Close

En iyi metal dedektörü 2020: servetinizi bulun (veya en azından bazı harika şeyler)

Garip bakışları ve alışılmadık derecede yüksek hayal kırıklığı oranını aşabilirseniz, metal algılama gerçekten çok iyi bir hobidir: sizi dışarıda ve aktif hale getirir, tarih meraklıları için harikadır ve her zaman bir Anglo ile karşılaşma şansınız vardır. Sakson istifini yapın ve kendinizi Scrooge McDuck gibi bir altın para yığınına dalarken bulun.


Ancak en iyi metal dedektörü olmak için yapmanız gerekenlersatın almaken iyi metal dedektörü ve bu bile göründüğünden daha basittir.

  • Bizimle hazine avınızda kuru ve rahat kalınen iyi su geçirmez hafif ceketlerbahar duşlarını alt etmek için
  • En rahat seçimlerimizle adımlarınızı atınyürüyen ayakkabılartüm hava koşulları ve araziler için

Tabii ki, en iyi metal dedektörleri, doğası gereği devasa altın damarlarını bulmada daha iyi olanlar değil, ihtiyaçlarınıza en uygun olanlardır.

Arama çalışmalarınızın çoğunu sahilde yapacaksanız, Garrett Deniz Avcısı MKII gibi kum ve denizle baş etme konusunda usta birini düşünün; Çok sayıda farklı toprak türüyle karşılaşacaksanız, Bounty Hunter Tracker IV Metal Dedektörüne bir şans verin.

Oh, ve çok erken konuşmuş olabiliriz, altını tespit etmede en iyisi olduğu ortaya çıktı.


Boru hattında ne tür bir detektör tespit ederseniz edin, en iyi seçimlerimize bir göz atmadan evinizden ayrılmayın.

En iyi metal dedektörü


1. Garrett Ace 250

Kalkın ve kolay kolay Garrett Ace ile yola çıkın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Değer performansı Frekans: 7,2 kHz Güç kaynağı: 4 x AA pil Ağırlık: 2kg
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'nı kurmak ve kullanmak basittir 148,90 TL Amazon'da 148,95 TL Amazon'da 281 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Dedektörünüzden ne kadar yararlanacağınızdan henüz emin değilseniz, muhtemelen bir servet harcamak istemezsiniz. En değerli metal dedektörümüz, kullanıcıların montajının ve kullanımının ne kadar kolay olduğu için verilen talimatlardan övgüyle söz ederken, bazıları kurulduklarını ve 20 dakika içinde yola çıkacaklarını söyleyerek, Garrett Ace'den geliyor. Ayrıca, özellikle bu kadar bütçe dostu bir model için ne kadar hassas olduğunu ve çok yönlü büyük bir değer yarattığını sevdiler.

Fisher Gold Bug Pro 5


2. Fisher Gold Bug Pro 5

Orada tepelerde altın var mı? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var ...

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Altın Frekans: 19 kHz Güç kaynağı: 1 x 9V pil Ağırlık: 1.3kg
Satın alma nedenleri
+ Maden türünü ve miktarını gösterir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 637,71 £ Amazon'da Görüntüle 637,71 £ Amazon'da Görüntüle

Hiç altın arama zevki olmadan çılgın bir yaşlı madenci ruhunu kanalize etmek istediniz mi? Şanslısın. Fisher Gold Bug Pro 5, en küçük altın külçelerini bulma yeteneği nedeniyle amatör dedektörler tarafından şiddetle tavsiye edilir; sürekli zemin okumaları sağlayan, ne tür mineral bulunduğunu söyleyen ve hatta belirli minerallerin miktarlarını ölçen kullanıcı dostu arayüzü; ve hafif gövdesi sayesinde bu kadar çabuk yorulmayacaksınız. Gözlerinizi eski topçu parçalarından daha fazlasına diktiyseniz ve paranız varsa, bunu deneyin.

Garrett Deniz Avcısı MKII

3. Garrett Deniz Avcısı MKII

Bu tatlı su ve tuzlu su uyumlu, çöpü ortadan kaldıran dedektörle denizlere çıkın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Farklılaşma Frekansı: 750pps Güç kaynağı: 8 x AA pil Ağırlık: 1.36kg
Satın alma nedenleri
+ Patentli Çöp Temizleme modu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 704,95 Amazon'da görüntüleyin 31 Amazon müşteri incelemeleri

Bazı daha küçük algılayıcılar, size yalnızca en iyi sonuçları getirmek için pisliği filtrelemeye çalışsa da, bunlar genellikle Microsoft Office ataşı kadar kullanışlı olabilir. Garrett Deniz Avcısı, son teknoloji ayırt etme özelliği olan patentli Ayrık Çöp Eliminasyon modu ile bunu akılda tutarak çok daha etkileyici. Bu, açma kulakçıklarının varlığında patlamayacağı anlamına gelir, ancak benzer bir frekansı veren çöp ve küçük değerli eşyalar arasında ayrım yapabilir, böylece dedektörünüz & ldquo; yardım & rdquo; . Oh, tatlı suda ve tuzlu suda da işe yarıyor - şık!

Garrett Ace 300i


4. Garrett Ace 300i

Sağlam ama hafif, doğru ancak ucuz olan bu mükemmel bir orta menzilli metal dedektörüdür

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Doğruluk Frekans: 8 kHz Güç kaynağı: 4 x AA pil Ağırlık: 1,27 kg
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI fiyat aralığı için mükemmel doğruluk seviyeleri 259,95 £ Amazon'da görüntüleyin 134 Amazon müşteri yorumu

Hayır, bir şeyler görmüyorsun, o da başka bir Garrett Ace! Bu sürüm, daha önce bahsedilen 250 kadar uygun maliyetli olmasa da, daha yeni, daha seksi bir kardeştir, yani yeni başlayanlar için çekici hale getirmek için birkaç unsurla donatılmıştır. Sağlam yapı ve karşılaştırmalı ağırlık eksikliği gibi basit tasarım geri döndü, ancak önemli olan, 0 ile 99 arasında bir aralık sunan yeni dijital hedef kimliğidir, bu da size hedefinizi öncekilerden çok daha doğru bir şekilde gösterir. yapabildi ve biri iki katına mal olan dedektörlerle karşılaştırılabilir.

Ödül Avcısı İzleyici IV

5. Ödül Avcısı İzleyici IV

Yaşları ne olursa olsun ilk kez gelenler için harika

Teknik Özellikler
En iyisi: Yeni başlayanlar ve çocuklar Frekans: 6,7 kHz Güç kaynağı: 2 x 9V pil Ağırlık: 1,68 kg
Satın alma nedenleri
+ Basit arayüz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 85,52 £ Amazon'da görüntüle 256,67 £ Amazon'da görüntüleyin 28 Amazon müşteri yorumu

En ucuz dedektörlerimizden biri olan Bounty Hunter Tracker IV, yeni başlayanlar veya daha genç kullanıcılar için harika bir bütçe seçeneğidir. Bekleyeceğiniz çok fazla ayara sahip değil, ancak bu, ilk kez dedektörler için erişilebilirliği artırarak öğrenme eğrisini biraz düzleştiriyor. Bununla başa çıkabilecek kadar uzun bacakları olduğu sürece, düşük ağırlığı (üç poundun altında) ve küçük fiyat etiketi sayesinde çocuklar için de iyi bir seçenek, yani siz veya onlar yeni keşfedilen hobinize devam etmezseniz , bu büyük bir felaket değil.

Compadre Hazinesi

6. Hazine Compadre

Ekranı olmayan ancak çok sayıda karmaşıklık içeren bu alışılmadık bir seçenektir

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Ciddi hobiler Frekans: 12 kHz Güç kaynağı: 1 x 9V pil Ağırlık: 0.9kg
Satın alma nedenleri
+ Kullanım kolaylığı için tek düğme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Önceki seçimimizin aksine, Tesoro Compadre, kitlerini yükseltmek ya da doğrudan tepeye yaklaşmak isteyen özel dedektör uzmanları içindir. Uzman kullanıcılar bunu yüksek performans, yüksek kalite ve basit olarak kabul ettiler, ancak yine de uygun hobilere yakışan bazı sofistike özellikleri bir araya getirmeyi başardığını gördüler. Ekranı yoktur, bazılarını şaşırtabilir veya erteleyebilir, ancak tek düğmeyle çalıştırma, tahmin yürütmeyi ortadan kaldırır ve hızlı iyileşme süresi, bir ritmi veya bulmayı kaçırmayacağınız anlamına gelir.

Seben Derin Hedef

7. Seben Derin Hedef

Anlatılmamış derinliklerde su tesisatı için tam otomatik bir metal dedektörü - yani, yaklaşık iki metre

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Arama derinliği Frekans: 5.5kHz Güç kaynağı: 2 x 9V pil Ağırlık: 1.1kg
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 74,90 £ 'a kadar iki metre aşağıda yapılan aramalar Amazon 627'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

İsim bununla her şeyi söylüyor. Tamamen değil, ama Seben Deep Target’ın en büyük satıcısı yüksek arama derinliği olduğu için en azından çok uygun. İki metrelik teorik izleme derinliği ile, gerçek gömülü hazine söz konusu olduğunda algılama yeteneği rakipsizdir, özellikle de 100 £ 'dan az olan için ve aynı zamanda tam otomatik çalışmasıyla da övgüyle karşılanmıştır - sadece açın ve gidin. Özellikle meraklı arayanlar için, sizi geceleri görünmez tutan gizli mod da vardır; bulduklarınız hakkında bağırmak istemiyorsanız idealdir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın