Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi erkek saç cilası ve macunları 2020: kısa sivri uçlardan dalgalı sörfçü saçlarına

En iyi erkek saç cilası ve macunları 2020: kısa sivri uçlardan dalgalı sörfçü saçlarına

Erkeklerin de saçları kötü günler geçirebilir ve erkeklerin tımarının artmasıyla birlikte, bu aynı zamanda hızlı ve kolay bir şekilde mükemmelliğe ulaşmanıza yardımcı olacak bir sürü ürün olduğu anlamına gelir.


İster bir kıl yerinden çıkmadan hassas şekillendirme yapmayı sevin, ister dağınık yatak başı görünümünü sallayın; saç cilası, saçınızın gün boyu istediğiniz gibi görünmesini sağlamak için mükemmel ürünlerden biridir.

Saç ağda nedir?

Ağda, petrol bazlı bir üründür ve tüm saç stillerinde sıkı bir tutuş sağlar ve özellikle kalın saçları yönetmek için iyidir.

Normal şekillendirme rutininiz sırasında diğer ürünler gibi kuru saça uygulanır.

Balmumu dokusu saça uygulandığında biraz daha fazla çalışma gerektirir, ancak genel olarak jel veya saç spreyine kıyasla çok daha kolay şekillendirme sağlar.


Ağda kalınlığı, saçınızın daha uzun süre yerinde kalacağı anlamına gelir. Daha sonra su ile yıkanır.

Sizin için en iyi saç ağdasını nasıl seçersiniz:

Seçtiğiniz erkek balmumu türü, sahip olduğunuz saç tipine ve elde etmek istediğiniz stile bağlıdır.


Bununla birlikte, sahip olduğu koku gibi faktörleri de göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz - sonuçta bütün gün kafanızda olması gerekir. Ve tercih ettiğiniz yüzeyi seçmeyi unutmayın.

Balmumunun kıvamına bağlı olarak, bazıları diğerlerinden daha yağlıdır, bu nedenle mat veya parlak bir görünüm elde etmek için doğru olanı seçmeniz gerekir.


Çeşitli farklı stiller için iyi çalıştığını düşündüğümüz birkaçını, ayrıca tüm bütçelere uygun mumları ve yalnızca günlük rutinleri için güvenilir bir ürün isteyenler için çok yönlü harika olanları seçtik.

Sağlam bir tutuş sağlayacak ürün arıyorsanız, listemize bir göz atmanızı öneririz.saçınız için en iyi seçeneği keşfetmek için en iyi jeller.

Bunlar en iyi 7 erkek saç cilası:

1. American Crew Defining Paste

Bu güçlü tutma macunu ile tanım ve stil oluşturun

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hacim yaratmak Koku: Canlı Bitiş: Mat Saç Tipi: Kalın Fiyat: 22,00 TL
Satın alma nedenleri
+ Profesyonel görünüyor + Düşük parlaklık
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN PAHALI EN İYİ FIRSATLARI 9,95 £ Amazon'da Görüntüle 9,95 £ allbeauty.com İngiltere'de görüntüleyin15,20 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Bu orta tutunma macunu profesyonel bir küvette gelir ve stilinize doku eklemek ve belirginliği artırmak için tasarlanmıştır; American Crew'un doğal, esnek bir tutuş sağlayacağını iddia ettiği Balmumu içeriği sayesinde büyük ölçüde.


Bazı cilalar ve macunlar kadar kalın değildir, bu da tüm saç uzunluklarında doğal görünen bir tutuş için dağıtmanın kolay olduğu anlamına gelirken, gözden geçirenler yağlı olmayan yüzeyini tamamlar. American Crew saç ürünleri, profesyonel Barber ağında giderek daha popüler hale geliyor, bu nedenle bu ürünle endüstri onay mührünü alıyorsunuz.

2. Vo5 Extreme Style Mat Pasta

Kullanımı kolay, uygun fiyatlı bir ana cadde markası

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Günlük kullanım Koku: Taze Görünüm: Mat Saç Tipi: Tüm saçlar RRP: 4,40 £
Satın alma nedenleri
+ Kolay pompa + Uzun ömürlü
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3 £ biriktirebilir Amazon'da 3,29 £ Boots.com'da görüntüle 8,90 £ Amazon'da görüntüle 123 Amazon müşteri incelemeleri

Bankayı bozmayacak, çok yönlü, iyi bir saç ağdası arıyorsanız, Vo5 Extreme Matt Paste'i denemelisiniz. Teknik olarak geleneksel bir ağda olmasa da, aynı bileşenlerin birçoğunu içerir ve kullanıcılar saçı hafifçe nemli veya kuru hale getirme yeteneği nedeniyle yüksek oranda derecelendirir.

Sorunsuz ve karışık olmayan şekillendirme için kullanışlı bir pompayla gelen, macunu saçınıza sürün ve parmak uçlarınızı kullanarak sertleştirin. Saçınızı her gün şekillendirirseniz, bu, gözden geçirenlerin son derece iyi tuttuğunu söyleyerek uzun bir yol kat eden harika bir pazarlıktır.

3. Redken Manevra İş Balmumu

Dakikalar içinde doğal bir görünüm sağlayan çalışan bir ağda

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Doğal görünüm Koku: Canlı Bitiş: Mat Saç Tipi: Kısa-orta Fiyat: 28,00 TL
Satın alma nedenleri
+ Doğal mat yüzey + Uygulaması kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 14,96 Amazon'da görüntüleyin 11 Amazon müşteri incelemeleri

Listedeki son ağdamız biraz pahalı ama bahsetmeye değer, özellikle saçınızı aynı anda hem güçlendiren hem de şekillendiren bir ürün istiyorsanız; bu eklenen proteinden kaynaklanmaktadır. Tercih ettiğiniz stili ayarlamak için bu ağdayı ıslak veya kuru saça uygulayabilirsiniz.

Bazı incelemeciler, ürünün hacim olarak uygulandığında biraz yağlı olduğunu fark ettiğinden hafif tutun. Bu, uygulandıktan sonra saçınızı yeniden şekillendirmenize ve mükemmel tarzınızı elde edene kadar saçlarınızı değiştirmenize olanak tanıyan kalıplanabilir bir maksimumdur, ayrıca, sıkı tutuş sizin işiniz değilse, bitiş doğal ve yumuşaktır.

4. TIGI Yatak Başı Cilası

Bu şekillendirici balmumu ile sörfçü ahbap görünümünü elde edin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Vahşi ve asi saçları evcilleştirmek Koku: İnce Bitiş: Mat Saç Tipi: Kalın RRP: £ 13.95
Satın alma nedenleri
+ Uygulaması kolaydır + İyi tutar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 7 Amazon'da £ 7.95 Görüntüle allbeauty.com UK'de görüntüle10,48 £ Feelunique'de görüntüleyin390 Amazon müşteri yorumu

Yerinde tutmakta zorlandığınız uzun veya kalın saçlarınız varsa, TIGI Bed Head Wax'ın 5. seviye tutma faktörü, yeleğinizi hiçbir zaman evcilleştirmenize yardımcı olacaktır - TIGI, tüm saç tipleri için de uygun olduğundan bahseder.

Ürünün en iyi performansı göstermesini istiyorsanız, o zaman bu ağdayı küçük bir miktar saçınıza uygulamanız önerilir; bu, yorumculara göre, kasıtlı olarak dağınık görünümlü bir stili tüm gün yerinde tutmak için iyi bir iş çıkarır. Yaygın bir yakınma, çok fazla kullandığınızda ağdanın biraz yağlı görünmesine neden olabilmesidir, bu da fırçalamanın zorlaşır; ancak doğru miktar stilinize temiz ve mat bir görünüm kazandırmalıdır.

5. Gatsby Hareketli Kauçuk Sivri Uçlu Saç Balmumu

Kısa ve dikenli saçlar için mükemmel şekillendirici balmumu

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hassas şekillendirici Koku: Yumuşak elma Bitiş: Parlatıcı Saç Tipi: Kısa-orta uzunlukta RRP: 8,99 £
Satın alma nedenleri
+ Uygun Fiyatlı + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Tüm gün sürer 13,90 TL Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Gatsby, saçınızın gün boyunca çivilenmesini vaat eden MOVING RUBBER serisinin en sert ağdası olduğunu iddia ediyor. Dolayısıyla, kısa veya çok kısa saçlarınız varsa ve stilinizin elementlere dayanmasını istiyorsanız, bu Gatsby Moving Rubber saç mumu sizin için mükemmel bir ürün olabilir.

Sertliği nedeniyle, bazı yorumcular günün sonunda hepsini çıkarmak için fazladan bir fırçalamanın gerekli olduğunu belirtiyorlar, ancak ağdadan ciddi şekilde güçlü bir şekilde tutunmak istiyorsanız, bunu bir deneyin.

6. Layrite Cement Matte Saç Kili

Bu endüstriyel stil saç kiliyle sağlam bir tutuş elde edin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Güçlü tutuş Kokusu: Vanilya Kaplama: Mat Saç Tipi: Kalın RRP: £ 11.86
Satın alma nedenleri
+ Lüks ambalaj + Bankayı bozmaz
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İnce saçlar için iyi değil 16,95 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Layrite, bu ürünün hem dağınık hem de yapılandırılmış saç stilleri için ideal hale getirmesi gereken yüksek tutuş ve mat bir görünüm sağlayacağını vaat ediyor. Gözden geçirenler, tutuşu hissedebildiklerini söylerken, yüzey çoğunlukla yağsızdır. Kalın kıvamına rağmen suda çözünür olduğundan yıkanması inanılmaz derecede kolaydır.

Önce kili ısıtmak için avuçlarınızın arasına az miktarda sürterek yumuşattığınızdan emin olun. Daha sonra saçı istenildiği gibi kolayca şekillendirmek veya yeniden şekillendirmek için kuru veya nemli saça uygulanabilir. Bu son derece güçlü bir tutuş ürünüdür, bu nedenle yumuşak dokunuşlu bir yüzey arıyorsanız kaçının.

7. Fishfingers Wax'ı Tanımlayan Şekil

Güzel kokan saç balmumu

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hızlı şekillendirme Koku: Hindistan Cevizi Kaplama: Parlatıcı Saç Tipi: Tüm saç tipleri RRP: 5,99 £
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Güzel kokuyor
Kaçınılması gereken nedenler
- Diğerleri kadar güçlü değil - Adı Fishfingers BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickAmazon 55 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Fish Fingers Wax, bu ürünün mükemmel bir çok yönlü olduğunu ve tarzınız ne olursa olsun yaptığınız işi şekillendirmenize, şekillendirmenize ve şekillendirmenize olanak tanıyacağını iddia ediyor. Orta tutuşlu bir balmumu olarak, yönetim kurulu boyunca gözden geçirenler, daha sonra yeniden uygulanması gerekebilmesine rağmen, çok ağır veya yapışkan olmadan iyi bir şekillendirme işi yaptığını belirtiyor.

Orta bir tutuş sağlayan Fish Fingers, pürüzsüz ve belirgin bir görünüm oluştururken kıvrımı yumuşattığını iddia ediyor. Bu aynı zamanda çıkarılmasını da kolaylaştırır. İsmi bazılarına itici gelse de, bu saç balmumu çok fazla kuvvetli olmayan popüler bir hindistan cevizi kokusuna (güneş kremi gibi) sahiptir.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın