrıca, farklı markaların genellikle birbirine uyması farklı olacağından, farklı boyutları denemeyi düşünün.
 • Genellikle daha kalın kotlar tercih etmek daha iyidir çünkü bu daha kaliteli olacaktır, ancak ilkbahar / yaz aylarında ne kadar sıcak hissedeceklerini de unutmayın.
 • Kullanışlı bir gardırop elyafı görevi göreceğinden gardırobunuzda en az bir klasik yıkama (asit veya taş yıkama yerine) bulundurmanız da iyidir.
 • Koyu mavi, diğer parçalarla eşleştirmek için en çok yönlü renktir, ancak bu, mevcut gardırobunuza da entegre edilmesi gereken bir stil kararı olacaktır.
 • Son olarak, siz giydikçe kot pantolonlar uzayacağı için bedeninizden daha küçük bir beden satın almayı düşünün.

Erkekler için en iyi kot nereden alınır

Şimdi yeni bulduğunuz bilgileri satın alma pratiğine koymanın zamanı geldi. Yeni bir kot pantolon arıyorsanız, bunları satın alabileceğiniz en iyi yerler:

Bay Porter, Levi's'tan Tom Ford'a ve Gucci'ye kadar her şeyi içeren çok çeşitli tasarım kot pantolonlara sahiptir. Site, dünya çapında 170 ülkeye ekspres kargo (Londra ve New York'ta aynı gün hizmet ile) ve iade ve değişim için ücretsiz bir toplama hizmeti sunmaktadır.

Örnek markalar:Tom Ford, Gucci, Saint Laurent, Polo Ralph Lauren, Off-White, A.P.C.

The Hut, her sezon yeni ve özenle seçilmiş ürünler sunan çevrimiçi bir mağaza. The Hut 30 £ harcadığınızda 2-3 iş günü İngiltere'ye ücretsiz teslimat veya 50 £ veya daha fazla harcadığınızda ertesi gün ücretsiz teslimat sağlar.

Örnek markalar:Çıplak Kot, Dizel, Levis, Tommy Hilfiger, Superdry, Calvin Klein

Bombinate, daha küçük, kalite odaklı, erkek giyim markaları etrafında bir topluluk oluşturmayı ve her birinin hikayelerini yeni bir kitleye anlatmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Ziyaretçiler, her parçanın nerede yapıldığını anlamak için her ürün hakkında daha derin bir fikir edinebilir. Birleşik Krallık'ta yaşıyorsanız, Bombinate üzerinden satın aldığınız her ürün size ücretsiz olarak gönderilecektir. Doğal olarak iade de ücretsizdir.

Örnek markalar:Oliver Cabell, Private White VC, King & Tuckfield, The Workers Club, La Paz, Peregrine, Güneşin Keyfini Çıkarın

Flannels, çağdaş erkek ve kadın tasarım giyim, ayakkabı ve aksesuarlarında uzmanlaşmış Birleşik Krallık'ın önde gelen lüks perakendecilerinden biridir. Flannels, yeni ve heyecan verici tasarımcıların yanı sıra dünyanın en ikonik markalarından önemli parçalar ve koleksiyonlar satın alarak sürekli olarak mükemmellik için çaba göstermektedir.

Örnek markalar:Taş Adası, Polo Ralph Lauren, Hugo Boss, Paul Smith, Emporio Armani, Dsquared2

ASOS, depolarında stoklanmış 850'den fazla marka ile en büyük çevrimiçi moda perakendecilerinden biridir. Bu, ücretsiz teslimat (minimum harcama geçerlidir) ve ücretsiz iade ile çok sayıda seçenek ve inanılmaz derecede basit bir satın alma süreci elde edeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca birçok seçeneği deneyebilir ve yalnızca & lsquo; Klarna ile daha sonra öde 'ile tuttuğunuz kadar ödeyebilirsiniz.

Örnek markalar: Calvin Klein, Abercrombie & Fitch, Tommy Jeans, Levis, Weekday, ASOS Design, Heart & Dagger, Burton

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın