Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi klavye 2020: sörf yapmak, yazmak, oyun oynamak ve QWERTing için en iyi klavyeler

En iyi klavye 2020: sörf yapmak, yazmak, oyun oynamak ve QWERTing için en iyi klavyeler

En iyi klavyeleri mi arıyorsunuz? Masanızı güzelleştirmek için saksı bitkisi satın alma günleri çoktan geride kaldı. Yeni nesil klavyeler, şık görünümleri ve paketli tasarımlarıyla ilgi odağı olmak için haykırıyor.

Ancak yeni bir klavye satın almayı düşünüyorsanız biraz bunalmış hissediyor olabilirsiniz - burası büyük bir pazar ve hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar vermek zor olabilir.

Belki de ev ofisiniz için bir yükseltmeye ihtiyacınız var, YouTube'da internette gezinmek ve komik kedi videoları izlemek için veya ara sıra oyun oynamak için daha rafine bir şeye ihtiyacınız var (yine deen iyi oyun klavyelerioyun kurulumunuzu doğru şekilde yükseltmek istiyorsanız).

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizi teminat altına aldık. Size önerilen modellerimizi sunmak için piyasadaki en iyi klavyelerin tümünü sıraladık.


Düzenli olarak güncellenen en iyi klavye satın alma kılavuzumuz, yeni piyasaya sürülen üst düzey modellerden çok makul fiyatlı ancak yine de duyarlı ve çekici seçeneklere kadar içerir. Sizin için yeni klavyeyi bulduğunuzda, en son anlaşmaları tıklayıp zamandan tasarruf edebilirsiniz. Zevk almak!

En iyi klavyeler 2020

Razor Huntsman Elite en iyi klavyeler


1. Razor Huntsman Elite

Yıldırım hızında klavye

Satın alma nedenleri
+ Razor’un Opto-Mekanik Anahtarı + Mükemmel dayanıklılık
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı bir harcama Amazon 26 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Huntsman Elite'ten daha hızlı, daha duyarlı bir klavye bulamazsınız. Razor, Razor’un yeni Opto-Mekanik Anahtar teknolojisi sayesinde hassasiyeti ve hızı yeniden tanımlayan bu birinci sınıf klavyelere yıllarca süren araştırma ve yenilikleri yerleştirdi.

Bu anahtarların içinde bir optik ışık sensörü vardır, böylece bir tuşa bastığınızda, komutunuzu anında harekete geçiren ışık sinyali ile bir alıcı etkinleştirilir. Öncelikle bir oyun klavyesi olarak tasarlanmış ve bu şekilde mükemmel, aynı zamanda aynı derecede inanılmaz bir yazma deneyimi sunar - tuşlar süper hafif ve dengelidir, ancak yine de bu güven verici tıklama geri bildirimini alırsınız.


Pasta üzerindeki krema, Huntsman Elite’in dayanıklılığıdır - optik çalıştırma daha az fiziksel temas sağlar, böylece 100 milyon tuş vuruşuna kadar dayanıklılık bekleyebilirsiniz - diğer premium tekliflerin yaklaşık iki katı. Bugün piyasadaki en iyi klavyelerden biri.

En iyi klavye

2. Apple Magic Klavye

Apple bağımlıları için en iyi klavye seçimi

Satın alma nedenleri
+ Mac'lerle kullanım için ideal + Tek şarjla aylık kullanım
Kaçınılması gereken nedenler
-Düzen çok sıkışık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 69,99 Amazon'da görüntüle 84,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin84,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Bir Mac kullanmaya gelince, Apple aksesuarlarına bağlı kalmak çok mantıklı - bu yüzden Apple Magic Keyboard'un harika bir seçim olması iyi bir şey. Başlangıç ​​olarak, kutusundan çıkar çıkmaz Mac'inizle otomatik olarak eşleşir, böylece kurulumla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bu kablosuz tasarım, tek bir şarjla bir aya kadar kullanım sağlayabilen bir pil ile birlikte gelir ve bu kusursuz Apple yapısını eklediğinizde, paranın satın alabileceği en iyi mekanik olmayan klavyelerden birine sahip olursunuz. Mac'inizin veya iOS cihazınızın Bluetooth'u desteklediğinden emin olun. Şimdi uzay grisi ve gümüş rengi (resimde) mevcuttur.


En iyi klavye

3. Corsair cezası

Çeşitli anahtar seçeneklerine sahip en iyi klavyelerden biri

Satın alma nedenleri
+ Cherry MX türleri seçimi + USB geçişi
Kaçınılması gereken nedenler
- Medya anahtarı veya makro yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 120,89 Amazon 395 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Her zaman popüler olan Cherry MX anahtarının kırmızı, kahverengi ve sessiz varyantlarıyla gelen Corsair Strafe, firmanın en etkileyici tekliflerinden biri olmaya devam ediyor. Eskiden oldukça pahalı bir harcama olan orijinal Strafe artık çok daha uygun fiyatlı £ 80, esnemeyi azaltan ve belirgin bir şekilde üstün bir his veren sağlam bir çelik çekirdek sunuyor.

K serisi ağabeyinin en üst düzey özelliklerine sahip olmasa da (burada herhangi bir RGB aydınlatma veya medya tuşu almayacaksınız), ancak USB geçişli ve çok yönlü bir klavye arayan herkes için Kahvenizi ekranın her yerine tükürmenize neden olmayacak fiyat etiketi, Corsair Strafe harika bir seçim.

En iyi klavye

4. Logitech K480 Çoklu Cihaz Bluetooth Klavye

Gerçek potansiyele sahip çok yönlü bir klavye

Satın alma nedenleri
+ Hemen hemen her cihazla çalışabilir + Kullanımı çok rahat
Kaçınılması gereken nedenler
- Windows Phone BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 54,52'yi desteklemiyor Amazon'da görüntüle 54,52 £ Amazon'da görüntüle 54,99 £ Amazon 503 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Logitech K480, Windows Phone cihazlarıyla çalışmazken, hemen hemen her şeyle etkili bir şekilde çalışır. Bunu PC, Mac, Android ve iOS cihazlarınızda kullanabilirsiniz, böylece hayatınızdaki bazı cihazlara uyması zorunludur. Ayrıca aralarında gerçekten kolayca geçiş yapabilirsiniz, böylece bilgisayarınızdan Android tabletinize minimum telaşla uçarsınız.

Taşınabilir bir cihaz olarak kullanılmak için yeterince küçük olmasa da, kullanımı güzel ve rahattır. Aynı zamanda gerçekten ekonomiktir ve güçlü bir Bluetooth sinyaliyle nadiren okulu bırakabilirsiniz. Tam boyutlu bir klavyede bulacağınız birkaç tuş eksiktir, ancak karşılığında ne alacağınız düşünüldüğünde bu kolay bir değiş tokuştur.

En iyi klavyeler

5. Cherry MX Board 6.0

Süper düşük boşluk ve azaltılmış gölgelenme ile en iyi klavyelerden biri

Satın alma nedenleri
+ Yazmak ve oyun oynamak için ideal + İnanılmaz derecede sağlam tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Anahtarların açıklığı herkes için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Cherry'nin kendi amiral gemisi mekanik klavyesi, bir oyun cihazının özelliklerini normal bir çevre biriminin daha düşük açıklığıyla birleştirmeyi amaçlamaktadır. Sonuç, özelliklerden çok fazla ödün vermeden her iki kutuyu da işaretleyen harika bir karma klavyedir.

Tuşlar, çoğu mekanik klavyeden daha yakın konumlandırılmıştır, bu da klavyeyi yazmak için idealdir ve kendi Gold Crosspoint hassas modülü, onu çeşitli seviyelerde oyun oynamak için mükemmel kılar. 6.0 ayrıca gölgelenmeyi azaltmak ve her tuş vuruşunun anında tanınmasını sağlamak için mükemmeldir.

Güçlü bir alüminyum üst kasanın ek nimeti, bu klavyenin nükleer bir katliama dayanabileceğini hissettirirken, aynı zamanda hem modern hem de tatmin edici bir şekilde retro bir görünüm sunuyor. En iyi klavye kılavuzumuzda kolay bir tavsiye.

En iyi klavye

6. Roccat Ryos MK Pro

Bu debriyaj klik sesini her bir anahtar ayrı ayrı arkadan aydınlatır

Satın alma nedenleri
+ İki adet 32 ​​bit ARM Cortex işlemci + Dört anahtar stili
Kaçınılması gereken nedenler
-Bilek dayanağı kaldırılamaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 386 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Roccat'in oyun kalabalığı için ilk mekanik klavye denemesi, bir oyun çevre biriminin özelleştirme seçeneklerini bir yazma cihazının rahatlığıyla birleştiren etkileyici bir başarıdır. Her tuş ayrı ayrı arkadan aydınlatılır (daha fazla ambiyans için) ve gölgelenmeyi önleme için N tuşu dahil edilmiştir.

Dahili iki 32-bit ARM Cortex işlemci ile MK Pro, birçok özelleştirme seçeneğini desteklemek için fazlasıyla yeterli bireysel işlem gücüne sahiptir. Bu sekiz makro tuşu da tüm klavyeye yayılmıştır, bu nedenle bu klavyeyle çok sayıda seçenek vardır.

MK Pro, yumuşak bir bilek desteği ile birlikte gelir - ancak, bu kaldırılamaz ve uzun süreli oyun seanslarında (en azından alışana kadar) kullanımı biraz garip hale getirir. Yine de, bu harika bir birinci sınıf mekanik klavye olmaya devam ediyor.

en iyi klavyeler

7. Parmak İzi Kimlikli Microsoft Modern Klavye

Biyometrik güvenlik ile şık ve şık

Satın alma nedenleri
+ Parmak izi tarayıcı teknolojisi + Güzel tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 34,49 £ 365games.co.uk adresinde görüntüleyin51,99 Ebuyer'de görüntüleAmazon 461 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Tech Giant Mircosoft, Modern Klavye ile her şeyi yaptı. Ucuz bir masraf olmasa da, bu klavyenin kaliteli bir kit parçası olduğu için fiyatın haklı olduğunu söylüyoruz - düz kare tuşlarla alüminyumdan iyi yapılmış, Apple’ın Magic Keyboard'undan farklı görünmüyor.

Bununla birlikte, Microsoft'un Modern Klavyesinde, tasarıma zarif bir şekilde dahil edilmiş (başka herhangi bir tuşa benziyor ve sağ Alt tuşunun yanında bulunan) ve parmak izi tuşuna tek bir dokunuşla kilidi açan bir parmak izi tarayıcısı var - daha hızlı ve daha güvenli bir parola yazmaktan çok.

En iyi klavye

8. Microsoft Evrensel Katlanabilir Bluetooth Klavye

Kompakt ve evrensel bir aksesuar

Satın alma nedenleri
+ Ultra ince ve kompakt + Güvenilir Bluetooth 4.0
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece mobil cihazlarla çalışır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 94,99 £ Amazon 239 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Piyasadaki pek çok akıllı cihazla, Microsoft'un kendi çok amaçlı seyahat klavyesini tasarlaması sadece bir zaman meselesiydi. Katlanan tasarımıyla, işe gidip gelirken veya ofisten uzakta çalışırken kullanmak üzere çantanıza kolayca sığdırabilirsiniz.

Bluetooth 4.0 kullanarak son derece güvenilir bir kablosuz sinyal sunarken, Microsoft pilinin tek bir şarjla üç ay dayanabileceğini iddia ediyor (ancak, sürekli kullanıyorsanız bu düşecektir). Sizi kullanmak o kadar kolay ki başlatmak için açın ve kapatmak için kapatın.

En iyi klavye

9. Razer BlackWidow X Chroma

RGB aydınlatma, mekanik anahtarlar ve büyük anti-gölgelenme yetenekleri

Satın alma nedenleri
+ Etkileyici dayanıklı yapı + İyileştirilmiş kablo yönlendirme
Kaçınılması gereken nedenler
-Razer anahtarlar Cherry MX kadar sağlam değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 759 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Razer, uzun süredir oyun çevre birimi işinde yer aldı, bu yüzden yeşil tonlu Amerikan üreticisinden saygın bir kalite seviyesi beklemeye başladık. Neyse ki, BlackWidow X Chroma, pratikte askeri nitelikte olan o kadar sağlam mekanik metal konstrüksiyonla bu geleneği canlı tutuyor.

Bazı görkemli RGB aydınlatmasının yanı sıra (doğal olarak 16,8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneğiyle), BlackWidow X Chroma, Razer'daki iyi insanlar tarafından vaat edilen 80 milyon tuş vuruşuyla ciddi bir dayanıklılık sunar.

Razer'in kendi mekanik anahtarlarıyla oluşturulan Blackwidow X Chroma, yüksek gölgelenme önleme için ek 10 tuş rollover ile doğru bir yanıt sunar. Ayrıca standart programlanabilir makro ve multimedya düğmelerinize de sahip oluyorsunuz - başka yerlerdeki özelliklerde bu kadar hafif olması utanç verici.

En iyi klavye

En iyi klavyeler

İster bir sörf / kelime işlemci çevre birimi, ister bir parça oyun donanımı arıyor olun, Vulcan 120'nin satışı kolaydır.

10. Roccat Vulcan 120 AiMO

Klavye biçiminde çok yönlülük

Satın alma nedenleri
+ Parlak Titan anahtarlar + Dayanıklı tasarım + Oyun çevre birimi olarak ikiye katlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Maliyet 139,99 £ Amazon'da 149,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin 194,90 £ Littlewoods'ta görüntüleyin 389 Amazon müşteri incelemeleri

Günlük ev / ofis kullanımı için tasarlanmış normal klavyeler ile oyun düşünülerek özel olarak oluşturulmuş klavyeler arasındaki çizgi her zamankinden daha bulanık. Roccat Vulcan 120 Aimo bunun mükemmel bir örneğidir ve PC oyun kurulumunuzda günlük bir çevre birimi olarak olduğu gibi evde de bulunan çok yönlü bir tasarım sunar. Ismarlama Titan anahtarları kelime işleme için harikadır, ancak aynı zamanda yoğun MOBA savaşları veya Battle Royale maçları için yeterince zahmetlidir.

Dayanıklıdır, böylece performansı kaybetmeden tekme atabilir ve gölgelenmeyi önleme yazılımı, eldeki görev ne olursa olsun her tuş vuruşunun kaydedilmesini sağlar. Doğal olarak arkadan aydınlatmalı olduğundan, bir e-posta oluştururken veya çevrimiçi olarak diğer oyunculara hükmederken AiMO RGB aydınlatmasının keyfini çıkarabilirsiniz. Biraz pahalıdır, ancak Roccat'in kalitesi konusunda güçlü bir üne sahiptir, bu yüzden değerli bir harcama.

Potansiyel müşteri resmi kredisi:Getty

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın