Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Maxi-Cosi Pebble fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Maxi-Cosi Pebble fırsatları

Maxi-Cosi Pebble fırsatları! En iyi fiyatlar için web'i tarayan akıllı anlaşma botlarımızla burada hepimiz bununla ilgileniyoruz. Maxi-Cosi Pebble, doğumdan yaklaşık 75 cm boyuna veya 12 kg ağırlığa kadar olan bebekler için tasarlanmış, piyasadaki en iyi araba koltuklarından biridir.


Son teknoloji ürünü bir taşıyıcı olan Maxi-Cosi Pebble, iSize (ECE R129) güvenlik gereksinimlerine uyarak küçüğünüze darbelere karşı mümkün olan en yüksek korumayı sağlar.

Bu koruma kısmen yan kanatlara entegre edilmiş hafızalı köpükten gelir ve tam oturmasını ve rahat bir uyum sağlar.

Yastıklı koltuk başlığı, bebeğiniz büyüdükçe tam oturmasını sağlamak için ayarlanabilir (ve sonunda çıkarılabilir) ve 'bebek kucaklaması' dolgusu, çocuğunuzu çok küçükken daha düz bir pozisyonda tutmak için tasarlanmıştır.

Çocuk yaklaşık 60 cm boyundayken, dört ila altı aylıkken, daha fazla alan ve daha dik bir pozisyon sağlamak için uç çıkarılabilir.


Pebble, ön veya arka üç noktalı emniyet kemerlerini kullanan araçlarda kullanım için onaylanmış olmasının yanı sıra (ve ek bir temel ünite aracılığıyla ISOFIX kurulum seçeneği ile), ayrıca uçaklarda kullanılmak üzere özel bir sertifikaya sahiptir.

Maxi-Cosi, Pebble Pro i-Size'ı grafit, kırmızı, mavi, siyah ve çeşitli gri tonları dahil olmak üzere geniş bir renk yelpazesinde sunar. Aynı zamanda ayak örtüsü, yazlık örtü, yağmurluk, cibinlik, arka koltuk koruyucusu ve arka koltuk araba aynası gibi bir dizi aksesuarla birlikte satılıyor.


Taşıyıcı Maxi-Cosi puset ile uyumludur ve bebeğinizi rahatsız etmeden arabadan çocuk arabasına aktarmanızı kolaylaştırır.

Aşağıdaki en iyi Maxi-Cosi Pebble fırsatlarına göz atın:


Bugünün en iyi Maxi-Cosi Pebble Plus 0+ fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?