Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • En iyi erkek kemerleri 2020: pantolonunuzu yukarı kaldırın ve kıyafetinizi tamamlayın

En iyi erkek kemerleri 2020: pantolonunuzu yukarı kaldırın ve kıyafetinizi tamamlayın

Basit bir kemer gibi görünüp hissetmenizi sağlayacak hiçbir şey yoktur. Ancak herhangi bir yaşam tarzı bloguna veya erkek moda dergisine bakın ve doğru olanı bulmanın ve onu düzgün bir şekilde giymenin kutsal bir sanat olduğunu düşünürdünüz, cennet korusun, bazı yazılmamış, ezoterik moda kurallarını çiğnersiniz.


Moda dünyasının ara sıra bize vermeyi sevdiği görünüşte rastgele emirlere rağmen, o kadar da fazla şey olmadığını görünce şaşırabilirsiniz. Yetişkin bir görünüm için, özellikle iş kıyafetleri için, her zaman eşit derecede basit tokalı basit deri olmalıdır.

Aşağıda en iyi erkek kemerleri için bir rehber var.

Sizin için en iyi kemeri nasıl seçersiniz

Ancak hepimiz, çivili kemerlerin ve devasa yenilik tokalarının ait oldukları 2000'lerin başında kalması gerektiği konusunda hemfikir olsak da, daha fazla açıklama yapmak istiyorsanız, yalnızca bir öğeyi veya diğerini vurgulayarak biraz daha gösterişli bir şeyden kurtulabilirsiniz - Bu, erkeklerin kemerleriyle ilgili bir makalenin 'dumanlı göz veya dudak ifadesi' tartışmasına ulaşması kadar yakın, FYI.

Ayrıca gündelik kıyafetler için biraz daha kıpır kıpır bir alan da karşılayabilirsiniz: bu yaz çini sopalarını atmak için bir kanvas kayış veya daha maceracı bir gölge düşünün.


Her zaman kemerinizi ve ayakkabılarınızı eşleştirin - bu sadece güzel bir zevk. O kadar sıkı giymemek için kalçanızın hemen üzerine giyin ve pantolon paçalarınızın ayakkabılarınızın üzerinde sallanmasına neden olacak kadar sıkı giymediğinizden emin olun.

Pantolonunuz yardım almadan ayakta kalabilmelidir (eğer yoksa, ihtiyacınız olan yeni pantolondur, yeni bir kemer değil), ancak onu gün boyunca onaltıyı kanalize etmediğinizden emin olmak için bir yardım eli olarak düşünün. -yaşlık benliğim ve genel kamuoyuna söz edilemeyecek şeylerin bir parıltısını sunuyor. Ve hey, işte bu kadar! Çok acı verici değil, değil mi?

Seçimlerimize gelince, İtalya, Versace ve Ermenegildo Zegna'dan gelen lüks teklifler ve Diesel'den joker karakterli gündelik seçenekle, ardından Tom Ford ve Londra'dan Aspinal'in Brit-cool teklifleri ile kemer savaşında üstünlük sağlıyor.


Esasen, tüm bütçeler için bir şeyler vardır, bu yüzden rahatlayın, kemerinizi bağlayın ve en iyiler listemizi okumaya devam edin.

Erkekler için en iyi 6 kemer


1. TOM FORD Tam Damarlı Deri Kemer

İncelikle farklı bir tasarımcı seçeneği

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Zarafet Türü: Dil tokası Malzeme: Tam damarlı deri Beden: 80-115cm
Satın alma nedenleri
+ İnce profil, hacimli olmayan toka + Sırçalı deri
Kaçınılması gereken nedenler
- Tasarım, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINA alışmak biraz zaman alıyor Amazon'u kontrol edin

Bu minimal kemer, basit bir T çubuk tasarımı için geleneksel çok yönlü tokadan kaçınır; bu, alışkın değilseniz biraz tuhaf gelebilir, ancak daha zarif bir profil ve bunu başka türlü klasik tutan genel görünüme ince bir bükülme sunar. sağlam görünmekten kemer. Bay Porter, bu sağlam kemerin sırçalı derisinin zamanla daha yakışıklı hale geleceğini söylüyor (tıpkı kullanıcısı gibi, değil mi?) Ki bu da neredeyse göze batan fiyatı haklı çıkarıyor. Somut kalite ve uzun ömürlülük ile gerçek bir yatırım aksesuarı.

2. Polo Ralph Lauren Deri Kemer

Çoğu akıllı pantolona uyan tiki bir giriş seviyesi kemer

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Akıllı aşınma Türü: Dil tokası Malzeme: Deri Beden: 85–115cm
Satın alma nedenleri
+ Klasik görünüm + Mükemmel değer
Kaçınılması gereken nedenler
- Biraz küçük, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 33,93 $ Macy's 75 $ 'da görüntüleyin Amazon'da 79,99 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Üst düzey seçimlerimizden bazılarının fiyatının yaklaşık onda biri olan bu Ralph Lauren numarası, bir tasarımcı kemeri için harika bir değer. Elbette, bazı tasarımcı seçeneklerinin bağıran logolarından ve gösterişli tasarım özelliklerinden kaçınarak, bunun ne olduğu konusunda size tüyo verecek pek bir şey yok, ama kimin umurunda? Bu iyi görünümlü bir deri kemer, Bir uyarı: Gözden geçirenler normal kemer boyutlarının tuhaf bir şekilde küçük olduğunu buldular, bu yüzden biz de buna göre boyutlandırmayı öneriyoruz.


3. ASPINAL OF LONDRA Klasik Erkek Kemer

Görkemli deriden mükemmel bir çok yönlü ürün

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü Tip: Dil tokası Malzeme: Tam damarlı / nubuk deri Ebat: 80–105cm
Satın alma nedenleri
+ Güzel kalitede deri + Üst düzey detaylar
Kaçınılması gereken nedenler
- Yumuşak deri, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI olarak işaretlenmeye yatkındır Amazon'a bakın

Sırçalı deri ve birinci sınıf nubuktan oluşan çifte vahşet, bu Aspinal of London teklifi, lüks yapısı ve sade ama zarif stili ile erkekler için en iyi kemerimiz olarak en üst sırada yer alıyor. Basit kare toka ile standart genişliktedir, bu nedenle burada gerçekten önemli olan, kabartmalı Aspinal arması ve köşeli kare dil gibi küçük dokunuşlardır. Zengin konyak veya klasik siyah renkte, hemen hemen her şeyle uyumludur, bu nedenle zamansız görünümü ve kaliteli yapıyı birleştirdiğinizde, kazanan bir yatırım olduğunu düşündüğümüz şeye sahip olursunuz.

4. Ermenegildo Zegna Tersinir Kemer

Bu ters çevrilebilir erkek kemeri ile kendi yolunuza gidin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok Yönlülük Tür: Dil tokası / geri dönüşümlü Malzeme: Deri Beden: 85–115cm
Satın alma nedenleri
+ Tersinir tasarım + Olağandışı D halkası tokası
Kaçınılması gereken nedenler
- Bazıları klasik bir toka şeklini tercih edebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 219,99 ABD doları Amazon'da 274,99 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin350 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüle1 Amazon müşteri incelemesi

Yani siyahla siyahla ve kahverengiyle kahverengiyle olduğunu biliyorsunuz, ancak bu iki kuşak için çatal atmak anlamına mı geliyor? Şart değil. Bu ters çevrilebilir deri kemerin her iki yanında bir gölge vardır ve aksesuar gardırobunuza inanılmaz derecede çok yönlü bir katkı sağlar. Ermenegildo Zegna'nın bu lüks İtalyan yapımı deri kemeri, işlevsellik için yukarıdaki estetiğin ötesinde, her iki yönden de harika görünüyor ve yüksek parlaklıkta D halkalı tokası zarif görünüyor.

5. Diesel Erkek B-Yıkamalı Kemeri

Tam kot pantolonlar için uygun, havalı ve günlük dokuma kemer

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Günlük kemer Türü: Bantlı kemer Malzeme: Tekstil Beden: 80cm
Satın alma nedenleri
+ Harika rahat seçenek + Deri alternatifi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Biraz dışarıda Amazon'a göz atın

Bu Dizel kayış, listemizdeki en rahat olanıdır, ancak sıra dışı bir görev dışı görünüm için giderken, bazen basit deri yeterli olmaz. Dizel, bu zeytin kanvas kemer ile vibe konusunda ustalaştı - doymamış yeşil tonu, yaz kıyafetleri için kahverengiden veya siyahtan ferahlatıcı bir değişiklik yaparken, kabartmalı logo tokası, eşyaların fazla anonim görünmesini engelliyor, bu da geleneksel ordu dokuma kemerini çalıştırdıktan sonra tasarladı. yapma riski. Ayrıca, kendinizi üzmek zorunda kalmadan o mükemmel sıkıntılı eski görünümü seven türden bir adamsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

6. VERSACE klasik Medusa kemeri

Biraz abartılı, çok belissima

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Açıklama Türü: Dil tokası Malzeme: Deri Beden: 85–115cm
Satın alma nedenleri
+ Sıradışı yuvarlak toka + İkonik tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Donanım biraz gösterişli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Süre www.google.com/urlAranızdaki daha utangaç ve emekli terzilikçiler için çok uzak bir çentik olabilir, aksi halde abartısız bir parti kıyafetine birazcık ihtişam katmak neredeyse rakipsizdir. Parlak yuvarlak altın toka, Versace'nin klasik Medusa ikonografisine sahiptir ve bu lüks tasarımcı kemeri öne çıkacak kadar güçlüdür, ancak sizi bir boks şampiyonluğunu kazanan partiye sarılmış gibi gösterecek kadar etkileyici değildir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın