Close
  • Ana
  • /
  • Dronlar
  • /
  • En İyi Çocuk Uçağı 2020: En İyi Çocuk Uçağıyla Dublör Yapın ve Havadan Özçekimler Yapın

En İyi Çocuk Uçağı 2020: En İyi Çocuk Uçağıyla Dublör Yapın ve Havadan Özçekimler Yapın

En iyi çocuk dronları, saniyeler içinde alınabilen basit kontrollerle uçması kolaydır ve genellikle profesyonel seviyeden çok, çok daha ucuzdur.dronlarve daha başlangıç ​​odaklıucuz dronlar. Heyecan verici Noel hediyeleri ve doğum günü hediyeleri yaparlar ve seçtiğiniz modele bağlı olarak bazıları içeride ve dışarıda güvenle uçurulurken, diğerleri en iyi şekilde dışarıda uçurulur.

Bunu okuyan bir ebeveyn veya veli iseniz, küçüklerinizin pahalı kamera drone'unuzu çalışırken gördüklerinden ve kendi başlarına uçmak için umutsuz olduklarından şüpheleniyoruz. Oldukça haklı olarak, muhtemelen kontrolleri reşit olmayan birine devretme konusunda endişelisiniz, ancak neyse ki en iyi çocuk drone'lar birçok harika özellik sunuyor.

Oyuncak dronlar da dahil olmak üzere bu tür küçük quadcopter'lar piyasadaki en ucuzlardan bazıları. Bu nedenle, genellikle sadece birkaç temel özelliğe odaklanırlar - örneğin, en son modellerin çan ve ıslıklarının aksine.DJI Mavic Hava- ama bu onları küçük uçucular için ideal kılar.

Bu kılavuzda, satın aldığınız küçük uçak için doğru seçimi yapabilmeniz için, çocuklar için en iyi drone'ların özellikler, performans ve güvenlik açısından neler sunduğunu anlatacağız.


En iyi çocuk drone'ları: uzman seçimimiz

  • Bir drone uçurmayı ilk öğrenirken, çocuğunuzun ihtiyaçları temel olacaktır. Bununla birlikte, acemi pilotlara gerçekten yardımcı olabilecek birkaç temel husus vardır: yerleşik stabilizasyon, daha istikrarlı uçuşlar ve daha yüksek uçuş güveni için harikadır ve tek düğmeyle kalkış ve iniş, iki zorlu manevrayı halleder. Bu seviyedeki birçok dron, kontrolleri bıraksanız bile drone'u havada tutan Rakım Tutma moduna sahiptir.
  • Altair AA108 ile en iyi özellik ve performans dengesini bulacaksınız. Drone, yeni başlayanların gelişmesine yardımcı olacak üç uçuş beceri seviyesi ve yukarıda belirtilen Rakım Bekletme modu dahil olmak üzere birçok özellik sunar. Öndeki 720p geniş açılı kamera, çocukların hava fotoğrafçılığı becerilerini de geliştirmeye başlayabileceği anlamına gelir.

En iyi çocuk drone nasıl seçilir

Çocuklar için tüm drone'lar eşit yaratılmadığından, bir tane satın almadan önce birkaç önemli noktayı göz önünde bulundurmak akıllıca olacaktır. Başlangıç ​​olarak, çocuğunuz drone'unu evde olduğu kadar dışarıda da uçuracak mı? Öyleyse, biraz daha büyük, daha güçlü ve daha kararlı bir şeye ihtiyacınız olacak, böylece oyun süresi şiddetli rüzgar nedeniyle erken bitmeyecek.

Yatırım yapmayı düşünmeniz gereken diğer harika özellikler, drone'u kontrolör girişi olmadan havada tutmak için tasarlanmış, otomatik iniş ve kalkış işlevleri ve jiroskopik stabilizasyondur.


Çocuklar için en iyi dronlardan bazıları, uçmaktan daha fazlası için tasarlanmıştır. Örneğin dublörlü JoyGeek Mini Drone'a veya lazerle donatılmış Holy Stone HS177 savaş drone'una bir göz atın - çocukları oyalamak için harika bir eğlence.

Ne kadar çok harcarsanız, yerleşik kamera, birinci şahıs kamera görüntüsünü akıllı telefonunuza ışınlama yeteneği ve çarpışmaya dayanıklı yapı gibi o kadar fazla ek özelliğin kilidini açarsınız.


Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce çocuk insansız hava aracı vardır, ancak bu kılavuzda seçtiğimiz Hubsan, UDI ve Holy Stone gibi markalar, performans, güvenilirlik ve yapım kalitesi açısından sağlam bir üne sahiptir.

Şimdi satın almak için en iyi çocuk dronları

En iyi çocuk uçağı 2019: Altair AA108

1. Altair AA108 Çocuk Uçağı

Çocuklar için eğlenceli boyutta, ancak yetişkinlerin zekasını sallayan en iyi çocuklar

Teknik Özellikler
FPV: Evet Pil: 10 dakika Yaş aralığı: 14+
Satın alma nedenleri
+ Uçması kolay + Harika 720p kamera + Daha fazla 'yetişkin' insansız hava aracını andırıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 172 Amazon müşteri yorumlarını kontrol edin

Çocuğunuz tam boyutlu drone'unuza açgözlü gözlerle bakıyorsa, ancak bu kadar güçlü bir makinede onları serbest bırakma konusunda endişeliyseniz, AA108 üst düzey bir tasarıma sahiptir, ancak güvenli ve eğlenceli bir drone olmasını sağlamak için yeterli özelliklere sahiptir. pilot uygulamasının temellerini öğrenmek için. Çocuklar için en iyi drone için en iyi seçimimiz olmasına şaşmamalı.

Tek dokunuşla kalkış ve iniş, havada uçmanın stresini ortadan kaldırır ve Başsız ve Rakım Bekletme modları, dronun gökyüzünden düşmeyeceği veya istemeden menzilden çıkmayacağı anlamına gelir; İnsanları ve çevreyi korumak için sabit pervane korumaları mevcuttur.


AA108, ilerlemek için de bir drone: FlyingSee yardımcı uygulaması, özel uçuş yollarına yeni pilotlar tanıtıyor - drone'u akıllı telefon ekranınızda izlenen belirli bir rota boyunca otomatik olarak gönderin - ve 120 derece geniş açılı 720p kamera harika bir başlangıç ​​noktasıdır hava fotoğrafçılığı becerilerini geliştirmek için.

en iyi çocuk dronları: Oaxis myFirst Drone in blue

(Resim kredisi: Oaxis)

2. Oaxis myFirst Drone

Küçük çocuklar için en iyi çocuklar drone

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 7 dakika Yaş aralığı: 4+
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı güvenli + Kullanımı kolay + Açık havada oynamak için harika BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 34.99 very.co.uk adresinde görüntüleyin £ 44.99 Littlewoods'ta görüntüleyin Amazon'u kontrol edin

Oaxis myFirst Drone, kullanımı kolay ve uçması güvenli olduğu için küçük çocuklar için ideal bir başlangıç ​​drone'dur - küçük pervaneler bir kafes tasarımının içine yerleştirilmiştir, bu nedenle drone uçarken kapatılırlar.

Mavi ve pembe renklerde mevcut olan bu uygun fiyatlı çocuk drone, çocuğunuzun drone uçurmasını kolaylaştırmak için Air Hover teknolojisini ve kendi kendine uçan modları kullanır. İçinizin rahat olması için drone'nun maksimum üç metre yükseklikte havada süzülmesini sağlayan bir yükseklik sensörü bulunmaktadır.

Kullanmak için, sadece açın ve yukarı doğru atın ve drone oradan alacak. Uçuş süresi pil şarjı başına yedi dakikadır (şarj süresi 40 dakikadır) ve Air Bounce teknolojisi drone'u çok yavaş ve güvenli bir şekilde yere indirir.

En iyi çocuk uçağı 2019: Çocuklar için Potensic Mini Drone

(Resim kredisi: Basın)

3. Çocuklar için Potensic Mini Drone

İç mekan kullanımı ve bahçede en iyi çocuklar drone

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 7 dakika Yaş aralığı: 14+
Satın alma nedenleri
+ Ultra küçük ve taşıması kolay + Korumalı bıçaklar + Kontrolü kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,09 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

Bu ultra küçük drone, evde kullanım için idealdir. Mobilya parçalarını geçip evinizin odalarında kolaylıkla uçacak kadar küçük. Potensic Mini Drone for Kids, çocukların yaklaşmasını önlemek için özel bir pil yuvasına sahiptir. Ayrıca parmakların çok yakınlaşması durumunda yaralanmalarını önlemeye yardımcı olmak için tam bıçak korumalarına sahiptir.

Uçuş söz konusu olduğunda, kontrollerin her zaman aynı kalmasını sağlayan bir rota tutma modu ve kullanışlı bir tek düğmeyle kalkış ve iniş seçeneği vardır. Bu, hem çocuklar hem de tüm aile için evde eğlenmek için harika bir drone.

En İyi Çocuk Uçağı 2019: Hubsan Nano Q4 SE Quadcopter

4. Hubsan Nano Q4 SE Quadcopter

En iyi çocuklar küçük bir pakette drone

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 3 dakika Yaş aralığı: 14+
Satın alma nedenleri
+ Zahmetsizce taşınabilir + Dahili sabitleme sistemi + Hızlı şarj süresi BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 23,99 £ 365games.co.uk adresinde görüntüleyin 24,19 £ Amazon'da görüntüleyin

Alan bir sorunsa ve küçüğünüz yalnızca iç mekanda uçacaksa, Hubsan’ın küçük, hafif Q4 SE Nano drone'undan başkasına bakmayın. Quadcopter, kontrol cihazının içinde istiflenerek onu düzgün bir paket haline getiriyor.

6 eksenli bir stabilizasyon sistemi, cep büyüklüğündeki broşürü havada sabit tutar ve çevirme ve yuvarlanma manevraları, kontrol cihazının gaz kolu aşağıya basılarak kolayca gerçekleştirilebilir.

Uçuş süresi yalnızca üç dakika ile sınırlı olabilir, ancak Nano Q4 SE sadece 30 dakika içinde şarj olur, böylece hızla gökyüzüne dönmeye hazır olursunuz.

En iyi çocuklar drone 2019: Holy Stone DEERC170 Predator Mini RC Quadcopter Drone

(Resim kredisi: Basın)

5. Kutsal Taş DEERC170 Predator Mini RC Quadcopter

Bu çocuk drone, uçuş becerilerini geliştirmek isteyen as küçükler.

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 6-8 dk Yaş aralığı: 14+
Satın alma nedenleri
+ Uçması kolay + Gelişmiş stabilizasyon + 45-60 dakikalık şarj süreleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 23,99 Amazon 262'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Çocuklar için dronları uçmaya başladıklarında en büyük sorunlardan biri kontrol. Esasen, dronun onlardan uzaklaşmasına veya geri dönmesine bağlı olarak kontrollerin nasıl döndüğünü anlamak.

Holy Stone DEERC170 Predator, dron kontrollerini dronun başı yerine kontrolöre sabitleyen bazı akıllı teknolojilere sahiptir. Bu başsız mod, hangi yöne işaret ederse etsin, denetleyicide solun her zaman drone üzerinde kalacağı anlamına gelir.

Sabit uçuşa yardımcı olan 6 eksenli stabilizasyon ve çevir ve yuvarlanma gibi eğlenceli modlar ile yeni el ilanları için harika bir drone.

En İyi Çocuk Uçağı 2019: Parrot Airborne Night Drone Maclane

(Resim kredisi: Basın)

6. Parrot Airborne Night Drone Maclane

Tomurcuklanan pilotları akşamları eğlendirmek için en iyi çocuklar drone

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 9 dakika Yaş aralığı: 14+
Satın alma nedenleri
+ Gece uçuşu özellikleri + Tek tuşla hileler + Serbest düşüş modu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 29,97 £ Amazon'da görüntüle 80 £ Amazon'da görüntüle 89,79 £ Amazon'da 83 Amazon müşteri incelemesini görüntüle

Parrot Airborne Night Drone Maclane, farklı bir şey arıyor, kesinlikle standart çocuk drone'larından bir kaçış. Gece uçuşu için tasarlanan bu kompakt drone, karanlıktan sonra görmeyi ve uçmayı kolaylaştıran ışıklar ve ultrason ile donatılmıştır.

Parrot Airborne Night Drone, çevir ve döndür gibi eğlenceli özelliklerle doludur. Motorları kesen ve uçuşun ortasında yeniden başlatıp kurtarmanıza izin veren muhteşem bir serbest düşüş özelliği bile var.

Ayrıca dahili bir kamera ile birlikte gelir, böylece çocuklarınız selfie çekebilir veya uçan akrobasi hareketlerinizi yeniden oynatabilir.

En İyi Çocuk Uçağı 2019: ProFlight Orbit Katlanır Kamera Uçağı

(Resim kredisi: Basın)

7. ProFlight Orbit Katlanır Kamera Uçağı

Ustaca bir tasarım, bu THE çocuklar drone'u seyahat eğlencesi için ideal hale getiriyor

Teknik Özellikler
FPV: Evet Pil: 12 Yaş aralığı: 14+
Satın alma nedenleri
+ Aşağı katlanır ve taşıması kolaydır + Uzun uçuş süreleri + 360 & ordm vurur; video BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Dronları, küçükleri bile taşımak zor olabilir, ancak ProFlight Orbit'i taşımaz. Katlanabilir kollar, drone paketinin standart bir spor şişe ile aynı boyut ve şekle sahip olduğunu görerek, pervane veya kolun hasar görmesi endişesi olmadan paketlemeyi ve taşımayı kolaylaştırır.

Bu drone tamamen eğlenceyle ilgili ve otonom eller serbest beni takip modu ve programlanabilir uçuş yolları gibi özelliklerle çocukları eğlendirecek çok şey var. Bu fiyata, gelişmiş uçuş modlarını etkinleştiren GPS teknolojisini görmek şaşırtıcı.

Yerleşik bir kamera, çocuklarınızın yaz maceralarınızın çarpıcı 1080p video görüntülerini çekmesini sağlar.

Yörünge uçuş modlarının ve yüksek çözünürlüklü kameranın kombinasyonu, çocuklarınızın çarpıcı 360 & ordm; aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz çekimler.

En iyi çocuk uçağı 2019: Syma X5C Drone

(Resim kredisi: Basın)

8. Syma X5C Uçağı

Bu şık çocuk drone'nun harika bir yavaşlama modu var

Teknik Özellikler
FPV: Var Pil: 7 Dakika Yaş aralığı: 14+
Satın alma nedenleri
+ Başlangıç ​​için yavaş mod + FPV özelliğine sahip yerleşik kamera + İyi sabitleme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 41 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Bir dronun kontrollerinde ustalaşmak zaman alır ve birçok dron çocuk dostu olacak şekilde tasarlanırken, Syma X5C kullanışlı bir yavaş modla işleri bir adım öteye taşır.

Bir kez değiştirildiğinde, güçlü yerleşik 6 eksenli stabilizasyon, dronu havada sabit tutarak, bu dronun mesafeye doğru hızlanacağından korkmadan herhangi birinin uçuşun kontrolünü ele geçirmesini sağlar.

Kullanımı kolay uçuş modlarının yanı sıra, dronun kendisinden bir POV perspektifi elde etmenizi sağlayan yerleşik bir kamera da var.

En İyi Çocuk Uçağı 2019: UDI RC U27

9.UDI RC U27

Çok sayıda numara içeren ideal bir çocuk başlangıç ​​drone

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 7 dakika Yaş aralığı: 7+
Satın alma nedenleri
+ Başlangıç, orta ve ileri düzey broşürler için 180 döndürme ustası + 3 hız kontrolü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Üç modu ile yeni başlayanlar kendi imkanları dahilinde iyi öğrenebilirler. Mod 1, ipleri öğrenirken maksimum stabilite sağlar. Orta hız için Mod 2'ye ve tüm hileleri, çanları ve ıslıkları için Mod 3'e geçebilirler.

Aslında bir engel değil, yardımcı olan Başsız Mod, uçmadan önce uçağın ayarlanması gerekmediği anlamına gelir, bu da yeni başlayanların temelleri kavramasını daha da kolaylaştırır. Havalı, parlak ışıklara sahip olduğunu ve büyük bir hitiniz olduğunu da ekleyin.

En İyi Çocuk Uçağı 2019: JoyGeek Mini Drone

10. JoyGeek Mini Drone

Çarpışmaya dayanıklı ve şık numaralar yapabilen en iyi çocuklar drone

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 5 dakika Yaş aralığı: 12+
Satın alma nedenleri
+ Uçması kolay + Harika hareketler gerçekleştirir + İçeride veya dışarıda uçun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI

Joygeek Mini Drone, bu listedeki en küçük ve en zorlu İHA'lardan biridir, bu da onu son derece taşınabilir hale getirir ve bir çarpışma durumunda düşmesi olası değildir.

Yeni başlayan pilotların hayatını kolaylaştırmak için, drone'yu yere indirmek için yalnızca tek bir düğmeye basmak gerekir ve yerleşik bir konumlandırma sistemi, her şeyi havada sabit tutarak kontrolü iyileştirir. Drone ayrıca yüksek ve düşük hız modlarına sahiptir, böylece temel kontrollerde ustalaşmayı öğrenirken yavaş başlayabilirsiniz.

Pilotunuzun kanatlarını kazandıktan sonra, bir gece uçuşunu deneyecek kadar kendinizden emin olduğunuzda keşfedebileceğiniz dört adet eğlenceli 3B çevirme hareketi ve harika LED ışıkları vardır.

En İyi Çocuk Uçağı 2019: Air Hogs Star Wars: Bölüm VII The Force Awakens Remote Control Ultimate Millennium Falcon Quad

11. Air Hogs Star Wars: RC Ultimate Millennium Falcon Quad

Kendi Star Wars efsanenizi nasıl uçuracağınızı öğrenin

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 7-10 dakika Yaş aralığı: 8+
Satın alma nedenleri
+ Millennium Falcon'un kopyası + Evet, tüm ışıklar ve seslerle birlikte geliyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 212,13 Amazon'da görüntüle 81 Amazon müşteri yorumu

Bu şey oynamak için ortaya çıktığında çocuğunuz bloktaki en havalı çocuk olacak. Onu 200 fit uzağa kadar uçurabilirsiniz ve tek bir düğmeye basarak harika bir dublör numarası yapabilir.

En iyi bitler, LED ışıklar ve ses efektleri olacak ve yüksek yoğunluklu köpükten yapılmıştır, bu da muhtemelen birkaç çarpışma inişini kaldıracağı anlamına gelir. Tek şikayet kısa pil ömrü olduğu için (ve bu neredeyse dronlar için veriliyor), Millenium Falcon'un büyük bir hit olacağından çok eminiz.

En iyi çocuk uçağı 2019: Holy Stone HS177 savaş uçağı

12. Kutsal Taş HS177 savaş uçağı

Bu nippy çocuk drone ile drone kontrolü ve hava savaşlarında ustalaşın

Teknik Özellikler
FPV: Pil Yok: 9 dakika Yaş aralığı: 12+
Satın alma nedenleri
+ Kompakt boyut + Üç hız modu + Diğer dronlarla savaş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Holy Stone, yeni başlayan pilotlar için harika dronlar yapar ve HS177 bir istisna değildir. Pilotluk becerileriniz geliştikçe devreye girecek üç hız moduna sahiptir ve Tutum Tutuşu, ellerinizi kontrollerden çekerseniz dronun havada kalacağı anlamına gelir.

Tek başına uçuşta ustalaştıktan sonra, başka bir HS177 sahibi ile ekip oluşturarak hava savaşına katılabilirsiniz; Rakibinizi dronun kızılötesi lazeriyle dört kez vurun ve gökten düşecekler (endişelenmeyin millet, gerçekte yavaş ve güvenli bir şekilde inerler).

Bu drone, denetleyiciden 30 ila 50 metre arasında bir menzile sahiptir, bu nedenle manevralar, uçuş yolları ve dronun 360 derece dublör yeteneklerini keşfetmek için bolca alana sahip olursunuz.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Myfirst Drone Oyna Oaxis myfirst Drone very.co.uk £ 34.99 GörüntüleTüm fiyatları görünHD ile Potensic Drone ... Çocuklar için Potensic Mini Drone Amazon £ 39.09 GörüntüleTüm fiyatları görünAnlaşma 04sa 20dk 57sn'de sona eriyor Hubsan Nano Q4 SE Quadcopter Hubsan Nano Q4 SE Quadcopter Amazon £ 24,19 GörüntüleTüm fiyatları görün