Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi dizüstü bilgisayar 2020: şu anda mevcut olan en iyi dizüstü bilgisayarlar

En iyi dizüstü bilgisayar 2020: şu anda mevcut olan en iyi dizüstü bilgisayarlar

Pingtwitter 2020'nin en iyi dizüstü bilgisayar kılavuzuna hoş geldiniz: tüm markalar, modeller, boyutlar ve bütçelerdeki en iyi dizüstü bilgisayarların eksiksiz listesi. Bir sonraki taşınabilir bilgisayarınız için ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, seçimimizde cazip bir şey bulabilmelisiniz.


Şu anda bir dizi süper dizüstü bilgisayar mevcut, bu harika bir haber - ancak sizin için doğru olanı seçmeyi biraz daha zor hale getiriyor. Ekranlar, bileşenler, yazılım ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenlere işaret ederek, sunulan seçeneklerde size rehberlik edeceğiz. Sonunda, kararınız mümkün olduğunca bilgilendirilecektir.

İster ofis işleri için en iyi dizüstü bilgisayarı, ister oyun oynamak için en iyi dizüstü bilgisayarı, ister en iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarı veya en iyi 1.000 ABD dolarının altındaki dizüstü bilgisayarı isteyin - ya da başka herhangi bir türden kategorilendirmeyle ilgileniyor olun - en iyisi bizde burada seçer. Bu kılavuzu da düzenli olarak güncelliyoruz, bu nedenle sık sık kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu kılavuzda, size yalnızca en iyi dizüstü bilgisayarları ve aynı zamanda en iyi dizüstü bilgisayar fırsatlarını sunmak için tüm gürültüyü ve jargonu ortadan kaldıracağız: perakendeciler stokları değiştirmeye çalıştıkça dizüstü bilgisayarlardaki fiyatlar düzenli olarak değişme eğilimindedir. biraz sabır, çok şey kapabilmelisiniz.

Aşağıdaki daha özel dizüstü bilgisayar kılavuzlarımızdan bazılarına göz atabilirsiniz:


Bugün satın alabileceğiniz en iyi dizüstü bilgisayarlar

en iyi dizüstü bilgisayarlar 2020 Asus VivoBook S15

Çoğu insan için en iyi dizüstü bilgisayar mı? Bu Asus VivoBook S15.


(Resim kredisi: Asus)

1. Asus VivoBook S15

Çoğu insan için en iyi dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i5-10210U veya Intel Core i7-10510U Grafik: Intel Iris Grafik RAM: 8GB Ekran: 15.6 inç, 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük Depolama: 256GB / 512GB / 1TB
Satın alma nedenleri
+ Muhteşem, canlı 15,6 inç ekran + Çok şık ve hafif + Rahat, göz alıcı klavye BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 699,99 Best Buy'da Görüntüleyin699,99 Abt Electronics'te görüntüle1.499,77 $ Amazon'da Görüntüleyin

Asus VivoBook S15'i bu kadar iyi yapan tek bir satış noktası yok: geniş 15.6 inç ekrandan içeride çalışan Intel Core i5 veya i7 işlemciye, tasarımın zarafetine kadar her şey yolunda. 2020'de bir dizüstü bilgisayarın en iyi özelliklerini birleştiren bir şeye ihtiyacınız varsa VivoBook S15'i inceleyin.

Intel'in içine yerleştirilmiş en yeni 11. nesil işlemcileriyle, hızlı performans ve mükemmel yanıt süresi garanti edilir, ancak entegre grafikler zorlu oyunların ve video düzenlemenin çoğunlukla bu dizüstü bilgisayarın erişemeyeceği anlamına gelir. Çoğumuz için, ihtiyaç duyacağımız tek şey, günlük görevlerin üstesinden gelebilen ve video akışını gerçekten güzel bir şekilde gösteren bir dizüstü bilgisayar.


Dizüstü bilgisayar pahalı olsa da, mükemmel bir bağlantı noktası koleksiyonu, harika bir ekran izleme deneyimi ve çok saygın bir pil ömrü de dahil olmak üzere paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız. Bir dizüstü bilgisayar için alışveriş yapan birçok insan için bu mükemmel bir seçim olacaktır.

Asus VivoBook S15 ve Dell XPS 13: En iyi dizüstü bilgisayarlardan ikisi kafa kafaya

Dell XPS 13 2020 en iyi dizüstü bilgisayarlar 2020(Resim kredisi: Dell)

2. Dell XPS 13 (2020)

Şu anki en iyi premium dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: 10. nesle kadar Intel Core i7-1065G7 Grafikler: Intel Iris Plus'a kadar RAM: 16 GB'a kadar Ekran: 13.4 inç ekran (4K'ya kadar, 3.840 x 2.400 çözünürlük) Depolama: 1 TB'a kadar
Satın alma nedenleri
+ Santral performansı + Uzun yıllar sürecek BUGÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI Düşük Stok999,99 Dell'de görüntüleyinDüşük Stok 999,99 $ Dell Düşük Stokta Görüntüle 1.999,99 $ Amazon'da Görüntüleyin

Her yılDell XPS 13bizi etkiliyor ve 2020 baskısı da farklı değil. Piyasadaki en iyi kompakt dizüstü bilgisayardır - rekabeti göz önünde bulundurarak etkileyici bir başarı - ve ortalama taşınabilir bilgisayarınızdan daha pahalı olmasına rağmen, kesinlikle ekstra yatırıma değer olduğunu söyleyebiliriz.

Dell dizüstü bilgisayarlarda her zaman olduğu gibi, çeşitli yapılandırmalar mevcuttur ve bunu karşılayacak bütçeniz varsa bazı ciddi donanımlarla bunu gerçekten maksimize edebilirsiniz. Bu, 4K ekrana kadar gitmeyi, videoları ve elektronik tabloları ekranda süper keskinlikte yapmayı içerir. En son 10. nesil Intel yongaları da içeride ve 16 GB'a kadar RAM mevcut.

Dell, birkaç yıldır XPS 13'ü geliştiriyor ve başka neleri iyileştirebileceklerini görmek zor. Yapım kalitesi mükemmel, ekranın gerçek gücü (ve çok ince çerçeveler) var ve yazma ve izleme paneli deneyimi de birinci sınıf. Kesinlikle şu anda piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan biri.

Lenovo IdeaPad 3 en iyi dizüstü bilgisayarlar 2020


(Resim kredisi: Lenovo)

3. Lenovo IdeaPad 3

En uygun bütçeli dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: AMD Ryzen 7 3700U'ya kadar Grafik: AMD Radeon / Entegre Grafik RAM: 8 GB'a kadar Ekran: 14 inç (1920 x 1080 veya 1366 x 768 piksel) Depolama: 1 TB'a kadar
Satın alma nedenleri
+ Cazip fiyat noktası + Şık ve hafif + Pil tasarrufu modu Bugünün en iyi Lenovo IdeaPad 3 fırsatları