Close
 • Ana
 • /
 • Sağlık
 • /
 • En iyi yatak UK 2020: Rüya gibi bir gece uykusu sağlamak için hafızalı sünger, cep yaylı ve hibrit yataklar

En iyi yatak UK 2020: Rüya gibi bir gece uykusu sağlamak için hafızalı sünger, cep yaylı ve hibrit yataklar

Bütçeniz ve uyku tarzınız için en iyi yatağı mı arıyorsunuz? Bu kılavuz size yardımcı olmak için burada. Hafızalı köpük modelleri, cep yaylı şilteler ve hibritler içeren bu kesin kılavuzu size çeşitli fiyatlarla sunmak için tüm önde gelen markaları denedik ve test ettik. Farklı seçeneklerinizi anlamanıza yardımcı olacak pek çok satın alma tavsiyesi de bulacaksınız (ilk başta kafa karıştırıcı olabilir). En iyi yatak seçimlerimizin hemen hemen hepsinin cömert deneme süreleri vardır, ancak vaat edilen rüya gibi gece uykusunu verdiklerinden emin olmak için her birini kişisel olarak test ettik.


Zamanında kısa mı? Şu anda en iyi yatak, Emma'nın orijinalidir. Bu hafızalı köpük şilte son derece rahat, destekleyici ve önyükleme için çok değerlidir (ve şu anda Pingtwitter5 kodunu kullanarak% 35 indirimle daha da ucuzdur). Harcayacak biraz daha paranız varsa, Eve Premium Hybrid'e göz atmanızı tavsiye ederiz. Listemizde ikinci sırada olan bu yatak, son derece destekleyici ve rahattır.

Ancak, bunlardan hiçbiri hoşunuza gitmiyorsa, keşfetmeniz için başka seçeneklerimiz de var. Otomatik fiyat widget'larımız, her model için en düşük fiyatları arayacaktır, böylece fazla ödeme yapmadığınızdan emin olabilirsiniz - ya da fiyat çok önemliyse, ayrıcaen ucuz yatak fırsatları toparlamabol pazarlık seçenekleri için.

Günün en iyi yatak fırsatları Kupon kodu ile 150 $ kazanın AFFFUTUREM İndirimli Fiyat Koala Yatak KraliçeKoala Yatak KraliçeKoala1.050 $ 900 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Ecosa Yatak KraliçeEcosa Yatak KraliçeVe ne1.099 $ 824,25 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • Satın alma işleminizi şunlardan biri ile koruyun: best-mattress-uk-2020-protectors
 • Bunlar en iyisi best-mattress-uk-2020-topper
 • Uyuyamıyorum Birini deneyinen iyi ağırlıklı battaniyeler

En iyi yatak UK 2020, sıralandı

Resim 1/4

en iyi yatak: Emma Original

(Resim kredisi: Emma)
Resim 2/4

en iyi yatak: Emma


(Resim kredisi: Emma)
Resim 3/4

en iyi yatak: Emma

(Resim kredisi: Emma)
Resim 4/4

en iyi yatak: Emma


(Resim kredisi: Emma)

1. Emma Original yatak

Şu anda satın alabileceğiniz en iyi yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tüm uyuyanlar Boyutlar: İngiltere, 5 (tek süper kral); AB, 3 (tek kral); ABD, 6 (ikiz kral) Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük Konfor: Orta firma Deneme: 200 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek: 429 £, Çift: 649 £, Kral: 699 £, Süper kral : 799 £
Satın alma nedenleri
+ Son derece rahat ve çok sayıda ödül + Döndürme için tutamaklar + Çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir kılıf + İnanılmaz değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Tam fiyata en ucuzu değil (ama yine de rekabeti geride bırakıyor)

Emma Original şiltesi kesinlikle inanılmaz. Tüm doğru yerlerde rahat, destekleyici ve inanılmaz değer, bizim için tam beş yıldız kazandı.Emma yatak incelemesi. 2019 Ödüllerinde zaten zafer kazanan Pingtwitter'ün En İyi Yatağı 2020. Emma Original, üç köpük katmanından oluşur (basıncı azaltmak ve havalandırmaya yardımcı olmak için 25 mm Airgocell köpükten bir üst katman; basınç tahliyesi ve destek için 20 mm visko-elastik hafızalı köpük; ve sağlam bir 195 mm HRX köpük fondöten), bu ortam- sert yatak her tipte uyuyanlar için uygundur. Biz ve binlerce kullanıcı seviyoruz: Trustpilot tüketici inceleme sitesinde 9.000'den fazla incelemede 5 üzerinden 4,3 yıldızla övünüyor.

Emma Original ayrıca bazı düşünceli ekstralarla birlikte gelir. Kapak, sıcaklığı düzenleyen bir üst kısım ve nefes alabilen kaymaz bir tabanın yanı sıra döndürmek için tutamaçlara (çevirmek zorunda değilsiniz) sahiptir ve çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Tam fiyatla orta sınıf pazarın daha ucuz ucunda, ancak Emma Original yatağının rekabeti tamamen baltalamasına yardımcı olan genellikle makul bir indirim var. Para için aşırı bir değer.


Bu kılavuzdaki pek çok şilte gibi, Emma Original da bir kutu içinde yataktır, bu yüzden çevrimiçi olarak satın alırsınız ve uygun boyutta bir kutuda vakumla paketlenmiş olarak kapınıza gelir. Şekle dönüşmesi sadece iki saat sürer. Lüks konforu, rekabetçi fiyatı ve inanılmaz inceleme sonuçlarını bir araya getirin ve Emma Original'ı seçmek için çok zorlayıcı nedenler var. Satın alabileceğiniz en iyi yatak olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, 100 günlük, sev ya da geri ver denemesi ve sağlıklı 10 yıllık garanti, karar verme sürecindeki acıyı gidermeye yardımcı olur.

Emma Original'ın sesini seviyorsanız ancak hibrit bir yatak tercih ediyorsanız,Emma Hybrid incelemesi. Ve rehberimizi en iyi şekilde keşfettiğinizden emin olunEmma yatak indirim kodları ve fırsatları.

Resim 1/4

en iyi yatak: Eve Premium Hybrid

(Resim kredisi: Eve)
Resim 2/4

en iyi yatak: Eve


(Resim kredisi: Eve Sleep)
Resim 3/4

en iyi yatak: Eve

(Resim kredisi: Eve Sleep)
Resim 4/4

en iyi yatak: Eve

(Resim kredisi: Eve Sleep)

2. Eve Premium Hibrit

En iyi premium yatak

Teknik Özellikler
Kimin için en iyisi: Herkes Bedenler: İngiltere - 3 (çift - süper kral) Dolgu: yaylar, köpük, hafızalı köpük Derinlik: 28cm Dönüş: yok Konfor: orta firma Deneme: 200 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek: Yok, İkili: 899 £, Kral: 1.049 £, Süper kral: 1.199 £
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel kalite + Son derece destekleyici ve rahat + Hareket aktarımı yok + Çok sıcak değil
Kaçınılması gereken nedenler
-Tam fiyatla, Emma Bugünün en iyi Eve Premium Hibrit Yatak fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Değerlendirmeniz için bir başka beş yıldızlı yatak olan Eve Premium Hybrid,Pingtwitter Ödülleri 2020. Emma Original gibi, bu, inanılmaz derecede destekleyici ve üzerinde uyuması son derece rahat olan, kutuda yatak bir yataktır, ancak iki yatak arasında önemli farklılıklar vardır. Adından da anlaşılacağı gibi Eve Premium Hybrid, ekstra destek ve basınç tahliyesi ile daha nefes alabilir bir yatak için beş kat yatıştırıcı köpüğü 1.500 tam boyutlu cep yayı ile birleştiren bir hibrittir. Tamamen köpüklü Emma Original'den daha sıkı ve biraz daha serin uyumayı bulduk.

28 cm derinlikte (endişelenmeyin, standart çarşaflar hala sığar) Eve Premium Hybrid de biraz daha lüks hissediyor. Ve Eve Premium Hybrid, özellikler açısından Emma Original üzerinde kesinlikle avantaja sahipken, bu, fiyatı dikkate aldığınızda değişir. Çift kişilik bir Havva yatağı Emma'dan 400 £ daha pahalıyken, kral boy bir Havva 470 £ daha pahalıdır - bu oldukça büyük bir farktır.

Bütçeye sahipseniz ve tüm ekstra özelliklere değer veriyorsanız - dahası geceleri aşırı ısınma eğilimindeyseniz - Eve Premium Hybrid iyi bir seçimdir. Sadece muhteşem Emma Original daha ucuz - bu yüzden Eve Premium Hybrid İngiltere'nin en iyi yatak tacını kaçırıyor. Premium Hybrid'e tam olarak geçemiyorsanız,Eve Original yatak incelemesiHavva'nın daha ucuz seçeneği ve bizimEve indirim kodları ve fırsatlarıkılavuz.

Resim 1/5

Resim 2/5

Resim 3/5

Resim 4/5

Resim 5/5

3. Nektar Hafızalı Köpük şilte

Üçüncü en iyi yatağımız mükemmel soğutma teknolojisi ve süper uzun bir deneme sunar

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çoğu uyuyanlar Boyutlar: Tek - süper kral Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: köpük / hafızalı köpük Konfor: orta / sert Deneme: 365 gece Garanti: Sonsuza kadar RRP: Tek: 599 £, Çift: 699 £, Kral: £ 799 Süper kral899 £
Satın alma nedenleri
+365 günlük deneme süresi + 'Her zaman' garanti + Süper destekleyici
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları için çok sağlam

100 gecelik denemeler, yerleşik rakip yatak markaları arasında oldukça yaygındır, ancak Nectar sadece 365 gecelik bir deneme ile fazladan yol katetmekle kalmaz, size karar vermeniz için bir yıl verir, aynı zamanda yeni yatağınız için ömür boyu garanti verir. Nectar ayrıca, bir Amazon orman koruma programı da dahil olmak üzere çeşitli küresel planlarla emisyonlarını dengeleyen, iklim açısından nötr bir şirket.

Nectar yatak, minimal ambalajından çıktığı andan itibaren rahat hissediyor ve her tür yatağa ve her tür traverse uygun orta-sıkı bir destek seviyesi sunuyor. Vücudun etrafında düzgün bir şekilde kalıplanan üst katmanda biraz pürüz vardır, karmaşık bir destekleyici taban katmanı ise huzurlu bir uyku için gereken sertliği ekler. Uyarlanabilir soğutma kapağı üst katmanının ısıyı vücuttan uzaklaştırması gerekiyor ve bunu gerçekten yaptığından emin olmasak da, kesinlikle birçok hafızalı köpük seçeneğinden daha soğuk geliyor.

Teslimat da aynı derecede etkileyici. Şaşırtıcı bir şekilde, muazzam Nectar Super King modeli bile çok yönetilebilir bir kutuda paketlenmiş olarak gelir. İnceleme örneğimiz ilk teslim edildiğinde bir miktar gaz çıkışı yaşadık, ancak bu kısa sürede düzeldi. Nectar harika ve rahat bir yataktır ve 365 günlük para iade denemesi, bu şirketin satın alabileceğiniz en iyi yataklardan birini yarattığından ne kadar emin olduğunu kanıtlıyor. Her zaman 'mevcut en iyi fiyatı' vaat eden Nektar'dan satın almanızı öneririz (hatta birNektar indirim kodu veya fırsatıfiyatı düşürmek için).

Resim 1/3

en iyi yatak UK 2020: Otty Hybrid yatak

(Resim kredisi: OTTY)
Resim 2/3

en iyi yatak UK 2020: Otty Hybrid yatak

(Resim kredisi: OTTY)
Resim 3/3

en iyi yatak UK 2020: Otty Hybrid yatak

(Resim kredisi: OTTY)

4. Otty Hibrit yatak

Alabileceğiniz en uygun fiyatlı hibrit yatak

Teknik Özellikler
Boyutlar: Tek imparator; AB boyutları Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: yaylar, hafızalı köpük, refleks köpük Konfor: orta sert Deneme: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek kişilik: 374,99 £, Çift: 549,99 £, Kral: 649,99 £, Süper kral: 749,99
Satın alma nedenleri
+ Lüks bir yatak gibi hissediyor + Harika fiyat + Çok sayıda ödül + Minimum hareket transferi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları için fazla katı olabilir (yine de seviyoruz) Bugünün en iyi Otty hibrit yatak fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Maksimum konfor ve basınç tahliyesi için 2.000 cep yayı ile birleştirilmiş üç köpük katmanı ile Otty Hybrid yatak etkileyici bir tekliftir. 140 mm'lik cömert bir uzunluğa sahip Otty'nin cep yayları, öne çıkan özelliğidir ve aşağıdaki Simba Hibrit (25 mm) 'de olanlardan çok daha önemlidir.

Diğer göze çarpan özellik ise fiyatıdır: RRP'de Otty, en iyi yatak rehberimizdeki çoğu hibrit seçeneğinden daha ucuzdur; çift kişilik ve kral boy Otty yatağı sırasıyla 599,99 £ ve 699,99 £ ile 749 £ ve 849 £ Simba Hybrid için. Hemen hemen her zaman bir karşılama indirimi bulabileceğiniz gerçeğini göz önünde bulundurduğunuzda, Otty Hybrid, uygun fiyatlı bir hibrit arıyorsanız harika bir seçenek gibi görünüyor. Ve unutmayın ki Ottyrakiplerine uygun fiyatayrıca: eğer senyapmakkarşılaştırılabilir daha ucuz bir yatak bulun, fiyatı aynı olacaktır.

OTTY Hybrid yatağı birkaç ay test ettik ve çok beğendik. Vücut şekillendirme refleksi ve hafızalı köpük katmanları ve destekleyici yayları ile lüks bir yatak hissi veriyor. Bundan hoşlanan sadece biz değiliz - şu ana kadar prestijli bir NBF (Ulusal Yatak Federasyonu) Ödülü ile ödüllendirilen tek kutulu yatak şirketidir.

Bu cep yayları sayesinde Otty, ortamın biraz daha sıkı tarafındadır, bu nedenle daha yumuşak, tamamen cep yaylı bir yatak tercih ederseniz, Sealy Nostromo'yu en iyi yatak kılavuzumuzun altında tavsiye ederiz. Ancak, orta ila orta sertlikten hoşlandığınız şeyse ve uygun fiyata lüks bir dokunuş istiyorsanız - Otty'nin şu anda en iyi değerde hibrit yatak olduğunu düşünüyoruz (veOTTY indirim kodu veya anlaşmaişleri daha da ucuzlaştırabilir). Göz atınOTTY Hybrid incelemesidaha fazla ayrıntı için veya Simba'nın bizimOtty Hybrid ve Simba Hybridaşağı göster.

En iyi yatak: Sealy 1400 Nostromo

5. Sealy 1400 Nostromo / Cep Teramo 1400

En iyi cep yaylı şilteler, bar yok

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yan ve arka uyuyanlar; alerji Boyutlar: Tek - süper kral Derinlik: 30cm Çevirme: Dolgu yok: cep yayı / lateks Konfor: orta Garanti: 5 yıl RRP: Tek: 920,40 £, Çift: 1.216,80 £, Kral, 1.372,80 £, Süper kral: 1653,60 £
Satın alma nedenleri
+ Harika destek ve rahatlık + Alerjisi olanlar için harika + Yazın bile serin + Çok dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır insanlar için en iyisi değil

Yatak dünyasına gerçekten dikkat etmediyseniz ve tüm bu markalar sizin için yeniyse, işte size güven verici derecede tanıdık gelen bir isim. Sealy uzun süredir ortalıkta ve eski tip bir üretici olarak, Pocket Teramo 1400 olarak da bilinen Sealy Nostromo'nun fazlasıyla gösterdiği gibi, cep yaylarının nasıl yapıldığını biliyor. Yedi bölgeli, 1.400 cep yayı, tencel elyafı, lateks konfor katmanı ve 29 cm'lik lüks bir derinliği ile olağanüstü bir yaylı yatak. Ayrıca diğer yatakların çoğundan çok daha dayanıklıdır ve sıcak havalarda bile hem hipoalerjenik hem de hoş bir şekilde serindir.

Tüm uyuyanlar için - özellikle sırt ve yan yatanlar için - uygun olan bu yatak, çoğu vücut tipiyle iyi çalışır, ancak eğer daha uzun veya ortalamadan daha ağır bir sırtüstü yatağınız varsa, yukarıdaki Eve Original yatağı tercih edebilirsiniz, bu da olağanüstü sırt desteği sağlar. . Hangi? dergisi onu en iyi satın alma işlemi yaptı, Allergy UK'nin onay mührü ile ödüllendirildi ve gönül rahatlığı için beş yıllık bir garanti var. Bunu genellikle Amazon'da RRP'de makul bir indirimle bulabilirsiniz (şu anda Mattress Online fiyatı yarıya indirmiş olsa da), bu yüzden bir mağazadan ziyade çevrimiçi satın almaya değer.

Resim 1/6

Resim 2/6

Resim 3/6

Resim 4/6

Resim 5/6

Resim 6/6

6. Simba Hibrit yatak

Özel bir soğutma katmanına sahip gelişmiş ve konforlu bir hibrit

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çoğu uyuyanlar Boyutlar: Küçük bekar - imparator Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: cep yayları, hafızalı köpük Konfor: tümü Deneme: 200 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek kişilik: 549 £, Çift kişilik: 749 £, Kral: £ 849, Süper Kral949 £
Satın alma nedenleri
+ Çok rahat + Son derece destekleyici + 100 günlük deneme
Kaçınılması gereken nedenler
-Yatağı döndürmek için kulp yok Bugünün en iyi Simba yatak fiyatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Modern yatak markalarının çoğu uyku teknolojilerinde büyüyor, ancak Simba'nın Hybrid yatağının dünyadaki en gelişmiş yatak olduğu iddiası biraz ağırlık taşıyor gibi görünüyor. Simba Hybrid, 2.500'e kadar Simba'nın patentli konik cep yaylarından oluşan benzersiz bir katman, köpük, duyarlı hafızalı köpük, aşırı ısınmayı azaltmak için 'Simbatex' soğutma katmanı ve hipoalerjenik bir dış kaplama dahil olmak üzere beş katmandan oluşur. Vücut tipiniz veya uyku tarzınız ne olursa olsun harika bir gece uykusu sağlamak için tasarlanmıştır.

Yaylar, siz uyurken vücut şeklinize uyum sağlamak için ceplerinde dönerek size tam vücut desteği sağlar ve Hybrid'i özellikle yandan uyuyanlar için iyi hale getirir. Ayrıca, uyuyanlar arasındaki hareket aktarımını da azaltırlar, böylece partnerinizin gece savurup döndüğünü fark etmezsiniz. Yine de Simba Hybrid'in o cep yaylı zıplamasına sahip olmasını beklemeyin. Binlerce yaya sahip olabilir, ancak 25 mm'de, diğer yaylı veya hibrit şiltelerde bulacağınızdan çok daha küçüktürler.

Simba, yataklarını sertlikle derecelendirmez; bunun yerine Hibrit'i 'mükemmel' olarak adlandırıyor ve her türden uyuyana uygun olduğunu söylüyor. Kayıt için, test ettiğimizde orta olduğunu gördük. Binlerce çevrimiçi yorumcu, bunun satın alabileceğiniz en iyi şiltelerden biri olduğunu doğruladı, tek gerçek kelime oyunu şilteyi döndürmek için kulpların olmamasıydı.

Simba 100 günlük kelime oyunu içermeyen bir deneme sunar, bu nedenle beğenmezseniz, tam bir geri ödeme için bu süre içinde iade edebilirsiniz. Hibrit bir yatak arıyorsanız, Simba yatak çoğu insan için mükemmel bir seçimdir. Göz atınSimba Hybrid yatak incelemesive bizimSimba yatak indirim kodları ve fırsatlarıDaha fazla bilgi ve güncel en iyi teklif için sayfa.

en iyi yatak: Brook + Wilde Lux

(Resim kredisi: Brook + Wilde)

Brook + Wilde Lux

Bu lüks hibrit süper pahalı ama aynı zamanda süper rahat

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sırt desteği Boyutlar: Tek, Çift, King, Süper King Derinlik: 28 cm Dönüş: Dolgu Yok: Cep yayları, hafızalı köpük Konfor: Yumuşak, orta veya sıkı seçin Deneme: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek: 499 £ , İkili: 699 £, Kral: 799 £, Süper kral: 899 £
Satın alma nedenleri
+ Tasarım, sırt desteğini ve omurga hizalamasını teşvik eder + Aralarından seçim yapabileceğiniz üç sertlik seviyesi
Kaçınılması gereken nedenler
- Kapak çıkarılamaz - Yalnızca 4 boyut mevcuttur

Yatağınızda çok fazla kat seviyorsanız, o zaman İngiliz markası Brook + Wilde'dan bir miktar Lux alın. Pazarın daha premium ucunda konumlandırılan bu ürün, size inanılmaz gece desteği sağlamak için beş farklı katmana sahiptir. Sadece üç katman bellek ve destek köpüğü elde etmekle kalmaz, aynı zamanda iki kat cep yayı da vardır: 2.000 mini yaydan oluşan bir üst katman ve yatağınıza biraz hoş geldin zıplaması sağlamak için 1.000 adet 135 mm yaydan oluşan bir alt katman.

Bu yatak, hareket ederken vücudunuzla birlikte hareket edecek, omurganızı hizalı tutacak, omuzlarınızı ve kalçalarınızı destekleyecek ve basınç noktalarını azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca tercihlerinize göre sertliğinizi (yumuşak, orta veya sert) seçebilirsiniz. Ve 100 gecelik denemede, kötü bir seçim yaptığınızı fark ederseniz, yatağınızı diğer iki seviyeden biri ile ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz (ya da isterseniz tam bir geri ödeme alabilirsiniz). Orta seçeneği test ettik ve mükemmel, son derece destekleyici bir gece uykusu sağladığını gördük (daha fazla bilgi için tamBrook + Wilde Lux yatak incelemesi).

Lux, haddelenmiş ve vakumlu olarak paketlenmiş olarak gelir ve Brook + Wilde, onu seçtiğiniz bir odaya kuracaktır (şu anda alınmakta olan önlemler vardır, ayrıntılar için web sitesini kontrol edin). Bizim önerimiz? Bir göz atınBrook + Wilde indirim kodu veya anlaşmasıve bir tane bulursanız, keskin bir şekilde kapın.

En iyi yatak: Silentnight Eco Comfort Pocket 1200

8. Silentnight Eco Comfort Pocket 1200

Daha ucuz bir cep yaylı yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çoğu uyuyan Beden: Tek - süper kral Derinlik: 29cm Dönüş: Evet Doldurma: Cep yayları Konfor: orta / sert Deneme: 60 gece Garanti: 5 yıl RRP: Tek: 369 £, Çift: 489 £, Kral: 569 £
Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü iyi + Farklı konfor bölgeleri + Çok destekleyici
Kaçınılması gereken nedenler
-Ortamın sert tarafını açmayı gerektirir

Silentnight'ın Eco Comfort Pocket 1200, Sealy 1400 Nostromo'dan daha ucuz cep yaylı bir yataktır ve tüm sıkılık sorununa akıllı bir çözüm sunar. Yatağın tamamına aynı sertliği vermek yerine, sırtınızın bel bölgesinin omuzlarınızdan daha fazla destek almasını sağlamak için farklı bölgelerle tasarlanmıştır.

Bu, sırtı sert bir şeye ihtiyaç duyan ancak başka her yerde iğne ve iğnelerle uyanmayı tercih etmeyenler için özellikle iyidir ve aynı zamanda eşinizin hareketlerinin yatağınızın yan tarafını etkilemeyeceği anlamına gelir. 1.200 cep yayı ve hipoalerjenik bir örtü vardır ve 29 cm derinlik bu fiyat aralığında bir yatak için oldukça lüks. Beş yıllık bir garanti vardır ancak sık sık çevirmeyi unutmayın: cep yaylı yatakların şeklini korumak için düzenli olarak döndürülmesi gerekir.

en iyi yatak: REM-Fit 500 Ortho

(Resim kredisi: REM-Fit)

9. REM-Fit 500 Ortho yatak

Sırt ve eklem ağrıları için en iyi ortopedik yatak

Teknik Özellikler
En iyisi: sırt ve eklem ağrısı; çiftler Boyutlar: Tek - süper kral Derinlik: 25cm Çevirme: Dolgu yok: cep yayı / köpük Konfor: firma Garanti: 15 yıl RRP: Tek: 649 £, Çift: 799 £, Kral, 849 £, Süper kral: 949 £
Satın alma nedenleri
+ Ortopedik destek + Rahat yastıklama + İyi sıcaklık ayarı
Kaçınılması gereken nedenler
- Bazıları için çok katı olabilir

Sırt ve eklem ağrısıyla uyanma eğilimindeyseniz, REM-Fit 500 Ortho Yatak, aradığınız birinci sınıf bir ortopedik yataktır. Beş kat yastıklama, destekleyici köpük ile birleştirilmiş 2.000 ortopedik cep yayı içeren hibrit bir yatak ve son derece sağlam. Sertlik için 10 üzerinden 8 olarak derecelendirdik (10 en serttir). Bu kılavuzdaki daha sert yataklardan biri olarak alışmamız birkaç gecemizi aldı, ancak bir kez yaptığımızda, ne kadar rahat olduğu karşısında şaşkına döndük.

REM-Fit 500 Ortho, vücudunuzun şekline göre kalıplanan ve omurganızı doğru şekilde hizalayan bir Mediflex köpük tabakası sayesinde inanılmaz derecede destekleyicidir ve üst ve alt sırt desteği sağlayan ortopedik yaylar. Lüks hafızalı köpük ayrıca omuzlarınız, kalçalarınız ve dizleriniz gibi basınç noktalarına doğru miktarda yastıklama sağlar.

Serin jel ile aşılanmış hafızalı köpük tabakası sayesinde, REM-Fit 500 Ortho'da da çok ısınmazsınız. Bir sıcak hava dalgası sırasında bile gerçekten iyi çalıştı. REM-Fit 500 Ortho, piyasadaki en ucuz yataklar olmasa da, geceleri ağrı ve sızı çekiyorsanız, seçebileceğiniz en iyi yataklardan biri olduğunu düşünüyoruz. Düşük hareket aktarımı sayesinde çiftler için de harika bir seçenektir ve mükemmel kenar desteğine sahiptir (böylece kenarlara bükülmeden tam olarak sarılabilirsiniz).

Sert bir yatağın sizin için doğru olup olmadığından emin değilseniz, 100 gecelik denemeyi deneyin veyaREM-Fit 500 Ortho yatak incelemesidaha fazla ayrıntı için.

En iyi yatak: Dormeo Memory Plus

10. Dormeo Bellek Plus

Çok rahat, çevrilmez yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Alerjiler Bedenler: Tek - süper kral Derinlik: 17cm Dönüş: Doldurma Yok: köpük / hafızalı köpük Konfor: orta Deneme: 60 gece Garanti: 20 yıl RRP: Tek: 479 £, Çift: 629 £, Kral: 779.99 £
Satın alma nedenleri
+ Son derece ucuz - büyük değer + Destekleyici ve dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok ince-Döndürülecek tutamaç yok

Dormeo Memory Plus, son derece ucuz bir fiyata her zaman bulabileceğiniz fantastik bir hafızalı köpük şilte; RRP civarında herhangi bir ödeme yapmak için çok şanssız bir gün geçirmeniz gerekir. Size bol miktarda destek sağlamak için nefes alabilen Ecocell 3D köpüğün üzerinde 3 cm hafızalı köpükten yapılmış orta sert bir yatak ve ayrıca anti-bakteriyel, antimikrobiyal ve anti-toz akarı koruması ile aşılanmış bir örtü ile anti-alerjiktir. .

Güzel ve kalın bir yataktan hoşlanıyorsanız, Dormeo Memory Plus sizin için olmayabilir. İnce 17cm kalınlığı, onu çoğu şilteden çok daha ince yapar ve latalı taban veya daha ağır için uygun olmayabilir, ancak Dormeo web sitesinde ortalama 4.7 / 5 kullanıcı derecelendirmesiyle kesinlikle doğru bir şey yapıyor. İnceliği, diğer hafızalı köpük şiltelerden muhtemelen biraz daha sık döndürmeniz gerekeceği anlamına gelir, ancak uygun şekilde baktığınız sürece 20 yıllık garantisi sağlıklı uyumanıza yardımcı olacaktır.

Mutlu Yataklar Ortho Royale

(Resim kredisi: Mutlu Yataklar)

11. Mutlu Yataklar Ortho Royale

Bütçeniz varsa en iyi yaylı yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Paranın karşılığı Boyutlar: Küçük tekli - Süper King Derinlik: 25cm Dönüş: Evet Doldurma: Açık helezon yaylar Konfor: Orta-firma (7.5) Deneme: Yok Garanti: 5 yıl RRP: Tekli: 199.99 £; İkili: 274,99 £; Kral: 314,99 £
Satın alma nedenleri
+ Destekleyici yüzey ve bol miktarda sıçrama + Düşük fiyat noktası (ve normal fırsatlar) + Harika hava akışı ve ısıyı hapsetmez
Kaçınılması gereken nedenler
-6 haftada bir çevirme gerektirir-Deneme süresi yok ve sadece 5 yıl garanti Bugünün en iyi Mutlu Yatakları Ortho Royale Yatak fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Happy Beds Ortho Royale hakkında özellikle gelişmiş hiçbir şey yok. Bu kılavuzdaki diğer yatakların çoğunda bulacağınız süslü özelliklerin hiçbirine sahip değildir, ancak çok değerli bir yaylı yatak istiyorsanız, yenmek zordur. Cep yayları bile yok; bunun yerine, hafızalı köpük kutusu gibi ısıyı hapsetmeyecek hoş ve serin bir şilte ile sonuçlanan, bayat havanın kaçması için delikler ile havanın akmasına izin veren açık bir bobin sistemine sahiptir.

Happy Beds bunu orta sert bir yatak olarak sınıflandırır ve 7.5 civarında derecelendirir. Bazı yorumcular Ortho Royale'i çok sağlam buldular, ancak diğerleri için bu ekstra destek artı bir nokta. Bu bir yaylı yatak olduğundan, hafızalı köpükte olduğu gibi yüzeyin içine batmak yerine yüzeyin 'üstünde' uyuyacağınızı unutmayın. Sertlik aynı zamanda vücut ağırlığına da bağlı olacaktır ve Happy Beds sitesinde, yatağın size ne kadar sert hissedeceğini göstermek için kilonuzu girmenizi sağlayan kullanışlı bir araç vardır.

El püsküllü damask kılıfı vardır ve saten pedler rahat bir uyku yüzeyi sağlar. Buradaki şovun asıl yıldızı fiyattır: RRP'de bile çok ucuz ve düzenli teklifler işleri daha da çekici kılıyor. Bu ucuz fiyatı elde etmek için bir deneme süresinden ödün verdiğinizi ve garantinin de endüstri standardından daha kısa olduğunu unutmayın. Ancak genel olarak bu yatağın paranızın tam karşılığını verdiğini düşünüyoruz.

 • Happy Beds'de Ortho Royale'de% 43 indirim

En iyi yatak: IKEA Morgedal

12. IKEA Morgedal

İnanılmaz derecede ucuz ama aslında hiç de kötü değil

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Küçük bütçeler Boyutlar: Tek kral Derinlik: 18cm Dönüş: Evet Doldurma: hafızalı köpük Konfor: orta Deneme: 90 gece Garanti: 25 yıl RRP: Bekar: 125 £, İkili: 165 £, Kral: 195 £
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Rahat
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel-Oldukça ince

Ikea'nın tuhaf büyüklükteki yataklarıyla biraz ünü var, ancak bunun sizi şiltelerine bakmaktan alıkoymasına izin vermeyin; Avrupa bedenlerine ek olarak, Ikea Morgedal hafızalı köpük şilte İngiltere tek, çift ve kral boy olarak da mevcuttur. Polyester sargılı kalın bir köpük şilte ve en çok latalı bir karyola veya şilte tabanı için uygundur. Hemen üzerine atlamayın: rulo halinde teslim edilir ve uygun düzlüğe dönmesi için üç ila dört gün gerekir.

Gerçek Ikea tarzında, Morgedal hakkında özellikle modern hiçbir şey yoktur. Temelde, rahat ve eşinizin hareketlerine karşı oldukça bağışık olan bir yığın köpüktür. Çok terleme eğilimindeyseniz köpük biraz nemli olabilir; Eğer yaparsanız kalın bir yatak koruyucu iyi bir fikirdir. 90 günlük bir deneme süresi var ve Hang? 'Den bir gong kazandı, bu yüzden çan, ıslık ve' rakip marka 'kimlik bilgilerinin belirgin olmamasına rağmen hala bazı güçlü artı puanları var. Gerçekten dar bir bütçeniz varsa veya boş odaya koymak için bir şeye ihtiyacınız varsa, bulacağınız en ucuz yatak budur.

En iyi yatak türü hangisidir?

Şu anda piyasada birkaç farklı yatak çeşidi bulunmaktadır. En iyi yatak arayışına başladığınızda, sık sık karşılaşacağınız belirli terimler vardır - aradaki fark karmaşık değildir, ancak alışverişe çıkmadan önce her bir terimin ne anlama geldiğini anlamak faydalı olacaktır. Karşılaşacağınız üç ana yatak türü hafızalı sünger, cep yaylı veya hibrittir. Daha fazla bilgi için, şuraya gidin:hafızalı köpük vs yaylı yatakkarşılaştırma.

Hafızalı köpük
Bu tip şilteler son yıllarda popülerlik kazanmıştır. Hafızalı köpük, siz uzanırken vücudunuzun etrafında nazikçe küflenmek için sıcaklığınıza ve kilonuza tepki veren duyarlı bir malzemedir. Hafızalı köpük şilteler büyük destek ve rahatlık sunar ve şu anda belki de en popüler yatak türüdür ve büyük markaların çoğu bu malzemeyi kendi tercihlerini sunar.

Olası bir dezavantajı, hafızalı köpüğün vücut ısısını yaylarla pek alamayacağınız bir şekilde hapsedmesidir. Yani kışın sevimli ve rahat bir yatağa sahip olacaksınız, ancak yazın kendinizi normalden biraz daha ısınırken bulabilirsiniz - bu, eğer sıcak uyursanız sorun olabilir. Birçok marka, buna karşı koymak için üst soğutma katmanlarını piyasaya sürdü. Daha fazlasını okuyabilirsinizhafızalı köpük şiltesatın alma rehberi.

Cep yaylı
Pocket sprung daha geleneksel bir yatak türüdür. Bu yataklar, kendi kumaş ceplerinin içinde binlerce küçük yay içermektedir. Vücut şeklinize uyum sağlayacak olsalar da, hafıza köpüğü kadar destekleyici değildirler ve daha az hareket izolasyonu sağlayabilirler (huzursuz bir yatak arkadaşınız varsa sorunludur). Uyumak için daha esnek bir yüzey sunarlar - hafızalı köpüklü bir yatağın olduğu gibi cep yaylı bir yatağa batmazsınız.

Hibrit
'Hibrit' terimi teknik olarak farklı malzemelerden yapılmış herhangi bir yatağı ifade edebilir, ancak tipik olarak cep yayları ve hafızalı köpük katmanlarını birleştiren bir yatak anlamına gelir. Bu makyaj, hafızalı köpük şiltelerden daha fazla esneklik sunar, ancak hafızalı köpük üst kısmın ek desteği ve rahatlığı ile birlikte.

Aramanızda karşılaşabileceğiniz birkaç terim daha var. Bu yatak türleri biraz daha nadirdir, ancak yine de bilinmeye değer.

 • Lateks: Son derece dayanıklı ve dirençli, nefes alabilen, yaylı bir malzeme. Pahalı olabilir.
 • Sürekli ve bobin: Tek ilmekli telden veya tek tel ile sabitlenmiş tek yaylardan yapılmıştır. Bunlar daha ucuzdur ve iyi bir gece uykusu verme olasılığı daha düşüktür.
 • Bir kutuda yatak: Bu, eve kolay teslimat için yatakların sıkıştırıldığı, yuvarlandığı veya bir kutuya katlandığı bir teslimat yöntemini ifade eder. Genellikle köpük veya hafızalı köpük ve yay kombinasyonudur.

Alışverişe başlamadan önce bir tavsiye daha: yatak tipine çok fazla önem vermeyin. Boyunuz, kilonuz, vücut şekliniz, uyku tarzınız ve sıcaklığınız gibi kişisel faktörlerin belirli bir yatağı ne kadar rahat bulduğunuzu etkileme olasılığı çok daha yüksektir. Yukarıdaki en iyi yatak kılavuzumuzda önerilen tüm seçimlerimiz, malzemelerine bakılmaksızın çoğu insan için olağanüstü destek ve rahatlık sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Sizin için en iyi yatak nasıl seçilir

Bir yatak satın almadan önce doğru boyutta olduğundan emin olun. Yatağınız - yatağınız gibi - içinde uyuyan en uzun insandan 10 cm daha uzun olmalıdır. Ayrıca, dirsekleriniz birbirine değmeden (veya paylaşmıyorsanız yatağın kenarına dokunmadan) ellerinizi başınızın altına koymanız için siz ve bir partner için yeterince geniş olmalıdır.

Sonra, el testini yapın: Sırt üstü yatarak, elinizi sırtınızın küçük kısmının altına itin. Yapamıyorsanız, yatak çok yumuşaktır; boşluk çok büyükse, çok zordur. Ve bir partneriniz varsa, onu da denediklerinden emin olun: kendi başınıza iyi hissettiren şey, başka birinin gemide olduğu bir zıplama şatosu gibi olabilir.

Son olarak, bir yatağın döndürülmesi gerekip gerekmediğini de kontrol edin. Bu günlerde pek çoğu bilmiyor, ancak bunu yapan birini düşünüyorsanız, tutacakları olduğundan emin olun.

Herkesten önce en iyi yatak fırsatlarını alın!

Mümkün olan en kısa sürede size en iyi yatak fırsatlarını göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.
 • En iyi yastıklarşimdi
 • best-mattress-uk-2020-topper
 • best-mattress-uk-2020-protectors
 • Uyku problemi? Birien iyi ağırlıklı battaniyeleryardımcı olabilir