Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • En iyi erkek deri eldivenler 2020

En iyi erkek deri eldivenler 2020

Her güne biraz daha yetenek katmak veya bir etkinlik için giyinmek istiyorsanız, aksesuarlar hakkında düşünmek isteyeceksiniz ve bunlar bundan daha iyi gelmiyor, o halde gelin bir göz atalım. en iyi erkek deri eldivenleri, dükkanların şu anda bize sunması gereken.


Eldivenlerinizi 1960'ların E-tipinde (hayal edebiliriz, değil mi?) Ülkedeki hafta sonu köpek yürüyüşleri veya uzun yolculuklar için isteyip istemediğiniz önemli değil, ünlü deri aşığı Johnny'nin sözlerini başka kelimelerle ifade edecek bir şey aramak isteyeceksiniz. Cash, güzel görünüm ve pratiklik arasındaki çizgide yürür.

Elbette, en iyi zevke sahip olduğumuz için, seçtiğimiz tüm eldivenler yakışıklı şeytanlar, ancak mükemmel çiftinizi seçmeden önce ne için isteyeceğinizi aklınızda bulundurun.

Havada bir üşüme olduğunda esnek kalmak istiyorsanız, ince astarlı çok ince, yumuşak deri doğal bir seçimdir; öte yandan, ekstremitelerinize pek ihtiyaç duymayacağınız en sert havalarda örme astarlı daha kalın eldivenler daha iyidir. çok çevik, ama aynı zamanda onları donmaya kaptırmak istemiyor.

Araba sürmek için eldiven istiyorsanız, eldivensiz gibi sezgisel olarak araç kullanmanıza yardımcı olacak esnekliği artıran özelliklere sahip olduklarından, bu amaç için özel olarak üretilmiş bir çift tercih etmenizi öneririz. Neyin peşinde olursanız olun, şık seçimlerimize bayılmaya (ya da erkeksi bir onay homurdanması, eğer daha fazlasıysa) hazırlanın.


1. Dents Erkek Klasik Deri Sürüş Eldivenleri

Klasik bir markanın onurlu tasarımı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: En iyi sürüş eldivenleri İç astar: Deri Beden: S, M, L, XL Bakım: Yalnızca kuru temizleme
Satın alma nedenleri
+ Klasik tasarım özellikleri + Sürüş için esneklik
Kaçınılması gereken nedenler
- Sadece kuru temizleme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Kendisine biraz 'Ryan Gosling in Drive' (akrep ceketi isteğe bağlı) meraklısı olanlar için: Şimdiye kadarki en iyi deri eldivenlerimizle tanışın. Saygın İngiliz eldivenlerinden Dents, bu deri sürüş eldivenleri harika görünüyor ve sizi tüm bu dramatik el freni dönüşlerini yapmak için özgür bırakıyor - ya da bilirsiniz, sadece çocukları okula bırakıyor.


Geleneksel bir anahtar deliği sırtı, mafsal delikleri ve elastik avuç içi gibi özelliklerle, sürüş için gereken esnekliği sunarlar ve aynı zamanda şık görünebilirler. Her iki dünyanın da en iyisi ve donanmada da oldukça beklenmedik bir seçim.


2. Dut Yumuşak Nappa Deri Eldiven

Nihai kişiselleştirilmiş çift için ince, yumuşak ve esnek

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Klasik deri tasarım İç astar: Kaşmir Boyut: M, L Bakım: Yalnızca uzman temizliği
Satın alma nedenleri
+ Sığacak yumuşak deri kalıplar + Sıcak kaşmir iç
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI küçük boyut yok Amazon'a bakın

En iyi deri eldivenler, günlük aktivitelerinizi engellemeyen eldivenlerdir ve bu, en çok ihtiyaç duyduğunuzda yumuşak ve esnek kalmak anlamına gelir. Bu zarif Dut eldivenleri, John Lewis'in söylediği ince, esnek nappa deri yapılarıyla zamanla yumuşayıp ellerinizin şeklini alacağını söyleyerek tam da bunu yapacak. Ve o aşamaya gelmekte sorun yaşamayacağınıza eminiz, özellikle iç astarın rahat kaşmirden yapıldığını görünce.

3. RJR.John Rocha Kahverengi Deri Dokunmatik Eldivenler

Bu akıllı eldivenlerle soğuk havalarda taviz vermeyin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Teknik severler İç astar:% 50 naylon,% 50 yün Beden: S-M, L-XL Bakım: Yalnızca silerek temizleyin
Satın alma nedenleri
+ Dokunmatik ekrana duyarlı + Deri için mükemmel değer
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 26,60 £ 'luk en uzun ömürlü olmayacak. Debenhams İngiltere'de Görüntüleyin Amazon'u Kontrol Edin

Dokunmatik ekrana duyarlı eldiven fikrini kim bulduysa, elini sıkmak isteriz ve soğuk bir günde Google Haritalar'da gezinmeye çalışırken ekstremitelerinizdeki tüm hislerinizi kaybettiyseniz, muhtemelen siz de yapacaksınız. .

John Rocha'nın bu deri dokunmatik ekran eldivenleri, sizi kızartmak için kalın birinci sınıf deri ve rahat örgü yün karışımı astar ve sizi yolda tutacak dokunmatik ekran ipuçları ile en soğuk günlerde bile hayatın devam etmesini sağlar. Deri için de müthiş bir değer.


4. Bottega Veneta Kaşmir Astarlı Deri Eldiven

İpuçlarınızı bu rahat kaşmir astarlı eldivenlerle tedavi edin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Üstün lüks İç astar: Kaşmir Boyut: S, M, L Bakım: Yalnızca silerek temizleyin
Satın alma nedenleri
+ Özgün tasarım + Kaşmir astar
Kaçınılması gereken nedenler
- Eldiven bedeninizi bulmanız gerekecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu eldivenlerin ultra ince deri dış yüzeyine rağmen, sizi daha kalın bir stil kadar sıcak tutamayacaklarını düşünerek kandırılmayın. Kaşmir astar, elleri en sert rüzgarlara karşı doğal olarak yalıtır ve daha hantal görünmez, bu da bunları soğuk aylardaki resmi etkinlikler için harika bir şifoniyer çifti haline getirir.

İkonik üç nokta dikiş detaylandırması onlara klasik bir görünüm kazandırır, ancak bu ayırt edici elmas şeklindeki 'intrecciato' örgü saf Bottega Veneta'dır, bu nedenle, bu türden iseniz, bilenlerle tonlarca stil puanı kazanacaksınız. şey. Derinin esnekliği aynı zamanda çok fazla içeri girmeye ihtiyaç duymadıkları anlamına gelir, bu nedenle anında lüks ve rahatlık için bunlar kazanan bir çifttir.

5. Dents Erkek Günlük Deri Eldiven

Kış hafta sonu stili: çivilenmiş

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hafta sonları İç astar: Yün karışımı Beden: M, L, XL Bakım: Yalnızca kuru temizleme
Satın alma nedenleri
+ Nervürlü manşet sıcaklığı korur + Daha rahat görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
- Hala sadece kuru temizleme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Lüks deri hissini koruyan, ancak diğer seçimlerimizden bazılarına göre daha az resmi bir tasarıma sahip olan Dents'in bu gündelik deri eldivenleri, hafta sonları ve soğuk havada yürüyüşler için idealdir.

Yün karışımı astarları, ısının kaçmasını önlemek için bileğe sıkıca oturması amaçlanan nervürlü bir manşetle biter ve bu, dış mekan giyimi söz konusu olduğunda listemizdeki daha ince eldivenlerin bazılarında avantaj sağlar.