Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi erkek deodorantları ve ter önleyiciler 2020: gün boyunca kuru ve taze kalın

En iyi erkek deodorantları ve ter önleyiciler 2020: gün boyunca kuru ve taze kalın

Isıtma gelmeye başlıyor, daha fazla kat giyiyorsunuz ve bu tek bir anlama gelebilir… daha fazla terlemeye başlayacaksınız.


Bir ergen olarak, annenizin size süpermarketten aldığı şeyden bir kutu muhtemelen yeterliydi, ancak başarılı bir şekilde erkek çocuktan erkeğe geçiş yaptıktan sonra, şimdi her gün koltuk altlarınıza döktüğünüz şeye daha fazla düşünmenin gerektiği bir zaman geliyor. .

İster Sure, Dove ve Lynx gibi markalardan en uygun fiyatlı deodorantları arıyor olun, ister Tom Ford ve Chanel gibi markalardan biraz daha sofistike bir şey arıyor olun, en iyi deodorantları ve anti kokuları bir araya getirdik. -takipçiler tam burada.

Sizin için en iyi deodorantı seçmek

Koltuk altı bölgesi aslında oldukça hassastır ve sadece bir spreyin arkadaşınız için iyi olabilmesi, çukurlarınızın korkunç derecede kaşıntılı bir kızarıklıkla çıkmasına neden olmayacağı anlamına gelmez.

Bu tür bir reaksiyona yatkınsanız, hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir deodorant sizin için doğru yol olabilir.


Bazı erkekler terlemeye diğerlerinden daha yatkındır; ister ter bezleri her zaman hiper modda olduğu için, ister kolayca ısınırlar veya baskı altında endişeli hissederler. Durum buysa, ter önleyici bir deodorant satın aldığınızdan emin olun ve ekstra güçlü bir deodorant satın almakta utanılacak bir şey yok, eğer bu koltuk altları gerçek bir sorunsa.

Anti-terleme ve deodorant arasındaki fark nedir?

Bunun hızlı cevabı, anti-terleme, terlemenizi önlerken deodorant kokunuzu almanızı engeller.Deodorant cildinizdeki bakterileri öldürür, bu nedenle terlediğinizde cildinizde çoğalmaya ve koku oluşturmaya yetecek kadar bakteri kalmaz.Giysilerinizdeki ter lekelerinden endişeleniyorsanız, ter önleyici bir ürün sizin için daha iyi bir üründür. Bunlar, cildinizin yüzeyinde nemde çözünen alüminyum tuzları içerir. Çözündükçe ter bezlerinizi geçici olarak bloke eden ve ek terlemeyi önlemeye yardımcı olan bir jel oluşturur.