Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En İyi KitchenAid mikserler 2020: American mix maestro'dan en iyi stand mikserler, karıştırıcılar, doğrayıcılar ve taşınabilirler

En İyi KitchenAid mikserler 2020: American mix maestro'dan en iyi stand mikserler, karıştırıcılar, doğrayıcılar ve taşınabilirler

KitchenAid ile yanlış gidemezsiniz. Sonuçta, marka adı sürekli olarak en iyi televizyon programlarında ortaya çıkıyor.Büyük İngiliz Fırını,MasterChefve diğerleri; profesyoneller için yeterince iyiyse, bizim için yeterince iyidir. Aslında, ABD şirketinin ikonik Artisan stand mikseri 83 yıldır büyük ölçüde değişmeden kaldı (orijinal K mix makinesi 1937'de piyasaya sürüldü). Ama o zaman neden iyi bir şeyi değiştirelim?


•En iyi Siber Pazartesi kahve makinesi fiyatları(İngiltere)

•En iyi Siber Pazartesi fırsatları(her yerde)

KitchenAid mikserleri, özellikle de ikonik stand mikserleri, birçok cepheye hitap eder: sağlam bir şekilde üretilmiştir, sürekli olarak güvenilirdir, ustalıkla verimlidir ve hepsinden önemlisi, kullanımı kolaydır. Ayrıca çekici, zamansız tasarımları ve çok çeşitli çekici renk seçenekleri, çoğu mutfak dekoru stiliyle uyum sağlamalarını sağlar.

Kendi web sitesine yapılan en kısa ziyaret bile tanıklık edeceği gibi, KitchenAid şaşırtıcı bir stand mikserleri, el mikserleri, el blenderleri ve mutfak robotları üretir. Ama neyse ki, pişirme, karıştırma, harmanlama, doğrama ve genel yemek hazırlama görevlerinizi biraz daha heyecanlı hale getirmek için 2020'nin anahtar modellerini seçtik.


En iyi KitchenAid yemek hazırlama cihazı hangisidir?

KitchenAid’in etkileyici portföyü, bir modeli diğerine seçmeyi zorlaştırıyor, ancak aklımıza göre en iyi stand mikser 3,3 litrelik mini boydur5KSM3311Xsıcak bir şekilde ardından daha büyük olan5KSM175PS15 renkli smorgasbord'da mevcuttur. Daha küçük el tipi alternatiflere gelince, beş vitesli5KHM5110kesin bir kazanandır.

  • En iyi pişirme teknolojisi
  • En iyi pasta süsleme aksesuarları
  • En iyi taşınabilir blender

Satın alabileceğiniz en iyi KitchenAid mikserleri, karıştırıcıları ve mutfak robotları

En iyi KitchenAid karıştırıcıları ve karıştırıcıları 2019: KitchenAid 4,8 L ARTISAN STAND MİKSER (5KSM175PS)Pingtwitter Best Buy logosu


(Resim kredisi: KitchenAid)

1. KitchenAid Artisan Standlı Mikser 5KSM175

Çok sayıda renk seçeneği bulunan en iyi geniş stand mikser

Satın alma nedenleri
+ 15 muhteşem renkte mevcuttur + Büyük 4,8 litre kapasite + Kişiselleştirilebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı aşçılar için belki biraz fazla Bugünün en iyi mutfak zanaatkarları fırsatları Amazon'a göz atın

KitchenAid 4,8 L ARTISAN STAND MİKSER 5KSM175

KitchenAid 5KSM175 çok sayıda renkte mevcuttur


(Resim kredisi: KitchenAid)

Bu, daha fazla kapasiteye ihtiyacınız varsa - maksimum 4,8 litre yaklaşık 12 yumurta akı ve 2,7 kg kek karışımı için yeterlidir - ve hepsinden önemlisi, mevcut en geniş renk seçeneklerini istiyorsanız tercih etmeniz gereken modeldir. Kaç renkten bahsediyoruz? Klasik koyu kırmızıdan mor, pembe, sarı, elma yeşili ve bronzdan pastel maviye, fıstık yeşili ve eski moda badem kremine kadar on beş muhteşem ton.

Daha da iyisi, check-out sırasında kendiniz ücretsiz olarak kişiselleştirilebilir (ancak yalnızca KitchenAid web sitesinde). Basitçe 'kişiselleştir' sekmesine tıklayın ve temel renginizi ve ekstra bir kaseyi seçin - 3 litreden 4.8 litreye kadar farklı malzeme ve boyutlarda 10 seçenek mevcuttur. Bir sonraki aşama, yan taraftaki ince metal şeridin 'Oi, kirli eldiveni mikserimden uzak tut' gibi kendi kişisel mesajınızla kazınmasıdır - ya da bu yönde bir şey.

5KSM175PS, iki paslanmaz çelik kase (4,8 litre ve daha küçük, 3,3 litrelik bir), bir çırpma teli, bir hamur çengeli ve iki yassı çırpıcı ile birlikte gelir; bunlardan biri, herhangi bir engelleyici un parçalarını çıkarmak için kenarda düz bir lastik kazıyıcı ile donatılmıştır. kase duvarı. Fazladan harcamayı önemsemiyorsanız, bu tartışmasız grubun en çok yönlü modelidir.

Tüm KitchenAid stand mikserleri, ayrı olarak satın alınabilen çok çeşitli diğer yiyecek hazırlama aksesuarlarını takabileceğiniz, öne monte bir 'soket' ile donatılmıştır. Bunlara bir makarna makinesi, bir kıyma makinesi, meyve ve sebzeleri soymak ve soymak için bir spiralleştirici, bir öğütücü, bir narenciye sıkacağı ve bir mantı makinesi dahildir. Kısacası, bir KitchenAid Artisan stand mikseri, bir yaşam biçimi olarak pek de bir mutfak aleti olamaz ...


Ayrıca şunları da göz önünde bulundurun: KitchenAid Artisan 5KSM125BSN

Bu, 5KSM175 ile aynı gövdeye ve 4.8 litrelik hazneye sahip olup, birkaç çok küçük görsel farklılıktan tasarruf sağlar. Kullanışlı sıyırıcı çırpıcıya sahip değildir ve içine atılan 3,3 litrelik kase yoktur, ancak bunlar olmadan yaşayabiliyorsanız (veya ayrı olarak satın alabiliyorsanız) 5KSM125 serisi genellikle çok daha ucuzdur.

Günümüzün en iyi KitchenAid Artisan 5KSM125BSN fırsatları Amazon TR