Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi hafızalı köpük şilte 2020: vücut kalıplama desteği ile sağlıklı uyuyun

En iyi hafızalı köpük şilte 2020: vücut kalıplama desteği ile sağlıklı uyuyun

En iyi hafızalı köpük şilteler, vücudunuzun tamamında belirli alanlara baskı yapma eğiliminde olan cep yaylı şiltelerden daha tutarlı destek sağlar. Yaylı şiltelerden daha uzun süre dayandıklarına dair kanıtlar var. Ancak tüm hafızalı köpük şilteler eşit yaratılmamıştır ve piyasadaki pek çok farklı marka ve modelle,en iyi yataksenin için?


Bu yazıda, sizin yapmanıza gerek kalmaması için işi yaptık. Okumaya devam edin ve bugün mevcut olan en iyi hafızalı köpük şiltelerin özenle seçilmiş bir seçimini, çeşitli stillerde ve her bütçeye uyacak şekilde bulacaksınız. İlk olarak, hafızalı köpüğün tam olarak ne olduğunu ve ondan nasıl yapıldığını geleneksel bir yaylı şilteden nasıl farklı olduğunu merak ediyor olabilirsiniz ...

  • En iyisine göz atınKara Cuma ve Siber Pazartesi yatak fiyatları
  • Çok mu sert? Burada best-memory-foam-mattress-2020-toppers

Hafızalı köpük şilte nedir?

Hafızalı köpük yeni gelebilir, ancak aslında neredeyse 30 yıldır ortalıkta. Bu basıncı emen malzeme, ilk olarak NASA tarafından astronotların koltuklarını yastıklamak için kullanıldı. Daha sonra 1991 yılında, yatak şirketi Tempur bunu uyuyanlar için yeni bir tür destek oluşturmak için kullanmaya başladı. Bunun nedeni, hafızalı köpüğün vücudunuzun ısısını yumuşatmak ve şeklinizi şekillendirmek için kullanmasıdır.

Bu türden ilk şilteler temelde sadece bir köpük bloğu iken, o zamandan beri uzun bir yol kat ettik. Günümüzün en iyi hafızalı köpük şilteler, vücudun belirli bölgelerini desteklemeye yardımcı olmak için birden çok katmandan yapılmıştır ve bu, onları sırt ve eklem ağrısı çeken kişiler için mükemmel bir seçim haline getirir. Hala kafanız karışık mı? Bize gidinhafızalı köpük vs yaylı yatakYıkmak.

Hafızalı köpük ayrıca bir nesil ortaya çıkardı.kutu içinde yatak 'şilteler. Hafızalı köpük kolayca sıkıştırıldığı için, hafızalı köpük şiltenin boyutu küçültülebilir ve bir kutu veya plastik torba içinde postayla gönderilebilir. Diğer uçta açıldığında, doğal olarak tam boyuta geri dönerler, ancak bu işlemin tamamlanması 48 saate kadar sürebilir. Bu şilteler genellikle yalnızca çevrimiçi satılır, bu nedenle önceden test edemezsiniz. Ancak çoğu şirket, genellikle yaklaşık 100 gün süren uzun denemeler sunar ve memnun kalmazsanız iade etmenize izin verir.


Bunu göz önünde bulundurarak, rahatlık, destek ve harika bir gece uykusu için hafızalı köpük şilteleri en iyi şekilde topladık. İster çift ister bekar, kral veya daha fazlasını arıyor olun, sizin için doğru olanı keşfetmek için okumaya devam edin.

Resim 1/5Resim 2/5


Resim 3/5

Resim 4/5

Resim 5/5

1. Emma Original Memory Foam yatak

Genel olarak en iyi hafızalı köpük şilte

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çoğu uyuyan Beden: 8, Tek - Süper King Derinlik: 25cm Dönüş: Dolgu Yok: Üç kat sünger Konfor: Orta - Orta-firma Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek £ 479, Çift: £ 699, Kral: 749 £
Satın alma nedenleri
+ Hoş olmayan koku yok + Tüm uyku pozisyonlarına uygun +% 0 finansman seçenekleriyle harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır yan yatanlar bunu çok sağlam bulabilir Bugünün en iyi Emma Original hafızalı köpük yatak fiyatları Emma Original Memory Foam ...Emma Original Yatak Tek KişilikJohn Lewis ve Ortakları230,30 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEmma Orijinal Hafızalı Köpük ...Emma Original Yatak Çift KişilikJohn Lewis ve Ortakları370,30 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEmma Original Yatak Kral Emma Orijinal Yatak Kral Emma Yatak UK 609 £ İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bu İngiltere yapımı hafızalı köpük şilte hakkında bir kutuda değerlendirmediğimiz pek bir şey yok ve görünüşe göre yalnız değiliz. Emma Original hangisiydi? 2018 Best Buy ve zorlu testlerinde takdire şayan bir performans sergiledi. Çevrimiçi müşteri incelemeleri, Amazon'da genel olarak sağlam bir dört yıldızla bulgularını da destekliyor. Peki, Emma Original'ı satın alabileceğiniz en iyi hafızalı köpük şilte seçimimiz yapan tam olarak nedir?


Birincisi, son derece rahat. Kılıfın altında (yumuşak, nefes alabilen ve - büyük artı uçlu - 60˚C'de yıkanabilir) üç katmanlı köpük yapı vardır. Emma'nın üreticisinin yatağın serin kalmasına yardımcı olduğunu iddia ettiği bir Airgocell köpük tabakası içerir. Bu, testçilerimiz için kesinlikle doğruydu, ancak özellikle terli bir uykuysanız, hafızalı köpük yine de en iyi seçenek olmayabilir.

Bunun altında, ağırlığı eşit olarak dağıtan ve eklemler için basınç rahatlaması sağlayan 25 mm'lik bir hafızalı köpük tabakası bulunurken, köpük taban, omuzlar ve özellikle sırtın alt kısmı gibi sorunlu alanlar için destek sağlar. Bu, test ederken en tatmin edici bulduğumuz bir kombinasyon ve hem huzursuz bir yan uyuyan hem de 'hafif gibi' bir rsquo için harika bir gece kipi sağlayan bir kombinasyon. geri erteleyici. Fiyat açısından, genellikle orta sınıf hafızalı köpük şilte braketinin üst ucundadır, ancak genellikle yapılması gereken fırsatlar vardır.

Resim 1/3

Nektar yatak incelemesi

(Resim kredisi: Nektar)
Resim 2/3

Nektar yatak incelemesi

(Resim kredisi: Nektar)
Resim 3/3

Nektar yatak indirim kodları ve fırsatları

(Resim kredisi: Nektar)

2. Nektarlı Hafızalı Köpük Yatak

En iyi değerde hafızalı köpük şilte

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Arkada uyuyanlar Boyutlar: 4, tek-kral Derinlik: 28cm (11 inç) Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük katmanları Konfor: Orta firmadan firmaya Deneme süresi: 365 gün Garanti: Ömür boyu RRP: Tek £ 499; Çift £ 699; Kral £ 799
Satın alma nedenleri
+ Sırt üstü uyuyanlar için harika destek + Hafızalı köpük yastıklar + Soğutma üst kapağı
Kaçınılması gereken nedenler
-Hafif kimyasal koku Bugünün en iyi Nektar Nektarı Hafızalı Köpük şilte fiyatları Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nektar hafızalı köpük yatak fiyatları 2 ücretsiz yastık İndirimli Fiyat NECTAR HAFIZALI KÖPÜK ... Nektarlı Yatak Tek Nektarlı Uyku £ 414 £ 324 İnceleTüm fiyatları görün2 bedava yastık İndirimli Fiyat NEKTAR BELLEK KÖPÜĞÜ ... Nektar Yatak Çift Nektar Uyku £ 569 £ 444 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Hafızalı köpük ile ilgili bir sorun, halihazırda uyuyan sıcak biriyseniz, malzemenin ısı tutma özelliklerinin terli gecelere neden olabilmesidir. Vücut ısınıza uyum sağlayan yumuşak kapitone bir soğutma kapağına sahip olan ve aşırı ısınma eğilimi olanların bütün gece serin kalmasına yardımcı olan bu durum öyle değil. Dış kaplamanın altındaki üç katman hafızalı köpük, ortamın daha sıkı tarafında yer alır ve bu yatağı ön ve arka uyuyanlar için iyi bir seçenek haline getirir, ancak yan yatanlar veya yumuşak, saran bir yatağı tercih edenler için muhtemelen en iyisi değildir.

Hangi? En İyi Satın Alma olarak derecelendirdi ve çok yönlü bir destek verdiğini açıkladı, ancak bazı Amazon incelemeleri kalıcı bir kimyasal kokudan bahsediyor - bunu doğrulayabiliriz, ancak oldukça hızlı bir şekilde dağıldı. Bir başka yaygın Amazon rahatsızlığı, bazen yatakların düzgün genişlememesi, ancak bizimki iyiydi. Genel olarak, bu harika bir değer hafızalı köpük şilte.

Resim 1/4

Resim 2/4

Resim 3/4

Resim 4/4

3. Casper

Harika bir orta sertlikte hafızalı köpük şilte

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çoğu uyuyan Beden: 8, bekar ila süper kral Derinlik: 24cm Dönüş: Doldurma Yok: 4 kat hafızalı köpük Konfor: Orta-firma Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek £ 375; Çift £ 575; Kral £ 650
Satın alma nedenleri
+ Gece nemini uzaklaştırır + Bölgelere ayrılmış destek + Taşıma kolları
Kaçınılması gereken nedenler
- Bazılarından daha ince bir dokunuş Bugünün en iyi Casper hafızalı sünger yatak fiyatları Düşük Stok İndirimli Fiyat Casper Orijinal Sünger ... Casper Tek Kişilik Yatak Amazon £ 364,17 £ 325 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Casper Orijinal Köpük ... Casper Çift Kişilik Yatak Amazon £ 650 £ 540,26 İnceleTüm fiyatları görünCASPER Mükemmel Yatak, ... Casper King Yatak Amazon £ 700 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Geceleri eklem ağrınız nedeniyle veya sadece hafif bir uyuyan olduğunuz için rahatlamak için mücadele ediyorsanız, bu yatak tam anlamıyla uyumak için ihtiyacınız olan şey olabilir. Tüm kutulu şiltelerde olduğu gibi yukarı çıkmak, paketini açmak ve açmak kolaydır ve tam derinliğine kadar doldurmak sadece birkaç saat sürer. Genellikle hafızalı köpük şiltelerin bir parçası olan, ancak kısa süre sonra yıprandı ve birkaç saat sonra fark edilemeyen hafif bir kimyasal kokuyu dağıtmak için bir pencere açmamız gerekti.

Casper, geceleri aşırı ısınmaya maruz kalan uyuyanlar için önemli olan, bu yatağı nefes alabilir tutan açık hücreli bir konfor katmanıyla üretilmiştir. Bu, gece boyunca serin kalacağınız ve daha rahat uyumanıza yardımcı olacağınız anlamına gelir - bu, Amazon çevrimiçi değerlendirme puanlarında ortaya çıkan bir şey.

Genellikle daha sert bir yatağı tercih eden testçilerimizden biri, çok hatmi benzeri olacağından endişeliydi, ancak sabah uyandığında, daha önce ağrıyan dizler belirtisi olmaksızın son hafızada en iyi gece uykusundan birini geçirdiğini iddia etti. . Daha iyi bir gece uykusu arayan herkes için harika bir yatırım.

Resim 1/5


Resim 2/5

Resim 3/5

Resim 4/5

Resim 5/5

4. Eve Original Memory Foam yatak

Savurmanızı ve dönmenizi engelleyecek, akıllıca katmanlı, hafızalı köpük şilte

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Huzursuz uyuyanlar Boyutlar: 9, Tek-İmparator Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük Konfor: Orta-orta-firma Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek £ 349; Çift £ 599; Kral £ 699
Satın alma nedenleri
+ Nem emici ve nefes alabilir + Bölgelere ayrılmış destek alanları + Boyun ve sırt ağrısına iyi gelir
Kaçınılması gereken nedenler
- Ağır yandan uyuyanlar tarafından en iyi şekilde kaçınılır Bugünün en iyi Eve Orijinal hafızalı köpük şilte fiyatları arifesinde İngiltere Tek Kişilik Yatakeve UK Tek Kişilik Yatakuyku tulumu£ 429 Görünüm Tüm fiyatları görünEve Orijinal Çift Kişilik Yatak eve UK Çift kişilik yatak Darlings of Chelsea £ 599 GörüntüleTüm fiyatları görünEve Orijinal Kral Yatak eve Birleşik Krallık Kral yatak Chelsea'nin sevgilileri £ 699 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Mevcut yatağınızda rahat bir pozisyon bulmak için mücadele ediyor musunuz? O zaman bulabilirsinEve Orijinalhafızalı köpük şilte, size uygun bir konuma yerleşmenize olanak tanıyan doğru konfor seviyesini sağlar. Birkaç katmandan oluşur ve üst katman sizi serin tutacak nem emici bir malzemedir - düzenli olarak aşırı ısınanlar için harikadır. Bunun altında bir basınç emici bellek köpük tabakası ve bunun altında omuzlar, alt omurga ve kalçalar gibi belirli sorunlu alanlar için yedi nervürlü destek bölgesi içeren bir taban tabakası var.

Başka Hangisi? Best Buy ve birçok alıcı, bunun sırt ve boyun ağrılarına nasıl yardım ettiğinden etkilendi ve huzursuz uyuyanlar bütün gece sallanıp dönmek yerine uyuduklarını bildirdi. Sabah ağrılarında ve ağrılarında kesinlikle bir azalma yaşadık ve başlangıçta üst katman her zamanki yatağımızdan daha yumuşak gelse de, yine de oldukça destekleyiciydi. Ve aslında, birkaç geceden sonra yoğun taban katmanının daha sert tarafta hata yaptığını hissettik. Her halükarda, kendiniz denemek için 100 geceniz var - beğenmezseniz şirket ücretsiz olarak toplayacaktır.

Resim 1/4

Tempur CoolTouch Sensation Yatak

(Resim kredisi: Tempur)
Resim 2/4

Tempur Cooltouch yatak

(Resim kredisi: Tempur)
Resim 3/4

Cooltouch Combat

(Resim kredisi: Tempur)
Resim 4/4

Tempur yatak katmanlarını gösteren diyagram

(Resim kredisi: Tempur)

5. Tempur CoolTouch Sensation Elite

Rahatsız edilmeyen serin geceler için hafızalı lüks bir yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Lüks hafızalı köpük Boyutlar: 10, tek ila süper kral Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: Üç hafızalı köpük katmanı Konfor: Yumuşak Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek £ 1,749; Çift £ 2,399; Kral £ 2,799
Satın alma nedenleri
+ Nazikçe saran rahatlık + Lüks his + Neredeyse tamamen hareket aktarımı eksikliği
Kaçınılması gereken nedenler
- Fiyatı dikkate değer kılıyor Bugünün en iyi Tempur CoolTouch Sensation Elite yatak fiyatları Tempur Cooltouch Sensation ... pdt.tradedoubler.com/clickDüşler pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click Tüm fiyatları görünTempur Cooltouch Sensation ... pdt.tradedoubler.com/clickDüşler pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Tempur, 1991 yılında yatak odalarımıza hafızalı köpük getirmesinden bu yana, bir dizi lüks yatağı piyasaya sürdü. Hepsi gibi, tracker.tradedoubler.com/click, kutuda satılan rakiplerinin çoğundan çok daha pahalıya mal olan, dikkate değer bir satın alma. Ekstra harcamaya değer mi? Pekala, Dreams'teki şaşırtıcı 4,8 yıldızlı bir inceleme ortalaması bunu önerebilirdi ve kesinlikle lüks hissi, süper yumuşak dış görünümü ve kaliteli kaplamasıyla hayran kaldık.

Eğer ciddi bir kas ağrısı ya da omurga sorunu olmayan standart bir uyuyucuysanız, yukarıdaki Emma veya Casper gibi daha ucuz bir model seçmeniz daha iyi olabilir. Bununla birlikte, hareket aktarımının neredeyse tamamen yokluğu ve nazikçe saran ancak destekleyici yapı, sırt ve omuz ağrısından muzdaripseniz veya özellikle huzursuz bir uyuyucuysanız, bu lüks hafızalı köpük şilte pişman olmayacağınız bir yatırım olacağı anlamına gelir.

Yumuşak yastıklama yapısını ve serin kalan ve nemi uzaklaştıran yumuşak üst tabakasını bulduk, bu da daha çok bir yaylı yatak gibi hissettirdiği anlamına geliyor ve daha geleneksel bir şey tercih ediyorsanız onu iyi bir seçim haline getiriyor. Harcamanızı haklı çıkarabilirseniz, CoolTouch Sensation Elite olağanüstü bir hafızalı köpük şilte.

Resim 1/3

Resim 2/3

Resim 3/3


6. IKEA Morgedal hafızalı köpük şilte

Çok değerli ve şaşırtıcı derecede rahat hafızalı köpük şilte

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın alma Boyutları: 5, Birleşik Krallık'tan İngiltere'ye tek süper kral Derinlik: 18cm Dönüş: Doldurma Yok: 1 kat hafızalı köpük Konfor: Firma Deneme süresi: 90 gün Garanti: 25 yıl RRP: Tek £ 125; Çift £ 165; £ 195 Kral
Satın alma nedenleri
+ Büyük değer + 25 yıllık garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-Yandan uyuyanlar için iyi değil -Bugünün en iyi IKEA Morgedal hafızalı köpük yatak fiyatları Standart Tek IKEA Morgedal Tek Kişilik IKEA £ 129 GörüntüleTüm fiyatları görünStandart İkili IKEA Morgedal İkili IKEA £ 179 GörüntüleTüm fiyatları görünStandart Kral IKEA Morgedal Kral IKEA £ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kutudan ziyade Velcro taşıma saplarına sahip taşıması kolay bir rulo içinde teslim edilen IKEA Morgedal hafızalı köpük şilte, denediğimiz en ucuz üründür. Ve dürüst olursak, ne bekleyeceğimizi tam olarak bilmiyorduk. IKEA, 18 cm derinliğine kadar dolması için üç gün önermektedir, ancak bu kadar uzun süre beklemek istemedik ve sadece 24 saat sonra denemenin uygun olduğunu düşündük. Diğer yataklara göre incedir (ortalama 25 cm civarındadır) ancak buna rağmen aslında denediğimiz en sağlam yataklardan biriydi, bu da saçma sapan tek katı katman yapısından kaynaklanıyor olabilir.

Bu, çevrimiçi incelemelerin önerdiği gibi, yan yatanlar için denediklerimiz arasında en az rahat olduğu anlamına geliyordu, ancak daha sıkı bir yatak tercih eden sırtüstü uyuyanlar için kesinlikle iyi oldu. Morgedal ilk bir veya iki gün hafif bir kimyasal koku yaydı, ancak bu bir süre sonra dağıldı. Fiyatı nedeniyle hafızalı sünger ile ilk kez deney yapanlar veya misafir odası yatağı arayanlar için iyi bir seçimdir. Aynı zamanda, mağazada denenebilecek, test ettiğimiz birkaç hafızalı köpük şilteden biriydi. Bununla birlikte, memnun olmamanız durumunda IKEA hala 90 günlük bir iade süresi sunmaktadır.

Resim 1/4

Tempur yatak incelemesi

(Resim kredisi: Tempur)
Resim 2/4

Tempur yatak incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)
Resim 3/4

Tempur yatak incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)
Resim 4/4

Tempur yatak incelemesi

(Resim kredisi: Tempur)

7. Tempur Orijinal Yatak

Yan yatanlar için ideal olan lüks yumuşak yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yumuşaklık Boyutları: Küçük Tekli, Tekli, Tekli Uzun, Çiftli, Kral Boyu, Kral Geniş, Süper Kral Derinliği: 21-30cm Dönüş: Dolgu Yok: Hafızalı köpük katmanları Konfor: Yumuşak Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıllık RRP: 899 £ - 1.899 £
Satın alma nedenleri
+ Lüks his + Geniş boyut ve derinlik aralığı + Hareket aktarımı yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı Bugünün en iyi Tempur Orijinal yatak fiyatları Tempur - Original Supreme ... Tempur Original yatak - Single Furniture Village £ 899 İnceleTüm fiyatları görünTempur - Original Supreme ... Tempur Original yatak - Double Furniture Village £ 1,399 İnceleTüm fiyatları görünTempur Original Supreme ...Tempur Original yatak - King sizeJohn Lewis ve Ortakları1.750 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Konforda en üst noktayı arıyorsanız, Tempur her zaman güçlü bir seçimdir. CoolTouch Sensation Elite yatağını listemizde 3 numarada zaten vurguladık. Ancak Tempur'un Orijinal Yatağı da incelemeye değer.

Bu yüksek kaliteli, lüks yatak üç farklı derinlikte mevcuttur: 21cm Supreme, 25cm Elite ve 30cm Luxe. Ve bedenler söz konusu olduğunda seçim yapmakta zorlanıyorsunuz: sadece Tek, Çift, Kral ve Süper Kral değil, aynı zamanda Küçük Tek, Uzun Tek ve dört özel boyut. Sertlik açısından, ortamın daha yumuşak tarafındadır, bu da yanlarında uyumayı sevenler için en uygun olduğu anlamına gelir. Üzerine yattığınızda, köpük neredeyse anında konumunuza uyum sağlayarak hareket aktarımını minimumda tutar, bu nedenle huzursuz uyuyanlar için de mükemmel bir seçimdir.

Bu yatak kesinlikle daha pahalı, ancak sizin için doğru olup olmadığını görmek için 100 gecelik bir deneme süresi elde edersiniz. Ve değilse, TEMPUR'un önerilen toplama tarihini kabul ettiğinizi varsayarak teslim alma ücretsizdir.

Resim 1/4


Resim 2/4

Resim 3/4

Resim 4/4

8. Sid hafızalı köpük şilte

Rock yıldızı şıklığıyla hafızalı köpük şilte

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: yan ve ön uyuyanlar Boyutlar: 4, tek ila süper kral Derinlik: 30cm Dönüş: hayır Doldurma: 4 kat köpük ve hafızalı köpük Konfor: orta ila orta-yumuşak Deneme süresi: 120 gece Garanti: ömür boyu RRP: Tek £ 795 ; Çift £ 995; Kral £ 1,195
Satın alma nedenleri
+ Şık dış + Ekstra kalın üst konfor katmanı + İyi sıcaklık ayarı
Kaçınılması gereken nedenler
- Oldukça pahalı Bugünün en iyi Sid hafızalı köpük yatak fiyatları Sid Denim Yatak - Tek Taraflı Denim Yatak Tek Kişilik Hafızalı Köpük Depo £ 299 GörüntüleTüm fiyatları görünSid Denim Yatak - Çift Taraflı Denim Yatak Double Memory Foam Depo £ 399 İnceleTüm fiyatları görünSid Denim Yatak - King Sid Denim Yatak King Memory Foam Depo £ 449 İnceleTüm fiyatları görünSid Denim Yatak - Süper ... Sid Denim yatak Süper King Hafızalı Köpük Depo £ 599 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bed-in-a-box pazar tablolarına oldukça yeni bir giriş, Sid hafızalı sünger yatağın göze çarpan özelliği - tamamen rock yıldızı şıklığı olan bir reklam kampanyasının yanı sıra - kotlardan ilham alan denim veya siyah dış kapak, üstü örtülmeden gösterilmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Şık bir şekilde gösterebileceğiniz, ancak belki de Nuneaton'daki bir yarı daire için mükemmel olmayan, New York tarzı bir çatı katı daireniz varsa, hepsi çok iyi. Her neyse, daldık. Değiştirilebilir örtüler, bu hafızalı köpük şiltenin tek hikayesi değil.

Biri grafitin özelliklerini soğutma ve havalandırma için kullanan tescilli bir teknoloji olan Graphyx'i içeren dört katman, rahat ve terletmeyen bir gece yaratmak için bir araya geliyor. Oldukça ağırdır, ancak yerine takılması kolaydır ve plastiği kumaşı çizmeden çıkarmaya yardımcı olacak bir kesiciye sahiptir.

Derin, lüks üst kısım tarzı ilk katman sizi yumuşak bir şekilde sararken, aşağıdaki daha sıkı hafızalı köpük taban katmanları boğulmamasını sağlar. Yine de sırt üstü uyuyacak kadar sağlamdı, yan yatağımız denedikleri en rahatlarından biri olduğunu hissetti. Bu, ter içermeyen uyku deneyimi ve konfor katmanı örtüsünün makinede yıkanabilmesi ile birleştiğinde, Sid hafızalı sünger yatağı fiyata rağmen en iyi seçenek haline getiriyor.

Resim 1/3

Silentnight anlaşmaları

(Resim kredisi: Amazon)
Resim 2/3

Silentnight 3 bölgeli hafızalı köpük şilte

(Resim kredisi: Silentnight)
Resim 3/3

Silentnight 3 bölgeli hafızalı köpük şiltede ayrı katmanların şeması

(Resim kredisi: Silentnight)

9. Silentnight 3 Bölgeli Hafızalı Köpük

Hafif ve taşınabilir olan, rekabetçi fiyatlı, giriş seviyesi yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hafif bir seçim Boyutlar: 7, tek ila süper kral Derinlik: 18cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük Konfor: Orta ila orta yumuşak Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek £ 169; Çift £ 199; Kral £ 249
Satın alma nedenleri
+ Allergy UK onaylı + Üç bölgeli destek + Hafif nakliye
Kaçınılması gereken nedenler
- Çıkarılması zor olan günümüzün en iyi Silentnight 3 Bölgeli Hafızalı Köpük Rulo Şiltesini örtün ve 5 Amazon müşteri yorumu Silentnight 3 Bölgeli Bellek ... Amazon Prime £ 133,98 İndirimli Fiyatı Görüntüle Silentnight 3 Bölgeli Bellek ... very.co.uk £ 249 £ 169 İndirimli Fiyatı Görüntüle Silentnight Memory 3 Zone ... Mattressnextday 249 £ 179,95 £ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bed-in-a-box harika bir buluş olsa da sonradan kartondan kurtulmak sorun olabilir. Bu nedenle, İngiltere yapımı bu yatağın bir kutu yerine vakumla paketlenmiş bir rulo halinde teslim edildiğini görmekten mutlu olduk. Silentnight 3 Bölgeli Hafızalı Köpüğü merdivenlerden yukarı sürüklediğimizde, denediğimiz en hafif şilteler hissedildi, bu yüzden çarşafları değiştirirken ağır kaldırmak istemiyorsanız, bu iyi bir seçim olur.

Üst kapak yıkanabilir, ancak yalnızca kısmen sıkıştırıldığı için, çıkıp tekrar takılması biraz garip. 18 cm'de denediğimiz daha pahalı modellerin çoğu kadar derin değil. Ama bu Hangisi? Best Buy - ve Amazon'daki incelemeler çoğunlukla olumlu, ancak bazı alıcılar dayanıklılığın bir sorun olduğunu düşünüyor ve bir yıldan kısa bir süre sonra ortada düştüğünü iddia ediyor.

Silentnight 3 Zone Hafızalı Köpük, sadece tek bir köpük tabakasından oluşur, bu nedenle yanlarda bize diğerleri kadar sağlam hissettirmedi. İlk başta, bol bol bağışla oldukça yumuşak geliyordu. Ancak, üç bölgeli destek, omuz bölgesinde daha yumuşak bir uyku deneyimi sağlarken, kalçalar için kesinlikle daha sıkı ve belin alt kısmı omurganın hizalı kalmasına yardımcı olur. Ayrıca, daha kuru, daha taze ve her yönden daha sağlıklı bir yatak oluşturmak için nem ve toz akarı alerjenlerini azaltmak için işlenmiştir. Daha düşük bir bütçeniz varsa, bu hafızalı köpük şilte iyi bir satın alma.

Resim 1/3

en iyi yatak: Tuft & Needle Original

(Resim kredisi: Tuft & Needle)
Resim 2/3

en iyi yatak: Tuft & Needle Original

(Resim kredisi: Tuft & Needle)
Resim 3/3

en iyi yatak: Tuft & Needle Original

(Resim kredisi: Tuft & Needle)

10. Tuft & Needle Orijinal

Düşük bütçeli olanlar için harika bir seçim

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın alma Boyutlar: İkiz, İkiz XL, Tam, Kraliçe, Kral, Kaliforniya Kral Derinliği: 10 inç Dönüş: Doldurma Yok: Köpük Konfor: Orta firma Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: 315-675 $
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Soğutma malzemeleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel yatak-Yan yatanlar için ideal değil Bugünün en iyi Tuft & Needle Yatak fiyatları Amazon UK Benzer Amazon UK'yi görüntüle Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kısıtlı bir bütçeniz varsa, başka bir iyi seçenek deTuft & Needle Original Yatak. Bu orta sertlikte şilte, vücudunuzda dengeli destek sağlamak için iyi bir iş çıkarır ve ısı emici grafit ve soğutma jel boncuklarının dahil edilmesi, sıcak gecelerde ısıyı uzaklaştırmaya yardımcı olur.

Sırt üstü uyuyanlar için en uygun olanı, yan yatanlar ve mide uyuyanlar biraz daha yumuşak bir şeyi tercih edebilir. Ve genel olarak, bunun bir nedenden dolayı ucuz olduğunu unutmayın: Sadece 10 inç kalınlığında ve genel olarak oldukça basit bir yatak. Fırfırsız yapı, iki köpük katmanına dayanmaktadır ve daha pahalı şiltelerde bulabileceğiniz kenar desteği veya çıkarılabilir bir örtü gibi lüks dokunuşlar veya üst düzey özellikler beklemeyin.

Bununla birlikte, ödediğiniz para için bu yatak, özellikle geceleri aşırı ısınmayı önlemek için gösterdiği çabalar göz önüne alındığında mükemmel bir değer sunar. Ayrıca 100 gecelik bir deneme de elde edersiniz, bu yüzden beğenmezseniz, genel olarak hiçbir şey kaybetmiş olmazsınız.

Bugünün en iyi hafızalı sünger yatak fiyatları Emma Original Memory Foam ...Emma Original Yatak Çift KişilikJohn Lewis ve Ortakları370,30 £ Görünüm Tüm fiyatları görün2 bedava yastık İndirimli Fiyat NEKTAR BELLEK KÖPÜĞÜ ... Nektar Yatak Çift Nektar Uyku £ 569 £ 444 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Casper Orijinal Köpük ... Casper Çift Kişilik Yatak Amazon £ 650 £ 540,26 İnceleTüm fiyatları görünEve Orijinal Çift Kişilik Yatak eve UK Çift kişilik yatak Darlings of Chelsea £ 599 GörüntüleTüm fiyatları görünTempur Cooltouch Sensation ... pdt.tradedoubler.com/clickDüşler pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click Tüm fiyatları görünStandart İkili IKEA Morgedal İkili IKEA £ 179 GörüntüleTüm fiyatları görünTempur Original Supreme ...Tempur Original yatakJohn Lewis ve Ortakları£ 975 Görünüm Tüm fiyatları görünSid Denim Yatak - Çift Taraflı Denim Yatak Double Memory Foam Depo £ 399 İnceleTüm fiyatları görünSilentnight 3 Bölgeli Bellek ... Silentnight 3 Bölgeli Hafızalı Köpük Rulo Yatak Amazon £ 133.98 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz