Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En iyi KitchenAid mikser fırsatları: Devam eden satışlarda ucuz bir KitchenAid mikseri edinin

En iyi KitchenAid mikser fırsatları: Devam eden satışlarda ucuz bir KitchenAid mikseri edinin

Herkes KitchenAid mikserlerini bilir ve en ileri teknoloji mikserler olmasalar bile, kolayca en ikoniktirler. Ebeveynlerinizde bir tane olsaydı, onların da yıllarca dayandığını bilirsiniz. Genelde tam olarak ucuz değiller, ancak yıllarca hamur, kek ve beze yapımı ve ayrıca bir KitchenAid mikseriyle yapabileceğiniz diğer tüm şeylerle size geri ödeme yapacak harika bir yatırımdır. Bizi bunun için etin öğütülmesinden spiralleşen sebzelere kadar her şeyi yapabilen çok sayıda eki yapmaya başlamayın bile.

Tatil satışları devam ederken, bunlar şu anda bulabileceğimiz en iyi KitchenAid mikser fırsatları. Söylediğimiz gibi, sık sık KitchenAid için yüksek bir fiyat ödediğinizden şüphe yok, ancak o zaman bu birinci sınıf bir üründür. Ancak Cyber ​​Monday'de nereye bakacağınızı biliyorsanız, bir KitchenAid mikseri normalden daha ekonomiktir. Ve biz yapıyoruz!

En ucuzu genellikle 300 £ civarında satışa sunulurken, daha pahalı KitchenAids, profesyonel bir standart mikser için 900 £ 'a kadar geri ödeme yapabilir.

Ancak, satış dönemlerinde 200 £ veya 200 $ 'a varan indirimler bulacaksınız. Bu iyi bir anlaşma; KitchenAid'in stand mikserleri 200 £ veya 200 $ 'dan fazla indirime sahipse, bu muhtemelen olağanüstü bir fırsattır. Ya da biri sizi kandırmaya çalışıyor. Bunlar gibi güvendiğiniz perakendecilere bağlı kalın.


Cyber ​​Monday KitchenAid mikser fırsatları

Günümüzün en iyi KitchenAid mikser fırsatları nerede bulunur?


(Resim kredisi: KitchenAid)

İster yaratıcı bir pasta yapıcı, ister turta mükemmeliyetçi, ister köpük mucizesi olun, KitchenAid herhangi bir eski pişirme aracı değildir. Yiyecekleri hassas bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olmak için akıllı dönüş modellerini güçlü özelliklerle birleştirir. Ve çıkarılabilir başlıklar onu bir dilimleyici, makarna kesicisi ve hatta bir sosis yapıcıya dönüştürerek, paranızın karşılığını aldığınızı bilirsiniz.

Ancak teknik olarak gelişmiş olsalar da, KitchenAid stand mikserlerinin kullanımı kesinlikle zor değildir. Ataşmanlar kolayca takılır ve çıkarılır, parçaların tümü bulaşık makinesinde yıkanmasa da temizlenmesi kolaydır ve kayan güç kontrolü basitliğin kendisidir.


Onlar da çekici. Şık, renkli, parlak dış yüzeyler ve akıllı paslanmaz çelik kaseler ile KitchenAids çalışma yüzeyinde gerçekten şık görünüyor, bu da onu bir kenara koyma gereğini hissetmeyeceğiniz anlamına geliyor!

KitchenAids, fiyat olarak değişiklik gösterme eğilimindedir. Çoğu zaman, tambur kapasitesi ve sunulan motor gücü kombinasyonuna inebilir. Ama aynı zamanda tasarıma da inebilir - KitchenAid sınırlı sürümlerin hayranıdır - veya kutuda gelen başlık ataşmanlarının sayısı.

Günümüzün en iyi KitchenAid 4,8 litrelik stand mikser tekliflerinden daha fazlası 5KSM160PSACU KitchenAid 4.8L ...699 Anlaşmayı GörüntüleKitchenAid - KSM160 Pembe -... Bing Lee729 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAmazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Günümüzün en iyi mutfaklarından daha fazlası 3.3 litrelik stand mikser fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar Bugünün en iyi KitchenAid 5KSM185PSB fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi KItchenAid mikser fırsatları Anahtar modellerde İndirimli Fiyat KitchenAid 5KHM5110BWH 5 ... KitchenAid CLASSIC 5 HIZLI EL MIXER (5KHM5110) Amazon $ 157,36 $ 140,28 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünKitchenAid 5KHB1231BOB ... KitchenAid KLASİK EL BLENDER (5KHB1231) Amazon $ 130,93 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

İngiltere'de KitchenAid Artisan stand mikser fırsatları

ABD'de KitchenAid Artisan stand mikser fırsatları

Şu anda en iyi KitchenAid Artisan ve Pro stand mikser fırsatları

Bugünün en iyi KItchenAid mikser Black Friday fırsatları İndirimli Fiyat KitchenAid 5KHM5110BWH 5 ... KitchenAid CLASSIC 5 HIZLI EL MİKSERİ (5KHM5110) Amazon $ 157,36 $ 140,28 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünKitchenAid 5KHB1231BOB ... KitchenAid KLASİK EL BLENDER (5KHB1231) Amazon $ 130,93 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Günümüzün en iyi mutfaklarından daha fazlası KitchenAid 4,8 litrelik stand mikser fiyatları 5KSM160PSACU KitchenAid 4,8L ...699 Anlaşmayı GörüntüleKitchenAid - KSM160 Pembe -... Bing Lee729 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAmazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Günümüzün en iyi mutfaklarından daha fazlası 3.3 litrelik stand mikser fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar Bugünün en iyi KitchenAid 5KSM185PSB fırsatları Amazon Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz