Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi yatak soğutma pedleri 2020: Örtülerin altında ısınmayın

En iyi yatak soğutma pedleri 2020: Örtülerin altında ısınmayın

En iyi yatak soğutma pedleri, özellikle yatağınız vücut ısınızı tutuyorsa ve erken saatlerde sizi terletiyorsa, uyku düzeninizin önemli bir parçası olabilir. Hafızalı köpük, çoğu ürünün anahtar bileşeni ikenen iyi şilteler, aşırı ısınmasıyla ünlüdür ve sıcaklıkları düşürmek için sizinle yatak arasındaki bir soğutma katmanını yenemezsiniz.


Neyse ki, yatak pazarı dikkat çekti ve şimdi, optimum uyku koşulları için yatağınızın sıcaklığını düzenlemek için çalışan çok sayıda soğutma pedi veya soğutma pedi var. Özellikle yazın faydalıdırlar, ancak genellikle en soğuk kış gecelerinde de etkilidirler, ne çok sıcak ne de çok soğuk olmayan bir sıcaklıkta uyumanıza yardımcı olurlar, ancaktam kararında.

En iyi seçimimiz Dunelm Mill'den Gel Fusion Hafızalı Köpük Yatak Topper gibi en iyi yatak soğutma pedleri, ısıyı korumak yerine dağıtmak için soğutma jeli kullanır ve yine de bir yataktan ihtiyacınız olan desteği size sağlar.

Bunun dışında, soğutma yastığınızın kalınlığını göz önünde bulundurmanız gerekir - yatağınızda bir prenses ve bezelye etkisinin olmasını istemezsiniz, ancak konfordan da ödün vermek istemezsiniz. Ayrıca sertliği de göz önünde bulundurun - ne kadar sıkı olursa, o kadar fazla soğutma olur.

En iyi yatak soğutma pedleri: Dunelm Gel Fusion Memory Foam Yatak Topper


(Resim kredisi: Dunelm)

1. Dunelm Gel Fusion Hafızalı Köpük Yatak Koruyucu

Konforu soğutma özellikleriyle birleştiren bu topper, çok yönlüdür

Satın alma nedenleri
+ Jel aşılanmış köpük + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Derin ve destekleyici £ 99 Dunelm Check Amazon'da görüntüle

Yatak soğutma yastığına yatırım yapmak, yepyeni bir yatak satın almaktan daha uygun maliyetli olabilir. Hafızalı köpük fikrini seviyorsanız ancak ısı faktörü konusunda endişeliyseniz, bu jel füzyon şilte harika bir uzlaşmadır. Jel parçacıkları vücut ısısını emer ve dağıtırken üst kısımdaki küçük hava delikleri, en sıcak gecelerde bile serin ve rahat kalmanızı sağlamak için hava akışını ve nefes alabilirliği artırır.

En iyi yatak soğutma pedleri: Sealy Performance 3-Inch Soğutma Jeli Hafızalı Köpük Yatak Üstü


(Resim kredisi: Sealy)

2. Sealy Performance 3-inç Soğutma Jeli Hafızalı Köpük Yatak Topper

Soğutma jeli ile başka bir harika hafızalı köpük kaban

Satın alma nedenleri
+ Jel katkılı köpük + Alerjene dayanıklı kapak + Beş yıllık garanti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Et Siteyi Ziyaret Et

Sealy'nin bu serinletici, hafızalı köpük şilte pedi, yatağınıza fazladan üç inçlik orta yumuşak bir rahatlık sağlar ve jel ile aşılanmış köpüğü, daha iyi bir gece uykusu için vücut şeklinize yanıt verirken vücudunuzdan ısıyı uzaklaştırır. Yıkanabilir, alerjene dayanıklı bir kılıfla gelir, böylece her şeyi güzel ve taze tutabilirsiniz ve ayrıca ekstra rahatlık için beş yıllık sınırlı bir garanti vardır.

En iyi yatak soğutma pedleri: AmazonBasics Cooling Gel-Infused Memory Foam Şilte Üstü


(Resim kredisi: Amazon)

3. AmazonBasics Soğutma Jeli-İnfüzyonlu Hafızalı Köpük Yatak Koruyucu

Bütçe alternatif hafızalı köpük kaban

Satın alma nedenleri
+ Açık hava akışı kanalları + Jel ile aşılanmış köpük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin Siteyi Ziyaret Edin

Yukarıdaki bellek köpüğü seçeneklerinin görünümünü beğenirseniz ancak bütçeniz varsa, AmazonBasics'in bu üç inçlik topper'ı harika, daha ucuz bir alternatiftir. Geceleri sıcaklığı düşürmek için soğutma jeli ile aşılanmıştır ve gelişmiş nefes alabilirlik için açık hava akışı kanallarına sahiptir. Çoğu hafızalı köpük şilte gibi, bu topper de vakumlu olarak gelir, bu nedenle, teslim edildiğinde açıldığında tamamen genişlemesi için 72 saate kadar ihtiyaç duyacağını unutmayın.

En iyi yatak soğutma pedleri: Jel

(Resim kredisi: Gel'O)

4. Gel'O Cool Mat Jel Topper

Mükemmel rahat yatakları olanlar için

Satın alma nedenleri
+ Buz torbası olarak ikiye katlamak için buzdolabına koyulabilir + Isıyı vücudunuzdan uzaklaştırır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 19.99 Amazon'da £ 24 Görüntüle Amazon'da görüntüleyin 15 Amazon müşteri yorumu

İlk seçimimize kıyasla ince olan bu jel ped, mevcut yatağınızın konfor seviyesini geçersiz kılmak istemiyorsanız mükemmel bir pedi. Jel, ısıyı vücudunuzdan uzaklaştırmaya çalışır. Isıyı tek bir noktada tutmaz, ancak yeniden dağıtır, bu nedenle bütün gece sizi serin tutmalıdır. Yaralılar için bir buz yastığı ve soğuk için bir ısı yastığı olarak ikiye katlanan bu, inanılmaz derecede çok yönlü bir satın alma.

En iyi yatak soğutma pedleri: M&S Comfortably Cool Mattress Topper


(Resim kredisi: Marks & Spencer)

5. M&S Rahat Serin Yatak Örtüsü

Yatağınıza ekstra bir soğutma lifi katmanı ekleyin

Satın alma nedenleri
+ Köpüksüz + Makinede yıkanabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Marks & Spencer'ın bu yatak pedi köpük veya jel kullanmaz; Sürdürülebilir pamuk kılıfının içinde, gece boyunca sıcaklığınızı düzenlemeye yardımcı olmak için M & S'nin kendi iklim kontrol teknolojileriyle yaratılan tamamen polyester ve pamuk var. Bazı harika incelemeler aldı ve her şeyi taze tutmaya yardımcı olmak için makinede yıkanabilir olmanın yanı sıra yatağınız için ekstra rahat bir üst katman sağlama avantajıyla birlikte geliyor.

En iyi yatak soğutma pedleri: Slumberdown Airstream Memory Fibre Mattress Topper

(Resim kredisi: Slumberdown)

6. Slumberdown Airstream Memory Fiber Yatak Koruyucu

Soğuk dokunuşlu bir kapağa sahip nefes alabilen bir fiber kaban

Satın alma nedenleri
+ Nefes alabilen elyaf dolgu + Soğutma kapağı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 69 Argos.co.uk adresinde görüntüleyin £ 79 Argos.co.uk adresinde görüntüleyin 89 £ Argos.co.uk adresinde görüntüleyin

Jel ve köpük yerine elyaf dolgulu başka bir soğutma yatağı pedi olan Slumberdown'dan bu 4,5 cm pedi, geceleri ısı birikimini azaltır ve ayrıca yatağınıza ekstra bir sağlam destek ve basınç rahatlaması sağlar. Nefes alabilen ateşleri, havanın serbestçe akmasına ve eşyaların serin ve kuru kalmasına izin verir, 35 cm derinliğe kadar yatakların üzerine kolayca takmanızı sağlayan elastik kayışlara sahiptir ve yumuşak örgülü Coolmax kılıfı, dokunulabilecek kadar soğuktur ve nemi uzaklaştırmak için tasarlanmıştır. .

En iyi yatak soğutma pedleri: Gelify Orthopedic Super King

(Resim kredisi: Gelify)

7. Ortopedik Süper Kral Gelify

Ağrılar ve ağrılar ve sıcak yaz geceleri için serinletici, destekleyici yatak pedi

Satın alma nedenleri
+ Lateks köpük üstün destek sunar + Vücut şeklinizi şekillendirir ancak bugünün en iyi teklifleri Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

İlk seçimimiz kadar çekici olmayabilir, ancak bir jel yatağın size ağır fiyat etiketi olmadan verebileceği tüm desteği ve serinliği arıyorsanız, Gelify'dan bu ortopedik olanı hile yapmalıdır. Vücut şeklinize göre şekillendirmenin yanı sıra, daha az ısı tutar, böylece kendi vücut ısınızı size geri yaymaz, tüm yıl boyunca sizi serin ve rahat tutar.

En iyi yatak soğutma pedleri: Panda Mattress Topper

(Resim kredisi: Panda)

8. Panda Yatak Örtüsü

Nefes alabilen bir örtüye sahip bu 3. nesil hafızalı köpük pedi ile rahat uyuyun

Satın alma nedenleri
+ 3. nesil hafızalı köpük + Nefes alabilen bambu örtü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 99,95 Amazon'da görüntüle 99,95 £ Panda'da görüntüle £ 139,95 Cuckooland'da görüntüle

Panda Yatak Örtüsü, havanın akmasını sağlayan ve adının ilham kaynağı olduğunu düşündüğümüz, nefes alabilen (ve yıkanabilir) bambu örtü ile sizi yazın serin ve kışın sıcak tutacak şekilde tasarlanmıştır. Hydro Foam katmanına sahiptir: Geceleri aşırı ısınmanızı durdurmaya yardımcı olmak için kapakla birlikte çalışan ve basınç noktalarını hafifletmek ve tüm vücudunuzu desteklemek için hazırlanmış minik soğutma jel kapsülleriyle aşılanmış 3. nesil hafızalı köpük. Eşyaların sabit kalmasını sağlamak için elastik kayışlarının yanı sıra, yatak örtüsü ile yatağınız arasındaki hareketi azaltan silikon nokta kaymaz tabakaya sahiptir.

En iyi yatak soğutma pedleri: Silentnight Cooler Summer Mattress Topper

(Resim kredisi: Silentnight)

9. Silentnight Cooler Yazlık Yatak Koruyucu

Jele alternatif olan bu mikrofiber yatak pedi, serin bir gece uykusu için ısı ve nemin kaçmasını sağlar.

Satın alma nedenleri
+ Hafif ve nefes alabilir + Vücut ısınızdan kaçış sağlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 248 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Herkes jel fikrini kabul etmez, bu yüzden Silentnight'ın bu mikrofiber ürününe bakmaya değer. Bu soğutma pedi veya şilte pedi, kalın jel ile aynı seviyede destek sunmaz, ancak nefes alabilirliği sayesinde serinlik göz önünde bulundurularak ek bir rahatlık katmanı sağlayacaktır. Bir gece biraz ter alırsanız, bu yatak pedi çamaşır makinesine yapıştırabilirsiniz; sonuçta, bütün yaz taze bir yatak için harika bir yol.

En iyi yatak soğutma pedleri: Lifemax Cool Gel Yastık Pedi

(Resim kredisi: LIfemax)

10. Lifemax Cool Jel Yastık Pedi

Yastık hissinin serin yanını seviyor musunuz? O zaman buna bayılacaksın

Satın alma nedenleri
+ Yastığın her zaman serin tarafı + Başların terlemesini önler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI19,99 Argos.co.uk adresinde görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Sıcak bir gecede yastığın soğuk tarafından daha iyi bir şey yoktur, ancak çok sıcak olduğunda artık sadece serin bir taraf kalmaz, en azından güvenebileceğiniz bu jel yastık soğutma pedi vardır. Yastık kılıfınızın altına koymanız yeterlidir; jel, başınızın serin ve kuru kalmasını sağlamak için vücut ısınızı dağıtacaktır. Görünüşe göre, baş ağrısı veya güneşte yanmış bir alnın olduğu durumlarda kullanmak da oldukça iyi!

Bugünün en iyi fırsatlarını toparlayın Jel Fusion Hafızalı Köpük ... Dunelm Jel Fusion Hafızalı Köpük Yatak Örtüsü Dunelm £ 99 GörüntüleTüm fiyatları görün