Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • En İyi Kindle 2020: Amazon'un eokuyucularından hangisi size uygun?

En İyi Kindle 2020: Amazon'un eokuyucularından hangisi size uygun?

Bugün piyasadaki en iyi Kindle e-okuyucuları için Pingtwitter'ün kılavuzuna hoş geldiniz. Amazon birden fazla pazarı sekteye uğrattı ve şüphesiz bu pazarlarda e-okuyucular da var - Kindle, kitapları elektronik biçimde kullanma şeklimizi dönüştürmeye yardımcı oldu ve cihaz ilk ortaya çıktığından beri çok sayıda sattı.


Yani bir Amazon Kindle eokuyucusu istediğinize karar verdiniz: piyasadaki en iyi Amazon Kindle eokuyucusu hangisi? 2020 itibariyle Amazon, çeşitli özellikleri ve fiyat noktalarını kapsayan dört farklı Kindle modeli satıyor ve aralarındaki temel farkları bu kılavuzda açıklamak için buradayız.

Kindle için alışveriş yapan herkes için iyi haber, Amazon'un e-okuyucu yelpazesiyle bütçe açısından geniş bir yelpazeyi kapsaması, bu nedenle ne kadar para harcamak zorunda olursa olsun herkes için gerçekten seçenekler var.

Daha da önemlisi, her eokuyucu her kullanıcı için mükemmel olmayacaktır, bu nedenle bütçeden bağımsız olarak, tetiği çekmeden önce hangi modelin size en uygun olduğunu bulmak önemlidir. Maliyetini karar alma sürecinize ayırmış olsanız bile, büyük olasılıkla üst düzey modele ihtiyacınız olmayacak.

  • Bunlaren iyi dizüstü bilgisayarlarBugün uygun
  • Bunlaren iyi okuyucularo para satın alabilir
  • İçin seçimlerimizen iyi tabletlerşu anda piyasada
  • Ve bunlarçocuklar için en iyi tabletler

En iyi Amazon Kindle 2020

en iyi Kindle Amazon Kindle Paperwhite


Çoğu insan için en iyi Kindle? Bu Amazon Kindle Paperwhite.

(Resim kredisi: Amazon)

1. Amazon Kindle Paperwhite

Çoğu insan için en iyi Kindle

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 6 inç Çözünürlük: 300ppi Depolama: 8GB / 32GB Ön ışık: 5 LED Su geçirmez: Evet Kalınlık: 8.2mm Ağırlık: 182g
Satın alma nedenleri
+ Sağlam orta sınıf + Kompakt ve su geçirmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 169 $ Amazon'da görüntüleyin188,99 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 188,99 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Kindle Paperwhite, temel Kindle'dan neredeyse iki kat daha pahalı, peki neden yükseltiyorsunuz? Çünkü, aynı kompakt 6 inç ekran boyutunu korurken ve daha da ince bir Kindle elde ederken, sadece hile değil, aslında yararlı olan bazı ekstra özellikler elde edersiniz.


Daha fazla depolama alanı, daha iyi bir ön ışık, su geçirmezlik ve çekici bir mavi gölge ... Bunların hepsi, Paperwhite modelini standart model yerine tercih etmeniz için iyi nedenlerdir. Ekran, cihazın ön kısmıyla aynı hizada ve çok daha yüksek bir çözünürlükte çalışıyor.

Bir araya getirildiğinde, tüm bu ekstra özellikler, standart Kindle'ı bir cihaz olarak ve özellikle de geleceğe dönük olarak gerçekten temizliyor. Bir eokuyucudan okumaya başlamak konusunda ciddi olan herkes için, o zaman bu ilk kontrol edilecek Kindle modelidir.


en iyi kindle Amazon Kindle Oasis

Büyük bir bütçeyle alışveriş yapıyorsanız, Kindle Oasis mükemmel bir premium seçimdir.

(Resim kredisi: Amazon)

2. Amazon Kindle Oasis

En iyi premium Kindle

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 7 inç Çözünürlük: 300ppi Depolama: 8GB / 32GB Ön ışık: 25 LED Su geçirmez: Evet Kalınlık: 8,4 mm Ağırlık: 188 g
Satın alma nedenleri
+ Özel sayfa çevirme düğmeleri + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 339 $ 'da Amazon'da görüntüle 379 $ Amazon'da 479 $ görüntüle Amazon'da görüntüle

Kindle Oasis, Amazon'un en iyi e-okuyucusudur ve bu nedenle maliyeti vardır. Yani Paperwhite için neden ekstra ödeyeceğinizi biliyorsunuz - o zaman Kindle Oasis için neden daha fazla ödeyesiniz? Bir kez daha önden sıva altı tasarımı, su geçirmezliği ve ekstra depolama alanını (Paperwhite'da olduğu gibi 8 GB veya 32 GB seçiminiz) elde edersiniz.

7 inçte, bu aynı zamanda en büyük Kindle ekranıdır, bu da taşınması biraz daha fazla olsa bile daha sürükleyici bir okuma deneyimi anlamına gelir. Aynı zamanda serideki en üstün görünümlü modeldir ve özel sayfa çevirme düğmeleri ve otomatik ayarlı arka ışık elde edersiniz.


En son E Ink teknolojisi sayesinde sayfaları gerçek kağıda basılmış gibi gösteren 300 ppi ekran ile kullanmak gerçekten bir zevk. Oasis aynı zamanda sesli kitap hizmeti Audible ile de çalışır, bu nedenle hikayeleri dinlemekten ve okumaktan hoşlanıyorsanız, bu üst düzey ünite size yardımcı olacaktır.

en iyi Amazon Kindle

Bütçede alışveriş yaparken en iyi Kindle, en son varyantındaki orijinal cihazdır.

(Resim kredisi: Amazon)

3. Amazon Kindle

En iyi bütçe Kindle

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 6 inç Çözünürlük: 167ppi Depolama: 4GB Ön ışık: 4 LED Su geçirmez: Kalınlık Yok: 8,7 mm Ağırlık: 174 g
Satın alma nedenleri
+ En hafif Kindle + BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI bankayı kırmayacak129 $ Kogan.com'da görüntüle 129 $ Dick Smith'te GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Giriş niteliğindeki Kindle modeli, güçlü bir temel e-okuyucudur. Kompakttır, kullanımı sezgiseldir ve bir Kindle eokuyucunun yapmasını isteyeceğiniz her şeyi yapar - bazı ekstra özellikleri kaçırmış olsanız da (örneğin, bu Kindle su geçirmez değildir, bu yüzden düşürmek istemezsiniz. havuzda tatilde).

Diğer Kindles'lar da daha fazla depolama alanı sunar, ancak 4GB binlerce e-kitap için bol miktarda alan sağlar (ve gerçekten bununla ilgili, doğru) ve en çok sevdiğimiz şey düşük fiyat: daha pahalı modellerden birine gidin ve siz En az iki kat fazla ödemek zorunda kalacaksınız. Bütçeyle alışveriş yapıyorsanız, bunu akılda tutarak, en iyi Kindle seçimimiz budur.

en iyi kindle Amazon Kindle Kids Edition

(Resim kredisi: Amazon)

4. Amazon Kindle Çocuk Sürümü

Küçük insanlar için en iyi Kindle

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 6 inç Çözünürlük: 167ppi Depolama: 8GB Ön ışık: 4 LED Su geçirmez: Kalınlık Yok: 14mm Ağırlık: 288g
Satın alma nedenleri
+ Tıknaz, renkli kılıf dahil + Bir yıllık Sınırsız Çocuklar için Ateşle BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

İsim, bu Kindle'ı diğerlerinin yerine neden seçmeniz gerektiğini gerçekten açıklıyor - bu, yavrularınız için KIndle, hayatınızdaki çocuklar için almanız gereken ve hepsinden önemlisi çocuk dostu birkaç özellik ekliyor. temel Kindle modelinin özellikleri.

Bu ekstralar arasında renkli kapak kılıfları, yerleşik ebeveyn denetimleri ve Fire for Kids Unlimited hizmetine bir yıllık abonelik (genellikle ayda 1,99 £) bulunur - bu arada tüm Harry Potter'ları içerir. Çocuklar için e-kitaplara mükemmel bir giriş.

En iyi Kindle nasıl seçilir

Bir düzeyde, en iyi Kindle'ı seçmek bir görevi göz korkutmuyor - hepsi aşağı yukarı aynı işi yapıyor, Amazon'un pazarından e-kitap satın almanıza ve okumanıza izin veriyor ve e-okumalarınızı cihazlar (telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar dahil) arasında senkronize ediyor. Hangi Kindle'ı satın alırsanız alın, hayal kırıklığına uğramanız olası değildir.

Bununla birlikte, bu cihazlarda bahsetmeye değer bazı farklılıklar vardır. Bu özellik listelerini ister kendiniz için ister başka biri için hediye olarak satın alıyor olun, Kindle'ınıza ne kadar harcayacağınızla karşılaştırmak da önemlidir - mevcut depolama ve su geçirmezlik gibi özellikler modeller arasında farklılık gösterir.

Ekran boyutu ve genel boyut da akılda tutulması gereken önemlidir, çünkü bunlar okuma deneyiminizde fark yaratacak ve Kindle'ınızı yanınızda taşımanın ne kadar kolay olduğu. İyi haber şu ki, popülerlikleri sayesinde tüm bu Kindle'lar, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi aksesuarla (kılıflar dahil) geliyor.

  • Bugün mevcut olan çocuklar için en iyi tabletleri keşfedin
Günümüzün en iyi Amazon Kindle (2019), Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Oasis (2019) ve Amazon Kindle Kids Edition, Amazon Kindle eOkuyucuyu ...Amazon Kindle (2019)Kogan.com129 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Kindle Paperwhite - Şimdi ... Amazon Kindle Paperwhite (2018) Amazon 199 $ 169 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Kindle Oasis - Şimdi ... Amazon Kindle Oasis (2019) Amazon $ 399 $ 339 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz