Close
  • Ana
  • /
  • Beslenme
  • /
  • En iyi sarsıntılı 2020: yüksek proteinli sığır eti, vejetaryen ve vegan sarsıntılı ve düşük suçluluk duygusuyla atıştırma için biltong

En iyi sarsıntılı 2020: yüksek proteinli sığır eti, vejetaryen ve vegan sarsıntılı ve düşük suçluluk duygusuyla atıştırma için biltong

Şaşırtıcı bir şekilde, bugün piyasada birçok vejeteryan ve hatta vegan sarsıntılı seçenek mevcut olduğundan, en iyi kuru etin sığır etinden yapılması gerekmez. Öğleden sonra jambonlu sandviçler yerine sarsıntılı atıştırmalıklar, size gerekli enerjiyi sağlayabilir, böylece acıktığınızda çok fazla 'dalmazsınız'.


Pek çok insan bunu denemeye pek hevesli değil.en iyi protein barlarıyapay veya çok tatlı olabileceğinden korkarak (tatmazlar). Tuzlu atıştırmalıkları seven ancak domuz tırmalamasından daha sağlıklı bir seçim yapmayı tercih eden bu grubun bir parçasıysanız, en iyi dana biltong ve sebzeli / vegan sarsıntısı seçenekleri hemen sokağınızda olacak.

• Amazon UK'de sığır eti ve sebze / vegan sarsıntılı alışveriş yapın

• Walmart ABD'de sığır eti ve sebze / vegan jerky satın alın

Son zamanlarda, bu tür atıştırmalıkların bariz sağlık yararlarının farkına varan ve bu tür atıştırmalıkların özel diyetlere dahil edilebileceği gerçeği nedeniyle, sarsıntılı satışlar arttı.keto diyeti.


Hem sığır eti hem de sebze çeşidi, protein bakımından yüksek olmanın yanı sıra çok az şeker içerir veya hiç içermez. Bunların çoğu aynı zamanda oldukça tuzludur, bu da istekleri gidermek için harikadır ve yüksek şeker / karbonhidratlı çikolatalardan daha sürdürülebilir bir şeye geçişi kolaylaştırır.

Pingtwitter'ün ek kılavuzları

En iyi sarsıntılı sığır eti


(Resim kredisi: BEEFit)

• Amazon UK'den BEEFit Biltong - Beef Jerky (10'lu Kutu) satın alın

[Paket başına] Protein: 17 gram | Yağ: 1.8 gram | Şeker: 0,3 gram


BEEFit biltong, en iyi türden bir proteinli atıştırmalıktır: ultra düşük karbonhidrat, düşük kalorili, glütensiz ve ilave şeker içermez. Sodyum seviyeleri bile düşüktür, bu nedenle bu, lezzetli yiyecekleri seven herkes için gerçekten suçsuz bir atıştırmalıktır.

BEEFit biltong için kullanılan sığır etinin 'tamamen izlenebilir İngiliz ve İrlanda gümüş kenarı sığır eti' olduğunu ya da BEEFit biltong'un üreticisi Chichester Food and Drink Co.'nun iddia ettiği gibi.

Bundan bağımsız olarak, BEEFit biltong, protein seviyenizi yenilemek ve iştahınızı azaltmak için öğleden sonra veya egzersiz sonrası harika bir atıştırmalıktır.

Bulunduğunuz yere göre bugünün en iyi peynir altı suyu proteini fiyatları TOPLU TOZLAR Natural Pure ... TOPLU TOZLAR Saf Peynir Altı Suyu Proteini İzolatı 90 Amazon £ 14.99 GörüntüleTüm fiyatları görünUSN Peynir Altı Suyu Protein Tozu: Mavi ... USN Blue Lab 100% Whey Amazon £ 36.99 GörüntüleTüm fiyatları görünOptimum beslenme Altın ... Gold Standard 100% Whey Optimum Beslenme Amazon £ 21.99 İnceleTüm fiyatları görünEn İçteki Güçlü Protein, ...En İçteki Güçlü ProteinJohn Lewis ve Ortakları29,95 £ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Daha İyi Peynir Altı Suyu. Peynir altı suyu ... Bio-Synergy Whey Better Amazon £ 38.39 £ 28.86 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz


(Resim kredisi: Ember)

• Ember Biltong'u (Box 15) 27,59 £ 'a doğrudan Ember'dan satın alın

[Paket başına] Protein: 16 gram | Yağ: 1.3 gram | Şeker: 0.2 gram

Temanın varyasyonu: Ember Biltong biraz daha az şekerli ve daha zayıftır - vurgu 'biraz' üzerindedir - ve 'en iyi İngiliz ve İrlanda bifteğini' kullanır. Ember, 'geleneksel çalışkan çiftliklerden etik olarak elde edilen üst taraf sığır etlerini dikkatlice seçtiklerini' iddia ediyor.

Ember Biltong, hava ile kurutulur, bu daha yavaş bir süreçtir ve daha az sodyum içerir, bu da bu hafif baharatlı sığır-aperatifi daha sağlıklı hale getirir. Dostça bir hatırlatma: Paketteki küçük oksijen emici paketi tüketim için değildir. Merak ediyorsan diye.

(Resim kredisi: Vahşi Batı)

• Amazon İngiltere'de 36 £ 'a Wild West Honey BBQ Jerky (12'li Paket) satın alın

[Paket başına] Protein: 20 gram | Yağ: 2 gram | Şeker: 26,6 gram

Wild West Honey BBQ Jerky'yi hafifçe geçirin. Piyasadaki diğer tekliflere kıyasla sadece her paket oldukça büyük - 70 gram - değil, aynı zamandayolonlardan daha fazla şeker, biraz daha az sağlıklı hale getiriyor. Yine de aynı sebepten, Wild West Jerky lezzetli ve lezzetlidir.

Wild West Jerky bol miktarda protein içerir ve sodyum seviyeleri de düşüktür, bu harika. Wild West Jerky'nin diğer sağlık yararları: glütensiz, ilave MSG yok, yapay renkler, tatlar ve koruyucular içermez.

Et Snacks Group'a göre, sarsıntılı 'İskoçya Dağlarında elle hazırlanır, marine edilir ve yavaş pişirilir ve tütsülenir.' Wild West Jerky'nin raf ömrü uzundur ve buzdolabına koymaya da gerek yoktur.

(Resim kredisi: Primebar)

• Amazon İngiltere'den Prime Beef Bars (12'li Paket) 23,99 £ satın alın

[Bar başına] Protein: 10 gram | Yağ: 6 gram | Şeker: 3.4 gram

Keto diyeti sırasında atıştırmak oldukça zor olabilir. Yüksek proteinli yiyecekler kötü değildir, ancak ideal olarak, ketozisi devam ettirmek ve makroları kontrol altında tutmak için sahip olduğunuz her öğüne biraz yağ eklemek istersiniz.

Prime Sığır Barlarına Girin: Bu sığır barları, geleneksel sarsıntılardan ve biltonlardan daha yüksek bir yağ içeriğine sahipken, yine de şekeri düşük ve protein ise nispeten yüksek kalmaktadır.

Daha da iyisi, sadece 'geleneksel' ve 'barbekü' aromalı et atıştırmalıkları almaya alışkınsanız, Prime Beef Bars'ın 'Kayısı ve Adaçayı' ve ' Chilli and Red Pepper '. Güzel.

(Resim kredisi: Küratörler)

• The Curators Beef Jerky [Juicy Version 2.0] (Box of 12) ürününü Amazon UK'den 19,98 £ karşılığında satın alın

[Paket başına] Protein: 10 gram | Yağ: 7 gram | Şeker: 7 gram

The Curators Beef Jerky [Juicy Version 2.0] kesinlikle piyasadaki en sağlıklı veya protein açısından en zengin sarsıntılı değil. Ama tıpkı Wild West Jerky gibi, yavaş marinasyon süreci ve The Curators Jerky'nin her ağzını bir deneyim haline getirmek için kullanılan bol miktarda baharat sayesinde bu sarsıntılı lezzet dolu.

Bu listedeki birçok girişe göre, The Curators Jerky, ürünlerinin maksimum kalitesini sağlamak için 'İngiliz ve İrlanda otlarıyla beslenen sığır etinin birinci sınıf gümüş kenarı kesimlerini' kullanıyor. Oh, bu aynı zamanda çok fazla nitrat alımından endişe duyanlar için nitrat içermeyen bir atıştırmalıktır.

En iyi sebzeli sarsıntılı

(Resim kredisi: Krallar)

• Amazon UK'den Kings Vegan Dostu Siyah Fasulye Sosu Aromalı Sebzeli Jerky (16'lık Kutu) satın alın

[Paket başına] Protein: 5.5 gram | Yağ: 1.75 gram | Şeker: 5.5 gram

Hayatta dedikleri gibi, hepsini kazanamazsınız ve bu maalesef Kings Vegan Friendly Jerky için de geçerli. Doğru, bu bitki bazlı et içermeyen sarsıntılı, yani bu atıştırmalık üretiminde hiçbir ineğe zarar verilmedi.

The Kings Vegan Friendly Jerky, protein içeriğinin% 100'ünü bitkilerden ve nispeten yüksek protein içerir; her torba 'sadece' 5.5 gram içerdiğini ve bu da sığır eti çeşidinde bulunan miktarın çok altında olduğunu söylüyor.

Tersine, bu bitki bazlı atıştırmalık doymuş yağ bakımından düşüktür ve doku da tıpkı geleneksel bir sarsıntı gibi çok iyi, çiğnenebilir ve sulu.

Günümüzün en iyi vena protein tozu fiyatları Performans Protein tozu ... Form Performansı Protein Selfridges £ 26 GörüntüleTüm fiyatları görünVegan Protein Karışımı, ... Proteinim Vegan Protein Karışımı Amazon £ 30.62 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vegan Extreme Protein Tozu ... Protein Çalışır Vegan Protein Extreme Amazon £ 21.49 £ 14.98 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

(Resim kredisi: The Plantifull Food Co.)

• Plantifull Food Co. Vegan Jerky Teriyaki Ananasını (12'li Paket) Amazon İngiltere'den 20 £ 'a satın alın

[Paket başına] Protein: 13 gram | Yağ: 1 gram | Şeker: 3,9 gram

Plantifull Food Co. Vegan Jerky eğlenceli bir atıştırmalıktır. % 100 bitki bazlı olup, Teriyaki Ananas versiyonunda, aslında çılgınca olan ananas içerir. Yine de,% 43 ananas olmasına rağmen, Plantifull Food Co. Vegan Jerky, her pakette 13 gram kas geliştirme proteininde krampı yönetiyor!

Birleşik Krallık yapımı bu proteinli atıştırmalık paket başına sadece 90 kalori içerir ve 'Sıcak Domates' ve 'Barbekü Mantarı' gibi diğer harika tatlarda da gelir. Oh, ayrıca sürdürülebilir ve çevre dostudur. Her yerde kazanır.

(Resim kredisi: Primal)

• Amazon İngiltere'de 10,99 £ 'a Primal Vegan Jerky Soya - Hickory Smoked Jerky (6'lı Paket) satın alın

[Paket başına] Protein: 10 gram | Yağ: 3 gram | Şeker: 3 gram

Primal Vegan Jerky Strips, soya, seitan ve shiitake mantarlarının olumlu sağlık yararlarını sağlayan lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklardır. Tamamen doğal içerikler GDO'lar, yapay renkler veya koruyucu maddeler içermez. Primal Vegan Jerky Strips de kolesterol içermez ve yüksek protein sayısına sahiptir (paket başına 10 gram).

'Thai Peanut', 'Mesquite Lime', 'Hickory Smoked' ve daha fazlası dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz birçok heyecan verici lezzet var.