Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi mikrodalga 2020: En iyi kombi fırınlar ve mikrodalgalar ile yemeğinizi hızlı pişirin

En iyi mikrodalga 2020: En iyi kombi fırınlar ve mikrodalgalar ile yemeğinizi hızlı pişirin

Eskiden en iyi mikrodalgalar bile korkunç bir üne sahipti, ancak bu çömelmiş küçük kutular, depresif bekarlar için hazır yemek hazırlamanın ötesinde birçok kullanıma sahiptir. Bu mikrodalgalar şunları yapabilir:çoksadece pizzayı ısıtmaktan, eti çiğ olarak bırakarak pişirmekten ve geleneksel olarak yerine getirdikleri genel gıda dokusunu ve tadı bozan görevleri yerine getirmekten daha fazlası. Çünkü bunlaren iyimikrodalga fırınlar… ve kombi fırınlar.


•En iyi Siber Pazartesi kahve makinesi fiyatları(İngiltere)

•En iyi Siber Pazartesi fırsatları(her yerde)

Size piyasanın sunduğu en iyiyi sunmak için, radyoaktif gıda bombardımanının gizli gücünü daha geleneksel konveksiyon ve ızgara pişirme ile birleştiren bir dizi mikrodalga fırın ve kombi fırını test ettik.

En iyi mikrodalga veya kombi fırın hangisidir?

Peki en iyisi hangisi? Genellikle bu noktada, artık Heston Blumenthal tarafından resmi olarak desteklenmeyen Sage'den bir cihazla gidiyoruz. Bu durumda, kullanımı kolay Quick Touch Crisp olacaktır.


Ancak konu bilim kullanılarak pişirilmiş bir duruma getirildiğinde, Sage bile Panasonic'in gerçekten muhteşem mikrodalga / kombi fırın yelpazesine bir mum tutamaz. Burada kazananımız, biraz akılda kalıcı olmayan Panasonic NN-SF464MBPQ.

KitchenAid, mikrodalgaları sallayan bir başka birinci sınıf marka. Mikrodalga, ızgara ve 'basınçlı havalı' fırın kombinasyonunu tek bir derli toplu masaüstü ünitede yapmaktan hoşlanıyorsanız, hatırlaması kolay KitchenAid KMQFX 33910'a göz atın.


Son olarak, dar bir bütçeyle İngiltere ve ABD'li alıcılar 1950'lerin TV benzeri Daewoo KOR9LBKCR'yi düşünmelidir. Küçüktür, ucuzdur ve her şeyi kolaylıkla mikrodalgada tutar.

Bir anlaşma mı arıyorsunuz? Gözümüzün üzerinde olmayı unutmaAmazon Prime Günüçok uzak olmayan bir gelecekte potansiyel büyük mikrodalga tasarrufları için hub.


Sizin için en iyi mikrodalgayı nasıl seçersiniz?

Yiyeceklerinizin ısıtılacağı süreyi ayarlamanıza izin vermek için birçok mikrodalganın kullandığı yumurta zamanlayıcı tarzı kadran hem bir nimet hem de bir lanettir. Kullanımı çok kolaydır ve yemeğinize ihtiyaç duyduğunu hissederseniz kolayca yemeğinize daha fazla zaman eklemenize izin verir, ancak diğer yandan dijital meslektaşlarının kesinliğinden yoksun olma eğilimindedirler.

Her durumda, dijital alternatiflere kıyasla sundukları rahatlığa değer verdik, ancak mikrodalgada talimatlara harfiyen uymayı tercih eden biriyseniz, size dijital bir zamanlayıcıya bağlı kalmanızı tavsiye ederiz.

Bu arada, yiyeceğin türünü ve ağırlığını girerek mikrodalgayı otomatikleştirmenizi sağlayan program modları bölücü kalır. Ofiste yapılan hızlı bir anket, yalnızca bir kişinin evdeki mikrodalga işlevini kullandığını ve çoğu kişinin tamamen güç ve zaman ayarlarına güvenmeyi tercih ettiğini ortaya koydu.

Otomatik programlar hakkında endişelenmemek, bir mikrodalga satın alımından çok fazla stres alacaktır, çünkü bu, farklı modeller arasında büyük bir farklılık noktasıdır. Bunları göz ardı etmek, kontroller, estetik ve kapasite gibi özelliklere odaklanmanızı sağlar.


Son olarak, arama ve düğme kontrolleri konusunda, kadranların genel olarak çok daha duyarlı olduğunu gördük, ancak düğmelerin genellikle ünitenin ön yüzeyiyle tamamen aynı hizada oldukları için temizlemesi inkar edilemez şekilde daha kolay.

Her neyse, yukarıdakilerin hepsini görmezden gelebilirsiniz, çünkü size sizin için en iyi mikrodalganın ne olduğunu söylemek üzereyiz. Kredi kartınızı ve M&S sığır straganofunuzu hazır bulundurun ve okumaya devam edin.

En iyi mikrodalga ve kombi fırınlar

en iyi mikrodalga: Panasonic NN-SF464MBPQ MikrodalgaPingtwitter Best Buy logosu

1. Panasonic NN-SF464MBPQ

En iyi mikrodalga - döner tablası olmayan özgürlüğünü kucaklayın!

Teknik Özellikler
Tip: Kombi Kapasitesi: 27 litre
Satın alma nedenleri
+ Temizlemesi kolay + Döner tabla yok
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Bu pikap eksikliği Amazon'a bakın

Panasonic NN-SF464MBPQ, diğer birçok modelde bulunan döner tablanın yemek pişirmenizi engellediğine karar verdiyseniz harika bir seçenektir. Evet, bu özel model, normalde yemeklerinizi üzerine koyduğunuz yuvarlak parça olmadan düz yataklı bir iç mekana sahiptir. Bu, aslında, fazladan alanınız olduğu anlamına gelir ve bir aileniz varsa veya sadece büyük bir iştahınız varsa, bunun ağırlığına altın değerinde olacaktır.

Birçok döner tabla modelinin yapamadığı kare ve dikdörtgen şekilli tabaklar ve tabaklar da alacaktır.

Panasonic olmak, hemen hemen her mutfak alanına uyacak mantıklı stiliyle, iyi düşünülmüş bir dış cepheye sahip olacağınız anlamına gelir. Kontroller mantıksız bir şekilde düzenlenmiştir ve 27 litre kapasiteli mikrodalgayı çalıştırmak son derece basittir. Bu dokunmatik kontroller, 18 otomatik pişirme işlevine erişim sağlarken, manuel buz çözme oldukça etkileyici. Aslında bir vurgu.

Panasonic NN-SF464MBPQ 5 farklı güç seviyesine sahiptir ve gerçekten ihtiyacınız olduğunda 1.000 watt sağlar. Bu arada, otomatik yeniden ısıtma düğmesi gibi bir özellik, çok fazla düşünemeyecek kadar yorgun olduğunuzda yemeğinizi ayırmanın ustaca bir yolunu sunar. Değer katan başka küçük şeyler de var, eğer küçük olanlar varsa kullanışlı olan bir çocuk kilidi ve içini silmek kolay, mutfak temizliği günlerini düşünürseniz onu bir zorunluluk haline getiriyor.

Panasonic cihazları genel olarak çok güvenilirdir ve NN-SF464MBPQ farklı görünmüyor. Kısa bir süredir ortalıktaydı ancak yukarıda özetlenen tüm nedenlerden dolayı oldukça popüler olmaya devam ediyor. Bu sağlam güvenilirliği ekleyin ve bir sonraki mikrodalgaya biraz daha fazla harcamanın neden gerçekten çok mantıklı olduğunu anlayabilirsiniz.

en iyi mikrodalga: Kitchenaid KMQFX 33910 Kombinasyon Mikrodalga

(Resim kredisi: KitchenAid)

2. KitchenAid KMQFX 33910

En iyi premium mikrodalga ve kombi fırın

Teknik Özellikler
Tip: Kombi Kapasitesi: 33 litre
Satın alma nedenleri
+ Oldukça çok yönlü + Tonlarca işlev
Kaçınılması gereken nedenler
-Sevimli pikap BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu kaslı görünümlü numara kutusu, birçok ve çeşitli cazibesi ile sizi gösterişli bir şeye dönüştürebilir. Bu, görüyorsunuz, sıradan bir mikrodalga değil. Bu, kapının tüm genişliği boyunca hareket eden, zevkli bir şekilde ağır tutma kolu gibi profesyonel bir şefin mutfağından doğrudan kaldırıldığını düşündüren dokunuşlarla dıştan oldukça belirgindir.

Bu üst düzey cihazda, 50'den fazla önceden programlanmış tariften birini veya eski moda manuel müdahaleyi kullanarak hemen hemen her şeyi ve aslında her tür yemeği pişirmenize olanak tanıyan bir dizi özellik ve işlev bulunur. Yukarıdakilerin çeşitli kombinasyonlarını da kullanabilen bir mikrodalga, ızgara ve 'basınçlı hava' (fanlı) fırındır.

Makinenin ön tarafındaki büyük düğme, bunun inceliksiz bir mikrodalga olduğunu ima ediyor, ancak gerçekte cihaz, yiyecekleri akıllara durgunluk veren farklı şekillerde pişirebiliyor. Tabii ki, dün geceki köriyi ısıtmak veya kakaonuz için biraz süt ısıtmak istiyorsanız, Kitchenaid KMQFX 33910 bunu yapacaktır, hiç sorun değil. Bununla birlikte, özellikleri derinlemesine inceleyin ve mikrodalganın bundan çok daha fazlasını yapacağını göreceksiniz.

Kitchenaid KMQFX 33910, pastırma cihaz için ana hedef olmak üzere minimum yağ kullanarak kızartmalar yapabilir. Aynı zamanda pişirme konusunda çok ustadır ve çörekler ve kekler gibi hassas pişirme zorluklarının üstesinden güçlü bir şekilde gelebilir. Aynı zamanda, yumuşak bir eritme işlevi sayesinde ön pişirme süresi malzemelerinizin lekelenmesini sağlar.

Her zaman hamurunuzla sorun mu yaşadınız? Korkmayın, cihaz mükemmel bir Hamur Kabartma işlevi sayesinde size yardımcı olmaktan başka hiçbir şeyi sevmez. En iyi pişirme sıcaklıklarını sağlayan ve normalde kırılgan süngerleri yakmaya yardımcı olan kötü düzensiz sıcak noktaları ortadan kaldıran Hassas Pişirme özelliğidir.

Oh, ayrıca kendi kendini temizliyor. Satıldı.

Hiçbir şey mükemmel değildir ve birkaç sorunumuz var. Bittiğinde sürekli bip sesi can sıkıcıdır ve kapıyı açıp kapattığınızda daha fazla istenmeyen bip sesi olma eğilimindedir, çünkü dokunmatik düğmeler çok yakın yerleştirilmiştir.çok hoşüstesinden gelmek. Mikrodalga ısıtma plakasının üzerine oturduğu döner tabla da şaşırtıcı derecede dayanıksız, bu da KitchenAid'den beklediğimiz gibi değil.

en iyi mikrodalga: Daewoo KOR9LBKCR

(Resim kredisi: Daewoo)

3. Daewoo KOR9LBKCR

Nakit sıkıntısı çeken sakinler için harika bir retro seçim

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız mikrodalga Kapasite: 20 litre
Satın alma nedenleri
+ Cips kadar ucuz + Fiyat için iyi performans + Beş renkte mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-Retro stil herkesin zevkine hitap etmeyecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 144,79 $ Amazon'da Görüntüleyin

Mikrodalganınızın 1950'lerin siyah beyaz bir TV'sine benzemesini seviyorsanız, Daewoo'nun evinden bu popüler retro ürünü deneyin. Kırmızı, koyu, tozlu mavi ve bej dahil olmak üzere beş farklı renkte mevcut olan Daewoo, 20 litre kapasiteye ve etkileyici bir 800 watt mikrodalga gücüne sahiptir. Eşit pişirme sonuçları sağladığı iddia edilen içbükey bir reflektör sistemi kullanır.

Daewoo kullanımı çocuk oyuncağıdır ve beş güç seviyesi, buz çözme, otomatik pişirme ve patlamış mısır işlevlerinin yanı sıra basit ama verimli bir dijital zamanlama kadranı ile birlikte gelir. Stüdyolar, daireler ve pansiyonlar için ucuz ve çok keyifli bir seçenek.

Daewoo, hem Birleşik Krallık'ta hem de ABD'de mevcuttur, ancak farklı bir Stateside model numarasıyla gelir - KOR07R3ZEL.

en iyi mikrodalga: Sage The Quick Touch Crisp

4. Sage The Quick Touch Crisp

Pasta ve pizza için en iyi mikrodalga

Teknik Özellikler
Tip: Gevrekleştirme plakalı mikrodalga fırın Kapasite: 25 litre
Satın alma nedenleri
+ Son derece sezgisel kontroller + Çıtır tabanlı pizza yapar
Kaçınılması gereken nedenler
- Sebzelik kullanmak biraz uzun soluklu - Oldukça pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 399 $ Amazon'da Görüntüleyin409,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 409,95 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Bu, tamamen şişirilmiş lazanyadan çıtır tabanlı pizzaya kadar çok çeşitli yiyecek maddelerini olabildiğince az telaşla pişirmek veya ısıtmak için tasarlanmış, son derece sezgisel ve cömert boyutta 25 litrelik, 1000 watt'lık bir mikrodalga fırındır.

Sage’in sezgisel arayüzü kendiliğinden daha açıklayıcı olamazdı. Ünitenin üç Akıllı anahtarından birini seçin (pişir / ızgara, yeniden ısıtma, buz çözme) ve çok çeşitli farklı yiyecekleri kapsayan denenmiş ve test edilmiş ısıtma seçeneklerinden bir seçim açılır.

Mikrodalga fırınlar nemli güveçli yiyecekleri ısıtmak için harikadır ancak genellikle hamur işleri, kişler ve pizza gibi çıtır malzemelerle mücadele eder, bu yüzden genellikle bir kombi tavsiye ederiz.

Ancak bu mikrodalgayla, verilen sebzelik tavasını önceden ısıtın ve pizza / kiş / tartı üzerine vurun. Birkaç dakika sonra, kuru, gevrek bir tabanla birlikte lezzetli bir şekilde eriyerek çıkar. Çok tavsiye edilir.

en iyi mikrodalga: PANASONIC NN-CF873SBPQ

5. Panasonic NN-CF873SBPQ

Genel olarak en iyi mikrodalga / kombi - seçici sık mikrodalga kullanıcıları için bir tane

Teknik Özellikler
Tip: Kombi Kapasitesi: 32 litre
Satın alma nedenleri
+ 32 litrelik geniş kapasite + Mikrodalgalar, buharlar, pişirir, ızgara yapar
Kaçınılması gereken nedenler
-Karmaşık arayüz-Yüksek fiyat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu şık 32 litrelik numara kutusu, bir arada düz yataklı bir mikrodalga fırın, konveksiyon fırın ve ızgaradır.

Aslında o kadar çok pişirme görevini yerine getirir ki, ayrı bir fırına bile ihtiyacınız olmayabilir ve mutfak alanı sıkıntısı çekenler için ideal bir seçimdir.

Panasonic'in invertör teknolojisi, pişirme işlemi sırasında açılıp kapanmak yerine sürekli olarak yarı güçte mikrodalga yapabileceği anlamına gelir.

Kabul edildiğinde, arayüzün titrek pişirme simgelerinin ne anlama geldiğini hızlıca gözden geçirmeniz gerekecek, ancak bir kez kavrandıktan sonra her şey nispeten basit olacaktır.

Bu model aynı zamanda harika bir kombi pişirme işi de yapıyor - mikrodalga hızlarında akşam yemeği hazırlamak için ızgara / konveksiyon ve mikrodalgayı birleştiriyor, ancak bu gerçek bir fırından geliyormuş gibi görünüyor ve tadı veriyor. Özellikle kızartmalar The Bomb.

en iyi mikrodalga: Miele M 6012 SC

(Resim kredisi: Miele)

6. Miele M 6012 SC

Üst düzey bir seçenek

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız kombi Kapasite: 26 litre
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel özellikler + İyi oluşturulmuş + Muhtemelen son derece güvenilir olduğunu kanıtlayabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çoğu Miele ürünü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI olduğundan pahalı Amazon'a bakın

Bu sade tasarımlı 26 litrelik masa üstü model, mikrodalgaları kızartmak için kuvars ızgara ile birleştirir ve kullanımı çok kolaydır: güç çıkışını (80 ila 900 watt arası) ve gerekli pişirme süresini seçin ve başlat düğmesine basın.

Alternatif olarak, pişirilen yiyeceğin ağırlığını girebilirsiniz ve cihaz, pişirme süresini ve gereken güç miktarını otomatik olarak belirleyecektir.

Bu modelin yan panelindeki kontroller ve harfler, Specsavers'a gitmemiş olsanız bile görecek kadar nettir ve tipik Miele tarzında eşit şekilde pişirilir ve uzun vadeli güvenilirlik için yüksek standartlarda üretilmiştir.

en iyi mikrodalga: Samsung MS28J5215AS

7. Samsung MS28J5215AS

En iyi Samsung mikrodalga

Teknik Özellikler
Tip: Mikrodalga Kapasite: 28 litre
Satın alma nedenleri
+ Doğru görünümlü + Büyük değer + Çizilmeye dayanıklı emaye iç kısım
Kaçınılması gereken nedenler
-Siyah cam kapı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI görmek zor Amazon'a bakın

Bu aile büyüklüğündeki 1.000 Watter, muhtemelen Samsung’un Galaxy S7 edge cep telefonundan esinlenilmiş koyu bir ön pano da dahil olmak üzere bir dizi harika tasarıma sahip.

Özelliklerle ilgili hızlı bir tur atalım. 28 litrelik iç kısmı, temizlenmesi kolay ve çizilmemesi gereken seramik emaye ile kaplanmıştır.

Koku giderme ayarı, kısa süre önce içeri giren körinin bıraktığı kokuların içini temizlediği için kullanışlıdır. Peki kolay tabak ısıtma fonksiyonunu kim kullanmaz?

Samsung ayrıca pirinç, tavuk göğsü, makarna ve balık dahil olmak üzere oldukça geniş bir yelpazede gıda maddeleri için önceden programlanmış 16 ayar ile birlikte gelir. Mütevazı fiyatına bakıldığında, bu yakışıklı mutfak şeytanı çok değerli.

en iyi mikrodalga: BOSCH SERIE 2 HMT72M450B

8. BOSCH SERİSİ 2 HMT72M450B

En iyi kullanımı kolay mikrodalga

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Mikrodalga Kapasite: 17 litre
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı süper kolay + Hevesli fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Dijital zamanlayıcı yok-Temel özellikler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu küçük, uygun fiyatlı Bosch, dijital bir okuma özelliğine sahip değil ve zamanlama kontrolü dakikalar içinde, bu da özellikle bir fincan kahveyi ısıtmak istiyorsanız, bir zaman ölçeği seçerken biraz isabetli olabileceği ve ıskalayabileceği anlamına geliyor. kaynamadan birkaç saniye boyunca. Yine de, bu kadar basit bir sistemin, teknolojiden pek anlayanlar için büyük avantajları vardır. Ayrıca, mülkteki her gizmo için talimat yazmak zorunda kalan Air BnB sahipleri için mükemmel ve çok ucuz bir seçenektir.

Kullanmak için, sadece yiyecekleri sıkın (24,5 cm döner tabla ve 17 litrelik iç mekanda bulunur), gerekli güç çıkışını seçin - her zaman hazır yemek üzerine etiketlenir - ve zaman ölçeği. Ve hepsi bu kadar.

Çok pahalı olmayan ve iyi bir marka adıyla birlikte gelen küçük, gülünç derecede kullanımı kolay bağımsız bir mikrodalga fırının peşindeyseniz, bunu erken bir uğrak noktası yapın.

en iyi mikrodalga: AEG MBE2658S-M

9. AEG MBE2658SEM

En iyi yerleşik mikrodalga

Teknik Özellikler
Tip: Dahili mikrodalga Kapasite: 25 litre
Satın alma nedenleri
+ Paslanmaz çelik yapı + Sezgisel dokunmatik ekran arayüzü
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı işlevler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu yakışıklı siyah paslanmaz çelik entegre model, AEG’in yüksek dereceli ankastre fırın sistemlerinin şık bir tamamlayıcısıdır.

Dokunmatik ekran arayüzünün minimalist tasarımına rağmen (genellikle kılavuzun elinizin altında olması gerektiğine dair bir işarettir), kullanıcılar kullanımın bir çocuk oyuncağı olduğunu bildiriyor. Ünitenin hemen hemen her yere minimum yaygara ile kurulmasına izin veren havalandırma sistemini de övmüşlerdir.

Beklenen buz çözme, pişirme ve ısıtma işlevlerinin yanı sıra, AEG ayrıca ağırlık ayrıntılarını ve pişirmek istediğiniz yiyecek türünü girmenize olanak tanır ve ardından mükemmel bir sonuç için doğru süreyi otomatik olarak ayarlar.

ZAMANbeş güç seviyesi (900 watt'a kadar), uygun boyutlu 32,5 cm'lik bir döner tabla, dijital bir zamanlayıcı-saat ve meraklı dişlilere sahip ebeveynler için bir çocuk kilidine sahiptir.

en iyi mikrodalga: Russell Hobbs RHM3003B

10. Russell Hobbs RHM3003B

En uygun bütçeli kombi fırın

Teknik Özellikler
Tip: Kombi Kapasitesi: 30 litre
Satın alma nedenleri
+ Yeterli kapasite + Entegre ızgara ve fan destekli fırın + Mükemmel değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Düşük güçle çalışan konveksiyonlu fırın yavaştır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Karanlık, hiç de seksi değil veiçindePahalı, bu aile boyutundaki kombinasyon modeli Miele'nin neredeyse tam tersidir. Öyle olsa bile, herhangi bir büyük tezgahta yeterince iyi görünüyor ve beş güç ayarına sahip 900w mikrodalga, 1100w ızgara ve 2500w fan destekli konveksiyon fırını bulunuyor.

31,5 cm'lik cam döner tabla, çoğu fırına dayanıklı tabak, 12 inç yemek tabağı ve büyük Pyrex kaseleri barındıracak kadar büyüktür.

İkili işlev, bireysel güç ve zaman ayarlarına izin vermez, ancak orta fiyatlı hepsi bir arada fırınların panteonunda, bu kurs için eşit kabul edilebilir. Beyaz rengi de mevcuttur.

en iyi mikrodalga: BOSCH SERIE 4 BFL523MB0B

(Resim kredisi: Bosch)

11. Bosch Seri 4 BFL523MB0B

Benzersiz stil için en iyi satın alma

Teknik Özellikler
Tip: Ankastre mikrodalga Kapasite: 20 litre
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay + Süper şık tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI siyahı sevmiyorsanız bir özlediniz Amazon'a bakın

Mikrodalgaların çoğu, karakter açısından çok az olan düz, eski beyaz veya gümüş kutulardır. Bununla birlikte, Bosch Serie 4 BFL523MB0B Dahili Mikrodalga, siyahın üzerinde ağırlaşan tasarımı sayesinde tam tersidir. Kanıtlarda birkaç daha az siyah dokunuş olsa da, onu bu kadar çekici kılan bu 800W teklifinin ezici karanlığı. Entegre bir model olan Bosch, onu hazır mutfağınıza eklemek için yeriniz varsa gerçek bir zevktir.

Kapasite de oldukça iyidir, entegre tasarımda 20 litre mevcuttur. Elbette, Bosch olmak, sağlam bir yapı kalitesi anlamına gelir ve cihaz, kullanıcı dostu olmasıyla da bizde yüksek puanlar alır. Benzer şekilde, Alman üretici premium dokunuşlara ağırlık verdi, ancak burada göz kamaştıran özellik spesifikasyonudur.

Örneğin, AutoPilot 7'nin büyük hayranlarıyız, işte bu; Kendiniz otomatik pilotta olsanız bile her türlü yiyeceği ısıtmanıza izin veren 7 farklı ön ayarlı program koleksiyonu. Basitliğin kendisi. Beklediğiniz gibi, cihaz aynı zamanda tüm temelleri kapsayan tam bir yeniden ısıtma ve pişirme kapasitesi sunmanın yanı sıra yiyeceklerin buzunu çözmek için de mükemmeldir.

Özellikle elektronik kapı açıklığından daha fazla rahatlık ekleyen birkaç süslü dokunuş var. Ayrıca, kasanın siyahlığına karşı bir mil kırmızı renkte öne çıkan net ve net bir LED ekran elde edersiniz. Kadranlar ve kontroller de güzel bir şekilde vurgulanmıştır, böylece menü seçenekleri ve diğer ayarlar arasında hızla gezinebilirsiniz. Kontrol düğmesinin ayrıca temizlik görevlerinin yerine getirilmesine izin vermek için geri çekilmesi de bir yetenek dokunuşu katıyor.

Bosch Serie 4 BFL523MB0B Yerleşik Mikrodalga sadece 800W iken, yine de sorunsuz bir operatördür, ancak mutfak düzeninize uyacağından emin olmak için boyutlarını kontrol etmeniz gerekecek.

en iyi mikrodalga: SMEG FMI020X

12. SMEG FMI020X

Küçük mutfaklar için en iyi ankastre mikrodalga

Teknik Özellikler
Tip: Ankastre mikrodalga Kapasite: 20 litre
Satın alma nedenleri
+ Entegre ızgara + Paslanmaz çelik yapı
Kaçınılması gereken nedenler
-Karmaşık arayüz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Mikrodalga elemanının yanı sıra, bu küçük, yerleşik 20 litrelik model ayrıca kızarmış ekmek veya pizza üzerindeki peynir gibi yiyecekleri kızartmak için 1kW ızgara elemanına sahiptir (aslında belirli bir pizza ayarına sahiptir). Arayüz, Sage modelinin antitezidir, bu nedenle tüm sembollerin ne anlama geldiğini öğrenene kadar elinizde bulundurmanız gereken kılavuza ihtiyacınız olabilir.

Bununla birlikte, 800 watt'lık güç çıkışı, herhangi bir sıfır tabanlı olasılık için yeterince iyi. Smeg beş seviye güç sağlar ve bir ürünün ağırlığına göre doğru buz çözme seviyesini hesaplar. Tüm o yemyeşil fırçalanmış paslanmaz çelikte de havalı görünüyor.

en iyi mikrodalga: Miele M7140TC 46L Ankastre Mikrodalga

(Resim kredisi: Miele)

13. Miele M7140TC 46L

Havalı entegre stil için en iyisi

Teknik Özellikler
Tip: Dahili mikrodalga Kapasite: 46 litre
Satın alma nedenleri
+ Güçlü kapasite + Çok sayıda Miele sihri
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI entegre edilmiştir Amazon'a bakın

On üç genellikle şanssız bir sayı olarak kabul edilir, ancak bu durumda değil. Miele’nin M7140TC 46L Yerleşik Mikrodalgası, tüm açılardan sınıfı sızdırır ve biraz farklı bir şey arıyorsanız mükemmeldir. Ve tabii ki entegre. Daha da iyisi, bu model 46 litreden daha az olmayan bir kapasiteyle gelir, bu da daha büyük aileler veya evdeki diğer pişirme cihazları yerine mikrodalgayı kullanmayı tercih eden herkes için ideal olduğu anlamına gelir.

İşlevsellik açısından Miele, tercih ettiğiniz seçimi hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyan cihazın üst kısmında yer alan bir dizi düğmeyle, harika seçeneklerle kirişlere paketlenmiş olarak gelir. Bu model sadece 800W olarak derecelendirilmiş olsa da, yine de etkileyici bir performans sergiliyor ve kapıyı açmak, istediğiniz yemeği almaya hazır olan paslanmaz çelik iç kısımları ortaya çıkarıyor. Yavaş kapanan kapıyı da seviyoruz.

Miele'den beklediğiniz gibi, bu mikrodalga fırın otomatik buz çözme ve otomatik yeniden ısıtmadan yedi farklı güç seviyesi sunmaya kadar ihtiyacınız olan her şeyi yapar. Göz kamaştırıcı iç aydınlatma, ilerlemeyi izlemenizi sağlar. Bu arada, programlanabilir zamanlayıcı, yemeğinizin ne kadar mikrodalgada olması gerektiği konusunda biraz daha titizseniz sahip olmak için kullanışlı bir özelliktir.

Miele'nin piyasadaki bazı modellerden biraz daha büyük olduğu göz önüne alındığında, bu nedenle böylesine etli bir kapasitenin keyfini çıkarırsınız, hazır mutfağınızın boyutlarını kaldırabileceğinden emin olmanız gerekir. Boyutlar açısından, 45 cm yüksekliğinde, 56,2 genişliğinde ve 55 cm derinliğinde çalışır. Bununla birlikte, birimleriniz bunu kaldırabilirse, Miele yerinde olduğunda gözlerini kamaştıracaktır.

Daewoo KOR9LBKCR Touch ... Daewoo KOR9LBKCR Amazon $ 144,79 GörüntüleTüm fiyatları görün