Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • En iyi dizüstü bilgisayar çantaları 2020: Dizüstü bilgisayarınızı güvenle ve şık bir şekilde taşıyın

En iyi dizüstü bilgisayar çantaları 2020: Dizüstü bilgisayarınızı güvenle ve şık bir şekilde taşıyın

Dizüstü bilgisayar al, seyahat edecek. Dünya artık akıllı telefonlara ve daha az ölçüde tabletlere bağımlı olsa da, özellikle hareket halindeyken, saf üretkenlik için bir dizüstü bilgisayarı yenmek mümkün değil. Bununla birlikte, seyahatlerinizde yanınıza bir parça alüminyum alırsanız, onu korumak zorunda kalacaksınız. Dizüstü bilgisayarınızı ve beraberindeki çeşitli aksesuarları taşımanın mevcut en iyi dizüstü bilgisayar çantasından daha iyi bir yolu olabilir mi?

Belki de iş toplantılarına katılıyorsunuz, konferanslara gidiyorsunuz ya da sadece şehri geçiyorsunuz veya bir dizüstü bilgisayarla gidip geliyorsunuz. Her iki durumda da rahat, güzel görünümlü ve koruyucu bir çanta isteyeceksiniz. Belki de bu, dizüstü bilgisayarınız için akıllı görünümlü bir sırt çantası, evrak çantası veya basit bir kılıf bulmak anlamına gelir, bu yüzden tüm bu tasarımları buraya ekledik.

Kasanızı seçerken, dizüstü bilgisayar bölmesinin boyutunu ve güvenilir bir şarj cihazı da dahil olmak üzere diğer donanımları barındırabilecek ek cepleri dikkate almak isteyebilirsiniz.

Sonra kişisel bir şey olan kulplar var; bazı dizüstü bilgisayar çantalarında birkaç tane var. Son olarak, pratik ve dayanıklı naylon veya lüks deri gibi yaşam tarzınıza uygun bir malzeme seçmek en iyisidir. Ne de olsa deri bir evrak çantası yağmur yağdığında ve sen bisiklete binerken pek iyi değildir.


İhtiyaçlarınız veya bütçeniz ne olursa olsun, dizüstü bilgisayarlarınızı ve tabletlerinizi şık bir şekilde güvende tutmak için en iyi dizüstü bilgisayar çantalarını topladık.


1. Eastpak Sağlayıcısı 15 'dizüstü bilgisayar çantası

Güvenilir bir markadan pratik sırt çantası

Satın alma nedenleri
+ Pratik ve rahat + Dizüstü bilgisayarınız için yastıklı cep
Kaçınılması gereken nedenler
-En lüks seçenek değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,95 £ Amazon'da Görüntüle 44 £ Amazon'da Görüntüle£ 80 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Dizüstü bilgisayarlar pahalıdır ve içerikleri değerlidir, bu nedenle sizinkini sırtınızda taşırsanız, koyduğunuz çantaya daha iyi güvenebilirsiniz. Eastpak, sağlam ve dayanıklı çantalar yapma konusunda güvenilir bir markadır ve Sağlayıcı sırt çantasında yastıklı 15 inçlik bir makine için dizüstü bilgisayar bölmesi ve dağınıklığınızın geri kalanı için bol miktarda alan. Ayrıca, yan sıkıştırma kayışları, iki büyük fermuarlı bölme ve rahat oturması için yastıklı bir arka panel ve omuz askıları vardır; bu, dizüstü bilgisayarınızı ve her gün bir sürü evrak işini evde sık sık taşıyorsanız gerçekten önemlidir. Çok değerli ve uzun ömürlü olacak şekilde üretildi.


(Resim kredisi: Boynuz)

2. Boynuz Stirling sırt çantası

İş seyahatleri için ideal, akıllı, kompakt ve iyi organize edilmiş bir sırt çantası

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel yapı kalitesi + Harika organizasyon özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İş dünyasına benzeyen Buty, Antler'dan 90 £ karşılığında

Bir dizüstü bilgisayarı uçağa, konferansa veya iş toplantısına götürmek için ince, akıllı bir sırt çantasının peşindeyseniz, başka yere bakmanıza gerek yok. Antler'in Stirling dizüstü bilgisayar sırt çantası, çoğu son derece iyi organize edilmiş fermuarlı orta bölmede olmak üzere 21 litre kapasiteye sahiptir. Belgeleri saklamak için iç dosya bölücüler, bir ağ cebi ve hatta kabloları ve dağınıklığı ayrı tutmak için küçük bir fermuarlı ve yastıklı çanta vardır. Ön tarafta küçük bir fermuarlı cep olmasına rağmen, tavan döşemesi 15.6 inçlik bir dizüstü bilgisayarı ve tabletler için iki küçük cebi saklamak için arkadan erişilen (çok güvenli) yastıklı bir alandır. Yüksek düzeyli organizasyona rağmen şaşırtıcı derecede geniş ve rahat kayışlar, yüksek kaliteli bir tutma kolu ve hatta çantayı tekerlekli bagajın teleskopik koluna takmak için bir halka ile Stirling sırt çantası, iş seyahatinde olanlar için süper akıllı bir seçenektir.

(Resim kredisi: Lowepro)

3. Lowepro ProTactic BP 350 AW II

Küçük bir dizüstü bilgisayar bölmesine sahip ince modüler teknoloji çantası

Satın alma nedenleri
+ Kameraları ve lensleri saklayabilir + 11 inç MacBook Pro'ya uyar
Kaçınılması gereken nedenler
-Fotoğraf merkezli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149 £ Amazon'da 149 £ Wex Fotoğraf Videosu Görüntüle 159 £ Park Kameralarında Görüntüle 2 Amazon müşteri yorumu

Yolculuklarda düzgün bir fotoğraf makinesi ve dizüstü bilgisayar almanızı gerektiren bir iş veya hobiniz varsa, başka yere bakmanıza gerek yok. Çoğu kamera çantası hantaldır, ancak onu temellerine geri döndürerek Lowepro ProTactic BP 350 AW II hoş bir istisnadır. Boşken 2,12 kg ağırlığa sahip olan çantanın çoğu, kameralara, lenslere ve / veya diğer cihazlara cırt cırtlı bölücülerle arkadan veya yanlardan, üstten ve arkadan erişilen tek bir bölmedir (bizim testimizde DSLR için iyiydi 24-70 mm lensli kamera). Çantanın ana kapağının içindeki ayrı bir fermuarlı cepte 11 inçlik bir dizüstü bilgisayar saklanır. Çantanın dış tarafında, su şişesi, lens veya tripod için klipsli tutucular dahil olmak üzere modüler eklentilere sahip iki küçük yan cep vardır.


4. Montblanc taneli belge çantası

Bir yadigara dönüşebilecek eski okul çantası

Satın alma nedenleri
+ Esnek taneli deri + Lüks markadan klasik stil + Harika marka
Kaçınılması gereken nedenler
- Sırt çantası kadar pratik değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Biraz ofis romantizmini seviyorsanız ve işçilerin elle yazılmış belgelerle dolu zarif çantalar taşıdığı günleri özlüyorsanız, Montblanc’ın taneli belge çantası hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir. Tanecikli deriden üretilmiş, çıkarılabilir omuz askılı iki üst taşıma sapına sahiptir ve iç kısımda yazma aleti cepleriyle tamamlanmıştır. Bu, hafif seyahat etmeyi seven bir ofis çalışanı için daha uygun olduğu anlamına gelir, ancak içine bir iPad veya küçük bir MacBook da sıkıştırabilirsiniz. Dolgu veya geniş bölmeleriniz olmasa da, sadece gelecekteki bir yadigarı kazanabilirsiniz.

5. The Essentials Kastrup sırt çantasını isteyin

İlginç dokulara sahip tamamen siyah çanta

Satın alma nedenleri
+ Şık ama pratik + Bay Porter'a özel, çok yaygın değil + Minimal tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 370 Mr Porter İngiltere'de görüntüleyin £ 395 Mr Porter İngiltere'de görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

İşe benzer bir şey istiyorsanız ama yine de bir sırt çantasını tercih ediyorsanız Les Essentiels'in Kastrup sırt çantası idealdir. Bay Porter için tasarlanan pamuk kanvas ve derinin zıt dokuları siyah çantayı ilginç kılıyor. İçinde dizüstü bilgisayarınız için özel bir kılıf ve ayrıca küçük parçalar için birden fazla cep vardır. Tasarımda minimalist, yakın zamanda modası geçmesi olası değil ve dikkatli yapısı ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde sizi bir sonraki promosyonunuzda ve ötesinde görecek. En ucuzu değil, ancak aşınma başına maliyeti düşünürseniz çok değerli görünecektir.

(Resim kredisi: Thule)

6. Thule Crossover Sırt Çantası 21L

Urban sırt çantasıyla birlikte güneş gözlüğü üstlerini saklamak için ezilmez bir cep

Satın alma nedenleri
+ Güneş gözlüğü için sert cep + Havalandırma sistemi
Kaçınılması gereken nedenler
Günlük stil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 48,87 Amazon'da Görüntüleyin

Bu kentsel sırt çantası, 15 inçlik bir Macbook Pro'yu (biraz yükseltilmiş) bir tablet için yastıklı bir kılıf ve kablolar ve kalemler için fermuarlı bir ağ cebi barındıran bir bölümde tutabilen bir dizüstü bilgisayar kılıfıyla ilgilidir, ancak daha pek çok şey vardır. onu sevmek için nedenler. Sert kumaş birdir; su geçirmez ve dayanıklı olmasının yanı sıra oldukça hafiftir (torba boşken yalnızca 1,09 kg ağırlığındadır). Bir diğeri, güneş gözlüklerini ve muhtemelen bir telefonu saklamak için ezilmeye karşı dayanıklı bir SafeZone cebi. Kullanımda, 21 litre kapasiteli Crossover içte ve dışta bolca boşluğa sahipken, bir hava akımı kanalı 'terli sırt sendromunu' dışarıda tutar.

(Resim kredisi: John Lewis)

7. Knomo Princeton evrak çantası

100 poundun altında minimalist bir çanta

Satın alma nedenleri
+ Modern ve şık görünüyor + Dayanıklı malzemeler
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,98 £ Amazon'da Görüntüle 79,98 £ Amazon'da görüntüleyin 12 Amazon müşteri incelemeleri

Kıyafetlerinizi sade ve minimalist seviyorsanız, bu sizin için dizüstü bilgisayar çantası olabilir. Knomo'nun Princeton Evrak Çantası ince bir profille (29 x 41 x 7,5 cm) süper pratik olmakla birlikte zarif bir şekilde şıktır, suni deri süslemeli dayanıklı dimi polyesterden yapılmıştır ve dizüstü bilgisayarınızı darbelere, darbelere ve darbelere karşı dikkatli bir şekilde korumak için yumuşak bir koruyucu astara sahiptir. çizikler.

15,6 inç'e kadar herhangi bir dizüstü bilgisayarı barındırmak için yastıklı bir bölümün yanı sıra, çantada ayrıca notlara veya anahtarlarınız ve telefonunuz gibi gerekli parçalara ve parçalara hızlı erişim için tam uzunlukta bir dış cep vardır. Omuz askısı, mümkün olan en iyi oturuşu elde etmenizi sağlamak için kolayca ayarlanabilir ve üst tutamaçlar dayanıklılık için deriden yapılmıştır - sonuçta, dizüstü bilgisayarınız değerlidir. Çok değerli ve iki yıl garantilidir, ancak 1 kg ağırlığındadır.

(Resim kredisi: Bay Porter)

8. FILSON Orijinal fitilli evrak çantası

İçinizdeki Indiana Jones için

Satın alma nedenleri
+ Dayanıklılık için deri ile süslenmiş + Süper şık ve sağlam
Kaçınılması gereken nedenler
-Açık hava görünümü, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI herkes için değil275 £ Mr Porter İngiltere'de görüntüleyin 315 £ Mr Porter İngiltere'de görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Kendinizi işteki bir Don Draper'dan daha çok bir Indiana Jones olarak görüyorsanız, deve desenli bir evrak çantası düşünebilirsiniz. Biraz yapılandırılmış ama çok şık olan Filson çantası, Seattle'da suya ve aşınmaya dayanıklı 'sağlam dimi' den üretilmiştir. Ayrıca bir lüks dokunuş için dayanıklı dizgin derisiyle süslenmiştir. Geniş iç kısım, üç kullanışlı bölme ile donatılmıştır ve havayolu taşıma gereksinimlerini karşılayacak şekilde tam olarak boyutlandırılmıştır; ayrıca, istediğiniz gibi kullanabilmeniz için iki üst tutma yeri ve çıkarılabilir bir omuz askısı vardır. Herkese göre değil ama işçiliği ve biraz farklı bir şeyi takdir eden biri bu çantayı sevecek.

9. Targus CityLite omuz çantası

Basit, işe benzer durum

Satın alma nedenleri
+ İnce ve hafif + Gerçekten iyi değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok moda değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 35,37 Amazon'da Görüntüleyin

CityLite omuz çantası ince ve hafiftir, ek defter veya evrak için yer bulunan geniş bir ana bölme ve toplantı sırasında kalem veya fare bulmanızı engelleyen ön aksesuar cebi içerir. Yumuşak tutamaçları ve yastıklı omuz askısı ya da rahatlığı var, bu da düşük fiyat etiketi için fena değil. Tek dezavantajı çok şık görünmemesi. Ancak, büyük bir yatırım yapmadan iş gibi görünen basit bir çantanın peşindeyseniz, bu vaka kazanır.

10. Knomo Reykjavik tote sırt çantası

Dayanıklı, şık sırt çantası

Satın alma nedenleri
+ Bir sürü cep + Benzersiz kimlik no. kaybolması durumunda
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Çok değil 59,99 TL Amazon'da Görüntüleyin99 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin9 Amazon müşteri yorumu

Knomo Reykjavik tote sırt çantası şıktır ve taşınabilir cihazlarınız için bol miktarda saklama alanı sağlar. Koruma ve güç için hafif, su sıçramasına dayanıklı polyester ve aşınmaya dayanıklı deri döşemeden üretilmiştir, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. 15 inç'e kadar olan tüm dizüstü bilgisayarları korumak için yastıklı bir bölümün yanı sıra zıt astarlı ana bölme ve kablolar ve küçük aksesuarlar için iki gözenekli cep vardır. USB kalemleri (ve acil durum atıştırmalıklarını) saklamak için yeterli alan yoksa, fermuarlı iki cep de vardır, ancak bunlar akıllı telefonunuzu, kartlarınızı, kulaklıklarınızı ve ev anahtarlarınızı güvende tutmak için daha kullanışlı olabilir. Keykjavik, şirkete kaydedilebilecek benzersiz bir myKnomo 'kaybolursa' kimlik numarasına sahiptir ve kaybolursanız sizi çantanızla yeniden birleştirmenize yardımcı olur, ancak elbette bilgisayarınız çoğu hırsız için çok büyük olabilir.

(Resim kredisi: Bay Porter)

11. Paul Smith dokulu deri evrak çantası

Çizgili bir lüks dilimi

Satın alma nedenleri
+ İmza çizgilerini içerir + Şaşırtıcı kalitede BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bazı tasarım çantalar sadece bir sezon için harika, ancak Paul Smith'in imza çizgileri bir klasik. Bu evrak çantası, ince ve profesyonel bir görünüm sağlarken, normal bir deri evrak çantasına bol miktarda kişilik katan üst kulplar boyunca ince gökkuşağı bantlarla süslenmiştir. Sıkı bir kıyafet kuralını aşmanın akıllıca bir yolu. Elbette, tasarımcı etiketleri ucuza gelmiyor, ancak dayanıklı dokulu deriden yapıldığı için inanılmaz derecede iyi giyecek ve yastıklı iç kılıfı dizüstü bilgisayarınızı en iyi durumda tutacak. Çantanın iki üst tutacağı, iki fermuarlı ve tüm işinizin olması gerekenler için çok sayıda fermuarlı cepleri vardır.

12. Prada Saffiano deri evrak çantası

İş demek istediğini söyleyen bir çanta

Satın alma nedenleri
+ Zamansız stil + Harika malzemeler + Premium
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI genişletilemez Amazon'a bakın

Giysiler adamı yapıyorsa, iyi bir dizüstü bilgisayar çantan olduğundan emin ol. Bu Saffiano deri evrak çantası, bir sonraki toplantınızda parlatırsanız kesinlikle etkileyecektir. İtalya'da yüksek kaliteli deriden üretilmiş, sade, sade bir profilde tasarlanmış ve evin logo plakasıyla basitçe detaylandırılmıştır. Eşyalarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olacak kart yuvaları ve fermuarlı bir cep vardır. Dizüstü bilgisayarınız için ayrı bir cep yoktur, ancak yapılandırılmış çanta onu iyi tutar ve size ekstra çok yönlülük sağlar. Tek gerçek dezavantaj, bu evrak çantası oldukça büyük bir yatırım olduğu için fiyattır.

13. FAGUO Fratelli bilgisayar çantası

Kalbi olan bir dizüstü bilgisayar çantası

Satın alma nedenleri
+ Çeşitli tutamaç ve cep seçenekleriyle çok yönlü + Küçük bir miktar iyi + Çekici tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Faguo Fratelli Bilgisayar Çantası havalı müşteriler içindir. Üst taşıma sapları ve çıkarılabilir omuz askısıyla, dizüstü bilgisayarınızı taşımak için her zaman rahat bir yol bulacaksınız; iki YKK naylon fermuarlı ana bölme, biri 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar için yastıklı bir cebi içeren dimi pamuklu astarlı ana bölme, organize olmanıza yardımcı olur. Çantanın kendisi, lacivert / marsala renk kombinasyonunda belirgindir ve John Lewis'e özel olduğundan, muhtemelen etrafta çok fazla şey göremeyeceksiniz. En ucuz seçenek değil, ancak deri detaylar ve dikişli bir marka etiketi de dahil olmak üzere ayrıntılara büyük özen gösterilerek şık. Üzerindeki hindistancevizi düğmesi, markanın ürettiği her ürün için bir ağaç diktiği gerçeğini sembolize ediyor, böylece seçiminiz için kendinizi arkanızda bırakabilirsiniz.

14. Kenzo kaplanı dizüstü bilgisayar çantası

Etkilemek için süper şık kılıf

Satın alma nedenleri
+ Moda noktaları için büyük logo + Basit fermuarlı kapatma
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI kimse işlemez Amazon

Kenzo, süper imrenilen havalı etiketlerden biridir. Bu kanvas kaplan dizüstü bilgisayar çantası işleri basitleştirir. Bir fermuarlı ancak tutacağı yoktur, bu nedenle toplantılara giderseniz veya dizüstü bilgisayarınızı daha büyük bir sırt çantasında veya çantada saklamayı planlıyorsanız en iyi sonucu verir. Ancak peşinde olduğunuz modaya uygun bir önbellekse, bu vaka hile yapmalıdır. Ön tarafa işlenmiş ikonik Kenzo kaplanı ve arka tarafındaki logosu ile övünür, bu yüzden onu bir masanın üzerine koyarsanız, kesinlikle bir konuşma noktası olacaktır.

Bunu beğendin mi?

Eastpak Sağlayıcısı Sırt Çantası -... Eastpak Sağlayıcısı Amazon £ 39.95 GörüntüleTüm fiyatları görünLowepro ProTactic 350 AW II ... Lowepro ProTactic BP 350 AW II Amazon £ 149 GörüntüleTüm fiyatları görünTEMELLERİ İSTİYORUM - Kastrup ...ESSENTIALS İSTİYORUM Kastrup Sırt ÇantasıBay Porter İngiltere£ 370 Görünüm Tüm fiyatları görün