Close

En iyi can yelekleri 2020: yelken, SUPing, kayak ve daha fazlası için

Kano, yelken ve kürekli sörf malzemeleri söz konusu olduğunda, hayatınızı kurtarabilecek şeyin muhtemelen en önemlisi olduğunu söyleyebiliriz.

Bunu akılda tutarak, yetişkinler, çocuklar ve hatta evcil hayvanlar için su üzerinde güvenli, keyifli ve tamamen yüzen bir zaman geçirmek için şu anda piyasadaki en iyi can yeleklerini topladık.

  • (Su) kanatlarınızı yeni kazanıyorsanız, bizimyeni başlayanlar için en iyi kanolar
  • SUPing harika bir yaz egzersizidir:en iyi şişme kürek tahtalarısatın alma rehberimizde

Peki en iyi can yeleğine tam olarak nasıl karar veriyorsunuz? Pekala, bazı açılardan düşündüğünüzden daha kesik kesiktir.

Çok fazla ayrıntıya girmeden veya GCSE fiziğine geri dönüşler vermeden, kaldırma kuvveti newton olarak ölçülür ve en çok tercih edilen can yeleklerimizin her biri, suda ne kadar iyi performans gösterdiklerini belirlemenize yardımcı olmak için 50 ile 290N arasında bir derecelendirmeye sahiptir.


Ayrıca, her bir ceketin hangi CE standardına uygun olduğunu belirledik, her biri ceketin sıkı uluslararası test standartlarına göre güvenli olduğunu ve otomatik (kendi kendine şişen) mi yoksa köpük mü olduğunu gösterdi.

Konfor ve yüzdürme için en iyi seçimimiz, etkileyici bir 165N yüzdürme derecesi sunmalarına rağmen, gözden geçirenlerin üzerindeyken zar zor hissedebileceklerini söylediği Crewsaver Crewfit, ancak su sporları, çocuklar, evcil hayvanlar ve daha fazlası için en iyi seçimlerimiz için aşağıda okumaya devam edin.


En iyi can yeleği

1. Crewsaver Crewfit

Hafif, yalın ve hayat kurtaran, bir sopa sallayabileceğinizden daha fazla newton ile

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Olumsuz hava koşulları Tip: Otomatik Yüzdürme: 165N Boyut: Tek boyut Şunlara uygundur: ISO 12402-3
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve sıkı oturan BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 71,63 Amazon'da 30 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Bir uzman yorumcu, bu Crewsaver can yeleğini 'dikkat çekici derecede rahat ve takması kolay' ilan etti ve birkaç dakika sonra, hepinizin üzerinizde olduğunu unuttuğunuzu söyledi.


Bu, Crewfit’in cazibesinin gerçekten özüne iniyor: Su kenarındaki tercih ettiğiniz spordan en iyi şekilde yararlanmak için çekmeniz gereken tüm komik açılara (veya aslında, olta atmaya) müdahale etmeyen hafif, düşük profilli bir tasarım. Bu otomatik enflasyona ve önerilen 150'nin 15 newton üzerinde bir yüzdürme oranına ekleyin, hepsi 100 £ 'un altında ve en iyi can yeleğimizi elde edin.

Secumar Ultra 170

2. Secumar Ultra 170

Bu, en çiseleyen günler için rahat, hava şartlarını bozan özelliklerle birlikte gelir.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Konfor Tip: Otomatik Yüzdürme: 165N Boyut: Tek boyut Uygunluk: ISO 12402-3
Satın alma nedenleri
+ Polar boyun ve sprey başlığı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 126,89 Amazon'da görüntüle £ 152,90 Amazon'da görüntüle 5 Amazon müşteri incelemeleri

RNLI’nin Yararsız Yıpranmadıkça Kampanyası için özel olarak tasarlanmış olan bu Secumar can yeleğinin, ihtiyacınız olduğunda ürünlerle birlikte geleceğini biliyorsunuz.

Düz kayışları ve kompakt şekli, kendinizi yere yığılmış hissetmemenizi sağlar ve ön tarafta aşırı yastıklı olmamasına rağmen, sürtünmeyi önlemek için rahat bir polar boyun ve sinir bozucu spreyin gözlerinize ve solunum yollarınıza girmesini önlemek için bir sprey başlığı vardır. dalgalı günler, bu nedenle konfor kesinlikle tehlikeye atılmaz.


Helly Hansen Çocuk Kasası

3. Helly Hansen Çocuk Kasası

Yüzer köpük ile önceden doldurulmuş, bu çocuklar için en iyi can yeleğimiz

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çocuklar Tipi: Köpük Yüzdürme: 100N Boyut: 5-15kg, 10-25kg, 20-35kg Uygunluk: ISO 12402-4
Satın alma nedenleri
+ Zaten yüzdürme için ayarlanmış BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 45 Amazon müşteri incelemesini kontrol edin

Bu Helly Hansen çocuk ceketi, otomatik olarak şişmemesi ve yüzer köpük ile önceden doldurulmuş olmasıyla önceki seçimlerimizden farklıdır, böylece her an kullanıma hazırdır.

Bu, elbette, şu ana kadarki diğer seçimlerimizden daha hantal bir manzara olduğu anlamına geliyor, ancak mesele kaza geçirme ihtimali olan çocuklar söz konusu olduğunda, ödenmesi gereken küçük bir bedel. Düşük ışıkta güvenlik için bir ıslık ve uygun boyutlu yansıtıcı unsurlarla birlikte gelir ve patentli köpük şekli maksimum dönüş kuvveti sağlar.

Crewsaver ErgoFit 290N OC

4. Crewsaver ErgoFit 290N OC

Kolay kaldırılan kayışlarla olağanüstü bir yüzdürme seçeneği

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Zor ortamlar Tür: Otomatik Yüzdürme: 290N Boyut: Tek boyut Şunlara uygundur: ISO 12402-2
Satın alma nedenleri
+ Listemizdeki en iyi yüzdürme derecesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 236,88 £ Amazon'da görüntüleyin 252,27 £ Amazon'da görüntüleyin

Bu ultra ince can yeleği pek görünmeyebilir ama suya girene kadar bekleyin. 290N yüzdürme oranıyla, listemizdeki en fantastik yüzdürme seçeneğidir.

İki saniyenin altında belirtilen bir dönüş hızına (bu sizi ne kadar çabuk döndürür) ve erkekleri sudan olabildiğince çabuk çıkarmak için güçlü, kolay erişilebilen ikiz kaldırma düğmelerine sahiptir. Tüm bunlar, ancak süper kandırılan kompakt bir pakette, kazanan bir kombinasyondur.

Spinlock Deckvest Lite

5. Spinlock Deckvest Lite

Dalgalar üzerindeki hayat bir rollercoaster olabilir, bu yüzden bu etkileyici can yeleğiyle ona göre giyin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yelken ve balıkçılık Tür: Otomatik Yüzdürme: 170N Boyut: Tek boyut Uygunluk: ISO 12402-3
Satın alma nedenleri
+ Ultra güvenli kasık kayışı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 134,37 Amazon'da görüntüle

Bu rollercoaster koşum tarzı yüzdürme yeleği, alışılmadık şekli ve dört renk seçeneği sayesinde listemizdeki en şık olanıdır, ancak işi yapıyor mu?

Pekala, çok ağır hava koşulları veya denizden uzaklaşma için doğrulanabilir bir şekilde olmasa da, kullanıcılar onu zar zor orada hissetmesi ve otomatik enflasyonu için övdü ve canlı koşullarda yedeklemenin yanı sıra uzaktan can sıkıcı olmayan bir rahatlığa sahip olmaktan mutlu oldular. Uygun.

Kasık kayışını sabitlemeyi hatırladığınız sürece, Spinlock'un 'nihai rahatlık ve çeviklik için geliştirilmiş' olarak tanımladığı hoş ve hafif bir tasarıma hazırsınız.

Helly Hansen Binici Yeleği

6. Helly Hansen Binici Yeleği

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda esneklik için hacimli ve müdahaleci olmayan

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Su Sporları Tür: Köpük Yüzdürme: 50N Boyut: 30/40, 40/50, 50/60, 60/70 Uygunluk: ISO 12402-5
Satın alma nedenleri
+ Hacimli değil; engel olmaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 29,99 £ Amazon'da görüntüle 48,18 £ Amazon'da görüntüleyin 37 Amazon müşteri incelemeleri

Bu Helly Hansen can yeleği, su sporları için özel olarak tasarlanmıştır, hafif ve rahat bir yapıya sahiptir ve cüretkar virajlara engel olmamak için çok düşük hacimlidir.

Rüzgar sörfçüleri, uçurtma sörfçüleri ve su kayakçıları kesinlikle esneklikle gemide olacaklar ve ön kısımda rahatlık için yumuşak köpük ve arkadaki dengeyi artıran PE köpük kombinasyonu ile, görmüş olsaydık çok hoş bir hafif cankurtaran oldu.

Crewsaver Pet

7. Crewsaver Pet

Bu rahat oturan evcil hayvan can yeleğiyle ekstra maceracı kedi ve köpekleri güvende tutun

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Evcil Hayvan Türü: Köpük Yüzdürme: N / A Boyut: XS, S, M, L, XL Uygunluk: N / A
Satın alma nedenleri
+ 'Garip şekilli' evcil hayvanlara bile rahatça sığdığı söyleniyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 48,43 £ Amazon'da görüntüle 48,43 £ Amazon'da görüntüle 1 Amazon müşteri incelemesini

Crewsaver'dan Petfloat tam olarak kulağa benziyor: kürek sörfü yapan yavru veya seyir kedinizin suda güvenli bir şekilde tutulmasını sağlayan evcil hayvanlar için bir can yeleği. Bundan hoşlanmayabilirler, ama bunun kendi iyilikleri için olduğunu biliyorsunuz. Bir şekilde denize düşmeleri durumunda, bu evcil hayvan can yeleği, arkalarında onları dalgalardan kolayca kaldırmak için sağlam bir tutacakla birlikte gelir. Gözden geçirenler, mükemmel uyum ve somut malzeme ve yapı kalitesinden ötürü övgüde bulundular ve 'tuhaf şekilli' köpeklerin kendi kendini iddia eden sahipleri bile bunun bir muamele yaptığını gördü.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Crewsaver Crewfit 165N Sport ... Crewsaver Crewfit Amazon £ 71,63 GörüntüleTüm fiyatları görünSecumar Ultra 170 Otomatik ... Secumar Ultra 170 Amazon £ 126,89 İnceleTüm fiyatları görün