Close

En İyi Mac: Apple'ın şu anda sattığı her Mac

Bir sonraki bilgisayarınız için Apple ile gitmeye karar verdiyseniz, çok sayıda seçeneğiniz var - hafif ve yakın zamanda yenilenmişMacbook AirMac Pro'nun pahalı güç merkezine. Burada aralarındaki farkları ve en iyi Mac'in nasıl seçileceğini açıklayacağız.


Elbette sizin için en iyi Mac, diğer herkes için en iyi Mac olmayabilir: sizi bugünkü özellikleri, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgilendireceğiz ve bilmeniz gerekenleri özetleyeceğiz. Bitirdiğimizde çok daha bilinçli bir seçim yapabilmelisiniz.

Tüm bu Mac'ler,macOS CatalinaEylül 2019'da yazılım yükseltme ve tüm yeni özellikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.buraya.

Apple iMac

iMac


(Resim kredisi: Apple)

1. iMac

Herkes için bir masaüstü

Satın alma nedenleri
+ Geniş yapılandırma seçenekleri + Üstün görüntü ve yapı kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Taşınması veya onarımı zor Düşük Stok 1,999 $ Amazon'da Görüntüleyin

İlk kez 9. nesil Intel işlemcileri ve Vega grafik seçeneklerini ekleyen zamanında Mart 2019 yenilemesiyle, iMac çoğu insan için en iyi Mac olmaya devam ediyor ve serinin tamamında favorimiz - özellikle de farklı yöntemlerin sayısından dolayı değil. yapılandırabilir.

Başlangıç ​​için çok çeşitli çözünürlükler, işlemci hızları, yüklü RAM, grafik seçenekleri, yerel depolama alanı ve daha fazlasıyla 21,5 inç ve 27 inç ekran boyutları arasından seçim yapabilirsiniz. En üst 27 inçlik model size 6 çekirdekli 3,7 GHz işlemci, 2 TB yerel depolama, 5K ekran ve Radeon Pro 580X grafik sunar.

Tüm bu seçeneklerle, fiyatlar büyük ölçüde değişir ve bu da iMac'in lehine olan başka bir nokta: onu uygun fiyatlı veya ihtiyaç duyduğunuz kadar güçlü olacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Kullanıcıların çoğu için en iyi Apple masaüstü bilgisayar.


MacBook Pro 2019

MacBook Pro

(Resim kredisi: Apple)

2. MacBook Pro

Mükemmel değil ama yine de harika

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel tasarlanmış, uzun ömürlü + Geniş konfigürasyon seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha güçlü modeller çok pahalı2.279 $ Adorama'da görüntüle 2399 Adorama'da görüntüle 2839 ABD doları Adorama'da görüntüle