Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi bagaj etiketleri 2020: Bir daha asla yanlış valizi teslim alma

En iyi bagaj etiketleri 2020: Bir daha asla yanlış valizi teslim alma

İster iş ister tatil için sık uçan bir yolcu olun, bagajınızın doğru ve net bir şekilde etiketlendiğinden emin olmak, hem kayıtlı bagajınız hem de el bagajınız için en önemli şeylerden biridir.

Bir bagaj etiketi, bagajınızın yolda kaybolması durumunda önemli bilgiler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mevcut çeşitli stillerle bagaj teslim sırasında beklerken çantanızı hızlı ve kolay bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olacak harika bir yoldur.

Kendiniz için bir bagaj etiketi satın almak, kişisel tarzınıza ve tercihinize bağlıdır.

Tüm çantalarınızın eşleşmesini istiyorsanız bazıları setler halinde sunulacak ve birçoğu, kişisel bilgilerinizi yalnızca herkes tarafından daha az görünür kılmak için bir kılıf ve kılıfla birlikte gelir.


Deri bavul etiketleri akıllı görünür ve iş için çok seyahat edenler için güzel bir hediye olabilir, bu nedenle aşağıdaki listemizde Londralı Aspinal ve Maxwell-Scott gibi tasarımlara göz atın.

Bagajınızı kaybetme konusunda özellikle paranoyak iseniz, Bluetooth veya GPS izleyici olarak işlev gören akıllı etiketlere bile yatırım yapabilirsiniz, böylece bagajınızın nerede olduğunu her zaman kontrol edebilirsiniz.


Bunlar, kaybolması durumunda bagajınızı kurtarmanızı da kolaylaştırır. Aradığınız ne olursa olsun, bagajınızı şık bir şekilde güvende tutmanıza yardımcı olacak bazı harika seçenekler belirledik.

Aşağıdaki toparlamaya bir göz atın.


En iyi 10 bagaj etiketi

En iyi bagaj etiketleri: Londra

1. Londra Deri Bagaj Etiketleri Aspinali

Şık uçmak için akıllı deri bagaj etiketi

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Lüks seyahat Malzeme: Saffiano İtalyan Dana Derisi Renk: Siyah veya kahverengi Ek: Toka
Satın alma nedenleri
+ Kişisel detaylar için gizli alan + Takması kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün çok seyahat ederseniz muhtemelen hırpalanabilirsiniz.

Aspinal of London'ın bu çift bagaj etiketi oldukça havalı görünüyor ve eğer sık ​​sık seyahat eden bir yolcu iseniz, o zaman bunlar bagaj setinizi oldukça güzel bir şekilde tamamlayacaktır. Gerçek dana derisinden yapılmışlardır, tabii ki pahalı taraftadırlar, uçağın ambarında hırpalanırlarsa acı hissedebilirsiniz, ancak sıçratacak paranız varsa kesinlikle değerlidirler. yaşamınızdaki göçebeye düşünceli bir hediye vermek ya da sahip olmak.

Toka kayışıyla kolayca takılırlar ve kişisel bilgilerinizi saklamak için deri kapakla güzelce gizlenmiş özel bir kılıfları vardır. Geleneksel ve şık, bunlar lüks seyahatler için en iyi bagaj etiketleridir.

En iyi bagaj etiketleri: Karo Mate


2. Döşeme Montaj İlişkisi

A'dan B'ye bagajınızı takip etmek için kompakt, küçük bir Bluetooth izleyici

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bluetooth izleyici Malzeme: Metal Renk: Beyaz Ek: Anahtarlık
Satın alma nedenleri
+ Küçük + Ücretsiz ilgili uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
- 1 yıllık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 17,99 $ 'dan sonra değiştirilmelidir Amazon'da 24,88 $ Görüntüle Amazon'da Görüntüleyin Önerilir25 ABD doları Döşemede Görüntüle