Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Apple dizüstü bilgisayarınızı güçlendirmek için en iyi Macbook Pro aksesuarları

Apple dizüstü bilgisayarınızı güçlendirmek için en iyi Macbook Pro aksesuarları

Bir Macbook Pro'yu nasıl daha profesyonel hale getirirsiniz? En iyi özellikleri ve iyi görünümü geçtikten sonra, en sevdiğiniz dizüstü bilgisayarınızın ante değerini yükseltmenin şaşırtıcı derecede çok sayıda yolu vardır. En iyi Apple Macbook Pro aksesuarlarının bu çalışmasında bunlardan sadece birkaçını topladık.


Piyasada tam olarak ne için bulunduğunuzdan emin değilseniz, Macbook'a sahip olmak için hızlı ipucumuz, ilk seçimimiz olan Mophie Powerstation gibi taşınabilir bir güç paketine yatırım yapmaktır, bu da telefonları ve tabletleri de şarj eder - çünkü daha kötüsü yoktur şarj cihazınızı evde bıraktığınızı ve o küçük kırmızı pili gördüğünüzü fark etmekten çok.

Aksesuar cephesinde zaten oldukça iyi bir performans sergiliyorsanız ve peşinde olduğunuz uyumluluk varsa, her şeyin kullanımda olduğundan emin olmak için resmi Apple USB - USB-C şarj cihazına veya Satechi Type-C Pro Hub Adaptörüne bir göz atın. büyük ölçüde azaltılmış bağlantı noktası sayısı ile. Bir dizüstü bilgisayar yardımcısında aradığınız her ne olursa olsun, aşağıdaki listemizde pek çok temeli kapsayan önerilerimizi bulacaksınız.

En iyi MacBook Pro aksesuarı

1. Mophie Powerstation USB-C Powerbank

Tüm Apple ailesi için yeterli şarj sağlayan bu çok işlevli güç paketi, Macbook'lar için en iyi aksesuarımızdır.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hareket halindeyken şarj Tip: Powerbank Pil: 20000 mAh Çıkış konektörü: USB, USB-C
Satın alma nedenleri
+ Macbook Retina'da 14 saate kadar şarj sağlar + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 29,99 £ Amazon'da görüntüleyin89,95 £ Apple UK'de görüntüleyin129,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin

Bu taşınabilir güç istasyonu, çok yönlülük ve güvenilirlik karışımıyla en iyi Macbook aksesuarı için en üst sırayı kazanır - başka bir deyişle, işi yapar ve bunu birden fazla cihazda yapar. Kısa süre yakalanırsanız, 14 saate kadar bir MacBook Retina, bir iPad Pro 9.7 & rdquo; şarj etmesini bekleyebilirsiniz. 19 için ve etkileyici bir 72 için bir akıllı telefon ve tekrar çalışmaya hazır olmak için yalnızca 3 saatlik kendi şarjını gerektiriyor.


Böylesine güçlü bir güç paketi için şaşırtıcı derecede taşınabilir olması, seyahat için mükemmel olmasını sağlar ve birinci sınıf kumaş kaplama, anonim görünen teknoloji ürünleri arasında sadece çarpıcı bir dokunuş.

Satechi Type-C Pro Hub Adaptörü


2. Satechi Type-C Pro Hub Adaptörü

Her şeye uygun bu adaptör, filmlerden fotoğraflara kadar her şeyi şık bir şekilde işler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Eklenen girişler Tür: Adaptör Voltajı: 20,3V Bağlantı noktası sayısı: 7
Satın alma nedenleri
+ Yazılım gerektirmez + HDMI'dan SD'ye BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 79,98 £ Currys PC World'de görüntüleyin 79,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin 83,99 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Bilgisayarlar küçüldükçe, inceldikçe ve hafifledikçe, bazen kendimizi ayrıcalık için bağlantı noktalarından isteksizce ödün verirken bulabiliriz, bu nedenle çok sayıda ekstra aksesuarınız veya birden fazla girişe ihtiyaç duyan cihazınız varsa, bu C Tipi Hub Adaptörü gibi bir şeyi düşünebilirsiniz.

Bu Satechi ürünü, maksimum kolaylık için tak ve çalıştır özelliğine sahiptir ve herhangi bir sürücü veya yazılım gerektirmez, böylece hemen başlayabilirsiniz. İki USB, bir USB-C, USB-C PD, SD, microSD ve HDMI bağlantı noktalarına sahiptir ve tüm bilgisayarlara uyması için Uzay Grisi veya gümüş rengi seçenekleri mevcuttur.


Transcend JetDrive Lite 330

3. JetDrive Lite 330'u Aşın

Bu geniş flash sürücü sayesinde yeniden başlatmadan depolamanızı iyileştirin

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Ekstra depolama Türü: Depolama genişletme kartı Depolama: 64, 128 veya 256 GB Maksimum okuma: 95 MB / s Maksimum yazma: 60 MB / s
Satın alma nedenleri
+ Depolamayı 64, 128 veya 256 GB'a yükseltin + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 34,45 £ Amazon'da görüntüleyin

Satın alma işleminden birkaç yıl sonra, dizüstü bilgisayarınız başka bir 'disk dolu' uyarısıyla yanıp sönerken, daha düşük spesifikasyona gittiğiniz için pişman olabilirsiniz, ancak yükseltme yapmanın daha ucuz yolları vardır.

Bu Transcend JetDrive depolama genişletme kartı, Macbook Pro'nuza 64 ila 256 GB ekstra depolama alanı sağlamak için kart yuvasında düzgün bir şekilde oturur.

Kariyer geliştiricileri gibi ağır kullanıcılar ve 20 yaşın altındaki kişiler bile, birden fazla kaydetme, büyük dosyalar ve sistemin tekrar tekrar uyku ve uyanma gibi gündelik zorluklara karşı hayranlık uyandıran bir şekilde ayakta kaldığını görüyorlar, bunların hepsi daha küçük diskleri geride bırakabilir.


Twelve South BookArc Standı

4. Oniki Güney BookArc Standı

Bu Macbook'lar için üretilmiş stand ile dizüstü bilgisayarınızı kontrol altında tutun ve iyi görünmesini sağlayın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Düzenli bir masaüstü Türü: Dizüstü bilgisayar standı Malzeme: Alüminyum Renk: Gümüş veya Uzay Grisi
Satın alma nedenleri
+ Yer kazanmak için dizüstü bilgisayarı dikey olarak tutar + Kablo yönetim sistemi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 42.99 Amazon'da görüntüleyin49,95 Sterlin Apple UK'de görüntüleyin£ 49,99 Currys PC World 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Orada kesinlikle daha ucuz dizüstü bilgisayar öne çıksa da, dünyanın en iyi görünen dizüstü bilgisayarını satın alıp plastik bir stantta dinlenmeye bırakmanın hiçbir anlamı yoktur.

Bu Twelve South BookArc standı, dizüstü bilgisayarınızın renklerine uyması için gümüş ve uzay grisi seçenekleriyle gelen, başlı başına yakışıklı bir kit parçasıdır.

Çoğu standın aksine, yerden tasarruf etmek için kapalı Macbook'unuzu dikey olarak tutar; dizüstü bilgisayar ve masaüstü arasında gidip gelirseniz ve alabileceğiniz tüm dirsek boşluğuna ve kablo yönetim sistemine (veya bizim deyimimizle 'kancalara') ihtiyacınız varsa idealdir. işlerin derli toplu görünmesini sağlayın.

Durum 13

5. 13 'ICON Kılıf

Nasıl moda ikonu olunur? Teknolojinizin sizin kadar iyi giyindiğinden emin olun

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Seyahat Tipi: Dizüstü bilgisayar kılıfı Malzeme: Suni kürk, polyester ve pamuk Beden: 13 & rdquo;
Satın alma nedenleri
+ Nem ve küf tutmayan kumaş + Kolay erişimli manyetik şerit BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 34.99 Amazon'da İncele£ 59,95 Apple UK'de görüntüleyin59,99 £ Amazon'da Görüntüleyin

Macbook'unuzu sık sık bir yerden bir yere taşıyorsanız, uygun bir amaca yönelik üretilmiş bir çantaya yatırım yapmak mantıklıdır. Bu Incase ürünü, dayanıklılık, nem geçirmezlik ve gerilme direnci için Woolenex ve herhangi bir aksaklıktan gelen darbeyi emmek için bir EVA tampon çerçevesi ile hafif ve sağlamın ideal buluşması olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, gözden geçirenlerden kesinlikle dikkate almaya değer bir uyarı: Doğru şekilde yukarı taşımaya dikkat edin, aksi takdirde manyetik şerit kapağı Macbook'un ağırlığı artı yerçekimi nedeniyle açılabilir. Uyarıldın!

Seagate Backup Plus Taşınabilir Sabit Disk

6. Seagate Backup Plus Taşınabilir Sabit Disk

Bu güvenilir sabit sürücü ile dosyalarınızı güvende tutun ve dizüstü bilgisayarınızı hızlı tutun

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yedeklemeler Tür: Taşınabilir sabit sürücü Kapasite: 1, 2 veya 4 TB Otomatik yedekleme ?: Evet
Satın alma nedenleri
+ Küçük ve ince + Yerel Mac yazılımına güvenmiyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 48,99 £ Ryman'da 50 £ Amazon'da görüntüle 72,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin 3 Amazon müşteri yorumu

1, 2 veya 4 terabayt seçeneği ile bu taşınabilir sabit sürücü, Tardis'ten daha fazla depolama alanı sunar, ancak yine de küçük ve yanınızda taşıyabileceğiniz kadar incedir. Cep boyutunda taşınabilirliğin yanı sıra, kurulumu basit ve hızlı yanıt veriyor.

Yedekleme tesisi, Seagate Dashboard sayesinde, Time Machine ile çalışmaya başlamazsanız, kaynak almanız ve indirmeniz için orada.

Apple USB-C - USB Adaptörü

7. Apple USB-C - USB Adaptörü

Bu eski ve yeni USB adaptörüyle aksesuarlarınızı güncel hale getirin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Uyumluluk Türü: USB adaptörü Konektörler: USB-C - USB 2.0 Malzeme: Plastik
Satın alma nedenleri
+ Eski teknolojiyi kolayca güncelleyin + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,99 TL Amazon'da görüntüleyin16,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 19 very.co.uk adresinde görüntüleyin 903 Amazon müşteri incelemeleri

2014 yılında USB Implementers Forum tarafından sonuçlandırılan - evet, bu bir şey - USB-C, o zamandan beri Macbook Pro dahil olmak üzere cihazlarda istikrarlı bir şekilde görünüyor.

Orijinal tıknaz USB'nin kaçınılmaz aşamalı olarak aşamalı olarak kaldırılmasından önce tükenip tamamen yeni bir teknoloji satın almak istemiyorsanız, bu resmi Apple USB-C - USB adaptörü gibi bir şey düşünün. Bu, iPhone veya iPad gibi iOS cihazlarının yanı sıra sabit sürücüler gibi standart USB aksesuarlarını şarj etmek ve senkronize etmek için Pro'nuzun USB-C veya Thunderbolt bağlantı noktasına bağlamanıza olanak tanır.

Apple Magic Mouse 2

8. Apple Magic Mouse 2

Duyarlı, rahat ve güzel görünümlü: başka ne beklersiniz?

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Hareket kolaylığı Tür: Fare İzleme türü: Lazer Bağlantısı: Bluetooth Güç: Şarj Edilebilir
Satın alma nedenleri
+ Şık, düşük profilli tasarım + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kolayca eşleşir£ 59 EBay'de görüntüle64,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin 149,99 £ Amazon 532 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Fareler (fareler?) Genellikle güzel görünümleriyle tanınmazlar, ancak Sihirli Fare bir istisnadır. Çakıl taşı benzeri şık bir kablosuz fare, aynı derecede şık bir Macbook ile evde tam olarak görünür ve Bluetooth üzerinden kolayca eşleşir, böylece yolunuza çıkacak kablolar yoktur.

Tek parça yapı, kaydırma tekerleği veya ayrı düğmelerle kesintiye uğramaz. Bunun yerine, yalnızca parmaklarınızı ayarlayarak kolayca yakınlaştırabilir, tıklayabilir, sağ tıklayabilir ve her tür klavye kısayolunu gerçekleştirebilirsiniz. Buna alışmak biraz zaman alabilir, ancak sonsuz hareket özelleştirilebilirliği darbeyi biraz yumuşatır.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Mophie Powerstation XXL ... Mophie Powerstation USB-C Powerbank Amazon £ 29.99 GörüntüleyinTüm fiyatları görün