Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En İyi Mesh Ağı 2020: Sizin için en iyi Mesh Wi-Fi'yi edinin

En İyi Mesh Ağı 2020: Sizin için en iyi Mesh Wi-Fi'yi edinin

Eviniz için en iyi ağ ağını seçmek çok da kolay değildir, ancak çabaya değer - bu, ölü noktaları ortadan kaldırmanıza ve evinizin her köşesini etrafındaki tatlı, yüksek hızlı, tamamen güvenilir Wi-Fi ile kapatmanıza yardımcı olacaktır. böylece bir daha asla sinyal düşmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.


Buraya, İngiltere'deki en iyi örgü Wi-Fi ağlarından bir yığınını kendi hızlarına göre sıraladık, böylece önerilerimizi neden bahsettiğimizi bildiğimize emin olabiliriz: aşağıda gördüğünüz şey 2020 için örgü ağlardır. , önemli bir Wi-Fi yükseltmesi için alışveriş yapıyorsanız, hepsi kısa listenizde bir yere layık.

Ve her zamankinden daha fazla insan evden çalıştığı için, kaya gibi sağlam bir evde Wi-Fi'ye sahip olmak mutlak bir zorunluluktur. Hiç kimse, internetin kesilmesi nedeniyle kritik bir görüntülü toplantının tehlikeye atıldığı konumda olmak istemez. Bu, ölü noktaları ortadan kaldırmaya ve bağlantı tutarlılığını ve gücünü artırmaya yardımcı olduğu için, evinizdeki ağ örgüsünün büyük bir fark yaratabileceği yer burasıdır.

  • Mesh ağ oluşturma hakkında bilmeniz gereken her şey burada
  • Şu anda sunulan en iyi geniş bant fırsatlarına sahip olun

Örgü ağ nedir?

Evinize Wi-Fi hizmeti veren tek bir yönlendiriciye sahip olmak yerine, bu ağ yönlendiricileri ve düğümleri size birkaç erişim noktası sağlar ve evinizdeki tüm odaları ihtiyacınız olan kablosuz internet bağlantısıyla kaplar - Netflix'in arabelleğe alma simgesiyle hiçbir zaman kesintiye uğramaması gerekmez. tekrar.

Dahası, donanım üreticileri daha yeni sistemlerde bile fiyat düşüşleri ve fırsatlar sunmaya devam ettikçe, şimdi en iyi örgü ağlarından biri için alışveriş yapmanın tam zamanı. Yine de listemize geçmeden önce, önce örgü ağların ne olduğuna ve eviniz için en iyi ağ ağını nasıl seçeceğinize bir göz atalım.


En iyi örgü ağı ve en iyi wifi ağı

Örgü ağ, evinizdeki bağlantı ölü bölgelerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.


Sizin için en iyi örgü Wi-Fi sistemini nasıl satın alabilirsiniz?

Wi-Fi'nizi genişletmenin ve evdeki ölü bölgelerden kurtulmanın başka yolları da olduğunu unutmayın.Wi-Fi genişleticiler ve Powerline adaptörleri. En iyi örgü Wi-Fi ağ donanımına para harcamaya başlamadan önce, bir örgü ağ kitinin sizin için kesinlikle doğru seçim olduğundan emin olun.

Örgü ağların çekiciliğini görmek kolaydır: hızlı, güvenilir ve kurulumu kolaydır (neredeyse teknoloji şirketleri evde Wi-Fi'nin ne kadar kolay olması gerektiğine uyanıyor gibi). Daha önce kendi kablosuz ağınızı yapılandırmak zorunda kalmamış olsanız bile, en iyi ağ oluşturma kitleri her şeyi çok basit hale getirir.


Teknik düzeyde, bu örgü ağlar, birbirleriyle konuşan ve tüm cihazlarınıza mümkün olduğunca güçlü bir sinyal alan küçük Wi-Fi 'düğümlerinden' oluşur. Cihazlarınız söz konusu olduğunda, sadece tutarlı bir kablosuz ağdır.

Hızı arayın, genellikle AC2200 gibi bir şey olarak yazılır - bu Wi-Fi (AC) türü ve teorik maksimum hız (2.200 Mbps), ancak muhtemelen bunu gerçekte elde edemeyeceksiniz. Ayrıca bir dizi düğüme karar vermeniz gerekecek: çoğu evi iki kişi yapmalı, ancak daha büyük yerler daha fazlasına ihtiyaç duyabilir.

2020'de bugün satın alabileceğiniz en iyi ağ ağları: sizin için en iyi ağ ağını edinin

Eero en iyi ağ Wi-Fi

Yeni güncellenen Eero seti, doğru bir fiyata harika performans sunar.


(Resim kredisi: Eero)

1. Eero

Çoğu insan için en iyi örgü ağı

Teknik Özellikler
Bağlantı: Çift bant
Satın alma nedenleri
+ Aktarmalar çok sorunsuz çalışıyor + Uygulama cilalı ve profesyonel + 460 metrekareye kadar kaplayın BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99 £ Amazon'da görüntüleyin

Eero, örgü Wi-Fi ağ kurma oyununda güçlü bir geleneğe sahip bir şirkettir ve bu miras kesinlikle en son teklifiyle gösterilmektedir:2019 Eero paketioradaki en hızlı seçenek değil, en ucuzu da değil, ancak doğru fiyata performans ve özelliklerin çekici bir karışımı.

Sistemin kurulumu ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve yıllardır örgü Wi-Fi ağ testlerimizde karşılaştığımız en sezgisel ve parlak uygulamalardan birine sahiptir. Telefonunuza birkaç dokunuşla internet erişimini duraklatabilir, arkadaşlarınız için bir misafir ağı kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Dakikalar içinde yapılandırılabilen ve 'sadece işe yarayan' bir şey arıyorsanız - ve çoğunuzun öyle olmasını bekliyoruz - o zaman 2019 Eero sisteminden çok daha iyisini yapamazsınız. Daha hızlı ve daha pahalı bir seçenek için Eero Pro setine bir göz atın.

Netgear Orbi WiFi 6 en iyi örgü ağı

(Resim kredisi: Netgear)

2. Netgear Orbi WiFi 6

En iyi premium mesh ağı

Teknik Özellikler
Bağlantı: Tri-band AC6000
Satın alma nedenleri
+ Üstün hızlar + Wi-Fi 6 uyumluluğu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 399,99 £ Amazon'da görüntüleyin 399,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin440,99 Sterlin Ebuyer'de görüntüle

Daha ucuz Orbi seçenekleri var (aşağıya bakın), ancakOrbi WiFi 6Netgear'ın en yeni ve en büyük ağ sistemidir - tam Wi-Fi 6 uyumluluğuyla, çok yüksek hızlara ulaşabilir ve yönlendirici ile uyduları arasındaki bağlantının her zaman sağlam olduğundan emin olmak için özel bir ana taşıyıcı kanalı kullanır.

Kesinlikle pahalı tarafta, ancak 100 cihaza kadar kullanılabilen toplam 6 Gbps bant genişliği ile kit, daha iyi hale getirilmesi çok zor bir ağ oluşturacak. Wi-Fi'nizin doğrudan tavan arasına ulaşmasını istiyorsanız veya bir dizi yeni akıllı ev cihazı bağlamanız gerekiyorsa, Orbi WiFi 6 yardımcı olabilir.

Basit bir kurulum süreci, sezgisel ve kullanımı kolay bir uygulama ile Google Asistan ve Alexa sesli komutları için destek ekleyin ve Netgear Orbi WiFi 6'nın neden en iyi ağ listemize girdiğini görebilirsiniz ... bunu karşılayabilmek için biraz zaman kazanmak zorunda.

TP-Link Deco P9 en iyi Wi-Fi ağıPingtwitter Ödülleri 2020

TP-Link Deco P9, paranızın tam karşılığını fazlasıyla verir.

(Resim kredisi: TP-Link)

3. TP-Link Deco P9

En iyi bütçe ağ ağı

Teknik Özellikler
Bağlantı: Çift bant AC1200
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ağ Wi-Fi performansı + Daha uygun fiyatlı seçeneklerden biri + Powerline teknoloji yeteneklerini ekledi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 181,29 £ Amazon'da £ 199,99 Currys PC World'de Görüntüle 199,99 £ Hughes'da Görüntüle

Sevmemizin nedenlerinden biriTP-Link Deco P9örgü ağ kiti çok daha fazlası, size Powerline ağının yanı sıra örgü Wi-Fi kullanma esnekliği sağlamasıdır - böylece internet sinyalleri hem evinizdeki mevcut kablolardan hem de havadan geçebilir.

Bu, evinizin her köşesine kablosuz internet sağlamaya gelince size bolca esneklik sağlar ve Deco P9 3'lü paket, tüm evinizi bir Wi-Fi sinyaliyle örtmek söz konusu olduğunda gerçekten etkileyicidir.

Eşlik eden uygulama basit ve kullanımı kolaydır ve cihazlara öncelik vermenize ve uyku vakti geldiğinde çocukların internete olan bağlantılarını kesmenize olanak tanır. Çok yönlü bir pakettir ve kesinlikle en iyi ağ Wi-Fi listenizde yer almaya değer - özellikle de rekabetçi fiyatı göz önünde bulundurarak.

TP-Link Deco P9, En İyi Ev Ağı Teknolojisi Ödülünü kazandı.Pingtwitter Ödülleri 2020aynı zamanda, jüri heyeti tarzı ve kalitesiyle büyük beğeni topladı.

Google Nest Wifi

Google Wi-Fi, harika bir ağ Wi-Fi sistemidir.

(Resim kredisi: Google)

4. Google Nest Wifi

Google'ın örgü ağ oluşturma kiti gittikçe daha iyi hale geliyor

Teknik Özellikler
Bağlantı: Çift bantlı AC2200
Satın alma nedenleri
+ Hızlı ve güvenilir bağlantı + Dahili Google Assistant BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI117,99 Ebuyer'de görüntüle£ 129 Currys PC World'de Görüntüle 149,99 £ very.co.uk adresinde görüntüle

Bizimkilerden anlayabileceğiniz gibiGoogle Nest Wifi incelemesi, Google'ın Wi-Fi ağ kitindeki bu yükseltmeden oldukça etkilendik - daha hızlı, daha güvenilir, daha fazla kapsama alanı sunuyor ve uydu düğümleri artık yerleşik Google Assistant ile birlikte geliyor (bu yüzden gerçekten mini akıllı hoparlörler) .

Uygulama, Google'dan beklediğiniz kadar şıktır ve sinyal gücünü ölçmekten çocukların internette çok uzun süre kalmasını engellemeye kadar her şeyi yapmanızı sağlar. Kurulum da çok kolaydır, bu her zaman görmek istediğimiz bir şeydir.

Diğer kitlerden daha yüksek hızlar alabilseniz ve burada Wi-Fi 6 desteği olmasa da, bunun sektördeki en iyi ağ ağ kitlerinden biri olduğuna şüphe yok - özellikle zaten Google ekosistemine yoğun bir şekilde yatırım yapıyorsanız.

Google'a göre, iki paketli bir Nest Wifi hub, 210 metrekarelik (2.260 fit kare) kapsama alanı için iyidir ve testlerimizde, çok düşük gecikme süresinin yanı sıra çok etkileyici bir erişime sahip olduğunu gördük. İkinci bir ağ eklemek için mevcut Wi-Fi ağınızla birlikte bile çalışabilir.

Tenda MW6 Nova en iyi örgü ağ kiti 2020

Tenda MW6 Nova, evinizi yüksek hızlı Wi-Fi ile kaplar ve kurulumu kolaydır.

(Resim kredisi: Çadır)

5. MW6 Nova Çadırı

Bütçede geniş kapsama alanı için mükemmel bir örgü ağ kiti.

Teknik Özellikler
Bağlantı: AC1200, çift bantlı
Satın alma nedenleri
+ Geniş Wi-Fi kapsama alanı + Çok cazip fiyat + Alexa desteği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 138,26 £ Amazon'da görüntüle 139,99 £ Currys PC World'de görüntüleyin