Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi erkek kokuları ve kolonyaları 2020: zeki beyefendiler için uzun süreli koku

En iyi erkek kokuları ve kolonyaları 2020: zeki beyefendiler için uzun süreli koku

Harika bir koku güçlü bir şeydir. Kendinizi büyük bir günde bir araya getirilmiş hissetmenize, iyi bir ruh halinize sokmanıza ve hatta insanların sizi hatırlamasına neden olabilir, bu nedenle doğru olanı bulmak son derece önemlidir.


Neyse ki, baskı ortadan kalktı, çünkü ister bu Noel sevdikleriniz için nefis kokulu bir hediye arıyor olun, ister kendi imzanızı taşıyan kokunuzun peşinde olun, 2020'nin en iyi erkek kokuları listemize yardımcı olmak için buradayız. sunmak zorunda.

Tıraş Sonrası, Eau de Toilette ve Köln arasındaki fark nedir?

Öncelikle, tıraş losyonu, eau de toilette ve kolonya arasındaki farkı açıklığa kavuşturalım - bu, terimlerin birbirinin yerine geçebilir olduğu yaygın bir yanılgıdır.


Hepsi güçle ilgili. Bir tıraş sonrası en zayıf olanıdır ve yaklaşık% 1 -% 3 oranında parfüm yağından oluşur. Tıraştan sonra cildinizi rahatlatmaya yardımcı olmak için, genellikle Aloe Vera gibi rahatlatıcı ve serinletici bileşenler içerir. Uygulamadan sonra sadece iki ila üç saat sürmelidir.Bir eau de toilette (EDT), yaklaşık% 4-8 oranında parfüm yağından oluşur. Bu, yüze uygulanamayacak kadar fazla yağdır, bu nedenle 'nabız noktalarına' (boyun, bilek veya göğüs) konulmalıdır. Uygulamadan sonra yaklaşık altı ila sekiz saat sürmelidir.Kolonya% 2-5 arasında yağ içerir ve tıraş sonrası ile EDT arasında mutlu bir ortamdır.Son olarak, gerçekten güçlü bir şey arıyorsanız, bir parfüm veya parfüm yaklaşık% 15 -% 30 yağ içerir. Bu, uzun süre devam etmek için nabız noktalarında yalnızca küçük bir miktara ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Oldukça nadir ve pahalıdır.