Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • En iyi yatak pedi 2020: Yatağınızı iyileştirin ve daha iyi uyuyun

En iyi yatak pedi 2020: Yatağınızı iyileştirin ve daha iyi uyuyun

En iyi yatak pedleri, kullanım süresini geçmiş bir yaşlanan yatakla mücadele eden herkes için hayat kurtarıcıdır. Yani eğer yoksaen iyi yatakve hemen değiştirmeyi göze alamazsanız endişelenmeyin: bir yatak pedi, onu daha konforlu hale getirmek için çok etkili bir yoldur. Dökülmelerden ve lekelerden koruyun.


Elbette, yeni bir yatak satın aldıysanız, kaliteye biraz daha yatırım yapmaya değer best-mattress-uk-2020-protectorsyatırımınızı korumak için. Ancak yatağınız biraz yaşlı ve yorgunsa, yükseltmeyi beklerken yatak pedi daha iyi ve daha uygun fiyatlı bir çözümdür.

En iyi haber şu ki, piyasadaki pek çok yatak pedi ile fiyat rekabetinin yüksek olması ve yeterince dikkatli bakarsanız büyük bir değer bulabilirsiniz. Sizi zahmetten kurtarmak için, hem kalite hem de değer açısından en iyi yatak pedlerini kullanışlı bir gönderide bir araya getirdik.

  • Yatmadan önce rahatlayınen iyi mumlar
  • Ve sağlığınızıen iyi yağ difüzörleri
  • Uyku düzeninizi en iyi yastık ve en iyi yorganla tamamlayın

En iyi yatak pedi nasıl alınır

Yatak pedi seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Önce içinde ne olduğuna bakın. Yastıklarda olduğu gibi, yatak pedleri de çeşitli dolgulara sahiptir. Hafızalı köpük toppers, geceleri sık sık aşırı ısınırsanız iyi çalışır; eklem problemleriniz varsa doğal tüyler iyi bir seçimdir; Alerjiniz varsa, polyester, poliüretan ve lateks gibi sentetik dolgular harika bir seçenek olabilir.

Aynı zamanda aradığınız konfor seviyesi ile de ilgilidir. Arkada yatan biriyseniz, yatağınızın daha sıkı ve daha destekleyici hissetmesini sağlayan bir yatak pedi isteyebilirsiniz. Önde uyuyan biriyseniz, onu daha yumuşak yapan bir tane isteyebilirsiniz. Yan yatıyorsanız, muhtemelen arada bir yerde olmasını isteyeceksiniz.


Bunun ötesinde, kendinizi geceleri sık sık ısınır veya üşürürseniz, nefes alabilen hafızalı köpüklü bir yatak pedi, uyurken sıcaklığınızı düzenlemenize yardımcı olabilir. Yine de her zaman üşüyorsanız, kaz tüyü yatak pedi kış aylarında daha iyi olabilir. Elbette alerjiniz olmadıkça ...

Bunların hepsi biraz karmaşık gelebilir, ancak şunu bir düşünün: uyku hem beyniniz hem de vücudunuz için inanılmaz derecede önemlidir ve onu iyileştirmek, genel mutluluk seviyenizde gerçekten bir fark yaratabilir. Öyleyse okumaya devam edin ve tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak en iyi yatak örtülerini keşfedin.


Resim 1/7

Resim 2/7


Resim 3/7

Resim 4/7

Resim 5/7

Resim 6/7


Resim 7/7

1. Eve Yatak Örtüsü

Bugün mevcut olan en iyi köpük yatak pedi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Konfor Kalınlık: 5cm Dolgu: Sünger, polyester kılıf Boyut: Tek, Çift, Kral, Süper Kral
Satın alma nedenleri
+ Çok rahat ve destekleyici + Hipoalerjenik + Hareketi azaltır
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğerleri daha ucuz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Eve yatak pedi, yatağınıza lüks bir konfor katmanı eklemek için tasarlanmıştır. Bunun ötesinde, cömert bir destek yardımı da sağlar. Şirketin orijinal yatağında bulunan aynı köpükten 5 cm'den yapılmıştır: 2 cm açık hücre konfor tabakası ve artırılmış destek için 3 cm taban köpük tabakası vardır. Ayrıca, ömrünü uzatan, hipoalerjenik, çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir% 100 polyester kılıf ile birlikte gelir.

Bu yatak pedi, her iki ucunda yatağınızı saran ve siz uyurken onu sağlam bir şekilde yerinde tutan kayışlarla birlikte gelir. Köpük uyku sıcaklığınızı düzenler, böylece gece boyunca serin kalabilirsiniz. Ayrıca, hareket aktarımını azaltmaya da hizmet eder, bu da gece boyunca partnerinizin daha az rahatsızlığını fark edeceğiniz anlamına gelir. Ve çok nefes alabilir - aslında, Eve geleneksel hafızalı köpükten yaklaşık 30 kat daha nefes alabilir olduğunu iddia ediyor.

Bu, listedeki diğer ürünlere kıyasla pahalı bir seçenektir. Ancak genel olarak Havva'nın satın alabileceğiniz en iyi yatak pedi olduğunu düşünüyoruz.

2. John Lewis Macar Kaz Tüyü Yatak Koruyucu

Soğuk kış geceleri için en iyi yatak pedi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kış Kalınlığı: 5cm Dolgu:% 90 Macar Kaz Tüyü% 10 Kaz Tüyü Boyutu: Tekli, İkili, Kral, Süper
Satın alma nedenleri
+ Süper rahat + Ayarlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Hipoalerjenik değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Kış geldiğinde sizi sıcak ve rahat tutacak bir yatak pedi istiyorsanız, o zaman bunun için gidinMacar Kaz Tüyü Yatak Örtüsü. Son derece yumuşak ve destekleyicidir, bu nedenle yatağınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olurken, biraz daha fazla konfor sağlar.

Bu yatak pedi, ayarlanabilir düğmeleriyle sıkılaştırabilir veya gevşetebilirsiniz, yani daha sıkı bir yataktan hoşlanıyorsanız güzel ve öğretilebilir veya daha yumuşak bir uyku temeli seviyorsanız gevşetebilirsiniz. Bu, yatağınıza bir yatak pedi eklemenin özenle seçilmiş yatağınızın faydalarını ortadan kaldırabileceğinden endişelenen herkes için harika bir özelliktir. Ek bir avantaj olarak, üst katman kolayca çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Bu yatağı ilk aldığınızda, paketlendiğinde tüyler sıkışabileceğinden havalandırması ve dolgunlaştırması için zaman verin.

En iyi yatak pedi: Ultimate Soft as Down with Silk Islatın ve Uyuyun

(Resim kredisi: Soak and Sleep)

3. Kuş tüyü İpek Yatak Koruyucu ile Islatın ve Uyuyun

En iyi kalın yatak pedi

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Aşırı Isıtıcılar Kalınlık: 7cm Dolgu: İpek ve polyester Beden: Tek, Çift, Kral, Süper Kral
Satın alma nedenleri
+ 7cm kalınlık + Sıcaklık düzenleyici + Lüks his
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en ucuz teklifleri değil Amazon Sitesini Ziyaret Edin

İçinde biraz sıçrama bulunan orta sertlikte bir yatak pedi arıyorsanız, işte size şiddetle tavsiye edeceğimiz bir tasarım; özellikle geceleri aşırı ısınma eğilimindeyseniz. Islatın ve Uyuyun İpek Yatak Üstü ile Son Derece Yumuşak Yumuşak, yüksek düzeyde rahatlık için yumuşak ama esnek içi boş elyafla doldurulurken, nefes alabilen ipekten üst katman, siz uyurken sıcaklığınızı düzenlemeye yardımcı olur. Cömert 7 cm kalınlığından, içeride nem çekmek için bir dut ipeği tabakası ve 262 ilmekli pamuklu kasadan bahsetmiyorum bile. Yani burada hiçbir şekilde en ucuz seçenek olmasa da, ödediğiniz kadarını alıyorsunuz.

En iyi yatak şilteleri: Deluxe Wool Mattress Topper

(Resim kredisi: Yün Odası)

4. The Wool Room tarafından Deluxe Wool Yatak Koruyucu

En iyi doğal elyaf yatak pedi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sürdürülebilir ve doğal malzemeler Kalınlık: 4-5cm Dolgu: Yün Bedenler: Tek, Çift, Kral, Süper Kral
Satın alma nedenleri
+ Etik ve çevre dostu + Kimyasal içermeyen + Lüks his
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI PAHALISiteyi ziyaret et

Geceleri sıcak ve soğuk üfleme eğilimindeyseniz, yünden yapılmış bir yatak pedi harika bir yoldur ... ve işte bildiğimiz en iyisi. Yün Odası & rsquo; sDeluxe Yün Yatak Örtüsü1000 gsm etik kaynaklı İngiliz yününden el yapımı, lüks ve rahatlık hissi için organik pamuklu bir dış kaplama ile birleştirilmiştir. Sürdürülebilir, yenilenebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir olan bu doğal lif, sıcaklığı düzenlemek için güvenli ve güvenilir bir yol sağlar ve önyükleme için anti-alerji özelliklerine sahiptir. Sonuç olarak, mükemmel müşteri hizmetleri ile tanınan bir firmadan kaliteli bir ürün.

En iyi yatak toppers: Panda The Topper

(Resim kredisi: Panda)

5. Ayı Panda

Birden fazla uyku problemi için en iyi yatak pedi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Soğutma ve destekleme Kalınlık: 5cm Dolgu: Jel İnfüze Hafızalı Köpük (Hidro-Köpük) Boyutlar: Küçük Çift, Çift, AB Çift, AB İmparatoru, AB Kralı, AB Tek, Kral, Tek, Süper Kral
Satın alma nedenleri
+ Soğutma jeli + Ortopedik destek + Hipoalerjenik örtü
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en ucuz teklifleri değil Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Bu 5 cm kalınlığındaki şilte pedi dolduran hafızalı köpük, gece boyunca aşırı ısınmanızı önlemeye yardımcı olan minik soğutma jel kapsülleriyle delinmiştir. Ama hepsi bu kadar değil: Panda Topper'ın jel ile aşılanmış tasarımı vücudunuza kalıplandığından, sırtınızda, boynunuzda veya eklemlerinizde ağrı çekiyorsanız da iyidir. Bu dolgu, bambudan yapılmış çıkarılabilir, yıkanabilir ve doğal olarak hipoalerjenik bir örtü içinde bulunur, bu nedenle alerjisi olanlar için de iyidir. Bu arada, kayışlar ve uyku önleyici katman, uykunuzda çok hareket etseniz bile sizi güvende tutar. Tüm bunlar, artı 10 yıllık cömert bir garanti, bunu gerçekten çok cazip bir satın alma haline getiriyor.

6. Silent Night Impress Memory Foam Yatak Koruyucu

Sırt ağrısı için en iyi yatak pedi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kötü sırtlar Kalınlık: 5cm Dolgu: Kalın Hafızalı Köpük Boyut: Tek, Çift, Kral
Satın alma nedenleri
+ Destekleyici + Makinede yıkanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI için biraz süngerimsi Amazon'a bakın

Ara sıra sırt veya eklem ağrısı çekiyorsanız, bu yatak pedi gerçekten tüm farkı yaratabilir, özellikle de yaylı bir yatağınız varsa, bu Silent Night kaban en iyi bu tür tabanla çalışır. Kalın hafızalı köpük, kaslar üzerindeki herhangi bir baskıyı azaltmak ve yatıştırıcı bir gece uykusu sağlamak için uyurken şeklinize kalıplanır.

Daha önce hiç hafızalı köpük yatağınız olmadıysa, ilk denediğinizde yaylı bir yatağa kıyasla oldukça sağlam hissedilebileceği için buna alışmak biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, zamanla kötü bir şilte üzerinde uyumaktan kaynaklanan ağrı ve sızıları hafifletmeye yardımcı olacaktır, ki bu gerçekten bir fiyat koyamayacağınız bir şeydir. Neyse ki, bu yatak kabının fiyatı oldukça düşük olduğu için buna gerek yok!

7. Rejuvopedik Mikrofiber Yatak Koruyucu

En iyi ekonomik yatak pedi

Teknik Özellikler
En iyisi: Ara sıra kullanım Kalınlık: 5cm Dolgu: Polyester Ebat: Çift
Satın alma nedenleri
+ Hipoalerjenik + Uygun Fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Yalnızca tek beden Amazon'a bakın

Macar Kaz Tüyü yatak pedi listemizin daha üst sıralarında yer almasını seviyorsanız, ancak siz veya eşiniz alerjiden muzdaripse, bu mikrofiber yatak pedi, alerji dostu harika bir alternatiftir. Hafif ve yumuşak, ancak yine de destekleyici, ayrı ceplerle yapıldı, bu da kalın ve dolu olduğu ve kuş tüyü gibi dolgunluk gerektirmediği anlamına geliyor. Ve aynı zamanda çok uygun bir fiyata geliyor, bu da onu genel olarak listemizdeki en iyi bütçe yatak pedi yapıyor.

8. Hafızalı Köpük Yatak Üstü, 3 inç - UK İkili

Öğrenciler için en iyi yatak pedi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hafızalı Köpük Bütçe Satın Al Kalınlık: 10cm Dolgu: Hafızalı köpük Boyut: Tek, Çift, Kral, Süper Kral
Satın alma nedenleri
+ Kalın taban + Uygun Fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-BuGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Kokusu var Amazon'a bakın

Hafızalı köpüğü denemek istiyor ancak yeni bir yatak almak için çok fazla para harcamak istemiyorsanız, bu yatak takımı ilk kez denemek için harika bir yoldur. Basit olmasına rağmen, sadece tek bir basit bellek köpüğü katmanıyla kalındır ve yatağınızın hissini anında değiştirecektir.

Bu, yeni evlerine sadece yeni kiraladıkları odadaki yatağın daha iyi günler gördüğünü görmek için gelen öğrenciler için mükemmel bir yatak pedi. Bu topper sonsuza kadar sürmeyecek, ancak sizi çok sayıda sömestr boyunca görecek.

Bazı insanların bu hafızalı köpüğün kokusundan hoşlanmadığını ve üzerini örtmeksizin bu yatak kabını kullanmadan önce havalandırmanız gerekeceğini unutmamalıyız. Bununla birlikte, kokunun birkaç gün sonra kaybolmaya başladığını fark etmelisiniz.

Elbette bir yatak pedi, daha yaşlı veya daha fakir bir yatağı iyileştirmenin bir yoludur. Neden sizinkini tamamen değiştirmiyorsunuz? Bir göz atınen iyi şiltelerkarar vermenize yardımcı olmak için.