Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi su ısıtıcısı 2020: en iyi çok sıcaklıklı su ısıtıcılar ve standart olanlar, hepsi kaynama noktasına ayarlanmış stille

En iyi su ısıtıcısı 2020: en iyi çok sıcaklıklı su ısıtıcılar ve standart olanlar, hepsi kaynama noktasına ayarlanmış stille

Mümkün olan en iyi su ısıtıcısına sahip olmak, çay seven İngilizler için çok önemlidir, ancak yaprak ve kaynar su bazlı içeceklere tapmayan ülkelerde bile işe yararlar. Su ısıtıcılar eskiden suyu kaynatan basit şeylerdi, böylece çay yapabilirsin ya da Bovril ya da başka bir şey yapabilirsin. Şimdi, hepimiz zenginleştiğimiz için, en azından istatistiksel olarak konuşursak, birinci sınıf mutfak teknolojisi tüketici devrimine katıldılar. Elbette daha ucuz olanları da alabilirsiniz. Sonuç olarak, çok sayıda su ısıtıcısı mevcut.


Bu satın alma rehberini araştırmak, desibel ölçeri ve kronometreyi kavrarken suyu kaynatmak, dökülen musluğun hoşluğunu test etmek ve mümkün olduğunca her su ısıtıcısıyla bir süre yaşamak için uzun saatler harcandı.

Bu orijinal sürecin sonunda Sage Akıllı Su Isıtıcısını seçtik. Ve bu testleri kazanmak için genellikle Sage'i seçtiğimiz için, bu bizi neden rahatsız ettiğimizi merak etti. Daha sonra birkaç yıl Sage Akıllı Su Isıtıcısı ile yaşadıktan sonra, uzun ömürlülüğünün kabul edilebilir olduğunu - 5 yıl sonra öldüğünü - ve kireçten arındırmanın oldukça kolay olduğunu doğrulayabiliriz.

Ancak, yeni gelen KitchenAid 1.7 Litrelik Su Isıtıcısı - kuşkusuz Akıllı Su Isıtıcısından daha az seksi bir isim - şimdi sevgimizde üstesinden geldi ve bu yılki açılışta En İyi Su Isıtıcısı Pingtwitter Ödülünü kazandı!

Bir göz atın bizimEn iyi Siber Pazartesi fırsatlarıBu su ısıtıcısında indirimler için merkez - ve şüphesiz diğer su ısıtıcılar da.


  • En iyi ekmek kızartma makinesi. Biliyorsun tost için
  • En iyi meyve sıkacakları
  • En iyi su filtreli sürahiler- sert su alanlarında gereklidir

Sizin için en iyi su ısıtıcısını nasıl satın alabilirsiniz

Su ısıtıcısı bu kadar yoğun bir alanda nasıl öne çıkıyor? İki yol: birinci sınıf malzemelerden yapılabilir ve endüstriyel bir sanat eseri gibi görünebilirler. Ve farklı sıcaklık ayarlarına sahip olmak için dijital teknolojiyi kullanabilirler.

İkincisi, farklı içeceklerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar - kahve yaklaşık 90 ila 95 derece gerektirir, kaynar suyla yapıldığında tam anlamıyla mide bulandırıcı olabilen yeşil çay yaklaşık 80 derece gerektirir. Oolong çayı 90 derece ve beyaz çayı 85 derece gerektirir. Oolong çayı içiyor musunuz? Sonra oraya gidiyorsun. Sıralandı.

Deneyimlerimize göre ilginç bir şey, gerçekten pahalı bir su ısıtıcısının ucuz olandan daha uzun süre dayanamayacağıdır.


Muhtemelen dünyadaki tüm kullanıcıları aradıysanız, 100 sterlin daha uzun sürer, ancak Pingtwitter.com'da birkaç ay sonra birçok pahalı su ısıtıcısı öldü ve hepimiz tüm öğrenci yıllarımız boyunca dayanan ucuz plastik su ısıtıcılar sahibiz. ve çok ötesinde. Üst düzey gidiyorsanız, John Lewis veya Amazon gibi iadeleri kabul etme konusunda saygın birinden satın alın.

Günün sonunda bunlar suyu ısıtmak için su ısıtıcısıdır. Hangilerini sevdiğimizi biliyoruz ve size burada anlatacağız. Görünümü beğenip beğenmediğinizi kendiniz yargılayabilirsiniz, sizi haşlamadan veya patlamadan suyu kaynatma ve dağıtma konusunda elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sıcak bir iş, ama birinin yapması gerekiyor.

İşiniz bittiğinde, geri dönün ve diğer mutfak teknolojisi kararlarımıza bakın, bağlantılar yukarıda. Su ısıtıcısından çok daha az sıkıcı olduklarını garanti ediyoruz.

Okumaya devam etmeden önce birkaç soruyu cevaplayalım.


Bu su ısıtıcılarının hepsinde çıkarılabilir ölçek filtreleri var mı?Evet.

Hepsinde değişken sıcaklık kontrolü var mı?Hayır, çoğu olsa da. Olmadıklarında bahsettik.

Hey, değişken sıcaklıklı su ısıtıcım bir süre kaynamayı bırakıyor, sonra 100 derecenin dışında bir sıcaklığa kadar ısındığında yeniden başlıyor!Evet, hepsi bunu yapıyor. Neden bilmiyoruz. Merak etme adamım.

Bu su ısıtıcılar sıralı mı?Evet, ama zevkimize göre. Ve kabul edelim, su ısıtıcılar en azından biraz doğru olması en zor şeyler değil. Profesyonel ipucu: Hoşunuza giden ve karşılayabileceğiniz birini bulana kadar göz atın.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi su ısıtıcısı seçimimiz

En iyi su ısıtıcısı: KitchenAid 1,7 litre su ısıtıcısı 5KEK1722Pingtwitter Ödülleri 2020

(Resim kredisi: KitchenAid)

1. KitchenAid 1,7 litrelik su ısıtıcısı

En iyi su ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Güç: 3,000 watt Kapasite: 1,7 litre Boyutlar: 31 x 22 cm Özellikler: değişken sıcaklık; kuru korumayı kaynatın; sıcak tutma işlevi
Satın alma nedenleri
+ Değişken sıcaklık ayarları + Sıcak tutma özelliği + Gümüş veya kırmızı renklerde mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon'u Kontrol Edin

Bu özel listenin tepesinden yaklaşık 1000 yıl sonra, Sage Akıllı Su Isıtıcısı, KitchenAid'den bu akıllı numara ile devrildi. KitchenAid 5KEK1722 olarak da bilinen bu, aşağıdaki Smeg ve Sage su ısıtıcılarından çok farklı bir şey yapmaz. Ancak çok şıktır ve suyu ısıtmak içinhiç50 ° C ile kaynama noktası arasındaki sıcaklık - diğerleri 10 ° C'lik önceden ayarlanmış artışlara sahiptir. Tamam, bunun önemli bir şey olmadığını biliyorum.

KitchenAid ayrıca suyu tercih ettiğiniz sıcaklıkta yarım saate kadar tutar. Bunu neden yapmak isteyesiniz bilmiyorum ama yine de tüm bu daha pahalı su ısıtıcılar bu seçeneği sunuyor.

Kolun üst kısmında, sıcaklık kontrollerinin yanında bulunan kullanışlı bir ekran, ısıtmanın nasıl gittiğini anlatıyor. Dökme hoş bir şekilde pürüzsüzdür ve kapak kaybedecek zaman yokmuş gibi açılır. Bu, Smeg veya Sage'deki eylem kadar premium hissettirmeyebilir, ancak kişisel olarak bir demlemek istediğimde, su dökülme anımı geciktirmek için yumuşak bir açık mekanizma beklemek zorunda kalmak istemiyorum.

Genel olarak KitchenAid'i aynı derecede etkileyici rakiplerine tercih ediyorum çünkü görünüşü tercih ediyorum ve biraz daha küçük ayak izine sahip. Gol çizgisi video teknolojisinde olduğu gibi, birinci sınıf su ısıtıcısı dünyasında şan ve başarısızlık arasındaki küçük farklar ...

En iyi su ısıtıcısı: Russell Hobbs K65

(Resim kredisi: Russell Hobbs)

2. Russell Hobbs K65 Yıldönümü Fırçalı Su Isıtıcısı

En uygun fiyatlı su ısıtıcısı - tasarım klasiği yeniden doğmuş

Teknik Özellikler
Güç: 3.000 watt Kapasite: 1,2 litre Özellikler: 40 saniyede 1 fincan kaynar, '% 69 enerji tasarrufu' sağlar
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten ikonik görünüm + Çabuk kaynar + Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Değişken sıcaklık veya sıcak tutma fonksiyonu yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 105,83 $ Amazon'da görüntüleyin

Belli bir yaştakiler için, bu su ısıtıcısı özlem dolu bir nostalji duygusu uyandıracak. Tuhaf retro şeylere olan sevgileriyle gençlere de çekici geldiğini tahmin ediyorum. Britanya'daki Herkesin Gün İçinde Geri Döndüğü Su Isıtıcısının 65. yıl dönümü yeniden başlatması. Gözle görülür şekilde güncellenen tek şey, şimdi şeffaf bir panelin olması, böylece su seviyenizi görüntüleyebilmeniz ve elbette kablosuz, güzel bir ince tabana sahip olmasıdır.

En iyi su ısıtıcılar için bu kılavuzun en üstündeki su ısıtıcısının çoğundan farklı olarak, bu sadece iyi, eski moda, 100 ° C'ye kadar ısıtır. Bunun nedeni belki de tasarlandığı zaman çayın çay olmasıydı. Bu süslü pantolonlu 'yeşil çay' veya 'oolong' saçmalığı değil. Aynı zamanda sıcak tutma işlevi de yok ama cidden, buna kimin gerçekten ihtiyacı var? Su ısıtıcısını yeniden kaynatın.

Sonuç olarak, Russell Hobbs'un iddia ettiği özellik seti biraz zayıf - web sitesine göre 'kabartmalı logo' gerçek bir satış noktası. Aynı zamanda 'bir bardak suyu 40 saniyede kaynatarak' enerji israfından tasarruf edebilir, ancak, uh,hiçsu ısıtıcısı bunu yapabilir. Çıkış ucu, çoğu modern su ısıtıcısı tasarımında bulunandan çok daha 'yönlüdür' ve muhtemelen ilk birkaç kez kullandığınızda bardağı tamamen özleyeceksiniz. Bununla birlikte, bir kez ustalaştığınızda, bir patron gibi su dökecek ve modern su ısıtıcısının neden bu kadar zayıf, sözde ağızları olduğunu merak edeceksiniz.

Bununla birlikte, birden fazla sıcaklık ayarına ihtiyacınız yoksa, bu, suyu sıcak hale getirmek için mükemmel bir kap ve gerçek bir tasarım simgesidir. Renk seçenekleri klasik fırçalanmış gümüş ve yeni çıkmış bakır tonudur.

En iyi su ısıtıcısı: Sage Smart Kettle

3. Adaçayı Akıllı Su Isıtıcısı

1 numaradaki KitchenAid su ısıtıcısına çok yakın bir rakip

Teknik Özellikler
Güç: 3.000 watt Kapasite: 1.7 litre Boyutlar: 24 x 15 x 18 cm Özellikler: değişken sıcaklık; kuru korumayı kaynatın; sıcak tutma işlevi
Satın alma nedenleri
+ Değişken sıcaklık ayarları + Sıcak tutma özelliği + Gümüş veya kırmızı renklerde mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon'u Kontrol Edin

Mutfak teknolojisi listemizde Sage serisine çeşitli nedenlerle en üst sıralarda yer veriyoruz: Çelik görünümü seviyoruz, ürünler son teknoloji ürünü hissettiriyor ve gerçek yenilikler sunuyoruz. Fiyatlandırma ucuz olmasa da, aslında premium küçük ev aletleri pazarında daha köklü isimlerin altında yer alıyor.

Bu yüzden bunu söylemek neredeyse sıkıcı ama Sage Smart su ısıtıcısı yine güçlü, sağlam ve yüksek fiyatlı bir ürün ve grafiklerimizden birinin başında geliyor. Sessiz ve güvenilir bir şekilde kaynar, büyük, 1,7 litrelik bir kapasiteye sahiptir, bir su ısıtıcısı için harika görünür ve hoş bir yavaş - ancak rahatsız edecek kadar yavaş olmayan - bir hareketle açılan bir kapağı vardır. Ders kitabı. Sage Smart Toaster'daki gibi düğmeler eğlenceli bir şekilde ilginç. Daha önce hiç özel bir 'oolong' düğmesi olan bir İngiliz su ısıtıcısı var mıydı?

Bu YEARS için 1 numaralı su ısıtıcımızdı ve hala çok iyi. Lütfen artık basitçe Sage Akıllı Su Isıtıcısı olarak pazarlandığını unutmayın; 'By Heston Blumenthal' ı birkaç yıl önce düşürdüler.

En iyi su ısıtıcısı: Smeg KLF03

4. Smeg KLF03

Art deco fetişi olanlar için en iyi su ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Güç: 3.000 watt Kapasite: 1.7 litre Boyutlar: 24.8 x17.1 x22.6 cm Özellikler: Yumuşak açılır kapak, su seviyesi göstergesi
Satın alma nedenleri
+ Paslanmaz çelik + 360 ° döner taban
Kaçınılması gereken nedenler
-Retro, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI size göre değilse190 ABD doları Peter of Kensington'da görüntüle 195 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle329,11 $ Amazon'da Görüntüle

Havalı Smeg KLF03 su ısıtıcısı siyah renkte yanar, kırmızı renkte seksi görünür veya başka renk seçenekleri de mevcuttur. Retro görünüm, tasarım pratikken harika bir etki yaratır.

360 ° dönebilen taban, açık plan mutfağınız varsa ve su ısıtıcınıza sık sık farklı yönlerden yaklaşıyorsanız kullanışlıdır. Bununla birlikte, su ısıtıcısının yuvarlak değil de kare şekli olduğundan, optimum görsel efekti elde etmek için biraz dikkatlice konumlandırmanız gerekir.

Bir ve iki numaralı su ısıtıcılar gibi, çeşitli sıcaklık seçeneklerine, çıkarılabilir ve yıkanabilir bir kireç filtresine ve 1,7 litre kapasiteye sahipsiniz. Isıtma programının sonunda, doğru sıcaklığa ulaştığına karar vermek için birkaç denemeye ihtiyaç duyduğunda ara sıra sorunlar yaşıyor gibi görünüyor. Ayrıca, kapak, açılması için bir çağ gibi hissettiren bir şeyi alıyor - kuşkusuz, etkisi çok zarif - ve yaptığı çeşitli bip sesleri, zevklerime göre biraz fazla gösterişli. 'Açma' jingle'ının biraz Gary Numan'ın Cars'ın ilk 4 notasına benzemesine rağmen bir artı olarak adlandırılabilir.

Bununla birlikte, Smeg, Sage veya KitchenAid'den tartışmalı olarak daha fazla olan, uygun şekilde birinci sınıf bir cihaz gibi hissediyor ve suyu en iyileri gibi kaynatıyor. Daha ne isteyebilirsin?

5. Russell Hobbs Colors Plus Su Isıtıcısı

Krem, siyah, kırmızı ve gri renklerde mevcuttur

Teknik Özellikler
Güç: 2.200 watt Kapasite: 1.7 litre Boyutlar: 23.4 x 21.8 x 17.6 cm Özellikler: hızlı kaynatma bölgesi, kapağı açmak için çekin, gösterge
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda renk seçeneği + Hızlı kaynama bölgesi + Mükemmel değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha iyi görünümlü seçenekler mevcut BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 51,42 $ Amazon'da görüntüle 55,54 $ Amazon'da görüntüle 56,04 $ Amazon'da görüntüle

Alternatif olarak, bunun için gidebilirsiniz, bu da önemli ölçüde daha az maliyetlidir.

Kuşkusuz, bu, oolong çayınız için çoklu sıcaklık ayarlarından ve Heston Blumenthal Akıllı Su Isıtıcısının Sage'in paslanmaz çelik ağırlığından yoksundur. Açıktır ki, büyük teknik özelliklere sahip hiçbir şapşal gastro-bilim adamı adını koymayacaktır (gerçi Russell Hobbs, her kimse, zaten sahipti).

Bununla birlikte, inkar edilemez olan şey, kesinlikle suyu hızla kaynatması, çok düzgün akan bir musluğa sahip olması ve uzaktan mükemmel şekilde hoş görünmesidir.

Yalnızca siyah veya gri olduğunda neden 'Artı Renkler' olarak adlandırıldığından emin değilim, ama işte başlıyoruz.

6. AEG EWA7800-U

Tam özellikli ve paslanmaz çelik

Teknik Özellikler
Güç: 2.400 watt Kapasite: 1.7 litre Boyutlar: 23.8 x 21 x 16 cm Özellikler: Kablosuz, Kaynatmaya Karşı Koruma, Ayarlanabilir Sıcaklık, Gizli Isıtma Elemanı
Satın alma nedenleri
+ Değişken sıcaklık + Dijital sıcaklık göstergesi + Tek kap turbo işlevi
Kaçınılması gereken nedenler
-Açık tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINA hitap etmeyecek Amazon'a bakın

Yüksek kaliteli, büyük mutfak aletlerinin güvenilir ve verimli tedarikçilerinden, biraz dikkatli bir metal horoz kafasına benzeyen bu çekici su ısıtıcısı geliyor.

Hızlı ve sessiz, ancak sivri ağızlık oldukça acımasız ve kapağın yapışma eğilimi var.

Yine de genel olarak çok sağlam. Ayrıca, istek duyuyorsanız, en uygun fiyatlı AEG cihazı hakkında.

Bu, harika ve kullanımı kolay olduğunu düşündüğümüz çoklu sıcaklık sürümüdür, ancak aynı zamanda daha ucuz, değişken olmayan bir modele sahiptir.

Bosch TWK7203GB Sky Su Isıtıcısı

7. Bosch TWK7203GB Sky Su Isıtıcısı

Hassas döküm için en iyisi

Teknik Özellikler
Güç: 3.000 watt Kapasite: 1,7 litre Boyutlar: 25 x 23,7 x 15,2 cm Özellikler: Dokunmatik kontrol paneli, sıcak tutma işlevi
Satın alma nedenleri
+ Harika teknik özellikler + Hassas döküm
Kaçınılması gereken nedenler
-Her zevke göre stil verme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Kaynayan suyu bardağınıza, tencerenize veya tavanıza güzelce akıtabilen çok hassas ağzı nedeniyle Bosch TWK7203GB Su Isıtıcısı'na aşık olduk.

Aynı zamanda Bosch, dokunmatik kontrol paneline ev sahipliği yapan doğal bir tabana sahip harika bir görünüme sahip. Bu, düşündüğümüz ve iyi sonuç verdiğimiz geleneksel su ısıtıcısı yaklaşımının zarif bir çeşididir.

Başka bir yerde, kaynama noktasına ulaşıldığında sesli bir uyarı vardır, ancak belki de en iyisi, seçtiğiniz içecek için en uygun sıcaklığı belirleme kapasitesidir. Bu, 360 ° döner tabandaki kaydırıcı kullanılarak yapılır.

Daha da iyisi, 'Sıcak tutma' işlevi, su ısıtıcısının siz onu kullanana kadar suyunuzu doğru sıcaklıkta tutacağı anlamına gelir.

8. Dualit Kubbe Su Isıtıcısı

Krom ve siyah veya krem ​​renklerde mevcuttur

Teknik Özellikler
Güç: 3.000 watt Kapasite: 1.7 litre Boyutlar: 24.5 x 24.5 x 20.8 cm Özellikler: Kaynatmada Kuru Koruma, Gizli Isıtma
Satın alma nedenleri
+ Geniş görüntüleme pencereleri + Güçlü - hızlı kaynatma
Kaçınılması gereken nedenler
-Retro tasarımı herkese hitap etmeyecek-Bu para için çoklu sıcaklık ayarları istiyoruz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

En iyi bilinentost makineleriDualit, diğer cihazlarda da elini deniyor, gerçekten mükemmel el blenderleri ve fena olmayan süt köpürtücüler yapıyor.

Dualit ayrıca geniş ve büyüyen bir su ısıtıcısı yelpazesi de yapıyor ve bu bizim favorimiz. Eski görünmeden - zamansız, gerçekten - retro olmanın klasik Dualit görünümünü en iyi şekilde yakalar ve hızlı ve hızlı kaynar.

Tutma yeri, kolay kaldırma ve boşaltma sağlar ve su seviyesi göstergesinin okunması çok kolaydır. Ölçek filtresine de erişilmesi ve temizlenmesi alışılmadık derecede kolaydır.

Bazen, en iyi yapılan en basit teknoloji, en sevindirici olandır. Yine de çoklu sıcaklık ayarlarının olmaması utanç verici.

9. Bilge - Heston Blumenthal Kompakt Su Isıtıcısı

En iyi küçük su ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Güç: 2.400 watt Kapasite: 1 litre Boyutlar: 19 x 14 x 14 cm Özellikler: Kaynatmada Kuru Koruma, Gizli Isıtma
Satın alma nedenleri
+ Hoş tasarım + Ürün özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Düşük kapasite, anlaşılır bir şekilde -Sert su bölgeleri için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Daha uygun fiyatlı bir Sage su ısıtıcısı, bu çoklu sıcaklık kontrolünü ortadan kaldırır ve yalnızca bir litre tutar. Bu yüzden ona Kompakt Su Isıtıcısı deniyor.

Bununla birlikte, pahalı Sage cihazlarıyla aynı faydaları sürdürüyor, gerçekten çok yakışıklı, kaynaması hızlı ve sessiz ve mükemmel bir ağza ve güvenilir, sivri bir kapağa sahip.

Suyun sert olduğu bir bölgede yaşıyorsanız, düzenli temizlik yapmak istemediğiniz sürece satın almayı DÜŞÜNMEYİN bile. Biliyorsun sadece kireç ve cam karışmaz ...

10. KitchenAid Artisan Su Isıtıcısı

Ağır bir şekilde yapılmış su ısıtıcısı, ancak bunun için çok fazla para ödemeniz gerekiyor

Teknik Özellikler
Güç: 3.000 watt Kapasite: 1.5 litre Boyutlar: 21.8cm x 26.3cm x 21 cm Özellikler: ayarlanabilir sıcaklık, gizli eleman
Satın alma nedenleri
+ Güçlü, hızlı kaynatma + Ayarlanabilir sıcaklık
Kaçınılması gereken nedenler
- Görünüm, BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI için tamamen pahalı olmayan119 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 119 ABD doları Ebay'de görüntüle 139,95 ABD doları Mutfak Deposunda Görüntüle

Bunun görünümüne aşık olursanız, belki de fiyat etiketi sizi rahatsız etmeyecektir. Onu oldukça çömelmiş ve iştah açıcı bulmuyoruz ve yan taraftaki sıcaklık kadranından istenen, ayarlanabilir sıcaklığa ulaşıldığında yaydığı yumuşak 'ping'e kadar analog etkilerinde aşırı bilinçli buluyoruz.

Öte yandan, sıcaklık kaydırıcısı son derece tatmin edicidir ve 50 ila 100 derece arasında bu su ısıtıcılar arasında en geniş aralığı kapsar. ÜzerindediğerÖte yandan, birimizin kapağı kaynarken fırlamaya devam etti ve sonra pinger çalışmayı bıraktı ve bir nevi gürültü de vardı.

Kuşkusuz, genellikle olan bu değildir ve muhtemelen bunların çoğu iyi çalışır, ancak paranın sadece size mutluluk getirmeyeceğini, aynı zamanda size her zaman işe yarayan bir su ısıtıcısı bile almayacağını gösterir.

11. Bugatti Vera Su Isıtıcısı

Çok sportif

Teknik Özellikler
Güç: 2.200 watt Kapasite: 1.7 litre Boyutlar: 18 x 22 x 32 cm Özellikler: ayarlanabilir sıcaklık
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir sıcaklık + Saat işlevi + Zamanlayıcı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI maddeden ziyade şık son söz Amazon'a bakın

Evet,oBugatti. Şimdi, bu kesinlikle muhteşem görünüyor ve değişken sıcaklık ayarları için özellikle çekici bir dijital ekrana sahip. Ayrıca, suyu seçtiğiniz sıcaklıkta tutabilir, bir saati ve dilerseniz bir zamanlayıcısı vardır, böylece belirli zamanlarda kaynatabilirsiniz.

Neden daha fazla su ısıtıcısı bunu yapmıyor?

Dökmesi özellikle zor olduğu için en iyi su ısıtıcısı değil. Ancak, bu inkar edilemez bir şekilde çok güçlü bir açıklama yapıyor. Bu ifade, 'Hiçbir fikri olmayan zengin bir araba manyağıyım' olsa bile.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Russell Hobbs K65 Yıldönümü ... Russell Hobbs K65 Amazon $ 105,83 GörüntüleTüm fiyatları görün