Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • En iyi sabit hatlı telefonlar 2020: daha iyi netlik ve rahatsız edici aramaları engellemek için en iyi DECT kablosuz telefonlar

En iyi sabit hatlı telefonlar 2020: daha iyi netlik ve rahatsız edici aramaları engellemek için en iyi DECT kablosuz telefonlar

En iyi sabit hatlı telefonu arıyorsunuz çünkü evde sıkışıp kaldınız ve mobil sinyal şüpheli. Akıllı telefonların ve tabletlerin her yerde bulunmasına rağmen, yalnızca bir ev telefonunun işe yarayacağı pek çok zaman vardır. Bu sayfanın aldığı okuyucu sayısından en iyi sabit telefonların - ve özellikle DECT telefonların - hala çok arandığını biliyorduk. İnsanların kendilerini izole etmek ve sosyal olarak (fiziksel olarak) uzaklaşmak zorunda kalmaları, ancak sevdiklerinden izole veya sosyal olarak uzak (duygusal olarak) olmak istememeleri nedeniyle kullanımları son zamanlarda arttı.

Aslında, sabit hatlı telefonlarla ilgili tek gerçek sorun, sıkıcı bir sohbeti sona erdirip ardından 'kötü sinyali' suçlayamamanızdır.

• Amerikalı okuyucular: bu kılavuz İngiltere için yazılmıştır; ABD farklı standartlara ve popüler markalara sahip görünüyor, bu yüzden şimdilik, en iyi Amerikan sabit hatlı telefonlar için bu kaliteli perakendecileri ziyaret etmenizi öneririz. Bir göz atın bizimAmazon Prime Günüsabit hatlı telefon pazarlıkları için de hub.

• Walmart'ta sabit telefon satın alın
• Sears'ta sabit telefon satın alın
• Best Buy'da sabit telefon satın alın


En iyi sabit hatlı telefon hangisidir?

Şu anda en sevdiğimiz sabit hatlı telefonumuz (veya bilindiği şekliyle ev telefonu) Panasonic Premium Tasarım Serisi KX-PRS120'dir. Mükemmel görünüm ve kalite ile birlikte en iyi özellikleri sunar.

Şimdi iyi haber şu ki, hala büyük düğmeli veya kadranlı kablolu telefonlar satın alabilseniz de, çoğu modern sabit telefon, kablosuz olarak kullanılmalarını sağlayan Dijital Gelişmiş Kablosuz Telekomünikasyon (DECT) teknolojisini kullanıyor. DECT telefonların uzun bir çalışma aralığı vardır - dışardaki baz istasyonlarından 300 m'ye veya içeride 50 m'ye kadar ve eski kablosuz analog telefonların aksine, gizli dinleme ve parazitlere karşı büyük ölçüde bağışıktır.


DECT telefonlarla ilgili bir başka harika şey de, yalnızca evde tek bir ahizeye sahip olmakla sınırlı olmamanızdır. Burada tek ahize modellerini seçmiş olsak da, kolaylıkla daha fazlasını ekleyebilirsiniz - genellikle baz istasyonu başına beş adede kadar ek ahize ekleyebilirsiniz. Bazı modeller daha fazla baz istasyonu eklemenize de olanak tanır - birden çok kata yayılmış büyük evler için mükemmeldir.

Sizin için en iyi ev telefonu nasıl alınır

Gigaset GL450A GO gibi bazı sabit hatlı telefonlar İnternet Üzerinden Ses Protokolü (VOIP) veya internet araması da içerir - geniş bant bağlantınızı kullanarak evde veya yurtdışında arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet etmek için kullanışlıdır.


Bir şey daha: Rahatsızlık çağrıları. Modern varoluşun belasıdırlar. Siz akşam yemeğinizi yerken arketipik çift camlı satış görüşmelerinden, daha sinsi dolandırıcılıklara kadar, sabit hattan tamamen vazgeçmek istemeniz için yeterlidir. Umutsuzluğa kapılmayın: Buradaki sabit hat telefonlarının çoğu rahatsız edici arama engelleme teknolojisine sahiptir. Birçoğu, hem bireysel numaraları (örneğin kalıcı arayanlardan gelen) hem de türe göre aramaları engellemenizi sağlar.

BT & rsquo; nin telefonları bu bakımdan özellikle iyidir, bu da engelli, uluslararası, mobil ve ankesörlü telefon aramalarını etkili bir şekilde yasaklamanıza - hatta isterseniz tüm alan kodlarını boşaltmanıza olanak tanır. Evinize huzur ve sükunet sağlamak için ihtiyacınız olan şey budur.

Pek çok model aynı zamanda, sizin için en önemli olan kişilere izin verirken, başka bir şekilde meşgul olduğunuzda aramaları susturmanıza olanak tanıyan Rahatsız Etmeyin ve VIP işlevlerini de içerir.

En iyi fiyatı almak basittir. Fiyatlarımızı her gün güncelliyoruz, böylece aşağıdakiler her zaman çok çeşitli perakendecilerden bulabileceğimiz en düşük fiyatlar olacaktır. Bu, satın almak istediğiniz telefonun sezonluk satışlarda indirimli olması durumunda, aşağıda listelenen yeni, daha düşük fiyatı göreceğiniz anlamına gelir.


Aşağıda sıraya dizilmiş en sevdiğimiz sabit hatlı ev telefonlarımızdan 9 tanesi var. Nedenini öğrenmek için okumaya devam edin…

Bugün satın alınabilecek en iyi sabit hatlı telefonlar

En iyi sabit hatlı telefon: Panasonic Premium Tasarım Serisi KX-PRS120

(Resim kredisi: Panasonic)

1. Panasonic Premium Tasarım Serisi KX-PRS120

Satın alabileceğiniz en iyi ev telefonu

Teknik Özellikler
Tip: DECT kablosuz Menzil: 300 m'ye kadar (dış mekan) / 50 m'ye kadar (iç mekan) El cihazı sayısı: 1 Baz ünite sayısı: 1 Ekran: 5,6 cm renkli ekran Rahatsız edici arama bloğu: Evet Hoparlörlü telefon: Evet Ses geliştirme: Evet Arayan Kimliği: Evet Telesekreter: Evet, 40 dakika kayıt süresi Telefon Defteri: 300 isim ve numara girişi Zil sesleri: 40 Konuşma süresi: 12 Bekleme süresi: 150 saat Boyutlar: belirtilmemiş Ağırlık: 110g (ahize); 90g (temel)
Satın alma nedenleri
+ Rahatsız edici çağrı engelleme + Büyük, okunması kolay ekran + Grafik kullanıcı arayüzü + Şık tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 69,99 TL Amazon'da 36 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

KX-PRS120, Panasonic'in Premium Tasarım serisinin bir parçasıdır ve bunu gösterir. El cihazı, stil ve ergonomi için büyük, kare şekilli sayı tuşlarını ve kavisli bir arka kısmı birleştirirken, 5,6 cm QVGA renkli ekranı, akıllı telefon benzeri bir grafik kullanıcı arayüzüne sahiptir ve tüm seçeneklerine kolay erişim sağlar.

Ancak bu telefon sadece bakmak için iyi değil - aynı zamanda beyinleri de var. Telefon şirketinizden Arayan Kimliğiniz olduğu sürece, Panasonic KX-PRS120'yi ilk iki ila sekiz haneye göre tüm numara gruplarını engelleme özelliğiyle istenmeyen aramaları engellemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca alıkonulan numaraları da engelleyebilirsiniz.

Baz istasyonu, 30 dakikaya kadar aramaları kaydedebilen dahili bir telesekreterle birlikte gelir. Oh, ve aralarından seçim yapabileceğiniz 40 farklı zil sesi var.

2. Gigaset C570A Konfor Telefon

Premium özelliklere sahip birinci sınıf bir telefon

Teknik Özellikler
Tip: DECT kablosuz Menzil: 300m'ye kadar (dış mekan) / 50m'ye kadar (iç mekan) El cihazı sayısı: 1 Baz ünite sayısı: 1 Ekran: 5.8cm TFT renkli ekran Rahatsız edici çağrı bloğu: Evet Hoparlörlü telefon: Evet Ses geliştirme : Evet Arayan Kimliği: Evet Cevaplama makinesi: Evet, 30 dakika kayıt süresi Telefon Defteri: Her biri için 3 numara ile 200 isim girişi Zil sesleri: 18 Konuşma süresi: 17 saate kadar Bekleme süresi: 320 saate kadar Boyutlar: 168x48x22 mm (ahize); 92x120x49mm (baz istasyonu) Ağırlık: 118g (ahize); 224 g (baz istasyonu)
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Geniş renkli ekran + Aydınlatmalı tuşlar + Ekstra büyük sayılarla 'Jumbo modu'
Kaçınılması gereken nedenler
-Belki biraz fazla minimalist? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 61,84 £ Amazon'da Görüntüle 64,99 £ Amazon'da Görüntüle 193 Amazon müşteri incelemeleri

Geniş renkli ekranı, kullanıcı dostu arayüzü ve geniş aralıklı aydınlatmalı tuşları ile Gigaset 570A şimdiye kadar gördüğümüz kullanımı en kolay DECT telefonlardan biridir - kullanımı ve görünümü neredeyse akıllı telefonlara benzer ve paketlenmiştir kullanışlı özelliklere sahip.

Bunların en önemlisi, her biri için ad, soyad ve üç adede kadar farklı numara eklemenizi sağlayan geniş 200 iletişim adres defteridir. Ayrıca, en sevdiğiniz kişileri daha kolay ve daha hızlı aramak için programlanabilir hızlı arama tuşları atayabilirsiniz. C570A, kişilerinizden birinin doğum günü yaklaştığını bile size hatırlatabilir; ve onlara özel bir zil sesi verebilirsiniz, böylece ne zaman aradıklarını bilirsiniz.

Başka? Ayrı telesekreter 30 dakikaya kadar mesaj depolayabilir ve hatta evden uzaktayken mesajlarınızı bile dinleyebilirsiniz. Ve yedek bir acil durum pili içerir, böylece güç kesildiğinde mesajlarınızı kaçırmazsınız.

Diğer güzellikler arasında, sinir bozucu tele-pazarlamacılardan kaçınmanızı sağlayan bir anonim aramaları engelleme işlevi bulunur - Arayan Kimliği olmadan gelen aramalar için numaralar yalnızca ekranda görüntülenir, ancak aksi takdirde sizi rahatsız etmez. Ayrıca numaraları tamamen engelleyebilirsiniz.

Siyah kaplama ve minimalist çizgiler, birkaç kişi için çok katı hale getirebilir, ancak bu telefonu bir yuvaya vermekten çok mutlu oluruz.

En iyi sabit hatlı telefon: BT Premium Kablosuz Telefon

(Resim kredisi: BT)

3. BT Premium Kablosuz Telefon

Bu uygun fiyatlı telefonla rahatsız edici aramaları engelleyin

Teknik Özellikler
Tip: DECT kablosuz telefon Menzil: 300 m'ye kadar (dış mekan) / 50 m'ye kadar (iç mekan) El cihazı sayısı: 1 Baz ünite sayısı: 1 Ekran: 4,6 cm renkli ekran Rahatsız edici arama bloğu: Evet Hoparlörlü telefon: Evet Ses geliştirme : Hayır Arayan Kimliği: Evet Cevaplama makinesi: Evet, 30 dakikaya kadar kayıt süresi Telefon Defteri: 200 isim ve numara girişi Zil sesleri: 15 Konuşma süresi: 22 saat Bekleme süresi: 240 saat Boyutlar: belirtilmemiş Ağırlık: 450g
Satın alma nedenleri
+ Rahatsız edici çağrı engelleyici + Geniş renkli ekran + Çağrılar için Sanal Asistan
Kaçınılması gereken nedenler
-HD ses kalitesi yok -BÜYÜK TASARIM BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 49,99 Currys PC World'de £ 49,99 Amazon'da Görüntüle £ 49,99 BT Mağazasında Görüntüle

BT Premium Kablosuz Telefon, tasarım açısından dikkatleri üzerine çekecek gibi görünmüyor, ancak çok uygun fiyatlı olmasına rağmen ismine dayanıyor. Ve özellikler söz konusu olduğunda, bu uygun fiyatlı telefon sunar. Giderek modern yaşamın bir gerçeği haline gelen tüm sinir bozucu tele-pazarlama ve spam çağrılarını güvenle görmezden gelmenizi sağlayan trueCall Çağrı Engelleme teknolojisi var.

BT Premium Kablosuz Pjone ayrıca gelen aramaları ustalıkla tarayan bir Sanal Asistan ile birlikte gelir, böylece onları kabul edip etmemeye karar verebilirsiniz. Ayrıca, VIP olarak etiketlediğiniz arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen aramalara izin verirken, aramaların akşam yemeğinizi / uykunuzu / en sevdiğiniz TV şovunu kesintiye uğratmasını engelleyen Rahatsız Etmeyin işlevi vardır.

Başka? Büyük 4,6 cm renkli ekranı ve arkadan aydınlatmalı tuş takımını seviyoruz. Ayrıca, 200 adede kadar isim ve numara kişisini saklayabilmenizi ve ardından bunları sahip olduğunuz diğer BT 8610 el cihazlarına kopyalayabilmenizi de seviyoruz. Aynı zamanda hoş bir şekilde uzun konuşma ve bekleme sürelerine sahiptir ve 60 dakikalık sesli posta mesajlarını kaydedebilir - evet,sizinyaşlı akrabalar.

4. BT Merhaba

Kapsamlı arama kontrollerine sahip şık kablosuz telefon

Teknik Özellikler
Tip: DECT kablosuz Menzil: 300m'ye kadar (dış mekan) / 50m'ye kadar (iç mekan) El cihazı sayısı: 1 Baz ünite sayısı: 1 Ekran: 4.6cm renkli ekran Rahatsız edici arama bloğu: Evet Hoparlörlü telefon: Evet Ses geliştirme: Evet Arayan Kimliği: Evet Telesekreter: Evet, 60 dakika kayıt süresi Telefon Defteri: 3.000 isim ve numara girişi Zil sesleri: 25 Konuşma süresi: 21 saat Bekleme süresi: 240 saat Boyutlar: 210x50x20mm (ahize); 100x100x40mm (baz istasyonu) Ağırlık: 134g (ahize); 239 g (baz istasyonu)
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Rahatsız edici arama engelleme + Mobil aramalar için Bluetooth + Uzun konuşma ve bekleme süresi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Gerçekten hiçbir şey Amazon'a bakın

BT Halo hem şık hem de pratiktir; renkli ekrana sahip uzun, ince, siyah bir ahize ve dahili telesekreterli gümüş dairesel bir baz istasyonuna sahiptir. Hiç şüphe yok ki bir seyirci. Ama bu telefonun içinde onu gerçekten heyecanlandıran şeyler var.

BT Halo & rsquo; nun ilk USP'si yerleşik Bluetooth bağlantısıdır. Bu, onu cep telefonunuzla eşleştirmenize olanak tanır - bu, BT Halo ahizesini kullanarak mobil aramalar yapabileceğiniz ve cevaplayabileceğiniz ve ev içinde dolaşırken mobil sinyalinizin kesilmesi konusunda endişelenmeyeceğiniz anlamına gelir. BT Halo ile aynı anda en fazla iki cep telefonu eşleştirebilir ve hatta kişilerinizi senkronize edebilirsiniz. BT Halo 1.000 ad ve numara saklayabilir ve senkronize edilmiş her cep telefonundan 1.000 adede kadar daha kabul edebilir. Sahip olduğunuz tüm numaralar, evinizdeki diğer BT Halo el cihazlarıyla otomatik olarak senkronize edilir - tek bir baz istasyonuyla altı adede kadar kullanabilirsiniz.

İkinci büyük satış noktası, BT Halo'nun kapsamlı rahatsız edici çağrı engelleme özellikleridir. Sabit hat sağlayıcınızın Arayan Kimliği hizmetine abone olduğunuzda, 1.000 adede kadar bireysel numaranın yanı sıra istenmeyen aramaların tüm kategorilerini engelleyebileceksiniz: uluslararası numaralar, ankesörlü telefon aramaları, gizli aramalar, belirli alan kodlarından aramalar ve daha fazlası.

BT Halo ayrıca, yalnız kalmak istediğinizde telefonun çalmasını veya yanmasını engelleyen Rahatsız Etmeyin seçeneğini de içerir. Huzurlu geceler için mükemmel.

En iyi sabit telefon: Gigaset SL450A GO

(Resim kredisi: Gigaset)

5. Gigaset SL450A GO

Mobil benzeri tasarıma ve özelliklere sahip şık kablosuz telefon

Teknik Özellikler
Tip: DECT kablosuz / VOIP El cihazı sayısı: 1 Ana birim sayısı: 1 Ekran: 6,1 cm renkli ekran Rahatsız edici çağrı engelleme: Evet Hoparlörlü telefon: Evet Ses geliştirme: Evet Arayan Kimliği: Evet Telesekreter: Evet, 55 dakikalık kayıt saat Telefon Defteri: 500 isim ve numara girişi Zil sesleri: 22 Konuşma süresi: 12 saat Bekleme süresi: 200 saat Boyutlar: 130x51x19mm (ahize); 117x115x47mm (baz istasyonu) Ağırlık: 104g (ahize); 166g (baz istasyonu)
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Mobil aramalar için Bluetooth + VOIP için hazır
Kaçınılması gereken nedenler
-Çağrı engelleme kapsamlı değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 199,99 £ Amazon'da 202,64 £ Amazon 737'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bir zamanlar teknoloji devi Siemens'in bir parçası olan Gigaset, yenilikçi, zengin özelliklere sahip telefonlar yapma konusunda uzun bir geçmişe sahip bir Alman telefon üreticisidir.

Gigaset SL450A GO bu geleneği sürdürüyor. Kesinlikle bir parçaya benziyor: yakışıklı 6,1 cm'lik geniş ekranı, mobil benzeri düğmeleri ve alüminyum çerçevesiyle akıllı telefona benziyor - ve grafik kullanıcı arayüzü (GUI) de güven verici derecede kolay.

Akıllı telefonlara yapılan bir başka selamda, telefonun 200 isim ve numara iletişim defteri, cep telefonlarından (Bluetooth aracılığıyla) veya PC'lerden (Bluetooth veya microUSB aracılığıyla) vCard'ları kabul eder. Ve BT Halo gibi, ahizeyi akıllı telefonunuzla eşleştirebilir ve mobil aramalar yapmak için kullanabilirsiniz.

Gigaset SL450A GO baz istasyonu - GO-Box 100 - kılıfında başka bir üstünlük var: analog bir telefon bağlantısının yanı sıra, aynı zamanda ücretsiz yerel, ulusal ve uluslararası aramalar yapmanızı ve cevaplamanızı sağlayan bir Ethernet portu ile birlikte gelir. geniş bant internet bağlantınızı kullanarak internet (VOIP).

Gigaset SL450A GO'nun, en sevdiğiniz insanlara VIP statüsü eklemenizi sağlaması ve böylece onların aramalarının her zaman geçmesini sağlaması gerçeğini seviyoruz. Ve içinde, doğum günleri dahil olmak üzere yaklaşan etkinlikler hakkında hatırlatıcılar sunan yerleşik bir takvim içerir.

Gigaset SL450A GO ayrıca üç farklı ses profiliyle yüksek kaliteli sesli aramalar sunar.

6. Panasonic KX-TGK222EW

Rahatsız edici çağrı engelleyicili süper ince kablosuz telefon

Teknik Özellikler
Tip: DECT kablosuz Menzil: 300 m'ye kadar (dış mekan) / 50 m'ye kadar (iç mekan) El cihazı sayısı: 1 Baz ünite sayısı: 1 Ekran: 3,8 cm, beyaz üzerine siyah Sorunlu arama bloğu: Evet Hoparlörlü telefon: Evet Ses donanım: Evet Arayan Kimliği: Evet Telesekreter: Evet, 30 dakika kayıt süresi Telefon Defteri: 120 isim ve numara girişi Zil sesleri: 40 Konuşma süresi: 18 saat Bekleme süresi: 200 saat Boyutlar: 177x51x31mm (ahize); 192x64x70mm (baz istasyonu) Ağırlık: 150g (ahize); 140g (baz istasyonu)
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Mavi ışıklı çağrı ve mesaj uyarıları + Rahatsız Etmeyin modu
Kaçınılması gereken nedenler
-Rakiplere kıyasla iletişim kitabı sınırlı-Arayüz özellikle kullanıcı dostu değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 59.99 Currys PC'de Görüntüle World Check Amazon

Dikey tasarımıyla Panasonic KX-TGK222EW, en şık evlere bile sığar - ahize, baz istasyonuna yerleştirildiğinde, 40 zil sesinden birini çalıp mavi renkte yanıp sönene kadar neredeyse hiç telefon gibi görünmez. gelen bir aramaya veya mesaja.

Ahizeyi kaldırın ve küçük bir ekran ve geniş aralıklı arkadan aydınlatmalı tuşlarla karşılanırsınız, ancak en azından beyaz LCD'deki siyah metnin okunması kolaydır. Kullanıcı arayüzü, özellikle Gigaset rakipleriyle karşılaştırıldığında en iyisi değil - sonunda alışsanız da.

Artı tarafta, Panasonic KX-TGK222EW, 30 dakikalık bir dijital telesekreterle birlikte gelir ve ailenizin en sohbet eden üyeleri için bile yeterli olan 18 saatlik konuşma süresi sunar. Ayrıca, 50 numaraya kadar rahatsız edici arama engelleme özelliği ile birlikte gelir (bu telefon pazarlamacılarını alın!) Ve Rahatsız Etmeyin moduna sahiptir, böylece arama VIP'lerinizden birinden gelmedikçe en sevdiğiniz TV şovunu izlerken kesintiye uğramazsınız.

Panasonic KX-TGK222EW'nin sinyal çıkışını yüzde 90 ve güç tüketimini yüzde 3,5'e düşüren Eko Modunu da seviyoruz; Eco Mode Plus ise iletim gücünü sıfıra indirerek radyasyonsuz hale getirir.

7. Panasonic KX-TGK222EW

Mesaj iletme özelliğine sahip şık DECT telefon

Teknik Özellikler
Tip: DECT kablosuz Menzil: 300 m'ye kadar (dış mekan) / 50 m'ye kadar (iç mekan) El cihazı sayısı: 1 Baz ünite sayısı: 1 Ekran: 3,8 cm siyah üzerine beyaz nokta matris ekran Sorunlu çağrı bloğu: Evet Hoparlör telefon: Evet Ses geliştirme: Evet Arayan Kimliği: Evet Telesekreter: Evet, 30 dakika kayıt süresi Telefon Defteri: 120 isim ve numara girişi Zil sesleri: 40 Konuşma süresi: 16 saat Bekleme süresi: 200 saat Boyutlar: 55x31x55mm (ahize); 167x48x35 mm (baz istasyonu) Ağırlık: 460 g
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Rahatsız edici çağrı engelleme + Mesaj yönlendirme
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı telesekreter kayıt süresi-Sınırlı iletişim defteri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 59.99 Currys PC World Check Amazon'da Görüntüleyin

Siyah veya beyaz olarak sunulan şık, minimalist Panasonic KX-TGK320E, yaşam tarzınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Gelen aramalarda sizi uyarmak için baz istasyonu ile ahize arasında mavi bir LED ışıkla birlikte gelir ve yönsüz şarj özelliğine sahiptir, bu da ahizenin baz istasyonuna istediğiniz herhangi bir yöne yerleştirilebileceği ve pilin suyunu doldurabileceği anlamına gelir.

Panasonic KX-TGK320E'nin diğer temel özellikleri arasında rahatsız edici çağrı engelleme ve Rahatsız Etmeyin bulunur. İlki, istenmeyen numaraları tek tek veya ilk sekiz haneye göre tüm grupları engelleyebileceğiniz anlamına gelir; Rahatsız Etmeyin, aramaların sizi rahatsız etmesini durdururken, yine de VIP olarak etiketlediğiniz kişilere izin verir.

Panasonic KX-TGK320E ile ilgili sevdiğimiz bir diğer şey, telesekreterinize gelen tüm mesajları cep telefonunuza veya başka bir numaraya iletme yeteneğidir. Ne kadar güzel bir fikir.

En iyi sabit hatlı telefon: Gigaset CL750A GO Sculpture

(Resim kredisi: Gigaset)

8. Gigaset CL750A GO Heykeli

VOIP işlevine sahip acı verici kalça ev telefonu

Teknik Özellikler
Tip: DECT kablosuz / VOIP Menzil: 300m'ye kadar (dış mekan) / 50m'ye kadar (iç mekan) El cihazı sayısı: 1 Baz ünite sayısı: 1 Ekran: 4.6cm renkli Rahatsız edici çağrı bloğu: Evet Hoparlörlü telefon: Evet Ses geliştirme : Evet Arayan Kimliği: Evet Telesekreter: Evet, 55 dakika kayıt süresi Telefon Defteri: 200 isim ve numara girişi Zil sesleri: 30 Konuşma süresi: 14 saat Bekleme süresi: 320 saat Boyutlar: 53x194x30mm (ahize); 105x132x46mm (baz istasyonu) Ağırlık: 118g (ahize); 120 g (baz istasyonu)
Satın alma nedenleri
+ Güzel ifade tasarımı + VOIP İnternet araması özelliği + HD ses kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sınırlı rahatsız edici çağrı engelleme Amazon 47 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Gigaset CL750A GO Sculpture, adından da anlaşılacağı gibi bakmak çok hoş. Kabuk benzeri kavisli bir ahize ve şarj cihazından oluşan bu cihaz, 55 dakikalık bir telesekreter içeren GO-Box 100 baz istasyonuyla birlikte gelir ve bir Ethernet portu ile bağlanıldığında ücretsiz VOIP internet telefon görüşmeleri yapmak için kullanabilirsiniz. geniş bant yönlendiriciniz.

Bu telefonu gerçekten istisnai kılan şey, ilk olarak Gigaset CL750A GO Sculpture & rsquo; nun büyük 6,5 cm ekranıyla kullanımı son derece kolay olan grafik kullanıcı arayüzüdür (GUI). Diğeri, kristal netliğinde ses kalitesi sağlamaya yardımcı olan HD Ses teknolojisini içerir.

Bu şık telefona karşı gerçekten önemli olan tek şey, sınırlı çağrı engelleme işlevi. Yalnızca isimsiz aramaları - yani kendilerine bir Arayan Kimliği eklenmemiş aramaları - yok sayabilir. Bu anlamda, buradaki diğer bazı telefonlardan, özellikle BT'den gelenlerden daha az yetenekli.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın