Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi çocuklara yönelik elektrikli diş fırçası 2020: diş perisini kol mesafesinde tutun

En iyi çocuklara yönelik elektrikli diş fırçası 2020: diş perisini kol mesafesinde tutun

Kendimiz de işleyen yetişkinler olduğumuzdan bildiğimiz gibi, en iyi elektrikli diş fırçasını etkili bir diş fırçalama tekniğiyle birleştirmek inci beyazlarınızı mükemmel tutmanın en iyi yoludur. Muhtemelen söylemesi çocuklarla yapmaktan daha kolaydır, özellikle de doğru diş fırçasına veya nasıl yapılacağını bilmiyorlarsa.


Elektrikli diş fırçası başlığının salınımı veya titreşimi plağı serbest bırakmaya çalışırken, fırça kafasının şekline göre doğru tekniği uygulamak diş etinin aşırı fırçalamadan kaynaklanan hasarını önlemeye yardımcı olur ve diş perisinin alındıktan sonra geri gelmemesini sağlar tüm süt dişleri.

  • En iyi yetişkine bakınelektrikli diş fırçası fiyatları
  • En iyi diş beyazlatıcılar
  • Almaken iyi diş macunuaynı zamanda

Çocuklar için en iyi elektrikli diş fırçasını satın almak

Diş uzmanları Oral-B'ye göre, Sonicare For Kids fırçası gibi daha uzun başlı fırçalar, hafif bir ileri geri hareket ve dişlerin önünde ve üstünde dairesel bir hareket gerektirirken, Oral-B Junior gibi yuvarlak başlı diş fırçaları fırçalama, çocuğunuzun salınan başlığını her dişin önünde ve arkasında birkaç saniye tutmasını gerektirir.

Elbette, çocuğunuza bu teknikleri uygulamaya koymayı öğretmek söylenip yapıldıktan sonra daha kolaydır. Ancak diş fırçası şirketleri, iyiyi zorlamaya ve onları kötü alışkanlıklardan erkenden kurtarmaya yardımcı olan akıllı uygulamalar oluşturarak ebeveynlere yardım eli uzattı. Oral-B ayrıca bazılarını bir araya getirdi how-to-encourage-brushing-for-kids.

Oral-B Stages Power Kids Elektrikli Diş Fırçasına eşlik eden, fırçaladıkça daha fazla resim ortaya çıkaran ve tekniklerini doğru süre boyunca uygulamalarına yardımcı olan bir uygulamadır.


Çocuklar için Sonicare uygulaması, Çocuklar için Sonicare diş fırçasıyla birlikte gelir. Özellikleri Çocuğunuzun doğru fırçalama tekniklerini kullanmasına yardımcı olan ve bunu yaptığı için onu ödüllendiren Sparkly adlı bir yaratık.

Ancak, onlara öğrettiklerinizi sürekli uyguladıklarından emin olmak için onlara göz kulak olmak, dişlerini her zaman doğru şekilde fırçalamalarını sağlamanın en etkili yoludur.

Çocuğunuz için en iyi elektrikli diş fırçasını seçerken, diş fırçasının yaşa uygunluğunu göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Ayrıca, pillerin şarj edilebilir olup olmadığını ve salınım hızı ne kadar yüksekse, temizleme o kadar etkili olduğunu düşünmek isteyebilirsiniz.


Çocuklar için en iyi elektrikli diş fırçası

1. Çocuklar İçin Sonicare

Sparkly, çocuğunuzun dişlerine bakmasına yardımcı olur

Teknik Özellikler
Piller: Şarj Edilebilir Yaş: 3+ Eğlence: Sparkly uygulaması
Satın alma nedenleri
+ Diş temizlemeyi eğlenceli hale getirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,95 $ Amazon'da görüntüle 39,99 $ Best Buy'da Görüntüle39,99 Hedefte Görüntüle124 Amazon müşteri değerlendirmesi

Ebeveynlerin% 98'ine göre, tamamen etkileşimli diş fırçalama uygulamasıyla bu Sonicare, çocukları daha uzun süre daha iyi diş fırçalamaya teşvik edecek. Uygulamayı açın, Sparkly kapağını izleyin ve ardından kapsamlı bir temizlik için doğru teknikleri öğrenin.

Yatmadan önce yarım saat televizyon, hafta sonu dışarı çıktığınızda bir ödül veya yıldız haritasındaki bir çıkartma olsun, çocuğunuzu daha uzun süre dişlerini fırçalamaya teşvik edin. Fırça, tekniğini geliştirip iyileştirirken onlara yardımcı olmak için sonik teknolojiyi ve saniyede 500 vuruşun üzerinde fırça kullanır.

Oral-B Stages Power Çocuk Elektrikli Diş Fırçası


2. Oral-B Stages Power Çocuk Elektrikli Diş Fırçası

Etkili fırçalamayı teşvik etmek için Disney zamanlayıcı uygulamasının yanında satın alın

Teknik Özellikler
Piller: Şarj Edilebilir Yaş: 3+ Eğlence: Uygulama (Disney zamanlayıcı)
Satın alma nedenleri
+ Eğlenceli Star Wars teması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 36,89 Amazon 391 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

İster mükemmel fırçalama için ödüllerle dolu bir çıkartma albümünü doldurun, ister temizlerken Disney animasyonlarını izleyin veya zamanlayıcı bittiğinde gizli bir görüntüyü keşfetmeyi bekliyor olun, doğru teknikleri öğrenmek söz konusu olduğunda, Oral-B bunları ele alır. Yine de her şey eğlence ile ilgili değil.

Daha ciddi bir not olarak, bu çocuklar için elektrikli diş fırçası yumuşak kılları ile diş etlerine dosttur ve en küçük süt dişlerini bile temizlemek için küçük bir fırça başlığına sahiptir. Eğlenceli ve Sonicare'nin yarı fiyatından fazla olan bu elektrikli diş fırçası, çocuklar için ikinci sırayı hak ediyor.

Oral-B Junior

3. Oral-B Junior

Biraz daha büyük çocuklar için en iyi elektrikli diş fırçası

Teknik Özellikler
Piller: Şarj Edilebilir Yaş: 6+ Eğlence: Zamanlayıcı
Satın alma nedenleri
+ Fırçayı bir sonraki ağız bölümüne ne zaman taşıyacaklarını bildirmek için titreşir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Disney ile sıvanmasın veya yaratıcı bir uygulama ile birlikte gelmeseler de, hile aşamasını geçmişlerse ve gerçekten kaliteli bir elektrikli çocuk diş fırçasına ihtiyaç duyuyorlarsa, Oral-B Junior ideal seçimdir.

30 saniyelik uyarılara ek olarak, diş fırçasında diş etlerini tahriş etmeyen yumuşak kıllar ve dişlerinin iyice temizlenmesini sağlayan küçük bir başlık bulunur. Paketin içinde çocuğunuz, gerekirse tekniğini mükemmelleştirmesine yardımcı olacak kullanışlı bir banyo fırçalama kılavuzu da alacak.

Brush-Baby Baby Sonic Elektrikli Diş Fırçası

4. Brush-Baby Baby Sonic Elektrikli Diş Fırçası

Süt dişleri için en iyi elektrikli diş fırçası

Teknik Özellikler
Piller: 1xAAA pil Yaş: 0-3 Eğlence: Zamanlayıcı ve ışıklı kafa
Satın alma nedenleri
+ Her 30 saniyede bir titreşir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 14,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 14,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 15 Amazon müşteri yorumu

Küçük başlığı ve süper yumuşak kılları ile bu elektrikli diş fırçası, küçük ilk dişleri temiz tutmak için mükemmeldir. Açıkçası, yeni doğan bebeğiniz bir tür dahi değilse, bunu başlangıçta onlar için yapmanız gerekecek.

Zamanlanmış titreşimler sayesinde, çocuğunuz diş temizleme kavramlarını erken öğrenmeye başlayabilir, iki dakikalık ışık zamanlayıcısı sizin ve sonunda dişlerini iki dakika boyunca temizlemenizi sağlar. Diş fırçası yedek bir kafa ile birlikte gelir. Bir AAA pil gereklidir, ancak her zaman yeniden şarj edilebilir bir pil kullanabilirsiniz.

KidzSonic Yanıp Sönen Disko Işık Elektrikli Diş Fırçası

5. KidzSonic Yanıp Sönen Disko Işıklı Elektrikli Diş Fırçası

Bu harika diş fırçasıyla her şey disko dişidir

Teknik Özellikler
Piller: 1xAAA pil Yaş: 3-6 Eğlence: Disko ışık zamanlayıcı
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI iki dakikayı göstermek için disko ışığı yanıp sönüyor Amazon 197 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Brush-Baby ağzı için çok küçük olduğunda. KidzSonic bir sonraki. Fırça kafası okul öncesi çocuklar için mükemmel boyuttadır, yanıp sönen disko ışığı fırçalama süresine biraz eğlence katar ve önerilen iki dakika boyunca fırçalamaya devam etmelerini teşvik eder.

Kıllar süper yumuşaktır ve tüm dişin temiz olmasını sağlamak için dişlerin arasına sığacak kadar küçüktür. Fırça, iki yedek başlıkla birlikte gelir, böylece onları bir süre devam ettirecek kadar var ve sizi aynı yaş aralığına hitap eden ilk seçimimiz kadar geri getirmez.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın