Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi erkek multivitaminleri 2020: kapsül formunda erkek sağlığı

En iyi erkek multivitaminleri 2020: kapsül formunda erkek sağlığı

Size mutlu bir şekilde bir doz raşitizm teşhisi konulmayacak olsa da, belirli vitaminlerin eksikliği vücudunuzun olması gerektiği gibi performans göstermesini engelleyebilir; Bu ister kanınızı sağlıklı, kemiklerinizi kuvvetli veya metabolizma hızınızı uyumlu tutuyor olsun.


En iyi multivitamin takviyelerini bile alma konusunda belirli bir şüphe var ve birçok insan vücutlarının işleyişinde hiçbir zaman bir iyileşme fark etmediklerini iddia ediyor. Ancak diğerleri, hissettiklerinde önemli bir fark olduğunu bildirecekler ve işte bu yüzden, bunu 'anlamak için tek bir yol' değil, burada ele alalım. Harikalar yaratacağı garantilidir. '

Çoğu durumda, iyi diyet yapanların takviyeye ihtiyacı yoktur. Ancak, onları almaktan yine de bir plasebo etkisi elde edebilirler, bu da bir şeydir. Kötü beslenenlere daha sağlıklı beslenmeleri tavsiye edilir, ancak bunun yapmaktan daha kolay söylenebileceğini anlıyoruz.

  • Yeni araştırma, D vitamininin koronavirüsle savaşmaya yardımcı olabileceğini öne sürüyorD vitamini takviyeleri nereden alınır

Erkekler için en iyi multivitaminler: bilmeniz gerekenler

Fark yaratabilecek veya olmayabilecek bir şeye bir servet harcamak isteyeceğinizden şüpheliyiz. Uzman sağlıklı gıda dükkanları ve eczanelerin en ucuz fiyatları sunduğu bilinmemektedir, bu nedenle multivitaminleri test etmek istiyorsanız Amazon gibi çevrimiçi pazar yerleri genellikle daha iyi bir seçimdir.

En iyi erkek multivitaminleri listemizde bir dizi spesifik olmayan tablet bulunmaktadır. Önde gelen, yalnızca gıdalardan elde edilen doğal olarak türetilmiş vitaminleri içeren bir vitamin takviyesi olan Rainbow Light Men’s One'dır. Ayrıca belirli sağlık ve zindelik alanlarını hedefleyen vitamin açısından zengin takviyelerdir, ancak faydaları o kadar sorgulanabilir ki onları bu toplamanın dışında bıraktık.


  • En iyi protein tozlarıveprotein shake karıştırıcılar
  • Kadınlar için en iyi multivitaminler

1. Rainbow Light Men’s One

Erkekler için en iyi multivitamin takviyesi, sadece doğal olarak oluşan maddelerden üretilmiştir.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Doğal olarak oluşan multivitaminler Miktar: 90 Tip: tablet Kullanım: Günde 1
Satın alma nedenleri
+ Vitaminler doğal olarak oluşur + Gluten, maya, şeker, süt ürünleri ve soya içermez
Kaçınılması gereken nedenler
- Hakemler, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI nahoş bir tadı bildirdiler61,73 ABD doları İHerb'de görüntüleAmazon'u kontrol edin

Birçok kullanıcı günde bir tane aldıktan sonra daha enerjik hissettiğini ifade ederken, bu tablete yatırım yapmak, özellikle diyetiniz zayıfsa bir fark yaratabilir.


Çok yönlü harika Rainbow Light, bunlardan birini almanın kalp, prostat ve cinsel sağlığı geliştirmeye ve enerji ve dayanıklılık seviyelerini artırmaya yardımcı olacağını iddia ediyor. Belki. Kesin olan şey, doğal olarak oluşan besin kaynaklarından elde edilen vitaminlerle dolu ve özellikle erkeklere göre tasarlanmış (ayrıca bir Kadın Biri de var) ve kullanıcılar tarafından yüksek oranda derecelendirilmiş.


2. Centrum Silver Erkekler 50+

Yaşlı erkekler için özel olarak formüle edilmiş vitamin takviyesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: 50 yaş üstü Miktar: 250 Tip: tablet Kullanım: Günde 1
Satın alma nedenleri
+ Eski çocukları hedef alıyor + Uygun maliyetli
Kaçınılması gereken nedenler
- İçindekiler doğal olarak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI oluşmuyor Amazon'a bakın

Bu haplar, yıllar boyunca iyi bir resepsiyon aldı ve birçok erkek, onları aldıktan sonra enerji seviyelerinde ve kas güçlerinde bir fark olduğunu iddia etti.

Özellikle daha yaşlı beyefendiler için formüle edilmiş olan Centrum multivitaminleri genellikle Rainbow Lights'tan daha ucuzdur. Bununla birlikte, içerikler, doğal olarak meydana gelmek yerine kimyasal olarak formüle edilmiştir.

3. Doğa Onun İçin Çok Yarattı

Daha uygun fiyata çok yönlü bir alternatif

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Miktar: 130 Tip: tablet Kullanım: Günde 1
Satın alma nedenleri
+ Hem vitamin hem de demir içerir + Harika bütçe seçeneği
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Mide bulantısını önlemek için yiyeceklerle birlikte alınmalıdır.17,44 ABD doları İHerb'de görüntüleAmazon'u kontrol edin

Her bir kapsülde önerilen günlük C, D ve E vitaminleri ile, D vitamini kemiği, dişleri ve kasları desteklediği ve muhtemelen bağışıklık sisteminizin korunmasına yardımcı olduğu için yetersiz kaldığınızdan endişelenmenize gerek kalmayacak. hiç güneş ışığı almadığın kış.


Bazı vitamin hapları o kadar büyüktür ki yutmaları zordur, ancak bunlar makul boyuttadır. Tam olarak bir tatlı olmasa da, ana yemek sonrası daha keyifli bir deneyim sağlarlar.

4. Valupak Multivitamin Plus Demir 50 Tablet

Vücudunuzu sağlıklı tutmanın size bir kol ve bir bacağa mal olması gerekmez

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Bütçesi kısıtlı olanlar daha fazla demire ihtiyaç duyanlar Miktar: 50 Tip: tablet Kullanım: Günde 2
Satın alma nedenleri
+ Demir de içerir + Şeker, glüten ve maya içermez
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece bir demir takviyesi arıyorsanız GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu multivitamin paketi, vücudunuza ihtiyacı olabilecek şeyi vermek için bir kol ve bacak harcamanıza gerek olmadığını gösteriyor. Birçoğu olağan A, C, D ve E içerirken, bu cüzdan dostu alternatif aynı zamanda kırmızı kan hücrelerinin normal işlevine ve hemoglobin oluşumuna katkıda bulunan demir içerir.

Fikir o kadar da iyi olmasa da, bunların daha pahalı alternatifler kadar iyi bir iş çıkardığı yönünde fikir birliği var. Açıkçası, onları emmek değil yutmak zorundasın.

5. Doğa Yapımı Çok Yetişkin Sakızlar

Çiğnenebilir multivitaminler!

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çiğneme Miktarı: 50 Tip: tablet Kullanım: Günde 2
Satın alma nedenleri
+ Portakal, kiraz ve karışık meyve aroması + Tüm temel vitamin ve besinleri içerir
Kaçınılması gereken nedenler
- Sıcak havalarda kolayca erin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Tabletleri yutma düşüncesine dayanamayan biriyseniz, iyi haber: bunlar tamamen çiğnenebilir. Lezzetinin en sevdiğiniz tatlıyla eşleşmeyeceğinden oldukça emin olsak da, bir vitamin takviyesine ihtiyacınız olursa muhtemelen geçeceklerdir.

Bunlar, her zamanki vitamin karışımlarını içerir, ancak Nature Made, hoş olmayan lezzetleri nedeniyle bazılarını kaçırmak zorunda kalmıştır. Yani tam tamamlayıcı arıyorsanız, başka bir yere bakmanız gerekecek.