Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • En iyi çocuk scooter 2020: yürümeye başlayan çocuk scooterları, katlanır scooter ve daha fazlası

En iyi çocuk scooter 2020: yürümeye başlayan çocuk scooterları, katlanır scooter ve daha fazlası

Her ebeveynin hayatında bir çocuk scooterı satın almaları gereken bir an gelir - bilirsiniz, çoğu çocuğun istediği her yerde bulunan itme (ve bazen pille çalışan) ulaşım modları. Bu nedenle, çeşitli yaşlar için en iyi çocuk scooterlarını ve ideal olarak da bankanızı bozmayacakları topladık.

Ama nereden başlamalı? Razor, Micro Scooters ve Globber gibi ürünlerin hepsi yüksek kaliteli çocuk scooterları üretirken, sizin ve küçüğünüz için en önemli özelliklere odaklanarak alışveriş aramanıza başlamak daha kolay.

Örneğin, kolayca katlanabilen bir çocuk scooter'ı ister misiniz? Dengelerini geliştirmeye yardımcı olan biri mi? Ya da belki toprak yollarda güvende tutan bir scooter? Sizi doğru yöne yönlendirmek için, şu anda mevcut olan en iyi çocuk scooterlarını aşağıda topladık.

Aceleniz var ve genel olarak favorimizin ne olduğunu bilmek ister misiniz? Hadi bakalım…


En iyi çocuk scooterı: küçük bir çocuk Micro Mini Deluxe scooter ile birlikte gelir

En iyi çocuk scooter: uzman seçimimiz

  • Küçük çocuğunuz için yeni bir scooter seçerken, onların güvenliği aklınızda çok önemlidir. Bu nedenle, satın alma kılavuzumuzda yer alan tüm scooter'lar, güvenliği ve çocuğunuzun eğlencesini ön planda tutar. Çocuklar için scooter söz konusu olduğunda iki büyük marka var: Micro Scooters ve Razor ve birincisi, genel olarak en iyi çocuk scooter seçimimizi yapıyor ...
  • Micro Mini Deluxe, 2-5 yaş arası çocuklar için tasarlanmış süper sevimli ve sağlam bir scooter. Etrafta dolaşmak çok eğlenceli ve çeşitli arazilerde de çalışacak. Çocuğunuzun denge ve koordinasyonunu geliştirmesine yardımcı olmak ve büyüdüklerinde daha büyük bir çocuk scooterına hazırlamak için tasarlanmıştır.

Şimdi satın alınacak en iyi çocuk scooterları

En iyi çocuk scooterları: Mini Micro Deluxe


1. Mini Micro Deluxe Scooter

Genel olarak en iyi çocuk scooter (bunları her yerde göreceksiniz)

Teknik Özellikler
Ağırlık: 1.9kg Uzunluk: 55cm Gidon yüksekliği: 43-59cm Maksimum kullanıcı ağırlığı: 35kg Yaş aralığı: 2-5 yıl
Satın alma nedenleri
+ Denge ve koordinasyon geliştirmeye yardımcı olur + Kaymaz silikon ayak plakası + Yoğun kullanım için dayanıklı yapı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 75,95 £ Amazon'da Görüntüle