Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi et termometresi 2020: her bütçe için en iyi akıllı pişirme termometreleri

En iyi et termometresi 2020: her bütçe için en iyi akıllı pişirme termometreleri

En iyi akıllı termometreler yaz aylarında kendi başlarına gelir. Sonuçta, bir teneke kutunun tadını çıkarırken barbie'ye et tokatlamak, çok yıllık bir yaz ayinidir. En iyi et termometresi sizi kötü yemeklerden kurtarabilir ve hatta hayatınızı kurtarabilir. Et yiyen biri olmasanız bile, en iyi pişirme termometresi yine de bu iki işlevden ilkini gerçekleştirebilir.


Akıllı termometreyi girin: akıllı telefonunuz veya tabletinizle eşleştirebileceğiniz ve pişirdiğiniz yemeğin mükemmel bir şekilde ızgara, kavrulmuş veya fırınlanmış olmasını sağlayabileceğiniz kablolu veya Bluetooth donanımlı sıcaklık izleme araçları.

Evet, akıllı termometreler sadece barbarlar için değildir - onları mutfağınızda yemek pişirirken de kullanabilirsiniz. Heck, onları dondurma gibi soğuk yiyecekler yaparken bile kullanabilirsiniz. Her şey sıcaklık izlemede, görüyorsunuz.

Sizin için en iyi et termometresi nasıl alınır

Tüm akıllı termometreler, pişirdiğiniz her şeyin hem içindeki hem de dışındaki sıcaklığı ölçmek için kullanılabilen uzun, iğne benzeri cihazlar kullanır. Akıllı termometrelerin çoğu, iki ayrı gıda maddesini izlemenize (kendiniz ve bir eşiniz için biftek pişiriyorsanız kullanışlıdır) veya hem yiyeceğin çekirdek sıcaklığını hem de ortam sıcaklığını ölçmenize olanak tanıyan iki probla donatılmıştır.

Her bir sonda, özel bir bağlantı noktası kullanarak termometreye bağlanır; en pahalı modeller dört hatta altı bağlantı noktasıyla gelir - ancak genellikle sondalar için fazladan ödeme yapmanız gerekir.


Akıllı termometrelerle ilgili en iyi şeylerden biri, pişirme işleminin bazı tahmin işlerini ortadan kaldırmalarıdır. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz için uygun uygulamayı indirin ve yiyecek türü, sıcaklık ve pişirme süresini içeren ön ayarlar arasından seçim yapabilirsiniz - yemeğinizi az pişmiş mi, orta pişmiş mi yoksa iyi pişmiş mi - ne zaman sizi uyaran alarmlarla yiyecek ısınmış veya pişirme süresi dolmuş. Çoğu uygulama, bu ayarlardan manuel olarak da seçim yapmanıza olanak tanır ve hatta bazıları size ilham verecek tarifler içerir.

Başka herhangi bir şey? Birçok akıllı termometrede, pişirme sırasında probların doğru konumda kalmasını sağlamak için ızgara veya tava klipsleri bulunur ve bazılarında fırınınızın, ocağınızın veya barbekünüzün dışına güvenli bir şekilde takmanızı sağlayan mıknatıslar bulunur.


Diğerleri de ayrı ekranlar içerir - telefonunuzun veya tabletinizin yanınızda olmasına gerek kalmadan yiyeceklerinizi sekmelerde tutmanıza olanak tanır - iç mekanda bıraktıysanız, ıslanmadığında veya telefonunuzun veya tabletinizin suyu bittiyse kullanışlıdır .

Kapak bu. Şimdi akıllı termometre seçeneklerinize bir göz atalım ...


Bugün satın almak için en iyi et termometrelerini seçtik

(Resim kredisi: Salter)

1. Salter Cook Bluetooth Pişirme Termometresi 593 WHCR

En iyi akıllı termometre

Teknik Özellikler
Prob sayısı: 2 Güç kaynağı: 1x CR2032 pil Uyumluluk: iOS, Android Bağlantı: Bluetooth 4.0 Voltaj: belirtilmemiş Boyutlar: 16x16cm Ağırlık: belirtilmemiş
Satın alma nedenleri
+ Şık, kompakt tasarım + Yerleşik tariflerle kullanımı kolay uygulama + İki paslanmaz çelik prob + Bluetooth bağlantısı
Kaçınılması gereken nedenler
-Dahili ekran yok-Sınırlı sayıda prob bağlantı noktası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 29.99 Amazon'da görüntüleyin