Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • En iyi takviyeli marş 2020: Bu taşınabilir takviyeli marşlarla arabanızı hayata geri getirin

En iyi takviyeli marş 2020: Bu taşınabilir takviyeli marşlarla arabanızı hayata geri getirin

Hepimiz oradaydık; Yanlışlıkla geceleyin arabanızın ışıklarını açık bırakırsanız ve sabah işe gitmeniz gerektiğinde pili biter. Dünyanın En Güçlü Adamı yarışmacısı olmadan ve atlama iplerine ulaşan nazik bir komşunuz yoksa, kendinize bir hızlı başlangıç ​​bulmanız gerekecek.


Çok uzun zaman önce, araba atlama marşları, bagajınızda oldukça fazla yer kaplayan devasa, ağır ve pahalı öğelerdi. Ancak bu günlerde, lityum pillerin kompakt gücü sayesinde, büyük bir akıllı telefon güç bankasıyla yaklaşık aynı boyutta olabilirler.

Bununla birlikte, bazı araba atlama marş motorları, arabayı takviye etmek için gerekmediğinde cihazlarınızı şarj etmek için USB bağlantı noktalarına sahip, taşınabilir bir pil paketi olarak ikiye katlayabilir. Birçoğunda entegre torçlar da bulunur - kaput mandalını bulmaya ve güç kablolarını takmaya çalışırken kullanışlıdır.

En iyi atlama marşı nasıl seçilir

Ring 13000, Noco Boost Plus GB40 ve Arteck 600A da dahil olmak üzere en iyi on takviye başlatıcıyı tamamladık ve bunların tümü iyi bir yapı kalitesi, kompakt tasarım ve performansın sağlam bir kombinasyonu.

Dikkate alınması gereken en önemli faktör, arabanızın motorunun boyutudur, çünkü bu, ihtiyacınız olan takviye marşının gücünü belirleyecektir. Çoğu takviyeli marş motorunun ürün bilgileri, hayata geri dönebilecekleri maksimum motor boyutunu açıkça belirtir ve maksimum motor boyutunun dizel araçlar için benzinli araçlardan daha küçük olacağını göreceksiniz.


Aracınız için uygun bir takviyeli marş bulduğunuzda, boyutu, fiyatı ve ekstra özellikleri göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz. Büyük bir akü kapasitesi, şarj edilmeye ihtiyaç duymadan önce bir motoru daha çok kez çalıştırabilir, ancak daha büyük olması, elbette daha ağır ve genel olarak daha pahalı anlamına gelir.

Ayrıca, aracınızın aküsüne dokunduklarında canlanmayan kıvılcım korumalı bağlantılar, ters polarite ve sizi önlemek için kısa devre koruması gibi özelliklere sahip, kullanımı kolay ve güvenli bir takviye marşına da bakmak isteyeceksiniz. herhangi bir hasara ve sağlam kablolara neden olur.


Eklenen ekstralar arasında akıllı telefonunuzu ve diğer cihazları şarj etmek için USB bağlantı noktaları, bir fener ve pilde ne kadar şarj kaldığını gösteren bir dijital ekran bulunur.

Çoğu atlama başlatıcı taşınabilirliklerine göre satılır, ancak biraz daha eski bir tarzdan hoşlanıyorsanız - ve bir dizi ekstra özellik ile - o zaman Halford’un 6'sı 1 arada gibi bir şey sizin için olacaktır. Arabanızı takviye ile çalıştırmanın yanı sıra, lastikleri doldurmak için bir hava kompresörü ve üç pimli duvar prizi tarzı soketli 100 watt'lık bir invertör vardır.


Elektrikle ilgili her şeyde olduğu gibi, bu ürünleri kullanmadan önce talimatları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi 10 atlama marşı

En iyi atlama marşı: Artech 600A Peak Car Jump Starter

1. Artech 600A Peak Car Jump Starter

Ağır hizmet tipi ancak kompakt ve şarj başına 20 kez kullanılabilir

Teknik Özellikler
Ağırlık: 599 g Kapasite: 18.000 mAh Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Sert görünümlü yapı + Büyük kapasite + şık tasarım + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok kısa kablolar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu kompakt ama güçlü takviyeli marş motoru, 18.000 mAh'lik devasa bir kapasiteye sahiptir ve aracınızı bir şarjla 20 defaya kadar takviye edebilir. Tepe akımı 600 amperdir ve Attech 7.0 litreye kadar benzinli motorlarda ve 6.5 litreye kadar dizel motorlarda kullanılabilir - neredeyse her şey.

Bir çift USB bağlantı noktası, atlama başlatıcıyı akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya başka herhangi bir USB cihazınızı şarj etmek için de kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca 120 saate kadar dayanabilen ve gerektiğinde bir SOS sinyali göndermek veya flaşlamak için kullanılabilen parlak bir LED el feneri de vardır.


Basit aydınlatmalı ekran sayesinde pil seviyesini kolayca kontrol edebilirsiniz. Güvenlik özellikleri, dalgalanma ve kısa devrelere karşı korumayı içerir. Pil, elektrik prizinden veya arabanın 12V soketinden dört saat içinde şarj olacaktır.

En iyi atlama başlatıcı: Noco GB40 1000A Jump Starter

2. Noco GB40 1000A Hızlı Başlangıç

Bir akıllı telefondan biraz daha büyüktür, ancak bir arabayı şarj başına 20 defaya kadar çalıştırabilir

Teknik Özellikler
Ağırlık: 1,08 kg Kapasite: Belirtilmedi Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çok kompakt + Altı litreye kadar arabalarla çalışır + Güvenilir marka
Kaçınılması gereken nedenler
- Ağır tarafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 95,36 £ Amazon'da görüntüle 95,36 £ Amazon'da görüntüle

Noco'nun bu kompakt seçeneği, yedi inçten daha kısa ve yalnızca üç inç genişliğindedir, ancak araçlarınızı şarj başına 20 defaya kadar takviye etmek için yeterli güce sahiptir. Ayrıca akıllı telefonunuzun veya tabletinizin pilini doldurmak için 5V USB çıkışı da vardır.

Cihaz, altı litre kapasiteye kadar benzinli motorlar ve üç litreye kadar dizel motorlarla çalışır. Entegre 100 lümen LED ışık, cihazın, Mors kodunda bir SOS sinyalini flaş etme yeteneği de dahil olmak üzere birden çok moda sahip kullanışlı bir el feneri olarak ikiye katlanabileceği anlamına gelir.

Noco, pilin kullanılmadığında ayda yalnızca yüzde bir ila iki şarjını kaybedeceğini iddia ediyor, bu nedenle ihtiyacınız olduğunda güce sahip olacağının bilincinde olarak onu tüm yıl boyunca arabanızda bırakabilirsiniz.

En iyi atlama başlatıcı: Ring 13000mAh Jump Starter

3. Halka 13000mAh Jump Starter

Güçlü, kompakt ve üç litreye kadar arabalarla çalışır

Teknik Özellikler
Ağırlık: 706g Kapasite: 13.000mAh Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve kompakt + Çift USB bağlantı noktası + Şık tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-3,0 litre benzin ve 2,5 litre dizel ile sınırlı-Görüntü yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 95 £ argos.co.uk'ta görüntüle Amazon 19 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Akıllı kapı zili şirketi ile karıştırılmaması gereken, Ring'in bu atlama marşı 13.000mAh büyük bir kapasiteye sahiptir, ancak 1kg'ın altında ağırlığa sahiptir ve çoğu torpido gözünde saklanacak kadar kompakttır. Bu takviyeli marş motoru 3,0 litreye kadar benzinli motorlarda ve 2,5 litreye kadar dizel motorlarda çalışır, ayrıca cihazlarınızı şarj etmek için iki USB bağlantı noktası ve bir LED el feneri vardır.

Maalesef takviyeli marş motorunun ne kadar şarjı kaldığını gösteren bir ekran yok, ancak dört LED yerine pilin durumu hakkında kabaca bir fikir veriyor. Ring, ünitenin bir duvar prizinden sadece üç saat içinde tamamen şarj edilebileceğini söylüyor.

En iyi atlama marşı: GooLoo Car Jump Starter 400A

4. GooLoo Car Jump Starter 400A

Neredeyse cep boyutunda ve 35 £ 'dan daha düşük fiyatla çok uygun

Teknik Özellikler
Ağırlık: Belirtilmemiş Kapasite: 12.000mAh Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kompakt tasarım + Çok modlu LED el feneri + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI görüntülemek yerine LED'ler Amazon 5 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

GooLoo'nun bu 12.000 mAh seçeneği aynı zamanda cep boyutundadır, ancak 5.0 litreye kadar benzinli motorlara veya 4.5 litre dizellere sahip araçları çalıştırmak için yeterli güç sunar.

İki adet 5V USB bağlantı noktası (bir 1A ve bir 2A) vardır, böylece akıllı telefonlar, tabletler, kameralar ve Bluetooth kulaklıklar gibi iki cihazın pillerini aynı anda şarj edebilirsiniz. Güvenlik özellikleri arasında aşırı akım, aşırı yük, aşırı voltaj ve aşırı şarj koruması ile yüksek sıcaklığa karşı koruma bulunur.

Entegre bir LED el feneri, normal bir fener olarak kullanılabilir veya acil bir durumda yanıp sönecek veya bir SOS sinyali gönderecek şekilde ayarlanabilir. Takviyeli marş, bir araç şarj cihazı, elektrik fişi, akü kıskaçları, taşıma çantası ve bir mikro USB kablosu ile birlikte gelir. Tek dezavantajı, GooLoo'nun tam bir yüzde gösteren bir ekran yerine pil durumunu göstermek için beş parlayan durum ışığını kullanmasıdır.

En iyi atlama marşı: Sealey Jump Starter Power Pack SL65S

5. Sealey Jump Starter Güç Paketi SL65S

Bol miktarda tekrar meyve suyu sıkma kapasitesine sahip üst düzey bir takviyeli marş

Teknik Özellikler
Ağırlık: 526g Kapasite: 8000mAh Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Güçlü 8.000 mAh kapasite + Ek USB konektörleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Tüm plastik yapı - Göründüğünden daha iyi çalışıyor - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 85,76 £ Rapid Online'da İncele Amazon

Sealey, bir takviye cihazından ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. 8.000 mAh kapasitesi sayesinde kalıcı güce sahiptir, bu da her türlü şarj senaryosunun üstesinden gelebileceği anlamına gelir.

Bu arada, dijital ekran sayesinde tasarım hem kompakt hem de kullanımı kolaydır. Ayrıca, yalnızca 1,61 kg ağırlığındadır ve 11 x 9 x 20 cm boyutlarıyla övünür, bu nedenle arabada tutarken sorun yaşamaz.

42 cm'lik çift kablolar, zamana dayanacakmış gibi görünür ve bir çift USB konektörü, özellikle telefonlar ve tabletler için daha yüksek 2,1A şarj sağladığından değer katar. Çoğu üründe olduğu gibi, hızlı başlangıç ​​pazarı rekabetçi bir pazardır, bu nedenle buna göre fiyatlandırılır ve bu da onu daha çekici hale getirir.

En iyi atlama marşı: Silverline 12v Lithium Power Bank & Jump Starter 423352

6. Silverline 12v Lityum Güç Bankası ve Hızlı Başlangıç ​​423352

Basit ve hafif bir takviyeli marş

Teknik Özellikler
Ağırlık: 231g Kapasite: 6000mAh Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı çok basit + Hafif ve süper taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-12v araç soketi kapasitesi yok-Tek USB konektörü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 53,53 Amazon'da görüntüleyin 29 Amazon müşteri incelemeleri

Küçük ama mükemmel biçimli Silverline, kaslı bir güç bankası ve piyasadaki en düşük fiyatlı modellerden biri olan atlama marş kombinasyonudur. Ancak, yalnızca bir USB 2.1A konektörü olmasına rağmen yine de kayda değer bir 400A / 6000mAh kapasite sunar. Silverline, 12v araba soketi üzerinden de kullanılamaz, bu nedenle şarj için şebeke veya USB'dir.

Yine de, kullanım kolaylığı, cömert 41 cm uçları ve size mevcut kapasite konusunda tavsiyede bulunan kristal netliğinde mavi güç LED'leri sayesinde harika bir seçenektir. Ünite de yalnızca 231 gram ağırlığındadır, bu nedenle çok kısa bir arabada saklamak istiyorsanız çok hafif ve oldukça taşınabilir bir seçenektir.

En iyi atlama marşı: Draper Expert Lithium Jump Starter 15066

7. Draper Expert Lityum Takviye Cihazı 15066

Bol miktarda güce sahip kompakt ve hafif bir takviyeli marş

Teknik Özellikler
Ağırlık: 1,02 kg Kapasite: Bilinmeyen Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kaliteli ürün + Kompakt tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
Hiçbir dijital ekran-LED göstergesi daha iyi olamazdı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 49.99 Amazon'da görüntüleyin

Draper Expert Lithium Jump Starter 15066 ince olabilir, biraz esnek görünebilir ve size yardımcı olacak bir dijital ekrana bile sahip değildir. Ancak 1,02 kg ağırlığındaki hafif yapısı ve kullanımı çok basit tasarımı sayesinde şovun yıldızlarından biri olduğuna hiç şüphe yok.

Dört LED size ilerlemenin nasıl gittiğini gösterir ve ünite, kapasitesinden daha fazla 400A tepe şarjı paketler. Şebekeden çalışacaktır veya 12v'luk bir prize takabilirsiniz, böylece arabanızın bagajı için kullanışlıdır. Bir USB desteği, kabloların cömert uzunluğunu sevmemize rağmen daha fazla bağlantı sağlar.

En iyi atlama marşı: Energizer Lithium Polymer Car Jump Starter 50810

8. Energizer Lityum Polimer Araba Takviye Cihazı 50810

Bu jumper marş, akıllı telefonları da şarj edebilir

Teknik Özellikler
Ağırlık: 399g Kapasite: 12000mAh Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ 500A / 12000mAh kapasite + LCD ekran
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz hantal tasarım-Yalnızca bir USB konektörü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 119,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Energizer Lithium Polymer Car Jump Starter 50810, havuzun karşısından bir ithalattır ve görünüm ve kullanılabilirlik söz konusu olduğunda kenarlarda biraz pürüzlüdür. Yine de, 500A tepe teklifiyle ihtiyacınız olabilecek tüm güç kapasitesine sahiptir. Şarj işlemi araç içinde veya şebeke üzerinden yapılabilir ve kablolar size en büyük motor bölmelerinde bile geniş erişim sağlar.

Akıllı telefonları ve tabletleri şarj etmek için tek başına bir 2,4A USB bağlantı noktası da var, ayrıca satın alma işleminizi yıllar boyunca koruyacak dahil olan harika çantayı seviyoruz. Yalnızca 399 gramlık ağırlık, aynı zamanda elinize alabileceğiniz en hafif modellerden biri olduğu anlamına gelir.

En iyi hızlı başlangıç: NOCO GB70 Boost HD Jump Starter

9. NOCO GB70 Boost HD Jump Starter

Bol kapasite ve bir meşale ile gerçek bir atlama başlangıçlı çürük

Teknik Özellikler
Ağırlık: 2,5 kg Kapasite: Bilinmeyen Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Önemli 2000A kapasite + Parlak LED göstergeler
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece bir USB konektörü-Oldukça ağır bir tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 170 £ Amazon 472 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Takviyeli marş kullanan herkes mutlu veya kendinden emin değildir, bu nedenle NOCO GB70 Boost HD Jump Starter'ın güvenli ve kolay tasarımını, özellikle de kauçuk kaplı soketleri seviyoruz. Parlak LED'ler size net ve net bir ilerleme göstergesi verirken, tıknaz ünitenin takılması kolaydır.

Sadece bir 2,1A USB konektörü olmasına rağmen, iyi bir önlem için 12v güç bağlantı noktası ve süper parlak yerleşik LED el feneri vardır. Bu, satın alabileceğiniz en pahalı atlama marşlarından biridir ve buna uygun bir performansa sahiptir, ancak olumsuz yanı, oldukça büyük bir 2.5kg ağırlığında olmasıdır. Bununla birlikte, hızlı başlatma gereksinimlerinize bağlı olarak buna dayalı başka model çeşitleri de vardır.

En iyi hızlı başlangıç: Halfords 6

10. Halfords 6'sı 1 arada Hızlı Başlangıç ​​Güç Paketi

Devasa, ancak geniş bir yetenek yelpazesine sahip

Teknik Özellikler
Ağırlık: Bilinmeyen Kapasite: Bilinmeyen Akıllı telefon ve tablet şarjı: Evet Fener: Evet
Satın alma nedenleri
+ Lastikleri şişirebilir + Üç pimli priz içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Yalnızca 2.0 litreye kadar olan araçlarda çalışır.

Atlayarak çalıştırmaya biraz eski usul bir yaklaşım olan Halfords'un bu 6'sı 1 arada seçeneği arabanızı çalıştırabilir, ardından lastiklerinize hava doldurabilir ve hatta 12V DC soket aracılığıyla ev cihazlarına güç sağlayabilir. 100 watt'lık bir invertör ile, üç pimli soket ile ürünlere güç sağlamak için uygun olan, hareket halindeyken şebeke gücü elde edersiniz.

Entegre bir LED el feneri vardır, ancak takviye aracının şekli göz önüne alındığında, bu, motor bölmenize girmek yerine loş bir garajı veya kamp alanını aydınlatmak içindir.

Üç pimli bir soketin yanı sıra, akıllı telefonlar ve tabletler gibi daha küçük cihazları şarj etmek için bir USB bağlantı noktası vardır.

Bu ürünün bir dezavantajı, bu makaledeki diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında oldukça sınırlayıcı olan, yalnızca 2.0 litreden daha büyük olmayan motorlara sahip araçları takviye edebilmesidir. Ancak, ihtiyaçlarınıza uygunsa ve çok amaçlı bir ürüne sahip olmayı tercih ediyorsanız, bu dikkate alınması gereken sağlam bir seçenektir.

Clarke JSM300 Hızlı Başlangıç

(Resim kredisi: Clarke)

11. Clarke JSM300 Çok İşlevli Mikro Hızlı Başlangıç

Torpido gözünüze sığacak harika bir taşınabilir seçenek

Satın alma nedenleri
+ Kompakt tasarım + Entegre LED fener + İki USB bağlantı noktası

Daha önceki bazı seçeneklerden farklı olarak, bir arabanın takviyeli marş motorunun bagajınızda veya garajınızda yer kaplayan devasa, hantal bir eşya olması gerekmez. Clarke'ın bu kompakt seçeneği, torpido gözünüze sığacak kadar küçüktür, ancak tek bir şarjla 20 defaya kadar bir arabayı çalıştırmak için yeterli güce sahiptir.

JSM300 ayrıca entegre bir LED fener ve bir çift 5W USB bağlantı noktasına ve ayrıca çeşitli telefonları ve diğer cihazları bağlamak için dördü bir arada kabloya sahiptir. Ayrıca dizüstü bilgisayarlar gibi daha büyük öğelere güç sağlamak için de kullanılabilir.

Bu takviyeli marş için başlangıç ​​akımı 300A ve tepe akımı 500A'dır. Güç, 12Ah lityum iyon pil paketinden gelir.

Autowit SuperCap 2

(Resim kredisi: Autowit)

12. Autowit SuperCap 2 Car Jump Starter

Bu sıkışma başlatıcı, pil yerine süper kapasitör kullanır

Satın alma nedenleri
+ Pilsiz tasarım bunun yerine bir süper kapasitör kullanır + Çok soğuk koşullar için ideal + Kompakt
Kaçınılması gereken nedenler
-Araba aküsünün en azından biraz şarjının kalmasını gerektirir

Geleneksel bir akü kullanmak yerine, bu takviyeli marş motoru, arabanızın aküsünde kalan az enerjiyi artıran bir süper kapasitör kullanır ve ardından bunu tekrar başlatmak için kullanır. Buradaki avantaj, pillerde olduğu gibi aşırı ısınmaya veya kırılmaya duyarlı olmamasıdır. Diğer bir faydası da, lityum pillerin mücadele edebileceği aşırı koşullarda nasıl çalışabileceği ve eksi 40 ila artı 70 santigrat derece arasında çalıştığı söyleniyor.

Yapımcıları, takviyeli marş motorunun süper kapasitörünü araba aküsünden şarj etmesi için sadece üç dakikaya ihtiyacı olduğunu, ardından 7.0 litre (benzin) ve 4.0 litre (dizel) motorları yeniden çalıştırmaya hazır olduğunu söylüyor.

Noco Boost HD GB150 atlama marş

(Resim kredisi: Noco)

13. Noco Boost HD GB150

Daha büyük bütçeye sahip olanlar için büyük güç

Satın alma nedenleri
+ 3000 amper çıkış + 10 litreye kadar motorlarla çalışır + 40 çalıştırma sağlayabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Muhtemelen birçok kişi için aşırı

Son olarak, daha büyük bir bütçeniz varsa ve inanılmaz derecede güçlü bir hızlı başlatıcıya ihtiyacınız varsa, Noco Boost HD GB150 tam size göre. Hala nispeten kompakt olan bu takviyeli marş motoru, 3.000 amperlik bir çıkışa sahiptir, kapasitesi 10 litreye kadar olan motorlarla çalışır ve tek bir şarjla 40 defaya kadar çalışabilir.

Diğer birçok atlama başlatıcı gibi, aynı zamanda flaş ve SOS modlarına sahip entegre bir LED el feneri ve taşınabilir bir güç bankası görevi görmek için USB bağlantı noktaları vardır. Bu takviyeli marş motoru sağlam bir tasarıma ve IP65 su geçirmezlik derecesine sahiptir. Arabanızın 12V soketinden iki saatte veya normal bir 2.1 amperlik USB bağlantı noktası kullanılarak altı saatte şarj edilebilir.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın NOCO Boost Plus GB40 1000 Amp ... NOCO GB40 Amazon £ 95,36 GörüntüleTüm fiyatları görünYüzük 13000mAh Jump Starter Yüzük 13000mAh Jump Starter argos.co.uk £ 95 İnceleTüm fiyatları görünSealey SL65S Schumacher Jump ... Sealey Jump Starter Güç Paketi SL65S Hızlı Çevrimiçi £ 85.76 GörüntüleTüm fiyatları görünSilverline 423352 12V ... Silverline 12v Lityum Güç Bankası ve Hızlı Başlangıç ​​423352 Amazon £ 53,53 GörüntüleTüm fiyatları görün