Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi kayık kürekleri: beyaz su ve düz su kürekleri için

En iyi kayık kürekleri: beyaz su ve düz su kürekleri için

Tüm kayak pistinde yeniyseniz, ilk kürek setinizi satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı temel şeyler vardır.


Daha deneyimli kanocular için küçük detaylar önemli olsa da, yeni başlıyorsanız ancak sakin bir kruvazör yerine beyaz su kanosu yaptığınızı veya tam tersini biliyorsanız, size birkaç ipucu ve seçimimizle yardımcı olabiliriz. en iyisi.

Beyaz su kayağında ustalaşmak isteyenler, bu yüksek açılı vuruşlara girmeniz için manevra kabiliyetine sahip oldukları için daha kısa küreklere dikkat etmelidir.

Werner Sidekick Whitewater Paddle gibi bir şey işe yaramalı - kontrol edinSleep Kayak’ın kayak kürekleri için rehberini yiyinne tür bir uzunluk için gitmen gerektiğini öğrenmek için.

Yavaşça bir kanocuysanız bu kadar telaşlı olmanıza gerek yok, ancak daha uzun kürekler size düşük açılı kürek çekmede daha fazla verir.


Göle veya korunaklı bir körfeze gitmek istiyorsanız, Advanced Elements Compact Touring Kayak Paddle'ı deneyin boyut için.

En iyi kayık kürek


1. Werner Sidekick Whitewater Kürek

Uzun, hafif ve güçlü olan bu Werner kürek kesinlikle sudaki yardımcınızdır.

Satın alma nedenleri
+ Aşağı çevrilmiş bıçaklar suda daha fazla güç üretir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 260 $ Amazon'da görüntüleyin

Kısa ve uzun boylu beyaz su kanocuları için uygun çeşitli boyutlarda mevcut olan Werner'den gelen bu kürek, 3. ve 4. derecelerde nehirlere doğru ilerlerken hile yapmalıdır.

Kürek, özellikle tasarımından yararlanan oyun tekneleri ile, açılarınızı oluşturduğunuzda suyu yakalayan büyük, aşağı dönük kanatlara sahiptir.


Advanced Elements Compact Touring Kayık Kürek

2. Advanced Elements Compact Touring Kayık Kürek

Dört parçadan oluşan kompakt bir kürek, bu bir tatile çıkmak için idealdir

Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Dört parçaya ayrılıyor Amazon'a bakın

Advanced Elements'in hafif ve taşınabilir bu kürekleri, yavaş seyirler için idealdir. Kolayca inşa edilebilen ve düzgün bir şekilde paketlenmek üzere tekrar parçalanabilen dört parça halinde gelir.

Kürek bıçakları dayanıklı fiberglastan yapılmıştır, alüminyum şaft ise kürek üzerinde gereksiz ağırlık olmamasını sağlayarak hafif suda güçlü ve esnek olmasını sağlar.

ZJ SPORT Yüksek Performanslı Tam Karbon Fiber Whitewater Paddle


3. ZJ SPORT Yüksek Performanslı Tam Karbon Fiber Beyaz Su Kürek

Ofsetten harika bir kürek arayanlar, buna ZJ Sport'tan bir göz atmalıdır.

Satın alma nedenleri
+ En iyi açı için bağlantı borusunu kendiniz monte edin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Kürekinizin vuruşunuza uygun olduğundan emin olmak istiyorsanız, bu ZJ sport Bending Branches Angler Classic'ten tam size göre olabilir. Bıçaklar, biraz yaylanma sağlamak için PMI köpük ve Epoksi Reçine ile inanılmaz derecede güçlü karbon fiberden yapılmıştır.

İki parça halinde gelirken, bağlantı borusunu sabitlemek için sıcak bir tabancaya ihtiyacınız olacak, ancak küreğin vuruşunuz için mükemmel olduğundan emin olmak için bıçak derecesini ayarlama özgürlüğüne sahipsiniz.

WERNER TİPİ KARBON

4. WERNER TİPİ KARBON

Turne yapmak ve daha yumuşak beyaz su için harika, çok yönlü bir kürek

Satın alma nedenleri
+ Üstte oturmak ve kanolarda oturmak için BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 185 $ Amazon'da 185 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin185 $ Outdoorplay'de görüntüleyin

Karbon takviyeli naylon kanatlar ve karbon fiberglas karışımı şafttan oluşan bu, çeşitli kano koşulları için uygun yüksek kaliteli bir kürektir.

İster bir koyda dolaşıyor olun, ister düşük dereceli bir nehri geçiyor olun, Werner'den gelen bu kürek size adalet sağlamalıdır. Yüksek açılı bir kürek olarak, daha dikey bir kürek çekme stiline uyacak ve kayma becerilerini geliştirmek isteyen yeni başlayan kayakçılara yardımcı olacaktır.

Dalları Bükme Angler Classic

5. Dalları Bükme Angler Classic

Mil boyunca çift şerit metre ve ayarlanabilir bıçak açıları ile bu, kano balıkçılığı için mükemmel bir kürek

Satın alma nedenleri
+ Güçlendirilmiş fiberglas naylon bıçaklar ve fiberglas şaft BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI164,95 ABD doları Outdoorplay'de görüntüleyin 164,95 ABD doları Outdoorplay'de görüntüleyin 164,95 ABD doları Outdoorplay'de görüntüleyin

Biraz balık yakalamak için teknesini düzlüklere çıkarmak isteyenler, Bending Branches'den bu olta küreğini satın almayı düşünmelidir.

Üç delikli çıtçıt düğme özelliği sayesinde, bıçakların açısını vuruşunuza en iyi uyacak şekilde değiştirebilirsiniz; şaft boyunca şerit metre ve kanca geri alma sistemi gibi kullanışlı özellikler, bir ısırık aldığınızda en üst düzeyde rahatlık sağlar. .